Opinie o Pemaw Group Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pemaw Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pemaw Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pemaw Group Sp. z o.o. w Zabrze

Przemo Nowy wpis

Dobrych słów o pracodawcy to ze świecą tu szukać. Najbardziej alarmujące wieści to te o niepłaceniu za pracę. Co więc tu się aktualnie dzieje? Jeśli kasa jest w terminie dla wszystkich zatrudnionych, to ile dostaje taka szwaczka? Trafiłem na stare ogłoszenie, że z cztery lata temu 2250zł brutto + premia. Także nawet o premii było. Przynajmniej w teorii.

Kochani! Praca w tym zakładzie jest charytatywna .. ciągle uokorzenia niezadowolenie.. istna masakra. Właścicielka płaci najniższa krajową (albo nie płaci).. bo wojna bo za mało zrobione.. poniża pracowników,jest opryskliwa i nagle zwolni cię z dnia na dzień bo coś jej nie podpasuje... Miała swoje ulubione pracownice dla nich była miła a dla reszty... Istny dramat

Dominika

A na umowie jaka kwota jest wpisana? Często się tak dzieje, że nie wypłaca pracownikom pensji? Ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje, skoro są takie problemy finansowe? A może ich tak naprawdę nie ma? Co więcej, chciałabym wiedzieć, jakie najczęściej są powody tych zwolnień, które czasami mają miejsce z dnia na dzień? Lepiej być w razie co wcześniej doinformowanym, jak to wszystko może wyglądać...

Były pracownik Nowy wpis

Powody zwolnień? Nagły brak pracy a inni jakoś nie zostają zwolnieni prawdziwy powód to to że pani E.. kogoś nie lubi. Wypłaty od.lutego do czerwca nie było. Na umowie najniższa krajowa której nie wypłacam były liczne kontrolę z PiP mandacik nawet szefowa dostała. I wiem ,że teraz sądzi się z nią jedna kobieta. Jeśli niw chcesz żeby ktoś tobą pomiatał to nawet nie zaczynaj tak pracy bo się rozczarujesz. Takiego cyrku jak tam nie ma nigdzie. Po pracy tak do dzisiaj nie umiem niczego znaleźć.

Artur Nowy wpis

Cztery miesiące bez wypłaty to może dać w kość. Ale w końcu wszystko zostało wyrównane? Nawet osobom które zostały zwolnione? Bo skoro PIP zrobił kontrole to chyba sytuacja wróciła do normy jeśli chodzi o wypłaty. Tobie uregulowała zaległą pensje?

Były pracownik Nowy wpis
@Artur

W końcu po jakimś pół roku tak. Ale były codzienne telefony, smsy. Pip wrypal karę ale i tak czekaliśmy. Jednej z pracownic która była na L4 szefowa dawala kasę na dworze żeby resztą nie widziała.. kłamała cały czas, że nie ma kasy ... Nie polecam pracy tam na prawde bo najpierw będzie płaciła a na koniec i tak zostawi bez wypłaty. Sposób traktowania pracowników to istny dramat... Nie wiem jakie mniemanie ma o sobie właścicielka ale bardzo wysokie. A tak na prawdę do stara zakompleksiona baba której nie pomze torebka z prady.

Jacek

Cześć. Szukam pracy na magazynie, a widzę, że dawniej pojawiały się w sieci ogłoszenia na to stanowisko. Podawali, że normalnie na umowę o pracę zatrudniają, a to jest dla mnie najważniejsze. Z poprzedniej firmy zwolniłem się, bo ciągle tylko zlecenie. Ktoś wie, czy płacą tam teraz więcej niż najniższą krajową? Jakieś bonusy do pensji podstawowej? Liczę, że ktoś pomoże, bo może z czasem będą kogoś szukali to już będę wiedział.

