Opinie o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Były prtacownik

Omijać szerokim łukiem !! za wszystko dostajecie kary ! pewnie taka polityka firmy żeby nie zarobić wlepiają wam kary !! w końcu zamiast zarobić to jeszcze wyjdziecie na minusie !! nie polecam wręcz odradzam

@Były prtacownik

Jakie kary i niby za co? Pracuję w tej firmie od prawie roku i żadnej kary jak dotąd nie dostałam...

@Ania

Bo może na karę to trzeba sobie zasłużyć a widocznie jesteś dobrym pracownikiem? ;)

Charlotte
@Były prtacownik

Ja tez dostalam od nich kare za to ze internet mi nie dzialal i nie moglam ,,stawic sie w pracy ‘’ zabrali mi €50

@Charlotte

A ja długo Ci on tak właściwie nie działał? Oni zazwyczaj po 50 tak dają?

Bajka

Pracowałam tam dość długo i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Atmosfera jest ok, w wielu rzeczach można się dogadać. Duża elastyczność godzin pracy, a zarobki uzaleznione od zaangażowania, jeśli ktoś się przykłada to spokojnie może liczyć na godne wynagrodzenie.

Urszula
@Bajka

A na czym polega ta elastyczność? Przychodzicie do biura kiedy chcecie?

Jakie wartości są cenione w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Na pewno ładny prezencja, miły uśmiech i swoboda przed kamerką.

@Ania

Jak takiej swobody najlepiej jest się nauczyć?

Agata
@Ania

No dobra ale jak ta prezencja jest oceniana na rozmowie rekrutacyjnej? Swobodę przed kamerą da się jakoś sprawdzić, ale jak mierzalna jest prezencja?

@Agata

Prezencja to na podstawie wstępnych zdjęć, które wyślesz zgłaszając chęć podjęcia pracy. Swobody się nabywa z czasem tak myślę, a sprawdzić można się na dyżurze próbnym.

Kaśka

Praca w tej firmie to porażka. Seks-kamerki dla zniewieściałych Niemców, którzy nie wiadomo co robią przed swoimi komputerami. Niskie wynagrodzenia, ogromne kary i wezwania sądowe do zapłaty. Można pójść z torbami. Firma ma nagrania z Tobą w roli głównej i zgadzasz się na wykorzystywanie swojego wizerunku na zawsze. Jeśli jesteś ładna to znajdź sobie inną pracę, bo tu utoniesz w długach.

@Kaśka

A jak długo i kiedy tam pracowałaś?

Aplikowałeś do firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bad

Nie polecam nikomu tej firmy, duzo stresu (ciagle kary), nie wyplacaja przy rezygnacji mmoderatora duza czesc kwoty ktora sie samemu zarobilo. Napieta atmosfera.

Byly Moderator
@Bad

Czy gdzieś to zgłosiłeś?

Halina

Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Intercam Studios Poland? Fajnie byłoby, gdyby ktoś pokusił się o takie zestawienie - ładnie obrazuje ono nie tylko nastroje, jakie panują w firmie, ale i ogólne warunki pracy. Ktoś się może pokusi o coś takiego?

Ryba

czy jest możliwość wypowiedzenia umowy i stosunku pracy ze strony pracownika moderatora czatu? Nie ponosi się za to żadnej kary?

Nie polecam

Pracowalam jakiś czas temu. Na początku wszyscy mili A potem tylko starali się kasę zabrać. Niby nie musisz się rozbierac A potem lekkie naciski. I co chwilę za coś kara, zła mina, nie taki ruch. Wszystko źle. Straszą sądem za wszystko jak zrezygnujesz z pracy. Ogólnie trzymajcie się z dala.

Czy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

edy

nie, jest tylko umowa o dzieło za którą pracownica sama musi się rozliczyć z zus i dodatkowo musi od momentu podpisania umowy do 7 dni dać znać do powiatowego urzędu pracy jeśli jest tam zapisana jako bezrobotna by zaznaczyli sobie w papierach i oni przestają płacić ubezpieczenie i inne tylko sama musi to zrobić.

