Opinie o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. w Gorzów

Anabelle

Niby takie rozmowy były a wszystko ucichło :) zostało jak zawsze zamiecione pod dywan.Pani M.C wygrała i to było wiadome.Szkoda ze tak traktujecie pracowników

Nikimintaj
@Anabelle

Tez mam takie zdanie.Wszystko zamiecione pod dywan.Ale czego innego można się było spodziewać po firmie ? Zero szacunku do pracowników zero !!

Była.

Ja na szczęście już tam nie pracuję, ale firmę powinni zamknąć przede wszystkim za to co robi klientowi. Za nekanie telefonami, za straszenie, za oszukiwanie, za wprowadzanie w błąd wiadomo z jaką opłatą... Gdzie produkt który bierze jest dwie ulice dalej bez opłaty.... Nie daj boże jak klient ma ofertę a jej nie chce bo jest kumaty i widzi koszty... Praca tam zniszczyła mi psychikę, ale jeśli potrzebujesz kasy to wszystko zniesiesz. Do dziś przechodzę na drugą stronę ulicy widząc byłych klientów. Gnojenie pracowników na porządku dziennym. Nawet dla informatyka każda kobieta tam była blondynką, skończoną idi**otką. Kpił z nas, wyśmiewał, również straszył szefostwem. Taka gwiazda ze spalonego teatru. Wracając do meritum: robisz limity - jesteś najlepsza, nie zrobisz limitu - w biurze chu**jem wieje wg pani E.W. I masz przewalone.. Jesteś mobilną? Zwrot za amortyzację własnego auta lub normalny zwrot za paliwo? Chyba snisz. Dużo by pisać. Mam nadzieję że skończą tak jak chwilówki. Jedyny plus. Super dziewczyny które poznałam i kierowniczki nie były takie straszne..

Dzisiejsze szkolenie pokazało co naprawdę firma myśli o tych opiniach. Nic się nie zmieni dopóki nadal będziecie myśleć,że opinie pisze jedna osoba. Znam przynajmniej 4 osoby które te opinie piszą. Zniknięcie kilku osób z firmy nie załatwi sprawy. Ostatnia akcja z dziewczyną z Sosnowca pokazuje jak winna jest MC. Laska miała na wszystko pozwolenie kierowaniczki ale to jest zamiecione jest pod dywan.

Ola
@.

Jak znasz to wymień.Bądź na tyle odważna a nie pod anonimem się podpisujesz bo później przez tak głupie komentarze jak Twoje wszyscy myślą że to dziewczyny z naszego regionu piszą które obecnie pracują !Popatrzcie wszyscy na siebie a nie nas na języki bieżecie !Fala hejtu osób które nawet nie mają odwagi się podpisać.Śmieszy mnie te pisanie o firmie,umowach,wypłatach.Nie bieżcie sobie na języki firmy bo firma jest zajebis** ! Gdyby tak nie było to my dziewczyny z regionu nie pracowałybyśmy tyle czasu.Zejdźcie z nas i popatrzcie na siebie na swoje zachowanie bo jest karygodne ! Przez wasze głupie wpisy dziewczyny się stresują bo wyglada to tak jakbyśmy my to pisały ! (usunięte przez administratora) off ????????

Region MC
@.

Tak, Tak :) pozwolone :) a potem wszystkie wydzwaniałyśmy jedna do drugiej czy się jej coś nie stało :) każda sra...ogniem czy nie zemdlała a do tego nie odbierała tel...z tego co mówił windykator który tam dymał sprawdzić co się stało to " zguba " wróciła parę minut przed zamknięciem :) prawda jest tak że MC jest upierdliwa i trudna ale jak się robi co do ciebie należy to się nie wpieprza, ze mną szef też gadał i powiedziałam dokładnie to samo, każda pluje jadem ale się nie podpisuje pod wpisem, a jak przychodzi co do czego to każdy wie o kogo chodzi, patrz kto robi a kto nie robi wyniku :) Tak już kończąc to ja nie rozumiem jednego...jeżeli " TEN KTOŚ " kto robi wpisy uważa, że pracujemy u wyzyskiwaczy, a MC jest takim mobberem to dlaczego nie zmieni pracy...fora ze dwora

Nikt

Ty tez się nie podpisałaś :) taka odważna jesteś ? Haha

@Region MC

A uważasz, że łaski są na L4 bo co?

