BLUERANK SP> Z O. O.

Łódź

Opinie o BLUERANK SP> Z O. O.

Lady 2012-02-07 11:03
Praca w Bluerank Sp. z o. o. to przyjemność. Pracodawca gwarantuje bardzo dobre i komfortowe warunki zatrudnienia. Zespół pracowników jest rewelacyjnie dobrany, to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim bardzo sympatyczni ludzie.
Metody zarządzania stosowane w firmie Bluerank powinny stanowić przykład dla innych pracodawców. Szczerze polecam!
Obecny pracownik Bluerank 2014-11-03 11:03
Jest OK.
zainteresowana 2016-06-22 09:41
A wiadomo jak długo czekac na ich odzew? i jak często przeprowadzają rekrutacje?
Zuza 2016-10-05 10:05
Rekrutacja przeprowadzana jest w sposób ciągły. Dużo bluerank zatrudnia, ale i rotacja jest duża. Jeden z szefów bucowaty. Drugi - super.
maqrin 2016-10-18 22:46
a możesz powiedzieć złociutki dlaczego twoim zdaniem taka duża rotacja jest i ewentualnie co realnie można zrobić żeby ją zahamować? nie ukrywam że ja zastanawiam się nad tą firmą jako nad pracodawcą bo powiedziano mi że tutaj kogę lliczyć na stabilne zatrudnienie właśnie
WarsawMan 2017-02-23 09:10
Ewelina , kocham Cię !!!
WarsawMan 2017-02-23 09:11
Ewelina , kocham Cię !!!
wkurzona 2017-04-26 14:51
Bralam udzial w rekrutacji i byla to najbardziej nieprofesjonalna rekrutacja w moim zyciu. Zasady zmienialy sie w trakcie, nie dostalam zadnej informacji o ilosci etapow - jednym slowem KOSZMAR. Musze jeszcze dodac, ze kontakt byl bardzo slaby, a informacje zwrotna dostalam dopiero po upomnieniu sie o nia... Jezeli firma podchodzi do pracy dla klienta, w taki sam sposob jak do rekrutacji, to brak mi slow!
Anna 2017-06-01 19:30
Ile netto zarabia początkujący SEO Specjalist w Blueranku, bo jestem tego ciekawa :)
Zostaw swoją opinię o BLUERANK SP> Z O. O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLUERANK SP> Z O. O.