Prawda jest taka ze zle opinie sa prawdziwe, a czesc pozytywych wystawia pracodawca. Praca jest praca w sexbiznesie, nie dziwie sie ze interes sie kreci, bo mlode zdesperowane dziewczyny, lub dziewczyny z dlugai bo i takie znam, ktore dostaja kase pod stolem tam pracuja. Ale dziwie sie ze te studio jeszcze funkcjonuje tyle lat!!! Ze nikt sie nie dobral im (usunięte przez administratora) Jest to szczerze wysyzk tych naiwnych kobiet ktore z powodzeniem mogly by pracowac na wlasny rachunek. Bylam moderatorem krotki czas, owczem da sie zarobic ale obecnie ze znajomoscia niemieckiego i angielskiego mozna znalesc bez problemu normalna prace. Dziewczyny poczytajcie i internecie bezproblemu znajdziecie same te wszystkie czaty i sie na nie zarejstrujecie. One sa jak portale randkowe, zadna filozofia. A takim firma jak to zycze upadku.

Cala prawda o Intercam
@Kasia

Jezeli bylas takim moderatorem, jakim jestes orlem z polskiego (pozdrawiamy ksiazki do ortografii) , z takim stosunkiem do ludzi, to nie dziwie sie, ze krotko tam popracowalas..Prawda jest taka- jesli  zaangazujesz sie w te prace, mozna osiagnac naprawde bardzo dobre zarobki jako moderator, nie bez kozery pracuje u nich od 7 lat.. Owszem w dzisiejszych czasach mozna w niektorych branzach osiagnac rowniez dobre zarobki, natomiast bywa w nich mobbing, sztywne trzymanie sie grafiku, obowiazkowy dress code i napieta atmosfera. To nieprawda, ze pracuja tu jako videomodelki same mlode zdesperowane dziewczyny, mamy do czynienia z paniami rowniez w srednim wieku i emerytkami. Jesli traktowalas te kobiety jako desperatki, mogly to odczuwac, nie czuly sie dobrze w twoim towarzystwie, klient sie do nich zrazal. Widzisz, ja je szanuje, ciesze sie, ze sie zglosily do nas, bo tez dzieki nim mam mozliwosc godnego zycia. Wsrod nich sa panie majace wlasna dzialalnosc, kobiety naprawde rozumne, natomiast zmuszone w tych czasach poniekad dorabiac sobie. Wszystko zalezy od naszego nastawienia, dla mnie nie jest to sexbiznes, bardziej traktuje to jako sztuke- przeciez te modelki same wybieraja, co chca prezentowac przed kamerka i nie kazda rozbiera sie z nich. Poniekad bywam dla klienta jak terapeuta, bedac rezyserem takiego spektaklu. Dziekuje wszystkim modelkom, z ktorymi mam przyjemnosc pracowac. I moderatoom tez  @--'--,-----

Blastix
@Cala prawda o Intercam

Dziwne, że taki orzeł z Polskiego jak Ty pracuje tam dłużej niż 1 dzień. Twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, jak bardzo jest zdesperowany pracodawca by płacić za takie opinie. W tej firmie też jest mobbing (masz pracować albo wypad z karą), sztywny grafik (pracuj albo kara) dress code (przebieranki, nagość to też narzucanie stylu ubrania). Opowiadasz o zaangażowaniu by osiągnąć duże dochody a prawda jest taka, że z tym samym zaangażowaniem osoby zarabiają "na swoim" nawet 2 czy 3 razy więcej... są też osoby, które "pracują" zamiast codziennie to dwa, trzy razy w tygodniu i wychodzą na tym lepiej. Oczywiście są osoby, którym to odpowiada, podane wszystko na gotowca, niczym się nie martwisz, pracodawca wszystko opłaca itd., ale nie można mówić, że jest to lepsze.

Ejx
@Blastix

Ale poprzednik chyba mówił o stanowisku moderatora, więc chyba moderator "na swoje" pójść nie może, bo przecież jego praca polega na czymś innym....

