Opinie o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

była pracownica

Wszystko fajnie, ale musisz oddawać 50% tego co zarobisz dla InterCamu, od kiedy przeszłam na swoje, zarabiam dwa razy więcej i pracuje kiedy chce i kiedy mam czas, a nie tak jak w intercamie, jeśli nie przyjdziesz na dyżur to dowalają Ci kary... Jak ktoś chce, mogę podesłać informacje na jakich stronach można zacząć pracować samemu, kontakt do mnie: natalia.kesicka@op.pl

Nata

dobry dzień! Powiedz mi, gdzie znaleźć studio we Wrocławiu

Tochybanietak

Zastanawiam się nad pracą jako moderator - czy zagląda tu jakiś moderator pracujący i chciałby porozmawiać ze mną i trochę rozwiać moje ew. wątpliwości?

tak, co chcesz wiedzieć?

@Konfucjusz

Mniej więcej jak wyglądają dyżury, jak się pracuje, czego wymagają, ile da się zarobić.

@Tochybanietak

Ja Ci chetnie odpowiem bo pracuje teraz w Intercamie. Dyzury wybierasz jak chcesz ale sa pewnego rodzaju minimalne wymagania, musisz miec minimum 80 h i tyle dyzurow w weekendy ile dany miesiac ma dni weekendowych, np 8 albo 9 dyzurow w weekendy ale za to sam wybierasz ktore weekendy chcesz pracowac, musisz tez w pierwsze 7 dni w miesiacu ustawic sobie dyzury. Wymagaja szybkiego pisania i znajomosci niemieckiego i angielskiego, niemiecki jest wazniejszy wiec jak srednio znasz angielski to i tak sie nadasz. Co do zarobkow to na poczatku nie u wszystkich sa takie jak obiecuja, zwalszcza na poczatek, bo pracujesz z mniejsza iloscia modelek i dopiero sie wdrazsz, ale po 2-3 miesiacach spokonie mozesz zarobic 30-35 zl na godzine. Ja tyle mam, czasami w weekendy 50 zl srednia wychodzi. Generalnie praca swietna jezeli chcesz szybko zarobic kilka tys miesiecznie, idealna dla osob ktore chca dorobic sobie i maja troche czasu. Z gorzsych rzeczy to czasami jest taki natlok pracy ze ciezko przerwe na toalete zrobic, no i nie wszystkie modelki sa kumate, z niektorymi ciezko sie dogadac ale to sa marginalne sytuacje.

@Konfucjusz

Dzięki za odpowiedź. Z angielskim u mnie ok, niemiecki tak bardzo średnio - ogólnie jakie wiadomości piszecie? Podstawa, czy rozważania o filozofii? :P Wolę wiedzieć, żeby się nie zbłaźnić, że za słabo językowo stoję. Wolę jakoś to zweryfikować. Może pracować o różnych porach dnia, np. ranki i nocki?

@Tochybanietak

Jak srednio z niemieckim to sie okaze, bo oni robia test z niemieckiego podczas rozmowy o prace-ale jest w miare prosty, odpisujesz na banalne proste pytania. Co do pisania, to roznie, ale zadne gornolotne teksty. Pracowac mozesz kiedy chcesz ale w ramach dyzurow ktore sa dostepne, kazdy dyzur to 4 godziny, ja w wiekszosci robie 8 h, w weekendy 12 h bo wtedy jest dobra kasa do wyciagniecia.

@Konfucjusz

A jakie przykładowe pytania mają na teście? To zobaczę czy w ogóle mam jakieś szanse. Ogólne rzeczy potrafię po niemiecku, ale jakiś zawiłych dyskusji o życiu, to może być problem. Dzięki za odp.

@Tochybanietak

Juz nie pamietam, bo to bylo jakis czas temu, cos w stylu jakie masz hobby, gdzie mieszkasz, takie podstawy :)

DjGrzmot

Jak coś to zapraszam

Gość 1
@Tochybanietak

Odradzam trzymaj się z dala ciężko potem zrezygnować są wysokie kary o byle co 200 500 nawrt 1000zł a potem pracodawca zakłada ci sprawe sądową i chce dooć jeszcze więcej pieniędzy dziewczyno trzymaj się z dala !!!!!!

