Opinie o BLUERANK SP> Z O. O. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BLUERANK SP> Z O. O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BLUERANK SP> Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLUERANK SP> Z O. O. w Łódź

q

Współpracowałem w życiu z wieloma firmami, w żadnej pracownik nie miał takiej podmiotowości. Cały czas szkolenia, badania satysfakcji oraz sympatyczne inicjatywy. Ogromny szacunek dla człowieka ze strony organizacji, ale też między pracownikami. Super ludzie i świetne integracje, co przekłada się na wyjątkową (dobrą) atmosferę. Miejsce, w którym można się rozwijać i to w sposób, którym można pokierować.

@Kornel

Premia roczna jest to element dodatkowego wynagrodzenia każdego Blueranka, który jest uzależniony od skuteczności i satysfakcji Partnerów (klientów) w zakresie realizowanej przez nas współpracy. Składa się na nią pula 5% przychodów stanowiących tzw. 'wykonanie'. Pula ta jest wypłacana zgodnie z naszymi wewnętrznymi zasadami :)

Cześć, Czy w Bluerank często pojawiają się nowe oferty pracy? Aplikowałem tu niedawno na specjalistę ds contentu (co pokrywa się z moim doświadczeniem), jednak moja kandydatura została z jakiegoś powodu odrzucona i do rozmowy nie doszło. Aktualnie szukam pracy i nie ukrywam, że Bluerank bardzo mnie interesuje.

Anna | People Department

Cześć, kandydaci, którzy do nas aplikują są proszeni o wypełnienie, którego kwestionariusza, w którym mogą nas poinformować o takich rzeczach jak: poziom znajomości języka angielskiego, obowiązujący okres wypowiedzenia, preferowana forma pracy (hybryda/online), oczekiwane wynagrodzenie oraz znajomość narzędzi. Pozdrawiamy Bluerank

Iza Nowy wpis

Startował ktoś na stanowisko Account Manager do nich? Bo ja tak myślę... tylko ta stawka mnie martwi, 8700 to górna granica, 6100 brutto dolna - tak w ofercie jest. Komuś się udało więcej dostać niż to minimum? No bo ile to na rekę wychodzi... ciekawe od czego to zależy?

Anna | People Department Nowy wpis
@Iza

Cześć Iza! Wynagrodzenie w ramach prezentowanych widełek uzależnione jest od poziomu kompetencji w danym obszarze :) Ktoś może być początkującym specjalistą, a inna osoba może już mieć ugruntowane doświadczenie na omawiamy stanowisku - wtedy te wynagrodzenia się różnią. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu -> rekrutacja@bluerank.com :) Pozdrowienia Bluerank

Ziomalka SEO Nowy wpis

Po jakim czasie w Bluerank dają umowę na czas nieokreślony? Trzeba czekać tyle, ile maksymalnie jest dopuszczalne prawnie (około 3 lata z tego co pamiętam)?

Anna | People Department Nowy wpis
@Ziomalka SEO

Cześć :) Umowę na czas nieokreślony podpisujemy po 33 miesiącach współpracy w oparciu o umowę na czas określony. Pozdrawiamy Bluerank

Edyta

Czapka z głowy za tabele wynagrodzenia na każdy rok. Jednak co do copywritera i jego stawki zbliżonej do minimum krajowego, to zakładam, że ma prawo znać SEO o tyle o ile i nie mieć w portfolio jakichś oszałamiających sukcesów, prawda? Bo za tę stawkę nie da się raczej wymagać dużo.

Skąd masz taką informację? Kiedy niby to miało miejsce? I co było powodem? Dajcie znać, bo sama chciałam tutaj zaaplikować...

