Opinie o SuperDrob S.A. w Karczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SuperDrob S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. w Karczew

Nowy wpis

Aktualność
Witamy użytkowników portalu GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat SuperDrob S.A.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie są Kandydaci zainteresowani pracą w naszej firmie, aby móc na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania.

Dziękujemy za wszystkie konstruktywne komentarze. Wypowiedzi łamiące regulamin serwisu GoWork są usuwane bezpośrednio przez administratorów portalu. Jesteśmy otwarci na rzetelną i merytoryczną dyskusję dotyczącą warunków pracy w SuperDrob S.A. Zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się swoim doświadczeniem.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym profilem, w którym znaleźć można między innymi informacje o nas, o tym jak rekrutujemy oraz kogo szukamy.

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie https://superdrob.pl/pracuj-z-nami/

W razie pytań lub wątpliwości  prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@superdrob.pl

Pozdrawiamy

SuperDrob S.A.

LUBLIN: Po przejęciu Indykpola przez SuperDrob jest tylko coraz gorzej... Brak podwyżek a wymagania wzrosły dwukrotnie. Dyrekcja sama nie wie czego chce, cięcia kosztów na najtańszych rzeczach. Zaczął się wyścig szczurów i podpierdzielanie jeden drugiego. Na produkcji głównie więźniowie i Litwini i Ukraińcy - więc się nie dogadasz. Na maszynach nie da się pracować, niby z 2016 roku a już w rozsypce. Niekompetentny dział utrzymania ruchu gdzie za chwilę dyrektor i kierownik pójdą naprawiac maszyny bo pracownicy zwalniają się z pracy. Ja jeszcze tu siedzę ale gorąca odradzam jeśli chcesz przyjść po studiach za najniższą krajową jako pracownik umysłowy...

Obserwator

Proszę zgłosić to do swojego mistrza lub dyrektora oddziału.

Khaled AK Asad

Nie mogę się zgodzić. Dyrektor i kierownik sami nie zrobią. Kadra techniczna słaba ale nie zrobi nic (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Dla mnie gdzie jest dyrektor zakładu i produkcji. To są osoby bez zainteresowania. Dur Lublin spoko. Nie narzekam na pomoc. Mili, nie gwiazdeczki

@Khaled AK Asad

A czy zechcecie jeszcze rozwinąć temat wchłonięcia Indykpolu do DuperDrobiu? Czy takie działanie miało znaczący wpływ na funkcjonowanie zatrudnionych w obu miejscach pracowników? Może w związku z tym zmieniono warunki zatrudnienia na korzyść kadry pracowniczej lub zapoczątkowano szereg zmian, który istotnie wpłynie na funkcjonowanie wszystkich zatrudnionych w firmie osób? Jak to wygląda w chwili obecnej?

Pracownim Nowy wpis
@Karolina

Ależ oczywiście że miało. Odkąd przyszli do nas ludzie z Karczewa na wyższe stanowiska nie było tyle zwolnień z pracy (sami z tą odchodzą). Mistrzowie i menadżerzy w końcu do tego doprowadzą że nie będzie miał kto pracować, Polacy jak i Ukraińce zaczynają się buntować bo jesteśmy traktowani jak zwierzęta nawet przy stole pogadać nie można bo "szczena" ryja wydziera.

Pracownim Nowy wpis
@Obserwator

Oni wszyscy mają wywalone, załatać na chwilę i aby wytrzymało do końca zmiany. I tak jest codziennie.

Prawa reka kierownika UDT Nowy wpis

Na uboju wszystko dziala nic sie nie psuje. Samo nic sie nie zrobi jak sie tylko siedzi. Duzo osob sie nie nie zna na tym co robi.

ppppp

W zeszłym tygodniu byłem w sklepie zakładowym i niestety nie byłem zadowolony z obsługi przez sprzedawczynię -wysoka blondyna -chciała zbyć , odwalić robotę jak najszybciej. Niestety wcisnęła mi nieświeży towar. Inne panie są bardzo miłe. Niestety u tej blondynki powtarza się to ciągle. Nie polecam tej pani jako sprzedawczyni-antypatyczny typ.

Kkkk

Ja robię tam zakupy , dla mnie wszystko Panie są miłe . Będę tam przychodzić

tt

Ja też

@tt

To dobrze, iż jako klienci chwalicie sobie pracę Pań Sprzedawczyń w sklepie SuperDrob, świadczy to korzystnie o firmie. Niemniej jednak jest to wątek stworzony po to, by pracownicy tej firmy dzielili się najświeższymi informacjami o swoim pracodawcy. Znajdzie się tu pracownik SuperDrob chętny napisać, jak ocenia pracę w tym sklepie?