Próbowałam się dostać do pracy jako modelka ale cały czas odrzucają mi zdjęcia czy ktoś tak miał?

Dżonatella
@Gość

Też tak miałam, za pierwszym razem wgrałam im zdjęcia jakie miałam na kompie nieczytając ich wskazówek. Za drugim razem miałam zbyt podobne focie do siebie- stałam przy ścianie i patrzyłam w aparat z bananem na buzi hahaha, ale za 3 razem gdy już dokładnie przeczytałam ich wskazówki- udało mi się! Grunt, by być na zdjęciach uśmiechniętym- różne pozy i format poziomy, a ja wrzucałam im wszystko co mi wpadło w oko hahaha A tobie dlaczego odrzucają? Przecież chyba wyjaśnili ci czy nie?

Zizi
@Gość

Dziewczyny gdzie na stronie jest zakładka żeby złożyć podanie. Bo piszecie że odrzucają zdjęcia a ja nie widzę żeby gdzieś coś było napisane żeby im je przesłać pomocy

Aplikowałeś do firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Khloe

Biznes jak biznes. Najważniejsze, że to nie jest firma krzak i pieniądze przychodzą regularnie, zarobione w łatwy sposób :P

Kwarantanna

Boże jak to dobrze że można pracować u siebie w domu !! W obecnej sytuacji jest to praca marzeń- siedzi się w domu, nie masz z nikim kontaktu a zarabiasz. (usunięte przez administratora)

Olenka P.

Zastanawiam się nad pracą videomodelki u nich. Czy ktoś może przybliżyć mi plusy, minusy? Jakaś aktualna ocena? Ktoś coś?

Ivonne
@Olenka P.

no hejka, plusy i minusy sa takie ze zarabiasz nie mało za nieduży wysiłek. Minusy to takie, że doba taka krótka. Ja pracuje po 2/3 dyżury 4-ro godzinne dziennie. Czasem tez w weekendy. Zazwyczaj moderator robi 20 minut przerwy na jeden 4ro godzinny dyżur wiec i sie najem i nawet troche wyspie w przerwie haha. oceniam ta robote na 4+, a z minusów to to, że no trza sie wypisać z dyżuru min 4h przed jego rozpoczeciem, nie mozna 5 min przed, no troche szkoda bo nie przewidze, ze np chlopak mi zrobi niespodzianke i mnie chce zabrac gdzies... no ale wiem, moze i mam za duzo w d@@@ bo gdybym miala chodzic do pracy od 8 do 16stej to takie niespodziewanki od chłopaka gdyby mi sie zdarzyly no to słabo wtedy z pracą wiec no chyba nie ma co narzekac. Robota łatwa i przyjemna.to tyle. A no jak sama nie sprobujesz to sie nie dowiesz. Zawsze mozesz rzuic ta robote i tyle.

Gram

Mam pytanie: czy w jakiś sposób można sprawdzić, czy mój poziom językowy jest ok? Albo mniej więcej określić czego najwięcej używa się podczas pracy? Bo nie chcę wyjść na frajera. Proszę o wskazówki, pomoc.

Bradley
@Gram

Nie trzeba znac perfekcyjnie jezykow, zreszta sami klienci pisza z bledami na czacie LOL Sa to czaty, wiec nie masz czasu na zlozone wypowiedzi. Krotko, konkretnie piszesz z klientami :) Zreszta poznajesz branzowe slownictwo na szkoleniach.

HmmH
@Bradley

Branżowe słownictwo? :D

Pamela

A można gdzieś zobaczyć jak, przykładowo, taka modelka pracuje i ew. jak moderator prowadzi rozmowę? Bo nie wiem czy się nadaje i czy lepiej pracować w studiu czy samemu.

Pola

Czy młode mamy też się nadają? Które pilnują dzieci w domu ??