Anna | People Department

Cześć, możesz podać źródło tej informacji? Jest ona nieprawdziwa. Zapraszamy do naszego biura prasowego po informacje z pierwszej ręki na temat poczynań oraz kondycji Bluerank: https://biuroprasowe.bluerank.com/ Mamy się bardzo dobrze. Kontynuujemy wieloletnie współprace z Klientami, realizujemy nowe projekty oraz nawiązujemy nowe partnerstwa, a co za tym idzie mamy również otwarte procesy rekrutacyjne - zapraszamy do udziału ;) -> https://www.bluerank.com/kariera/ W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: biuro@bluerank.com lub rekrutacja@bluerank.com Pozdrawiamy Bluerank

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Zainteresowany

Odrzucona? Chodzi ci o to, ze w ogole nie kontaktowali się z tobą, tak? :) Jak dawno to było, może jeszcze zaproponują rozmowę? Jestem trochę w podobnej sytuacji, tyle ze chce aplikować na inne stanowisko

Pod koniec sierpnia dostałem maila z ankietą do wypełnienia, po jakimś czasie przyszedł mail z informacją o odrzuceniu kandydatury. Chociaż ogłoszenie dalej jest na stronie i rocketjobs

@Zainteresowany

Czyli zostałeś pozbawiony wyjaśnień odnośnie tego dorzucenia po prostu? Mnie w zasadzie tez ciekawi w takim razie przyczyna. a można aplikować jeszcze raz skoro pisałeś, że wróciła? Może tym razem ta ankieta inaczej by poszła? Jakie pytania były w niej zawarte?

@Zainteresowany

A co to była za ankieta? Co w niej trzeba było uzupełnić? Daj znać, bo myślę, czy zaaplikować w to miejsce, czy nie...

Ruda

Rekrutacja w tej firmie to żart, widzę, że komentarze sprzed 2 lat pokrywają się ze stanem rzeczywistym w 2024, tak się chwalicie, że odpisujecie na wszystkich etapach a finalnie olewacie sprawę. Powodzenia w szukaniu chętnych, którzy będą czekać na jakiekolwiek informacje pół roku

@Ruda

A to z ilu etapów składa się rekrutacja? Czyli zapewniają, że odzywają się do każdego, nawet jeśli decyzja będzie negatywna?

@Ruda

Cześć, dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz kandydat otrzymał informację zwrotną od nas. Jeśli jej nie otrzymałaś wynika ona prawdopodobnie z błędu naszego systemu, ewentualnie może być tak, że wiadomość wpadła do spamu. Jeśli chcesz porozmawiać o tym - odezwij się proszę na rekrutacja@bluerank.com :) Pozdrawiamy Bluerank

Anna | People Department

Cześć :) nasze rekrutacje składają się z kilku etapów: rozmowa online - gdzie poznajemy się, opowiadamy o pracy w Bluerank oraz odpowiadamy na wszystkie pytania kandydata. Kolejny etap to spotkanie offline, którego elementem jest prezentacja zadania rekrutacyjnego. Między spotkaniami ma też miejsce telefoniczna (15 minutowa) weryfikacja znajomości języka angielskiego. W razie dodatkowych pytań pisz śmiało na rekrutacja@bluerank.com Pozdrawiamy Bluerank

Czy BLUERANK SP> Z O. O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anna | People Department

Cześć, mamy elastyczne godziny pracy i to oznacza, że możemy rozpoczynać pracę w godzinach 7-10 :) Pozdrawiamy Bluerank

Jak dużo osób pracuje w BLUERANK SP> Z O. O.?

Prawie 120 osób :)

Tatiana

Cześć wszystkim :) Mam pytanie do działu content marketingu, jak wam się pracuje? Czy ktoś z was uzyskał certyfikat DIMAQ z firmą? Czytam w ofercie na specjalistę od contentu, że jest taka opcja. Ogólnie to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wszystkimi benefitami, ale ciekawi mnie czy naprawdę wymagają jedynie roku doświadczenia? Zechce ktoś napisać mi coś więcej o dziale contentu? Ile osób liczy, jaka jest jego struktura, atmosfera?

AP

Czy firma informuje każdego kandydata, który wyśle CV w zależności jaka jest decyzja (czy kwalifikuje się do kolejnego etapu rekrutacji lub nie)? I jak długo trzeba czekać na odpowiedź? Dodatkowo czy wysyłają jakieś potwierdzenie wysłanej aplikacji?

@AP

Cześć, na każdym etapie przesyłamy informację do kandydatów. Potwierdzenie otrzymanej aplikacji również.