Hyhyhy
@Region MC

Hahahhahahahahah. Ci co mądrzejsi już dawno tam nie pracują. Firma dno. Nikt głupi nie będzie im na buty robił a napewno nie na tą mobingare wielka pani C.

@Region MC

Pozdrawiamy dziewczyny z regionu M.C ! Monika,Izabela,Aleksandra ,Amanda sobie kawusie piły po szkoleniu i wersje ustalały.Nie długo popracujecie dziewczyny za swoją głupotę

@Ola

Racja, przez nie poważne wpisy nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością wszystkie na tym cierpimy, masz racje firma jest super i tak masz racje gdyby tak nie było nie pracowalybysmy tyle czasu. Jest mi strasznie przykro czytając te głupie komentarze bo wiem ze robią je osoby które nawet nie pracują u nas w grupie albo już od dawna tu nie pracują. ZEJDŹCIE Z NAS! Jesteśmy najlepszym regionem i to was boli !

Tabaluga

Pracowałam na innym rejonie niż u pani M.C. i wszędzie tak samo porażka totalna. Cieszę się już mnie tam nie ma i szkoda tylko tego czasu tam spędzonego aż wstyd wpisać to w CV. Pani E tragedia wyżej sram niż du.e mam tak samo tak pyskata Królowa Kinga. Robisz limity a mają Cię w (usunięte przez administratora) bo i tak za malo nie robisz jadą po Tobie jak po łysej kobyle, zamiast zainwestować w lepsza reklamę bez której nic nie osiągnie się. Nie polecam nikomu tam pracować chyba że później ma możliwość chodzić na terapię bo psychika siada. Jesteś od wszystkiego, a zarobki żadna rewelacja bo tylko limity podnoszą ☹️

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Zastanówciesie

Dziewczyny, przecież oczywiste jest to że każdy w firmie wie jaka jest MC. Nawet taki windykator, wie że MC ma nie równo pod sufitem to szefowie nie wiedzą? No błagam was. Zrobili rozmowy dla picu żeby nie było że nic z tym nie robią. Dla nich liczy się to ze się kasa zgadza, ale szkoda że pozwalają na takie akcje pod ich 'dachem'. Wiadomo, że każdy chce zarabiać, ale nie takim kosztem. Na regionie MC są tak świetne dziewczyny ze robiły by to bez niej jeszcze lepiej bo żadna by nie uciekła na l4 i była by fajna kadra

Rxr

Prędzej polecą dziewczyny z regionu niż sama Gośka zobaczycie mowię co wiem szykują się zwolnienia dla tych dziewczyn kwestia czasu sami się przekonacie.

kiki
@Rxr

Pracowałam w tej "firmie" , gdzie każdego traktują jak ś.... !!! Zwolniłam się sama a zostało to przedstawione zupełnie inaczej!!! O czym teraz się dowiedziałam od osób obecnie pracujących. Jak niby wyglądało moje zwolnienie. Śmiech na sali. Jak potrafią oczernić człowieka zwłaszcza Pani E, która nie wie nic o zarządzaniu. Byle tylko kasa była nie ważne jakim kosztem. Ciesze się, że uciekłam z tej firmy. Pracuje dalej w finansach gdzie są jasne warunki pracy i płacy. Nie zwalniają ludzi co chwile. Żałuje tylko roku spędzonego w tej firmie. Długo zastanawiałam się nad wpisaniem komentarza, ale po tym co teraz się dowiedziałam już mnie nic nie powstrzymało. Jeśli chodzi o M.C jest nie do ruszenia. Wszystkich zwolnią a ona zostanie. Bo kłamstwo jest tolerowane. A ten kto jest mądrzejszy ma wiedzę zostaje zwolniony przez E.