Rick
@Kasia

Zgadza się te praca do wyzysk też się dziwie że to funkcjonuje pracownicy dostają dodatkowe grosze za pozytywne opinie o tej firmie śmiech. Ta praca to wyzysk na pracownikach

Pracuje teraz

Witam! Sciaga dla tych, co sie zastanawiaja u nich pracowac: Plusy: -praca w domu -elastyczny grafik (jeden dyzur trwa 4 godziny, mozna sobie ustalac czy sie ma jeden dyzur czy kilka) -nie widze klientow (bo to operator pisze z nimi) -nie trzeba znac jezyka obcego -wyplata co miesiac na czas -dobre zarobki (tu w zaleznosci od miesiaca) -gimnastyka dla ciala (wstawanie ciagle, pokazywanie figury, czaswem taniec) -brak szefa nad glowa  -mila atmosfera -premia za polecanie tej pracy innej dziewczynie -mozna pracowac w ciazy  Minusy-PNW (choc, ja przestrzegam dyscypliny wiec mnie to nie spotkalo, a pracuje tu 2 lata) zdjecia wstawiane do sieci (choc pocieszam sie, ze ciezko mnie bedzie znalesc wsrod setek innych :DD)-brak kontaktu z innymi modelkami (chyba ze polecisz te prace kolezance)

Tatiana

Czy diwczata s Ukrainy też możut pracuwaty?

Ukraina
@Tatiana

Tak, moi kolezanki z Rosji i Ukrainy pracujut tu rowniez

Wypłacają dodatkowe nagrody w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Masz premie za dodatkowy dyzur jak sie zapiszesz, za longera tzn najdluzsza rozmowa dnia czy tez premie za przyjeta propozycje na meeting.

Aleksandra
@Odpowiedz

O, super w takim razie, że firma Intercam Studios Poland oferuje taką możliwość. Jak często można zapisywać się na taki dodatkowy dyżur i ile realnie można zarobić sobie dodatkowo z takich premii?

Praca jak praca

Dlaczego od razu nazywacie nas desperatkami? W dzisiejszych czasach jest to najbezpiecznejsza praca!!!! Nie wychodzę z domu, wystarczy tylko, że się umaluję, uśmiecham do klienta, pokazuję figurkę, a całą resztę odbębnia moderator! Możecie się z nas śmiać, ale żadna praca nie hańbi. Nie paraduję nagością, nie spotykam się z nikim, nie muszę nikogo oglądać, za to mam pwewny zarobek u siebie w domu!!! Może i bez studia zarabiała bym więcej, ale nie mam weny i ochoty pisać z klientami. Najważniejsze, że dostaję co miesiąc przelew dorych pieniędzy, nie mam fizycznego kontaktu z ludzmi, w ten sposob można przetrzymać tą pandemię!

Ddw

Cześć Ile średnio zarabia się jako moderator czatu ? Z góry dziękuje za odpowiedz

@Ddw

W zależności od nakładu pracy 3000-15000

StudioToZlyWybor

Zdecydowanie odradzam współprace ze studio ogółem. Z resztą można czytać na tym o wielu blogach czy publikacjach polskich jak i zagranicznych jak takie studio działają... Przykładowy wpis: https://swiatcamgirl.pl/praca-na-kamerkach/

Ambiwalencja

Praca: moderator - jakie firma ma wymagania? Jaki poziom językowy (od A1 do C2)? Czy możecie polecić jakieś szczególne materiały, które mogłyby być pomocne w opanowaniu niezbędnego słownictwa potrzebnego do pracy w tej branży?

..?
@Ambiwalencja

Też jestem zainteresowany, ktoś może opowiedzieć jak to wygląda?

Szansa
@..?