Shakira
@Pola

Tak ja w ten sposob pracuje sobie w domu. Nie martwisz sie ze ktos inny zajmuje sie twoimi dzieciakami bo sama mam oko na nie :)))))

Am

Jak wygląda obecnie praca na stanowisku moderatora? W jakim stopniu trzeba znać język niemiecki?

Hieronima
@Am

Podbijam pytanie - jak to wygląda?

Moderator
@Am

Nie musi to byc biegla znajomosc niemieckiego, natomiast taka, aby sie dogadac w formie pisemnej (na czatach) z klientami.

Pytająca

Poszukuję pracy jako moderator - jakie firmy polecacie? Ktoś coś?

Miss Luizjana

Pracowałam w Intercam kilka lat, gdy studiowałam. Pracę wspominam pozytywnie. Mała odpowiedzialność, elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, praca w domu, więc nie traciłam czasu na dojazdy, a co najważniejsze całkiem spora kasa przy małym wysiłku, bo umówmy się siedzenie i uśmiechanie się do kamerki to nie jest ciężka praca. Przy okazji mogłam uczyć się do egzaminów podczas pracy, więc to mi bardzo odpowiadało. A odnosząc się do niepochlebnych opinii, mogę tylko napisać, że najgorzej jak ktoś sfrustrowany zaczyna się wypowiadać. Ludzie to jest praca i jak w każdej pracy obowiązują pewne zasady, wystarczy ich po prostu przestrzegać. Mam wrażenie, że niektórzy chcieliby dostawać kasę za darmo, nie dając nic od siebie, a później wielkie rozczarowanie i wylewanie wiadra pomyj w Internecie z powodu frustracji. Zejdźcie na ziemię i zastanówcie się trochę nad sobą. Pozdrawiam :)

Malwinka555

Widziałam, że można w Intercam pracować agentem. Kto zna o tym więcej informacii, pracuje już tak? Jestem z UA i szukam pracy, to też mogę tak dorobić?

Mirek
@Malwinka555

Jest to super możliwość dodatkowego zarobku. Od pół roku jestem tam agentem i łączę to ze swoją stałą pracą. Ale szczerze mówiąc, to jako agent mogę więcej zarobić, niż w pracy na etacie - za jedną ze swoich zrekrutowanych modelek dostałem 518 euro premii. Wyobraź sobie, jeśli poleconych będzie więcej, to jaki zarobek może być-:) Wiadomo, że nieraz trzeba się nagadać z dziewczynami, przekonując je do pracy - ale akurat to nic trudnego, bo są same plusy tej pracy - pracują w ciepłym domu, nie muszą znać języków obcych, nie musza się rozbierać i mogą łączyć tą pracę z innymi obowiązkami dzięki elastycznym godzinom dyżurów. Z tego co wiem, to oni współpracują z videomodelkami z Ukrainy, Rosji też, więc masz duże pole do popisu.

Videomodelka

Dziwi mnie ta opinia nie pracownika. Koleżanka mi poleciła Intercam, sama tam pracuje, no i jest extra, troche stresu było na początku bo wiadomo nowe zajęcie, dość nietypowe ale jestem cała happy. Siedze sobie w domu przed laptopem tyle ile chcę ale sama ustalam z miesięcznym wyprzedzeniem, kiedy pracuje a dodatkowo mogę w ciągu miesiąca dobrać sobie godziny/dyżury i mam branie! hahah Facety chcą mnie oglądać i ich to rajcuje. Nie powiem ile zarabiam ale opłacam rachunki za mieszkanie, jem, balanguje a na większe/droższe zachcianki odkładam do świnki-skarbonki. Sumując: kasa starcza, bo nie narzekam no i drogie panie, nie narobie się zbyt wiele: moje obowiązki to usmiechanie się, bycie zawsze ładnie umalowaną i ubraną i pokazanie figury. Moralnie nie mam z tym problemów pokazywać się innym - nie mam żadnego fizyczneo zagrożenia, że coś mi się stanie bo przecież siedze sama w pokoju i nikt mi tu nie wparuje. Jestem summienna. No i wypłata przychodzi na czas!

