Opinie o Intrum Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intrum Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrum Sp. z o.o. w Warszawa

Łukasz

To prawda.. dwóch moich znajomych CC w Wro dostało wypowiedzenie

@Łukasz

dostanie i reszta. intrum ponoć tonie

Jak sytuacja w cc w wrocławiu ??

Aga
@Marta

Zaczęły się wypowiedzenia. Ludzie w strachu o jutro.

Nel
@Aga

Przecież to było pewne w takiej sytuacji. Oddzial we Wroclawiu raczej nie przetrwa, muszę zacząć szukac juz pracy

Julka
@Aga

Nie ma zwolnień, to nie prawda. (usunięte przez administratora)

@Julka

A z jakiego działu lecą ? Czy to tylko plotki

Marysia

Podobno mają zamkną oddział w Polsce, jutro idę na L4.

Agnieszka
@Marysia

Ponoc jedynie wysyłają na pracę zdalną.

@Agnieszka

I tak właśnie jest - nikogo nie zwalniają, jak zwykle marudzą, zamiast cieszyć się, że mają pewność wypłaty...

@Monika

Myślisz ze to ma sens? Dzwonić gdy pełno ludzi nie może wyjść z domu bądź nie dostaje pensji? Czym ich będziesz straszyć windykatorem który nie może nawet iść teraz na kontrole czy odsetkami w skali miesiąca 20 zł ? Teraz to jest dopiero bez sensu kopanie się z koniem firma dostanie kasę za zlecenia od banków a pracownicy nie ma opcji żeby wyrobili premie w tym momencie.

@Kamil

Kamil - cz ja napisałam gdzieś o sensie dzwonienia? Odniosłam się do tego, co było wcześniej. Jeśli chodzi o dzwonienie, to też nie jest tak, ze nagle wszyscy są bez pracy - bądźmy rozsądni... Jeśli wszyscy się zamkniemy w domach i zamkniemy biznesy, to wtedy dopiero będzie problem. Trzeba myśleć o przyszłości, a nie tylko o tym, co dzisiaj. Te wszystkie pieniądze na socjal czy na walkę z wirusem z nieba nie spadają... Są z podatków - nie można w tej chwili zatrzymać biznesów. Tam, gdzie jest to możliwe, powinniśmy pracować - z zachowaniem ostrożności.

Kamil

Każdy ucieka na l4 to nie jest przypadek, sytuacja w kraju napięta a w firmie tylko wyniki i wyniki. Wszędzie wszystko ograniczają a tutaj więcej roboty niż zwykle a ludzi ponad połowa mniej. Złe bo masz obiady? To wysoko się cenisz jak zdrowie jest dla Ciebie mniej warte niż obiad który kosztuje 12 zł. Ale takie osoby właśnie są potrzebne tej firmie co można zamydlić oczy byle gownem.

@Kamil

a jakie to kontrole robi windykator jak idzie? kontroluje ile ma oleju we łbie czy o co chodzi

Karol
@Kamil

To po co pracujesz w takiej firmie? Zwolnij się i idź do tych, oc nie pracują

ehh

Pan KK i jego strategia to było wielkie nieporozumienie. Oczywiście nie dla wszystkich - jedni nadal mają ciepłe posadki (ci najbliżej pana KK), inni, mimo wielkiego wkładu pracy zostali potraktowani jak niepotrzebna rzecz, która się znudziła. Przykre to. Warszawa w zachwycie, Białystok i Wrocław w smutku :(

opko
@ehh

HA HA HA czyszczą z układzików rodzinnych wracajcie do kruka - tam na pewno was przyjmą

Faraon

wrocław skomli ??

@Faraon

Widać jak firma cudownie zjednała i zintegrowała pracowników. Nadal jest jazda Waw vs Wro i na odwrót. Rzenada! Zamiast się dogadać to pokazują które lepsze.

Nietka

Żenada.

wawa
@opko

akurat nie czyszczą z układów.Układy to podstawa tej firmy. Mozesz byc tylko PM ale jak masz wejscie do KK to jestes niezatapialny. A jak jestes nawet dyrektorem ale z KK nie masz układu z lat dawnych to ciezko jest. ale ludzie to jest KORPO. Tak juz w korpo jest. Chcecie miec super itd to wlasna forma pozostaje

Agnieszka
@ehh

Jedzeniem rekompensuja brak środków do dezynfekcji. Robi się nieciekawie i chyba ważniejsze są pieniądze spółki niż pracownicy

@Agnieszka

I jeszcze Ci jest źle? Ludzie - opamiętajcie się. Dostajesz darmowe jedzenie i marudzisz? Nie wierzę, że nie zapewniają Ci środków higienicznych. Inna sprawa - wg SANEPID-u mydło i ciepła woda też skutecznie neutralizują wirusa