Obserwator
@ppppp

Opinie przekazujemy do dyrektora sieci sklepów. Prosimy tylko o kulturalne wpisy i szanowanie innych pracowników.

Półkolonie 2019/

Już niedługo kolejne półkolonie dla dzieci pracowników SuperDrob. Na półkolonie zapraszamy dzieci z Karczewa, Łodzi i Lublina w wieku 7-12 lat. W sumie przewidziane jest miejsce dla 75 dzieci. Dzieci będą miały okazję brać udział w zajęciach edukacyjnych i sportowych od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Fundacja Uskrzydlamy, która jest organizatorem tego wydarzenia zapewnia swoim podopiecznym całodzienne wyżywienie. Koszt półkolonii dla dzieci pracowników SuperDrob wynosi 0 zł! ????Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutację w Karczewie: pokój 319, tel. 662 217 583 W Łodzi: 538 899 706 W Lublinie: 538 899 725

Pracownik Biurowy

Udany

- Kompetencje - Doświadczenie - Język ang. - Praca w zespole - Wyjazdy

Andrzejek

Czy ceny w sklepie zakładowym do którego dają karty są zawsze tak wysokie czy tylko na święta?

klemens216

Kontrola jakości, ktoś pracował? Jakie zarobki i opinie o stanowisku pracy?

Arkadio

Po co takie personalne wpisy? Ma Pan tyle odwagi, by jej powiedzieć to w 4 oczy?

Marian

I czym jeszcze zasłonicie to że jesteście jednym wielkim bagnem??? Który wykorzystuje ludzi ??? Kolejnymy fundacjami i pokazywaniem tego jaka firma jest niby "Super" ????

Maciekoooo

Najgorszy jest tam magazyn eskspedycji...pracowalem tam ponad 6 lat... Same ćpuny i recydywa jesli chodzi o magazynierów... Kierownik i jego przygłupy udają że mają wspanialych pracowników a oni takie rzeczy odwalaja po kątach że się w pale nie mieści... (usunięte przez administratora)gdyby o tym wszystkim wiedział to by już dawno wszystkich z ekspedycji zwolnił zaczynając od wspanialego pana Krzysztofa...

Marian
@Maciekoooo

Racja. Też tam pracowalem . Magazyn to jest jesno wielkie (usunięte przez administratora) Nie przyjdziesz w weekend to Ci premię zabiorą... Swiatek piątek i niedziela w pracy... I nie ma że boli... (usunięte przez administratora)... I jego wiellki Kierownik który na niczym się nie zna i zamiast stawać za pracownikami to liże (usunięte przez administratora) prezesom i składa wszystko na pracowników i jego przełożonych...

Na swojej stronie internetowej http://superdrob.pl/pracuj-z-nami/ SuperDrob publikuje aktualnie dwie oferty pracy: na stanowisko magazyniera oraz pracownika pomocniczego. Czy ktoś z was może ma jakieś informacje o tych stanowiskach? Mógłby się nimi podzielić z użytkownikami forum?

Kierowca

Witam bylem na rozmowie w sprawie pracy jako kierowca jezdzic po terenie z rampy do rampy napiszcie czy jest sens pakowac sie do was? Dzieki

Prawa ręka szefa

Zakład nastawiony na tanią siłę , więc nie dziwić się że pracują tam ludzie co w innych zakładach przepracowali by max 2 tygodnie i aut . Obecna ekipa to stado ukraińców pomieszane z nepalczykami i garstka polaków , a ci nasi co zostali to ludzie albo mocno starzy albo po przejściach typu alkoholizm , narkomania itd. nikt normalny tam nie pracuje . Szefostwo bez szkół , 90 % brygadzistów i mistrzów to ludzie ograniczeni intelektualnie bez pomysłu by cokolwiek zrobić . Nic się nie zmieni bo obcokrajowcy i tak będą w kontenerach przybywać :(

Pracownik SD

Zapraszamy Naszych Pracowników w tę ndz (30.09.2018) na II MIĘDZYNARODOWY SUPERFESTIWAL. Zaczynamy o godz. 11.00 do MOSiR - Karczew. Godz.11.00-15.00 Ul. Bohaterów Westerplatte 55 Wstęp wolny.

odpFilip

Jasne takie zarobki to sobie pracuj pan sam , bo już obcy nie dają się robić w osła ...

szakal

mam pytanie czy rodzina u was na tym samym dziale moze pracowac?