Gocha

czy musze miec figure modelki??

Misia
@Gocha

Nie, ja ważę 67 kg przy 165 i tu pracuje, nie narzekam na brak powodzenia hihi

DziewczynaSzamana

O intercam czytalam juz kiedys ale wtedy nie mialam jeszcze odwagi by pracowac w ten sposob, niestety sprawy potoczyly sie tak ze musialam poszukac dobrzeplatnej pracy z domu (zaszlam w ciaze), i wtedy wybor pracy na kamerke byl idealny. Moge pracowac kiedy chcde, w dodatku mam wieksza popularnosc jak w ciazy pracuje. Z mojej strony polecam taka prace, tylko trezba pilnowac by sie nie spozniac i zawsze sluchac moderatora.

@DziewczynaSzamana

30% zarobisz a sama możesz założyć konto i zarobić więcej a intercam pobiera połowe twoich zarobków . Ps gratulacje zarobionych 2 euro za opinie ;-)

@Coli

Moze i zarobilabym wiecej sama ale nie znam jezykow obcych i nie mam ochoty pisac czy widziec panow po drugiej stronie. Jesli intercam placi 8,59 zł za pare linijek tekstu to zaprzeczasz sam sobie ze malo placa..I nie nikt mi za to nie zaplacil, (usunięte przez administratora)

@DziewczynaSzamana

Nikt nie liczy linijek tekstu procent od zarobków modelek dostajesz 14% :-D nie oszukujcie 14% netto 24 brutto z działalnością no śmiech

@Coli

Co ty gadasz, jakie 14 %? U mnie jest 15 % + stawak na godzine i 60 % w zarobakch. Widze ze nie masz pojecai o pracy tam, a (usunięte przez administratora) robisz. Konkurencja?

@DziewczynaSzamana

Nie oszukujcie !!!!! 24 brutto z działalnością żadnej stawki godzinowej nie ma do tego jeszcze wysokie kary śmiech po prostu ludzie jeśli tam idziecie to powodzenie jeden wielki wyzysk najlepiej by pracownik pracować za darmo to po prostu Intersram :-D

@DziewczynaSzamana

Mam pojęcie większe niż myślisz wyzysk i tyle sama więcej zarobisz znając obce języki a ten pracodawca (Boss ) tylko (usunięte przez administratora) płaci marne grosze lub kary w wysokich kwiatach z czego to nie jest legalne na umówię o prace !!!!!! Tylko na umówię o prace kolejne w umówię nie ma wymienionych kar z czego pracodawca nie ma prawa ci potrącić z wynagrodzenia zarobków a jednak to robi halki co to za praca i pracodawca uwaga ludzie wielkie kary nawed 2000 na minusie to chore pracuj za 1000 zł miesięcznie powodzenia !

Cherry Blossom
@Coli

Wiesz, że to jest karalne, jeśli oczerniasz pracodawcę, celowo wprowadzając w błąd? Videomodelka ma stałą stawkę na godzinę, wszystko co piszesz, jest wyssane z palca. Nie ma pokrycia z rzeczywistością, gdyby naprawde pracodawca wyrządzil ci tak ogromna krzywde o jakiej piszesz, to bys rozstrzygal swoich praw na drodze sadzowej. A ze wiesz, ze nie masz racji, bo pewnie zostales zwolniony z powodu kiepskich wynikow, to siejesz chaos i bzdury tu na forum..Na szczescie jestes sam, a tu jest duzo opin pozytywnych na temat firmy. Myslisz,ze ktos, kto lamie prawo, bylby na rynku od 2005? I zostal wyrozniony Skrzydlami Biznesu? Trzeba sledzic wszystko o firmie. Oczywiscie, ze bede ich bronila, bo gdyby nie oni, jadlabym tynk ze sciany. A tak to pracuje sobie sama w domu, bez zadnych kar (jak sie ma rozum, to nie ma sie kar) , z dobrym zarobkiem i nie jestem w tym sama, bo polecilam prace klilku osobom, ktore tez sa zadowolone i mi dziekuja. Wiadomo, ze w stadzie zawsze sie znajdzie jakas czarna owca, ktora tylko beczy i beczy...