Firma Intrum Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pokrzywdzony

Są okropnie nachalni i przepytują ludzi o cały ich majątek, podchodzą do całej sprawy jak by mieli uprawnienia do zabrania całego majątku i w ogóle nie są ugodowo nastawieni do współpracy z dłużnikiem

radek

jakie sprawy w większości ma w pakietach Intrum? pokomornicze, przedsądowe, jakie prowizje za windykowanie?Jakiego typu: mandaty, kary umowne, cos bankowego? Pozdrawiam

@radek

mandatami to się urząd skarbowy zajmuje, jak byś o tym nie wiedział. intrum jakie sprawy ma? zwyczajnie beznadziejne.

kez
@antywindykator

mandatem potoczne określa się "opłatę dodatkową" za przejazd bez biletu np. mpk, myśleć trzeba trochę szerzej niz literalnie. Myślę,ze kazdy inteligentny normalnie to zrozumiał. Ty jako antywindykator zas pewnie masz małe pojęcie o tym jakie sprawy ma Intrum, chyba ze tam pracujesz niczym wallenrod. Wiec po co mlaskasz w kazdym temacie?

wer

Czy windykacja terenowa w Intrum ma zostać likwidowana? Ktoś tutaj napisał taki komentarz. prawda to?

linda

Hej. Na wstępie chciałabym potwierdzić, że spędzone tam 3 miesiące na okresie próbnym to była wielka porażka i życiowa pomyłka, można by nawet ująć że była to dla mnie trauma. Pracowałam w Intrum we Wrocławiu w dziale monitoringu. Od samego początku zostałam okłamana odnośnie stawki miesięcznej, po rozmowie telefonicznej we wrześniu 2019, mogłabym zacząć współpracę już od „2500” brutto po czym poinformowałam, że to trochę mało i mam już doświadczenie. Miałam czekać na odpowiedź czy jednak dostanę większa stawkę, po godzinie dostałam wiadomość, że jest taka możliwość i bede mogła mieć więcej podstawy i oczywiście też wysokie premie :D. Zaczynając tam pracę, okazało się, że każdy ma taka samą podstawę ( czyli tyle ile mi podwyższono czyli 3000 brutto) i tylko mnie proponowano mniejszą podstawę. Na odsłuchach siedziałam prawie miesiąc zanim zaczęłam dzwonić bo byłam zatrudniona za kogoś kogo wywalili jak psa. Moim liderem była „Marta” - osoba o wyjątkowym braku umiejętności współpracy z nowym pracownikiem. Pracę lidera zaczęła od niedawna dlatego też pozostałych pracowników traktowała w inny sposób jak mnie. Pisałam też testy bo przecież 78% albo 75% jest niedopuszczalne, musiałam mieć 80%. Ta osoba w pewien sposób chciała na mnie wykazać się, jak sobie radzi w takiej „roli”. Każda moja rozmowa była bardzo nisko oceniana ( miałam nawet 20% ) bo nie powiedziałam nawet na koniec np „ do widzenia „ dlatego premii nie widziałam wogóle mimo, że wyrobiłam współczynnik na jakiejś kampanii. Jak spytałam dlaczego nie dostałam nic oprócz podstawy, Marta z wielką łaską odpisała na mojego czwartego maila, że nie zrobiłam planu. Jeszcze w żadnej firmie nie spotkałam się z takim dużym chamstwem i oszustwem. Wystarczy nie podpaść jej do gustu i nie przedłuży umowy, bo trzeba lizać stópki za dodatkowe 50 zł premii. Pracownicy patrzą na siebie wilkiem, jak się o coś pyta to nikt nic nie wie a ile zarabia to już wogóle porażka jak mogłam o to spytać ???? albo czasem zwyczajnie pogadać. Naprawdę odradzam wam wszystkim pracę w tym miejscu. PS Jeśli zdaży się, że w akcie desperacji pójdziecie tam to oczekujcie, że za jakiś czas będą nowe rekrutacje i osoby „oprowadzające” nowych pracowników po tym call center i rozmowy jaka to (usunięte przez administratora) firma ????????????.

Bożena
@linda

Ja w tej firmie pracowalam 2 lata i mam identyczne odczucia. Bardzo trafna opinia, brawo. Odradzam podejmować tutaj pracę.

Wady: nie dbają o wartościowych pracowników; tylko (usunięte przez administratora) i najwięksi opierdalacze mają tam dobrze; pozdwyżki, awanse tylko dla lizusów; Praca sama w sobie nie była zła. Tylko brak szacunku od przełożonych - to najgrosze.

Mała

Intrum na (usunięte przez administratora)jest we Wrocławiu nie w w Warszawie boja się prawdy dlatego wprowadzają w błąd, dzis kolejne osoby złożyły wypowiedzenie, brawa dla nich i tak długo wytrzymali ,(usunięte przez administratora) praca ponad sily dialer zasuwa , ze brak czasu na notatki , ludzie wiecznie na L 4 i szukaja pracy , ludzie szkoda waszego zdrowia odradzam ...