Prawda
@kiki

Żadna nowość, jeżeli przynajmniej na tym regionie MC zwolnisz się sama zawsze MC puszcza plote ze to ona zwolniła, mowi Jeszcze ze miałaś dużo szans żadnej nie wykorzystałas i firma zakończyła współprace, tak mówi do innych, zawsze musi być jej słowo na górze - a mu dziewczyny z biur i tak wiemy jaka jest prawda i ona się tylko ośmiesza, jak mamy ją brać na poważnie jak ona robi akcje jakoby była w przedszkolu. Zwolniła się jakaś laska no to się zwolniła ku***a w czym problem,to jest takie śmieszne i dziecinne, zamiast pomagać innym sprzedawać to jeździ i gada jaka to ona nie jest super bo "zwolniła"

życzliwa
@Rxr

skoro firma daje przyzwolenie na takie traktowanie ludzi przez panią M.C to tylko świadczy o właścicielach firmy, to ze rejon pani Małgorzaty wyrabia limity nie oznacza to ze jest to zasługa pani M , jest to zasługa pracowników którzy chcą mieć wyniki czyli premie, a nie zasługa mobbingu bo na to nigdzie nie powinno być przyzwolenia!

L4

Zaraz będą takie plany robione w 100% że nie będzie miał kto pracować...... Jedna po drugiej ucieka na l4 ale no tak ważne żeby hajs się zgadzał

@L4

BARDZO DOBRZE. Trzymam kciuki za to żeby nikt w tej firmie nie chciał pracować.

Uśmiechnięta :)
@L4

A ja tam robię plan na 100% :) i znam przynajmniej 6-7 oddziałów które też robią :) pozdrowionka dla pozytywnych :):):)

@Uśmiechnięta :)

A my nie pozdrawiamy Ciebie :)

Inny Region

Ciekawa jestem co z tym zrobią.Czy przeprowadzili tylko rozmowy z dziewczynami i zostawia to czy wyciągną konsekwencje.Ja myśle ze jak teraz któraś nie zrobi limitu to je M.C z zemsty zwolni. Kiedyś ich region był najlepszy a teraz ledwo ciągną wyniki,ciekawe czemu ?Moze by tak szefostwo się zastanowiło dlaczego spadają tak dziewczynom wyniki które zawsze robiły je z palcem w (usunięte przez administratora)

Ona

Uciekając od tych wszystkich tematow które nie powinny miec miejsca na forum moze napisze cos odnosnie samej firmy. A krotko mowiac : kiepsko. Kiepsko szczegolnie dla pracownikow mobilnych, ktorzy muszą poswiecac swój wolny czas na odebranie kluczy, na dojechanie do odleglych miast, a co za to mają? Nic. Mają tą samą podstawe co stacjonarne. Dla mnie jest to jeden wielki wyzysk. Kolejna rzeczą jest ogromny nacisk ze strony K.M z kredytów. Ileż można dokładać nam dziennie tych tabelek, wykresików i innych pierdół? To powoduje tylko ze bardziej sie wkur... I czujemy presje taką że dziewczyny boja się wniosków składać, bo jak będą mialy zatwierdzonego klienta a nie daj Boże nie sprzedadzą kredytu to masakra. Limity pożyczkowe jak najbardziej do zrobienia. Co do kierownika to ja mam akurat dobrego, i narzekać nie moge.

Odpowiedź
@Ona

Masz rację z tymi kluczami ale widzisz my nawet nie zwracamy uwagi na to że klucze trzeba podać bo mamy większe problemy i to że musimy podać klucze to dla nas jest kropla w morzu problemów. Wszystko zależy od punktu widzenia. A jeżeli chodzi o KM to jest ok, firma która sprzedaje to musi być nacisk. Nie ma się co dziwić, ale przynajmniej nie wyzywa od najgorszych. Doceniaj to co masz bo mogłaś trafić o wiele gorzej.