@Jacek

Nie dostaniesz więcej niż najniższa krajową,szanowana Pani E. Naobiecuje ci złotych gór,a na koniec nie dostaniesz nawet najniższej krajowej na którą zapracujesz . Pracowników ma za nic niestety, paznokcie fryzura zrobione co z resztą jej nie pomoże z całym szacunkiem ,a na wypłaty nie ma... Porażka

Nieznajoma

Wszystko w jak najwiekszym w porzadku :) sympatyczni ludzie

Brałeś udział w rekrutacji do Pemaw Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kinoa

Czy nadal pani nie wypłaca wypłat w terminie?. Dlaczego opinie są zmazane przez administratora. Chce się tam zatrudnić i nie wiem co i jak.

Zabrze

Co słychać w zakładzie . Wyplatni są na czas ?.

Irena

A wiesz jaką mają skuteczność? Też jesteś poszkodowana?

ewelina

widze ze bardzo jestes sfrustrowana i twoje opinie nie maja nic z tego "wielkiego wychowania " jednak pomoge ci i sprawa na policje juz zgloszona . W sieci nic nie ginie ale nie jestes tez anonimowa . Jesli sprawa trafi do sadu a tak pewnie bedzie to twoje klamstwa drogo beda kosztowac cie.

@ewelina

Popieram poprzedniczkę. A co policja może zrobić komuś za wyrażenie prawdziwej podkreślam prawdziwej Opini? Przecież wszyscy pracownicy szwalni w Przechodzie potwierdzą słowa poprzedniczki. A może prawda boli? Może właścicielka wyprze się tego że nie płaciła pracownikom na czas? Oraz że traktowała ludzi gorzej niż źle? Nie bez powodu wcześniejsze opinie , 2019 i teraz... Niestety prawda w oczy kole szanowna właścicielko. Nie dość, że człowiek pracował za najniższą krajową to jeszcze zero szacunku,poszanowania. Zawsze źle zawsze za mało człowiek nie mógł się po du*IE podrapać. A oprócz tego kamery i śledzenie każdego kroku. Szczerze mówiąc na miejscu wlaścicielki nie spojrzała bym w lustro gdybym wiedziala co myślą o mnie ludzie i że mają takie zdanie na mój temat. Ale karma na szczęście wraca z podwójną siłą.

Ooo

To ten zakład na Stalmacha?

Ewelina
@Ooo

A dlaczego pytasz?

Ewelina

Widać, że obojętny wobec tego to nie jesteś. Z Twojego opisu i porady wygląda na to że chyba życzysz im upadku skoro odradzasz tych kontaktów. A konstruktywnie umiesz opowiedzieć jak Twoja praca tu wyglądała tak konkretniej?

Lena

@Kasia Więcej wiary w ludzi, nie ma osób niezastąpionych, a firma bardzo dobra ,więc warto tu pracować.

Kinga

Widzę dużo negatywnych komentarzy na temat atmosfery. Czy nadal nic się nie zmieniło? Jak jest w tym momencie? Będę wdzięczna za każda opinie

ana

ana praca fajna i szefowa fajna ale kierowniczka asi to jakis przekret , jak jestes nowy to cie wykorzystuje zeby robic jej kawe , podawac wszystko i jeszcze lecie do szefowej kablowac jak to sie nie nadajesz a jak wchodzisz jej w (usunięte przez administratora) to mozesz zostac.szefostwo jej wierzy a ona kradnie i starym pracownica tez pozwala krac jak nikogo nie ma to szyja sobie wswoje zeczy . jak w koncu wyzucom asie to mozna pracowac a jak nie to szkoda nawet sie starac chociaz pensja i wszystko zawsze na czas albo wczesniej

anna

praca chałupnicza- na czym to polega?Może odezwie się ktoś współpracujący z Pemaw Group?

Zostaw merytoryczną opinię o Pemaw Group Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Pemaw Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pemaw Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Pemaw Group Sp. z o.o.
  • Pawła Stalmacha 7