Opinie o Pan-Pol Edward Paniec w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pan-Pol Edward Paniec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pan-Pol Edward Paniec o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pan-Pol Edward Paniec w Radom

Beduin Nowy wpis

Ja z czystym sumieniem nie polecam tej firmy. Ciągła inwigilacja pan Kuba non stop siedzi na GPS, co chwilę telefony wiadomości na (usunięte przez administratora) nie można spokoju nawet zjeść na pauzie 45 minut. Non stop pauzy 9 godzin albo jak robi się to 3 + 9. Pauza 11 godzin wychodzi tylko wtedy jak schrzani się robota. Auta jako takie, praktycznie nie dba o nie tylko w momencie jak coś się popsuje to jest robione. Naczepę wołają o pomstę do nieba, paleciary przegnite, pękające tarcze i wypadające klocki to norma, bo pan Kuba w ogóle się nie interesuje, tak samo jak właściciel firmy Pan Edek. Nie ma czasu na to by coś zrobić bo auto musi non stop jeździć. Zanim pan Kuba przejął inicjatywę w firmie to robota była spokojna, każdy wiedział co ma robić i robił swoje. Większość z nas rozumie że robota się pokrzaniła na UE ale to co pan Kuba robi w tej firmie to wołał pomstę do nieba. Fakt jest taki że płacą na czas i to jest na duży plus, a jeżeli mam zarabiać więcej dzisiaj totalnie (usunięte przez administratora) to wolę zarobić mniej i mieć spokojniejszą robotę. A i zapomniałem dodać jeszcze jednej rzeczy że oni głównie jeżdżą do Anglii a tam nie ma stania po truck stopach przy serwisach, lajby i strefy przemysłowe to norma. To chyba tyle, uważam że jeżeli pan Kuba nie zmieni podejścia do pracowników i do pracy przede wszystkim to ludzie stamtąd będą odchodzić bo są inwigilowani na każdym kroku i zalewani tonami wiadomości i bezużytecznych informacji, a niestety prawda jest taka że kierowcy nie lubią tego typu rzeczy. Pozdrawiam

Mieciu

Nie pracuje w tej Firmie długo ale z dotychczasowych obserwacji mogę polecić. Kasa na czas i jak na region radomski dobra a do tego z szefostwem można się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Pan-Pol Edward Paniec - Radom

• Jak się pracuje w Pan-Pol Edward Paniec?

Zobacz opinie na temat firmy Pan-Pol Edward Paniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pan-Pol Edward Paniec?

Pan-Pol Edward Paniec
  • Pieśni 1 lok. 51