@Mała

Firemka się sypie.

Kinga
@.

Jakoś tego nie widać, nie siej paniki :)

Pracownica
@Kinga

Poczekaj jeszcze kilka miesięcy i nie będzie co zbierac.

Lukasz

Cześć. Mam pytanie jak wyglądają stawki proponowane na młodszego specjalistę w cc? Na początku jaka jest kwota i jaka proponują dalej po kolejnych okresach? Pozdrawiam

Lech

Czy w Białymstoku ktoś jeszcze pracuje ??? Bo od dłuższego czasu czekam na odpowiedź w mojej sprawie i ..., no właśnie i nic się nie dzieje :-(

BATMANEK

Czy już wszyscy z oddziału Wrocław szukają pracy? chyba tak, bo wszyscy szaleją na rozmowach rekrutacyjnych - tylko nikt ich nie chce zostały same zwiędnięte gwiazdy wielkanocne

Juz nie długo

@Monika

Niedługo razem. Info o zwolnieniach na podstawie CC czy ogólnie? Bo o zamknięciu firmy słyszę od 2-óch lat. A nadal tam pracuję.

Bialystok

I jak się bawil Wroclaw w Lodzi?

Zbyszek

Jakie samochody mają terenowi?Dostają kartę flotową czy może jest jakiś limit na paliwo?Warto się u nich zatrudniać? Ile można zarobić?

Terenowy Intrum
@Zbyszek

Samochodziki miód malina:)), nówki nie śmigane i to nie byle co tylko Skoda Oktawia na wypasie...A szefostwo bardzo fajne i merytoryczne i można o wszystkim porozmawiać, jeżeli czegoś nie wiesz lub masz problemy. Pewnie pomyślisz że jest jakiś haczyk, oczywiście:) że jest! Jak w każdej KORPO trzeba na to wszystko zapracować... A pewnie spytasz jak?, nic bardziej prostego realizować cele i uczciwie pracować a nie lecieć w chu**a

Muniss
@Zbyszek

człowieku, DWT to tam rozwiązują

@Terenowy Intrum

nic nie dostaniesz

Faraon

czy dwóch nierobów z terenu wrocka już wykopali?

Zbyszek
@Terenowy Intrum

A cele realne do wykonania? Ile godzin się spędza w terenie?

Krzysiu

Czeslawa Miłosza Warszawa?? Ciekawy ten adres nie ma co. Jaka atmosfera we Wrocławiu?

Danuta
@Krzysiu

A co jest nie tak z tym adresem, coś się zmieniło? Jeśli coś wiesz, to daj proszę znać. Jeśli pracujesz w Intrum Sp. z o.o. to z chęcią też przeczytam Twoją opinię na temat tej pracy.

Daro
@Danuta

Ogolnie w skrocie jest nieciekawie., pracownicy sa zdezorientowanii co tu sie dzieje.

@Daro

Aktualnie pracuję w tej firmie, nie wiem o czym piszesz, o jakiej dezorientacji. I co niby jest nieciekawe?

Basia
@Monika

No to zdejmij klapki z oczu.

Krzysio
@Krzysiu

nie mam jej , bo nie ma już niczego

Pietrek

Firma intum to śmiech na sali pracują w niej niewykwalifikowane ludzi na 4 tel 4 rożne wersje aż stanęł nA tym ze sami sie zgubili śmiech na sali Pożatym firma często prubuje wyłudzić pieniadze nie słusznie bez jakichkolwiek uzasadnień

@Pietrek

Mógłbyś napisać coś więcej o całej sytuacji, której doświadczyłeś? Chciałbym lepiej zrozumieć Twoją opinię o tej firmie.

Jaka jest kultura pracy w Intrum Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

nie ma żadnej kultury

@antywindykator

Możesz rozwinąć swój komentarz? Napisz co złożyło się na Twoją opinię o firmie bo w takiej formie, mówi niewiele.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ola
@Marek

Tak. Na stronie jest kilka aktywnych ogłoszeń: https://www.intrum.pl/kariera-w-intrum/

@Marek

Ale nie warto aplikowac. Nie wiadomo jak dlugo to pociagnie

@Obecna pracownica

A skąd masz takie informacje?

@Monika

Mowi sie o tym, ludzie odchodza i brakuje nowych przyjęć. A zresztą poczekacie to wszystko sie okaże.