@pracujący Czy masz jakieś bieżące informacje na temat pracy w SuperDrob? Mógłbyś się nimi podzielić na forum? Inni użytkownicy skarżą się na poziom wynagrodzeń. Czy rzeczywiście jest on niższy niż w innych firmach z branży? A jak pozostałe czynniki ważne dla pracowników: jak wygląda organizacja pracy, czy komunikacja nie szwankuje, czy wynagrodzenia są płacone na czas, czy jest jakiś pakiet socjalny? Zauważyłam, że posty obecnych pracowników są dość rzadkie na tym wątku, więc każda , nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna.

Pawel

Po 5 latach pracy miałem 2300 kolejnej podwyżki nie podpisałem bo chcieli mi dac tylko 100 zł więc podziękowała za pracę, wstyd by tak traktować ludzi mają szczęście że Mołdawia za..pierdala. W nowej pracy na start dostałem 3600 zl. szkoda czasu na pracę w SuperD rynek goni a oni stoja w miejscu bo obcokrajowców maja do czasu

kolo
@Pawel

No ktoś na te bm-ki musi pracować.

Uhuhu
@Pawel

O to, dokładnie. Nasciagali buszmenow i sa zdziwieni ze oni maszyn nie potrafią obslużyć. Świat poszedł do przodu a superfirma nadal stoi w miejscu, ale dumnie stoi :)

pracujacy...
@Uhuhu

ci tzw,, buszmeni ,,pracuja lepiej niz nie jeden tutejszy...móglbys sie wiele nauczyc

Miro

Czy jest jakiś powód, że taka cisza jest na forum? Warto starać się o pracę?

@Miro

daj sobie spokój

xz1

nie warto nawet tam aplikować

@Miro

Miro praca w tym zakładzie to porażka totalna , tam ludzie na stanowiskach kierowniczych są bez żadnej szkoły a którzy mądrzejszy to po jakimś czasie uciekają zostają tylko same półmózgi .

Hmm98
@anonymous

czyli zostales???

Jasiek

Idealnie to nie jest nigdzie, jeśli komuś jest tak źle to niech zmieni pracę!

kicia
@Jasiek

Nie jest ale tu jest tragicznie , no właśnie weź kredyt i zmień pracę oj Jasiek , grazia wszyscy się zwalniają sama ukraina została i tylko obstawa mistrzów z Polski ale pewnie będą ich podmieniać na obcokrajowców bo są wydajniejsi

grazia

czy może ktoś napisać coś o dziale filetowania,przyjmują Polaków,czy tylko cudzoziemców,sa jeszcze na tym dziele Polacy.

@Khaled Al Asad Widzę, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat SuperDrob. Czy mógłbyś napisać coś pozytywnego o firmie? @kolo Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś obecnie pracownikiem SuperDrob. Może ty mógłbyś się z nami podzielić swoimi odczuciami o pracy w tej firmie?

Khaled Al Asad
@Karolina

Oczywiście że się nie zgadzam. Firma przede wszystkim rozwojowa, nowe produkty, inna jakość, nowe maszyny i urządzenia, nowe linie. Fajna kadra, nowy dyrektor produkcji - jedyna osoba z produkcji komunikatywna, z wiedzą, nie zablokowana na ludzi i na rozwój, twardo stąpa po ziemi. Nie znam ludzi z technicznego, za wyjątkiem mechaników, ale wiem że odmłodzona kadra, stara się mimo różnego doświadczenia bo startują z kurczakiem po szkołach, dba o nich ich dyrektor. Zawsze optymistycznie uśmiechnięty i szczery, rozmawia z ludźmi, pewnie dobrze się uzupełnia z dyrektorem produkcji i zakładu. Ktoś pisze o podwyżce płacy, bardzo dobrze, ale zapomniał już o płatnych nadgodzinach, płatnych niedzielach, premii specjalnej i dojazdach. Lepiej narzekać, nic od siebie. Uważam, że jeśli niewolnicy pracują za niegodziwe pieniądze proszę odejść z honorem, iść do modnej firmy obok do której ludzie "odchodzą", do sławnych papierów wartościowych i innych firm sezonowych. Dodam że firma od 2012 roku bardzo się rozwija, przebudowy cały czas, taki trend, takie parcie, inaczej wypadniemy z rynku. Żałuję że nie skończyłam studiów, ale inne priorytety były w latach 90.

Aneta
@Khaled Al Asad

Zgadzam się, popieram koleżankę. Nie popieram tylko w firmie kolesiostwa, zatrudnień przez znajomości, brak oceny twardej przez mistrzów pracy ludzi tylko nadmiar kawy wypijanej i głupot opowiadanych w kantorkach mistrzowskich.

kolo
@Khaled Al Asad

no ładny tekścik, widać że sponsorowany.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A.?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A.