Sarahh

Cześć wszystkim. Jestem moderatorką w Intercamie od paru lat. Pewno niektóre videomodelki może i mnie poznają po tym co napisze:) Pracowałam w korpo i powiem: nigdy więcej. Tutaj mam swobodę planowania godzin pracy w zasadzie dowolną. Pracuję wtedy kiedy chcę a nie muszę! A to istotna różnica. Są zasady, których trzeba się trzymać (jak wszędzie), ale firma jest na tyle elastyczna, że o zasadach się rozmawia i w miarę potrzeb je zmienia. Ważny aspekt to atmosfera! Tu nie jest gęsta, tu jest luźna i przyjazna, wszyscy są per TY, jest kupa śmiechu i każdy chętnie pracuje. A to już też za sprawą wypłaty! Nie oszukujmy się, kasa jest nie mała! Do tego dochodzą premie typu np: longer dnia, czy miesiąca! No i videomodelki, z którymi się pracuje: są przeróżne: pełen wachlarz osobowości. Jednym słowem praca jest ciakawa! A jak się kasa do tego zgadza to tym lepiej. A dla tych, którzy myślą, że muszą mieć studia językowe bądź nie wiadomo jakie wykształcenie mówię NIE: dogadaz się po niemiecku i angielsku? To aplikuj! Reszte się nauczysz na szkoleniu.

@Sarahh

(usunięte przez administratora)duże kary w pracy można skończyć na minus z długiem ,w kodeksie pracy jest to nie legalne , traktują pracowników jak roboty odradzam !!!!!!! Omijać z dala !

@Sarahh

Szkoda że nie wspomniałaś o mega karach, i długach w pracy. W jakie można wpaść kary za głupoty, może to być dług nawet 2000 wzwyż i to musisz odpracować a reszta godzin które zrobiłaś były za darmo a jak ktoś chce odejść robią nadzór i w ostatni dzień pracy kara byle byś jak najmniej zarobiła albo wyszła na 0 . Nie polecam 21 wiek a takie rzeczy !!!!!!!!!!

Dalia
@Cziki

Czytam te wasze opinie na temat firmy i już ,jak to się mówi, nie wytrzymałam. Mam wrażenie,że nie wiecie dokąd przyszliście i co trzeba robić? Tyle oburzeń w sprawie PNW...w których jesteście sobie same winne. Ja prawie dwa lata pracuję w Intercam Studio ...owszem było PNW, ale sama byłam winna, ponieważ nie do końca sumiennie przykładałam się do pracy( na początku swojej pracy).Czy chciałyście przyjść posiedzieć, oczkami "pomrugać" i zarobić za to dobre pieniądze??!! Chcę powiedzieć,że jak pracujesz tak i zarabiasz! A administratorzy i moderatorzy studia są bardzo uprzejmi i taktowni! Wielu szefów powinno uczyć się od nich komunikowania się! Ja mając 52 lata, wreszcie poczułam się kobietą , gdyż wcześniej na siebie zawsze czasu brakowało,a dzięki tej pracy i wymaganiom, które są,uwierzcie mi na słowo...wyglądam na 40! Zyskałam pewność siebie i wielu fanów. Kocham tę pracę!!!

Elka
@Dalia

Życzę powodzenia 50% zarobkówvxzy nawet 30% dla ciebie reszta dla szefa do tego kary to jest śmiech na sali