Jola
@Obecna pracownica

Bzdury piszecie.:) Ten portal tylko pomaga w takich plotkach i przekazywaniu informacji, co do których nie macie potwierdzenia... Żałosne :) "mówi się" - prawie jak w gazecie FAKT

@Jola

Ja w tej firmie pracuje ponad 4 lata i widze co się tutaj dzieje jest coraz gorzej: mniej szacunku, niedocenianie pracownikow, juz nie wspomne o najnizszej krajowej na szczęście nie mam dzieci bo nie wiem za co bym je utrzymała. Takie komentarza, ze jest (usunięte przez administratora) to jest klamstwo. Nie dzieje sie tutaj nic dobrego, odradzam tracic swoj czas.

Krzysiek
@Magda

To skoro jest tak źle, dlaczego pracujesz tam aż 4 lata?

@Krzysiek

Wlasnie szukam cos innego

Danuta
@Magda

W Intrum pracujesz już od czterech lat, a zatem masz ogromną wiedzę o tym pracodawcy, którą mogłabyś mi przekazać. Wiem, iż poszukują tam aktualnie Telefonicznego Doradcy Klienta. Wybranym osobom oferują umowę o pracę, ale nie jest to do końca jasne. Czy jest to umowa na czas nieokreślony czy na określony?

@Danuta

Danuta - ja Ci odpowiem :) Zazwyczaj pierwsza umowa jest na okres próbny - 3 miesiące. Zawsze jest to umowa o pracęi nie za minimum krajowe

ciekawska

Czemu dotychczasowe opinie z Wrocławia, teraz widnieją już jako Intrum Warszawa? Nie ma już firmy we Wro?

Pawel
@ciekawska

Jest firma we Wro, pewnie usunęli z obawy przed fala negatywnych opinii bo aktualnych zwolnieniach

ciekawska
@Pawel

To były jakieś grupowe zwolnienia czy ludzie sami odchodzą z pracy?

@ciekawska

Jesli chodzi o Wrocław to byly wcześniej grupowe zwolnienia. Natomiast teraz najlepsi sami odchodza. W skrocie firma nie funkcjunuje tak jak powinna:(

Nietka
@Obecna pracownica

A może mają jakieś sprawy sądowe z byłymi pracownikami? Ktoś coś wie?

@Obecna pracownica

Nie było zwolnień grupowy, tylko program dobrowolnych odejść w związku z połączeniem spółek. Ten program jest zdecydowanie lepszy dla pracowników niż grupowe odejścia.

@Monika

Tak byl program dobrowolnych odejsc, ale nie wszystkim ten dokument podpisywali. Jak zawsze byli rowni i rowniejsi. Byly zespoly, w ktorych nikomu nie podpisywali, nie zgadzali sie na odejscie. Ten program nie powinien sie nazywac dobrowolnych odejsc

Była pracownica
@Obecna pracownica

Ale jeśli ktoś chce odejść, to może bez tego programu przecież. :)

@Obecna pracownica

ja się zastanawiam dokąd ci najlepsi odchodzą, skoro w windykacji to z każdej firmy najlepsi teraz odchodzą

nie do windykacji

@Była pracownica

Oczywiscie, ze moze tylko wole dostac 6 stawek wynagrodzenia dodatkowych niz z pusta reką sie zwalniac. Dodatkowo ostatnio wyniki ankiet pozamiatali pod dywan.

Ex pracownik
@antywindykator

Odchodza do innych branzy bo branza windykacjna nie gwarantuje stabilnej przyszłości.

Pawel
@ciekawska

Jeszcze jest ale niewiadomo jak dlugo:(

Ludzie sami odchodzą

Kamil

Dzień dobry, a jak się ma sytuacja w terenie bo nie wiem czy cv składać?dużo jest spraw?jakie warunki pracy i płacy?warto?

Seba
@Kamil

Nie polecam, organizacja firmy jest bardzo słaba, obdzwanianie spraw pomimo tego ze są spłacone. Na premie możesz liczyć po 3 miesiącach chociaż i tak rozliczanie jej nie jest w ogóle jasne i przejrzyste

Delfinek z gór
@Kamil

Nie radzę tam pracować , koń rządzi którego trzeba wywalić . Tylko nikt go już nigdzie nie chce , bo główny dyrektorek uciekł z pokładu i zostawił konia . Koniu wracaj na wieś . Przestrzegam przed tym pseudo ekspertem wszystkie firmy windykacyjne .wszyscy szanujący się negocjatorzy odeszli od konia. Chwilówki się aktywują bo tam jest przyszłość i kasa .

Robert
@Delfinek z gór

Ta firma to dno. Radzę osoba wyżej zastanowić się kogo zatrudniacie na kierownicze stanowiska we Wrocławiu. Osoby chyba bez żadnego podejścia i jakiejkolwiek empatii. Odszedłem dobrowolnie przez traktowanie mnie jak śmiecia!

Men
@Robert

A z jakiego działu?

Ex pracownik
@Men

Z operacji

Zostaw merytoryczną opinię o Intrum Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Intrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intrum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intrum Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 97 ocen.

Intrum Sp. z o.o.