Małgorzata

Hej, na ich stronie widzę ofertę na stanowisko Marketing Analytics Specialist. Mile widziane jest u nich znajomość R / Python / JavaScript / SQL / BQ - znam trzy z tych programów biegle i tak się zastanawiam czy są w stanie zaoferować mi więcej pieniędzy na tym stanowisku niż to co oferują?

@Małgorzata

Cześć :) dla każdego stanowiska mamy ustalone widełki wynagrodzeń, które są obowiązujące. Możesz o nich poczytać tutaj: https://www.bluerank.com/blog/zarobki-w-bluerank-nasze-widelki-wynagrodzen-w-2023-r/ Jeśli oczekiwania są wyższe niż te wskazane na danym stanowisku, wiąże się to z inną pozycją w organizacji - adekwatną do oczekiwań (ale w parze muszą iść też kompetencje). :)

Aleks
@Anna

To znaczy że jak kwalifikacje są wyższe to można też negocjować stawkę. Są też dodatkowe benefity prócz budżetu szkoleniowego? Np. pakiet medyczny albo karta sportowa?

@Aleks

Cześć, mamy całkiem sporo benefitów, zapraszam Cię do lektury: https://www.bluerank.com/blog/benefity-w-bluerank/ Benefity są też opisane w każdym naszym ogłoszeniu o pracę :)

q

Zosia
@q

Świętnie, że firma otwarta jest na doszkalanie umiejętności pracowników co dla nich też jest korzyścią. Widzę w ofertach, że widełki znacznie różnią się między UoP , a B2B. Tu jest różnica ponad 2k na plusie. Czy większość pracuje na B2B? Czy jest szansa, żeby na UoP wyciągnąć podobnie jak doliczymy premie i dodatki?

@Zosia

Oferujemy dozwolony rodzaj umowy - dostosowujemy się do preferencji pracowników. 3/4 firmy zatrudniona jest na podstawie umowy o pracę. W temacie premii - obowiązuje u nas roczna premia partnerska. Najwyższa wypłacona premia w zeszłym roku wyniosła 25 000zł :)

Kornel
@Anna

To bardzo dużo. Od czego zależy ta premia roczna? Od wypracowanych wyników przez pracownika czy liczy się ogólnie do zysków firmy?

@Kornel

Hanna

przeglądam na stronie właśnie ofertę na specjalistę od SEO i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej w temacie aktualnych szkoleń, które firma oferuje. Ktoś pomoże? Certyfikat DIMAQ widzę, że jest do wyrobienia, a coś jeszcze?

@Hanna

Cześć, poza możliwością uzyskania certyfikatu DIMAQ, w Bluerank każdy ma własny budżet szkoleniowy w wysokości 1200/1600zł (na rok), który wykorzystuje na wybrane przez siebie szkolenia/webinary czy udział w konferencjach. :) w razie dodatkowych pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu z działem People&Culture - w naszej zakładce kariera znajdziesz kontakt.

Mirosław
@Anna

Fajnie ze można samu wybrać jak skorzystać z budżetu i jakie szkolenie wybrać. Jeszcze dopytam jak dobrze trzeba znać angielski. Wymagany jest poziom potwierdzony certyfikatem czy liczy komunikatywna znajomość?

@Mirosław

@Mirosław Hej, ważna jest komunikatywność na poziomie B2 - nie trzeba certyfikatu :)

Rzadko piszę opinie, ale to co się stało przewyższa moje jakiekolwiek oczekiwania. Nigdy nie pracowałem w tej firmie natomiast brałem udział w rekrutacji i to była najgorsza rekrutacja w jakiej kiedykolwiek brałem udział. Pomimo tego, że dotyczyła stanowiska juniorskiego, sam proces wyglądał jak co najmniej na stanowisko seniorskie. 6 etapów rekrutacji?! Troszkę przesada, już pomijając zamieszanie jakie panowało. W między czasie zdążyłem odbyć 2 inne rozmowy i dostać dużo lepszą propozycję pracy. Z 3 pracowników, z którymi miałem przyjemność rozmawiać, tylko Pani z HR była miła i kompetenta. "Firma z przypadku, zero kontroli", mogę tak śmiało określić firmę, po tak okropnej rekrutacji.