Moderator X

Kary? Jakie kary? nie dostalem nigdy zadnej kary! że niby za co? za wywiązywanie się z obowiązków, za które mam wynagrodzenie płacone? coś tu śmierdzi ! Kodeks pracy? przytocz paragraf i dowód na jego nie przestrzeganie i przeczytaj regulamin. Bo wiesz, rzucanie takimi górnolotnymi hasłami bez pokrycia to ...{cenzura}. Pracuje już dobrych kilka lat i nigdy nie miałem długów! Bzdura i masło maślane! P.S. Nikt mnie nie traktuje jak robota. Niby jak? bo jestem kontrolowany? pokaz mi proszę prace (nie na swoim) bez żadnego nadzoru prcodawcy - śmiech na sali. Poza tym pierwsze piec nadzorow, ktore robia sa BEZ ZADNYCH KONSEWKENCJI, dostajesz czarno na bialym, co robisz dobrze i co zle. No chyba ze jestes mega niepelnosprawny umyslowo i po raz setny robisz ten sam blad, to wtedy nie dziw sie, ze masz mniej premii za to. Btw maja gwarantowana stawke na godzine, wiec nawet jakbys byl mega debilem i tak dostaniesz zarobek, wiec nie chrzan glupot...

@Moderator X

Albo administracja albo podejrzewam że to tak zwany 001(BOSS).I tak , pracownicy mają numery , nie po imieniu się zwracają tylko numery jak w więzieniu ;-) powodzenia

@Moderator X

P.S: sądząc po tych obraźliwych słowach . Widać że osoba która to pisała nie ma szacunku do ludzi i pracowników . Prostackie odpowiedzi.

Prymuska
@Cziki

Nie dziwię się, że ktoś Cię nazwał debilem, skoro ja pracuję tam od roku i nie miałam żadnej kary ^-^ Ja tam się cieszę, że moderatorzy widzą tylko mój numerek w grafiku a nie prawdziwe dane, to faktycznie Cziki masz wielki z tym problem ^-^ Buziaczki dla wszystkich pracujących w Intercam ✿✿( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idols
@Moderator X

Jakie kary ? A takie że moderator raz na miesiąc ma wystawić modelce (PNW ) kare finansową ! Musi bo jeśli raz w miesiącu nie wystawi PNW ( kary pieniężnej) modelce to sam ją otrzyma od 001 o wysokości 250 zł więc nie brońcie się że nie ma bo są sami je mamy wystawiać to robimy to bo inaczej my dostaniemy kare finansową za nie danie kary modelce czyli trzeba o coś się przyczepić do modelki no nie poważna ta firma cyrk na kółkach !!!

Disen
@Prymuska

Powodzenia numerek jak w więzieniu chcesz być traktowana jak nic nie warty człowiek to powodzenia 754 czy jaki tam masz numerek 0 no masakra :-p

Damian

Hej, jak atmosfera w firmie ? Warto aplikować ?

Wiktoria
@Damian

Cześć, zdecydowałeś się na złożenie CV? Jeśli tak to jakie odniosłeś pierwsze wrażenie o tej atmosferze w Intercam Studios? Zdania na GoWork są podzielone w tej kwestii.

@Damian

Nie szanują ludzi , naśmiewają się z modelek i obrażają je między sobą do tego tak jak wspominają inni kary tak zwane PNW nic innego ja potrącenie sporej sumy , twoich zarobionych pieniędzy . Szkoda czasu na taki cyrk .

Martyna
@Coli

Przykro mi czytac takie nieprawdziwe opinie ze strony osoby, ktora nigdy u nas nie pracowala. Gdyby pracowala, wiedzialaby, ze szanujemy modelki, gdyz bez nich nie moglibysmy pracowac i bysmy nie zarabiali. Przy takim natezeniu pracy czlowiek koncentruje sie tylko na klientach, a nie na obrazaniu kogolowiek. Choc szczerze mowiac mam ochote obrazic ta osobe, ktora pisze takie fake rzeczy.

@Martyna

Tylko uświadamiam modelki o tym nie wiedzą bo to moderator, to nie jest normalna praca ,stres że dostaniesz kare (PNW) stres obsługiwanie 4 modelek na raz a za wszystko możesz dostać PNW (kare finansową) grafik beznadziejny czasem przerwa od pracy 4 godziny i znów zarobki maleją to wychodzi tak 2000 3000 na rękę no niestety jak by ta firma była przepiękna i cudowna nie było by takich opinii Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.