Żenadaa

Laska z Sosnowca miała na wszystko pozwolenie, mogła pokazać SMS jakie mc jej pisała czy to normalne żeby kierownik dzwonił po godzinach na prywatny i ustalał wersję wydarzeń? Mc wiedziała że jedzie do lekarza i to ukryła, zero konsekwencji, jeszcze się cieszy i na chorobowym siedzi, a dziewczyna na biurze jest zwalniania za głupi błąd żenada

Ona
@Żenadaa

Ciekawa jestem jak to się potoczy czy firma wyciągnie konsekwencje wobec M.C widziałam na szkoleniu ze szef wzywał od niej z regionu dziewczyny.Żal mi ich :(

Ciekawa

Do właścicieli!! Gdyby te opinie nie były prawdziwe nie było by tylko kcikow w górę pod komentarzami. W niektórych jest aż 17!!!! Zauważcie że prawie nie ma złego słowa na firmę tylko wszystko skupia się na rudej wiedźmie. Dlaczego wy nic z tym nie zrobicie ja nie rozumiem każda z nas pęknie to kwestia czasu my wolamy o pomoc

Lola
@Ciekawa

Wiecie czemu nie ma reakcji ...? Bo patrząc z boku wygląda to tak, ze piszecie jedno a robicie drugie. Przyklad na szkoleniach otaczacie swój aż kierownik jak wianuszek z kwiatów, nie odstępujecie jej na krok o prezentach urodzinowych i wakacyjnych to już nawet nie mówię. Osoba patrząc z boku to sama nie wie co ma myśleć o tym bo tu nagadujeci ef a tu wchodzicie jej do...

Ciekawa
@Lola

Sprobowałybyśmy jej nie otaczać... Prosty przykład jak partner bije partnerkę to każda pójdzie na policję i to zgłosi? Nie, bo wtedy boją się swojego oprawcy. Tutaj jest to samo. Gdybyś była dzień dzień upewniana w przekonaniu że tutaj wszystko zależy od niej i to ona o wszystkim decyduje to też byś nie wiedziała co robić.

OnaJa
@Lola

Słuchaj jeśli jej pupilka wychodzi z inicjatywą ”zrzucamy się po 20 zł na prezent ” to z samej kultury nie wypada powiedzieć nie.Kilka osób da a kilka nie ? Coś podejrzane.Co do prezentów z wakacji to faktycznie nie rozumiem ale wydaje mi się że to akurat dają pupilki by głębiej jej w (usunięte przez administratora) wejść :) Co do siedzenia na szkoleniach to nie wmawiajcie mi ze musicie koło niej siedzieć bo na pewno każda z was może siadać gdzie chce.Dziewczyny macie swoje prywatne numery czemu się nie zdzwonicie i nie pogadacie co z tym zrobić by zaradzić sytuacji nękania was.Jak większość się zbierze to uwierzcie mi ze nic wam nie zrobi.

Zastanówsie
@OnaJa

Ale wy piszecie piszecie a nie wiecie o czym. Co do szkoleń to wygląda tak że my sobie zajmiemy miejsca a jak my już usiadziemy to co się dzieje? MC leci z krzesełeczkiem i każe nam się posunąć żeby ona mogła wskoczyć w środek. Ludzie ona ma każdy jeden ruch zaplanowany. Co to za glupi pomysł ze ja otaczamy na szkoleniach, wcale tak nie jest ale chyba jak już usiądzie w środek i zakłada ta maskę sztucznego uśmiechu to nie wypada nam się przesiąść. Zastanówcie się co mówicie jakby nie było to jest kierownik i co jedna z nas ma wstać i powiedziec ja nie będę siedziała koło pani, ludzie wejście w nasza skórę o to was proszę

Meki
@Ciekawa

Hajs się zgadza robi plany tu tylko o to chodzi

gallanonim

firma nie bierze pod uwage potrzeb klienta liczy się tylko żeby hajs się zgadzał i limity były zrobione!!!!! Brak szacunku do pracowników krótko mówiąc NIE POLECAM!!!