Poziom B1 pewnie wystarczy. Grunt, by umiec sie dogadac w formie pisemnej :) Czyli czas przeszly trzeba znac. Na szkoleniu ucza cie slownictwa plus otrzymujesz materialy. A i mozna korzystac ze slownika online w trakcie pracy :)

Moderator Intercam

Zaczalem prace oficjalnie od 25.10.2017....jako samodzielny moderator po cyklu szkolen przez moich nowych kolegow. Praca w mojej ocenie jest naprawde mega ciekawostka i jakze dla mnie wygodna opcja. Sam planuje ile bede pracowal - w jakie dni - o jakich porach...to wazne bo to moze byc miejsce dodatkowe albo tak jak dla mnie - podstawowe zrodlo utrzymania i to sa tez wazne rzeczy - ponadnormatywne zarobki - nie znam innego tak osiagalnego miejsca pracy w Lodzi za takie pieniadze.....na nowo przeprosilem sie z jezykiem niemieckim...podszlifowalem angielski....poza tym swobodnie zarzadzam swoim grafikiem - moge dobierac dyzury jezeli mam taka opcje czasowa. Miesjce pracy w centrum Lodzi, fajni ludzie. Zajeciem ciezko sie pochwalic u cioci na imieninach ale...zawsze mozna opowiedziec ze moderujesz tersci internetowe..i to nie jest klamstwo,) dzieki tej pracy zyje na zupelnie innej stopie i realnie moge powiedziec ze TAK - podoba mi sie moja praca i to nie jest dziki atak wazeliny centralnie w czyjas pupe.

Pytanie..
@Moderator Intercam

Znam angielski na b2 i niemiecki na a2 - czy na początek to wystarczy? Wciąż się uczę i zamierzam dojść do poziomu zaawansowanego, ale obecnie tak to wygląda. Wystarczy na początek do pracy?

Gesslerka
@Moderator Intercam

Orientuje sie ktos czy mozna zdalnie wykonac u nich szkolenia na moderatora?

Odp.
@Gesslerka

Raczej nie, na miejscu tylko. Co ma sens - trudno zdalnie uczyć się kiedy ktoś nie widzi jak pracujesz.

Karol

Pracuję w Inter już ponad rok jako moderator zdalny, czyli pracuję w domu i taka forma pracy bardzo mi odpowiada. Można pracować też stacjonarnie w Łodzi, Szczecinie lub Wrocławiu. Dla mnie dużym atutem jest to, że sam ustalam kiedy chcę pracować, dzięki czemu bez problemu godzę pracę ze studiami. Jeśli chodzi o zarobki, to oprócz stałej stawki za godzinę jest także prowizja od obrotu, zatem im więcej damy z siebie w pracy tym więcej zarobimy i uważam, że jest to uczciwe (nie polecam osobom, którym nie chce się pracować, a chciałyby kasę dostawać za darmo). Zawsze kiedy mam jakieś pytanie mogę zadzwonić do osób z administracji i jeszcze nie zdarzyło mi się żebym miał jakiś problem z kontaktem z nimi i uzyskaniem pomocy. Krótko mówiąc jeżeli są tu osoby, które szukają ciekawej pracy i znają język angielski oraz niemiecki, a przy okazji chciałyby go wzbogacić o nowe słownictwo, to jak najbardziej jest to praca godna polecenia.

Pytanie..
@Karol

Krycha

Widze, ze jak zwykle w necie duzo trolli. Wspolpracuje z nimi kilka lat, z zarobkow jestem bardzo zadowolona 3000 na reke za siedzenie w domu przed kamerka, to malo??? Oczywiscie dbam o swoj wyglad, zawsze w makijazu siadam przed kamerka, puszczam sobie muzyczke i usmiecham sie , jak wchodzi klient. Mam przygotowane za soba szpilki, rozne ciuchy, ktore pokazuja klientom. Zainwestowalam w dobra kamerke i to sie oplaca!!!! Widzialam, ze jeden z komentarzy napisala tu moja ex kolezanka, ktora zapisala sie na kilka dyzurow, nie pojawila sie na nich i ma pretensje, ze przez to ma zadluzenie i nic nie zarabia.. Powiem krotko- zlej baletnicy, przeszkadza nawet rabek u wlasnej spodnicy. Dlatego kazdemu mowie, by sprawdzil na wlasnej skorze, jak to wyglada,bo widze, ze trolling to nasza cecha narodowa..

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intercam Studios Poland Sp. z o.o. sp.k.