Agnieszka

Cześć. Do jakiego działu rekrutowałes? myślisz ze każdy proces wyglada tak samo i jest dużo etapów? chciałam wysłać CV ale teraz mam wątpliwości.

TB
@Agnieszka

Hej, ja też brałem udział w rekrutacji do Bluerank. Są dwa spotkania, jedno online, jedno w biurze i na tym drugim trzeba zaprezentować zadanie, które jest do przygotowania w domu. Wcześniej też jest sprawdzany angielski, dzwoni chłopak i po prostu przez 15 min luźno rozmawialiśmy po angielsku. Rekrutacja może wydawać się nieco angażująca... ale jeśli firma jest dobra to uważam, że warto.

@Agnieszka

Rekrutowałem na stanowiska grafika, miałem 2 zadania rekrutacyjne, 2 rozmowy, ankietę (która, była traktowana jako etap rekrutacji) i rozmowę po angielsku. Myślę, że to zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. Rekrutacja trwała około miesiąca.

Ciekawa

Czy firma Bluerank zatrudnia osoby bez doswiadczenia? Czy znajomosc angielskiego jest zwiazana z obsluga klientow zagranicznych poprzez np. rozmowy telefoniczne? Czy mozna liczyc tylko na takie zarobki jakie sa wyodrebnione na stronie www?

Odpowiedź dla Ciekawej :)
@Ciekawa

Cześć, wynagrodzenia są na poziomie takim jak wskazane w widełkach dla danego stanowiska. Co do doświadczenia są opcje stażów oraz różne stanowiska, zawsze warto próbować. Angielski jest potrzebny do rozmów, spotkań itd. z klientami anglojęzycznymi, a tacy też są.

Pracownik Blue

Fakt, jest jeszcze roczna premia, która je podnosi! Dobrze że o tym napisałoś!

Katja

Ile dzienny wynosi czas pracy w Bluerank? 8 czy 9h? ile trwa przerwa?

Nn
@Katja

8 godzin, 30 minut przerwy :) nikt jednakże jakoś mocno nie pilnuje czasu pracy

Aga
@Katja

8h i spokojnie możesz sobie zrobić w trakcie przerwę na obiad :)

Kandydatka

Dzień dobry, jak jest z Excelem na stanowisku, na które aktualnie prowadzicie rekrutację (Social Ads Executive) – co trzeba umieć, jakie funkcje są przydatne? Czy duże ambicje i gotowość do nauczenia się wszystkiego oraz spełnienie reszty warunków dają szansę na tę pracę, czy bez poziomu zaawansowanego lepiej nie podchodzić?

exblue

Firma z przypadku, zero kontroli w projektach. Jakość o której mówi prezes w swoich wywiadach o 50mln przychodu nie istnieje. Presja i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Bawią się za pieniądze klientów zamiast skupić się na dowożeniu celów. Kierownicy działów na tych których lubią przymykają oko, a reszta jest pomiatana.

Zbig-nick

Manufaktura, dzien w dzien to samo za srednie pieniadze. I Ci ulubiency zarzadu...

Mirosław
@Zbig-nick

Pracownicy na konkretnym stanowisku z reguły wykonują te same obowiązki. Piszesz, że wypłata nie jest zbyt wysoka. Czy jest możliwość jej poprawy pracując po godzinach za wyższą stawkę godzinową?

Zbig-nick
@Mirosław

Nie, nie ma płatnych nadgodzin

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko sprzedawcy SEO, w jaki sposób będę w tej firmie pozyskiwać klientów? Dzięki za odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o BLUERANK SP> Z O. O. - Łódź

• Jak się pracuje w BLUERANK SP> Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUERANK SP> Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLUERANK SP> Z O. O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLUERANK SP> Z O. O.?

Kandydaci do pracy w BLUERANK SP> Z O. O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLUERANK SP> Z O. O.
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • łąkowa 29
    90-554 Łódź