Xwk

Nie polecam, ręką rękę myje a szefostwo jest zdania że do zwolnienia zawsze się pretekst znajdzie tak że współczuję przyszłym pracownika mimo że robisz swoje i limity i tak mają to gdzieś z dnia na dzień cię oczernia i wywala nie polecam

Weszlam tutaj raz gdy się zatrudniłam, jak wiadomo każdy chce wiedziec co go czeka. I powiem szczerze : żałuję. Juz nigdy w życiu nie bede sugerowac się tym co piszą anonimy. Pani Gosia jest jednym z lepszych kierownikow, ktore do tej pory mialam. Nie rozumiem kto jest tak bezczelny, aby tak niszczyć komuś zycie.

Żenada
@:)

Dobry żart :) Kazała Ci to napisać ? Bo takie historie też podobno byly. Nie wierzysz w to co piszą anonimy a sama nie potrafisz się podpisać.

Amam
@:)

Bo jej jeszcze nie poznałaś ale uwierz mi wylejesz jeszcze morze łez.Nie życzę ci tego ale takie są fakty. Naiwna jesteś. Zrób błąd coś nie po jej myśli to zobaczysz kto jest bezczelny my czy ona

RudaKrowa

Byłam nowa słyszałam że z tymi szkoleniami w sobotę można się dogadać z kierownikiem tylko zależy w jakiej tej grupie się jest ja bym była u p rudej i słyszałam że straszy że szkolenia są obowiązkowe chociaż jest to sobota niepłatna i że jak ktoś nie stawi się na szkolenie to nie ma do czego wracać dlatego od razu zrezygnowałam bo raz na jakiś czas można jechać ale nie po takich tekstach niech sobie sama jeździ wariatka, najpierw niech się nauczy szacunku do ludzi którzy na nią zarabiają a później pogadamy, byłam tydzień na biurze a dziewczyna w toalecie płakała trzy razy, nie polecam

@RudaKrowa

Czy jest to podstawą by wyzywać kogoś? Skoro bylas nie dawno to napewno kierownik wie kto to pisze. Pamiętaj ze oszczerstwo w internecie jest karalne. Ja jakos nie mialam problemu z tym aby na szkolenie nie jechać.

.............
@:)

Oszczertwo w internecie jest karalne tak samo jak mobbing w pracy więc nie rozumiem o co się rozchodzi?

@RudaKrowa

Do Właścicieli !!! Miarka się już przebrała jestem pracownikiem z długim stażem i nie pozwolę na obrażanie i nękanie mnie przez MC. Robiłam dla niej wszystko co chciała a teraz tylko mam słabszy miesiąc to zmieszała mnie z błotem. Informuję, że kolejne dziewczyny chcą się zwolnić. I zostaniecie bez pracowników !!! Czy nikt nie widzi problemu jaki jest u nas na regionie a może nie chce widzieć. No przecież palny robi naszym zdrowiem i naszych rodzin!!! Przychodzą kolejne nowe dziewczyny i jak długo zostają klika dni lub tygodni. Co mądrzejsze uciekają po pierwszej akcji z panią kierownik. Wystarczy , że powiesz jej prawdę to jesteś do zwolnienia. Zatrudniając co chwile nowych pracowników naraża firmę na koszty. Jakie ONA ma plecy w firmie, to nie jest (usunięte przez administratora)!!! Na innych regionach nie ma takiego terroru jak u nas. Kierowniczki są "normalne". Bo wiedzą jaki jest rynek pracy i każdego pracownika się szanuje.

@pracownik

Usiądzie sama na obsługę to może się nauczy

Amam
@pracownik

Nie martw się nie jesteś sama u mnie tez trochę gorzej na biurze sprawa wyglada i już dostaje głupie maile. Zastanawiam się tylko czy szefostwo nie widzi że wołamy na tym forum o pomoc ? O ich interwencje ? Przecież to ich biznes a ta kobieta niszczy tych którzy zarabiają na firmę czyli nas pracowników.Codziennie rano ból żołądka stres przed wejściem do pracy.Tak nie powinno być.Ta kobieta w oczach P.Eweliny robi z nas najgorsze a jak pisze do nas maile ubliżające to już nie dołącza szefowej.Ostatnio poprosiłam ja o pomoc dot klientów to dołączyła cały nasz region i napisała dziewczyny wypowiedzcie się.Kurcze to była prośba do niej jako do kierownika a nic nie pomogła.Innych pracowników prosi o robienie raportów końcowych mimo ze to należy do niej ! Siedzi tylko na Katowicach wcina obiadki i obgaduje innych.Wstyd ! Kobiecie na takim stanowisku i w takim wieku pewnych rzeczy nie wypada.Prosze pamiętać ze co siejesz to zbierasz i karma wróci do Pani,wszystko ma swój koniec.

Mam nadzieję że wiesz ze wygralam

Lunka234234234
@.

BRAWO - - - - - TEN KOMENTARZ POKAZAŁ ŚWIATU JAKIM JEST CZŁOWIEK I JAK ZALEŻY JEJ NA PRACOWNIKACH GDYBY TAK NIE ROBILA TO STARAŁA BYŁY SIĘ TO WYJAŚNIĆ A ONA CO? ALE CO TU DUŻO MÓWIĆ WEJDZCJE SOBIE NA INNE PRACE W KTÓRYCH PRACOWAŁA TEŻ SĄ JAJA Z JEJ UDZIAŁEM TACY LUDZIE SIĘ NIE ZMIENIAJĄ A MY ZADBAMY O TO ŻEBY JUŻ ZADENJ INNEJ DZIEWCZYNY NIE SKRZYWDZILA SWOIM PROSTACKIM ZACHOWANIEM ZIMNĄ KREW TO ONA MA

Lunka234234234
@Lunka234234234

Poza tym Kierownik jest jeden nas będzie dużo i nasze rodziny które widzą w jakim stanie przychodzimy z pracy. Najniższa kara za mobbing trzy lata w zawieszeniu i odszkodowania. Psycholog wskazał trwałe uszkodzenia w psychice po pracy w tej firmie, nadal wygrasz?

@.

Czyżby wypowiedz Pani M.C ? Proszę pamiętać ze karma wraca.

Rubi

Pani kierownik M.C stosuje psychiczny (usunięte przez administratora).Dziewczyny walczcie ! Nie dajcie się tej kobiecie to ista wariatka ! Obraża się jak dziecko na pracownika gdy robi coś nie po jej myśli. Ludzie zbierzmy siły razem wszyscy którzy się tutaj wypowiadają i zgłośmy tę kobietę ! Mamy swoje prawa !! Niech stanie przed sądem za to co robi.

Kamil
@Rubi

Widzę, że mobilizujesz innych pracowników, ale z twojej opinii nie wynika nic konkretnego. Czy możesz podać konkretne sytuacje lub argumenty, które potwierdzą twoją opinię? Niezależnie od przyczyn takich sytuacji, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

@Kamil

Wszystko w swoim czasie,fakty i argumenty podam tam gdzie powinno się to zrobić.Myslisz ze nie szukałam porozumienia ? Ale na nic moje starania jak ta kobieta się na kogoś uprze to nie ma zlituj się.

Lunka

Drogi Kamilu szkoda że kierownikowi nie zależy - pozew jest w trakcie, odezwę się już w nowym roku do wszystkich obecnych i byłych pracowników, choć przez święta chce o tym zapomnieć, ale przyznam, że jest ciężko mając w szafce wszystkie te meile, SMS od niej itp. Jeszcze jeden moment i P. KIEROWNIK zostanie bez ani jednego pracownika wtedy okaże się jaką jest LIDERKĄ i jak ogromne limity potafi zrobić przecież jest taka SUPER. Nie pozdrawiam.

Byla
@Lunka

Również mam maile i chętnie się z nimi podzielę. Mam nadzieję że ten piesek też ucieknie szkoda go :(

Dzisiaj Gosia napewno (usunięte przez administratora)

Młoda ale nie głupia

co prawda już tam nie pracuję ale nie jest tak źle jak się pisze, gdyby tak było to co poniektóre osoby które się zwolniły nie chciałyby wrócić :) hajs się zgadzał i to najważniejsze

@Młoda ale nie głupia

dobrze prawisz

Zostaw merytoryczną opinię o Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o. - Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Nowowiejska 36A
    32-660 Gorzów

Expresspożyczki.Pl Grupa Finansowa Sp. z o.o.