Opinie o Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. w Złotoryja

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. w Złotoryja

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oszukują ludzi na kasie jak tylko się da, mieszają z błotem obiecują jedno, na umowie do podpisania dają drugie zamiast pomóc jak jest jakiś problem to tylko patrzą gdzie i jak kopnąć pracownika bo przecież to śmieć którego można rzucać z kata w kat. Ci co się znają na robocie mają o wiele niższe stawi od tych, którzy są tu tylko statystami i jak mu nie powiesz bezpośrednio co gdzie ma pospawać i jak to będzie stal i nic nie robił bo przecież on nie umie nawet rysunku przeczytać..,

@@pracownik

Johny, Masz rację zapewne w 100%. Dodam tylko że tutaj na tym forum widać, że jak ktoś prawdę pisze to zaraz jest głos o zastraszaniu IP i głos pisze, że to fajna firma dla tych co chcą pracować, że ludzie są winni "bo stoją (albo chodzą) zamiast pracować" hehheee :)) p.s. kolejny trafny wpis!

johny

Ten zakład to jest jakieś posrane nieporozumienie !! Osoba rekrutujące kompletnie niekompetentna , to sa jakieś kpiny żeby ustalać z kimś stawkę na wejście do firmy a na następny dzień dzwonić i obniżać stawkę w dół dlatego ze ktoś zmyślony, fikcyjny w rzeczywistości, oferuje chęć pracy za mniejszą stawkę!!!!!! Ten zakład to jest jakieś totalne nie porozumienie człowiek chcą się zatrudnić negocjuje wysokość wynagrodzenia z jakaś panią kadrową - śmiech na sali . Brak szacunku dla tej kwestii . Omijać z daleka . Firma poważnie podchodząca do sprawy rekrutacji pracownika posiada odpowiednie osoby do takiej funkcji a nie "zielonych".

fffffffffffffffffffffff

Dramat

Firma Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik UTRZYMANIA RUCHU. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Ten niżej

Po poł roku pracy na stanowisku spawacza zaproponowali mi 1900 netto Moim zdaniem to sa smieszne pieniądze szczegolnie dlatego ze spawam ocynki na lince na ktorej nie ma nawet wyciągów Duze rozbieżności wyplat choć kazdy robi to samo. Ja nie wiem czy zarząd jest ślepy czy faworyzuje pupilkow.

masakra

witam w gorszej firmie nie robiłem .

@@@pracownik

Co PIP wpadło, kary dało i głowa poleciała - kolejna osoba, szkoda że taka fajna, normalna, ludzka i życiowa - i za pewne nie ostatnia, niestety! Ludzie powyżej piszą, PIP ocenia, to co to jest w ogóle za organizacja??? Zastanów się dwa, trzy a może i sto razy zanim wstąpisz tu.

@@pracownik

Czy to przypadek czy nie ale widać, że jak ktoś z pracowników coś napisze, coś prawdziwego ta za chwilę jest post, od "kogoś", że ta firma taka fajna jest, że to pracownicy produkcji są winni itp. :))

XX

Moim zdaniem, jeżeli każdy z pracowników da z siebie trochę więcej, to razem uda się zrobić z tej firmy świetne miejsce pracy. Wg mnie teraz nie jest najgorzej, a może być tylko lepiej, ale jeżeli ktoś wyznaje zasadę "czy się stoi, czy się leży, to mi się należy" to niestety nie tutaj i myślę, że w żadnej innej firmie kariery nie zrobi. Ambitni ludzie docenią fakt, że jest to firma na starcie, którą wszyscy wspólnie budujemy i powinni czerpać z tego satysfakcję i pomagać, a nie tylko narzekać, bo to potrafi każdy, ale żeby się wykazać czymś konstruktywnym to już mniej chętnych.

Spawacz
@XX

Widze ze kolega z biura chyba koma dal bo wszystko na pozytyw pisze bo ustalaja normy z kosmosu ciekawe czy by tak samo by gadal jakby zszedl na dol i wykonal ta norme to byloby ok nie maja pojecia o czym gadaja a oczekuja cudow brak kopetencji podczas przedluzania obiecywali jedno a ruski zrobil drugie ta firma nie szanuje pracownikow ma ich gdzies a tak mowiac jeden ze spawaczy podkochuje sie w kadrowej a drugi w pani od sprzatania hihi dla biura byloby dobrze jakbysmy pracowali 24/h i za frajer zenada masakra

markus
@XX

guzik prawda robiłem na montażu dawałem z siebie ponad normę i co mają pracownika w (usunięte przez administratora) potrafią zabrać sobotę za normalny dzień bez mojej wiedzy. Obiecają stawke potem zostajesz na tej co byłeś albo dadzą ci 100 na odczepne.

Nagły atak spawacza

omijać ten kołchoz z daleka !!! ja juższukam nowej pracy

AV

Ten ostatni bardzo dobrze wiem o czym mowisz ale to sie zmieni i mam nadzieje ze niedlugo beda efekty. I takie osoby sa mam potrzebne fajnie by bylo jesli Produkcja meldowala bledy jakie mozna by bylo poprawic

@AV

Wiesz ja już próbowałem rozmawiać z kierownictwem ale zawsze się kończyło na "dobrze, myślę że możemy tak zrobić" po czym gdzieś się to gubiło i wszystko pozostawało tak jak było :)

Ten ostatni

A to i ja coś od siebie dam. Pracuję w Schneiderze prawie od samego początku i nie w biurze a na hali. Powiem tak, faktycznie jest dość duży problem z planowaniem produkcji jak i materiałem dostarczanym na czas do tego kierownictwo wprowadza coraz większy chaos aż czasami nie wiadomo w co ręce włożyć ale też pracowałem w innych firmach i wiem, że wcale nie jest aż tak źle jak to przedstawiają panowie wyżej. Największe kłopoty pojawiły się po tym jak w okolicach listopada zaczęli przyjmować ludzi, którzy nie chcą robić a do tego mają 2 lewe ręce. Poważnie jak widzę jak oni spawają i jak robią oraz ich kółka różańcowe gdy stoją i gadają sobie przez 20minut to człowieka aż krew zalewa bo to później odbija się na wszystkich nawet tych rzetelnie pracujących i starających się wykonać swoją pracę jak najlepiej tak jak na mnie. Podpisuje się tutaj pod tym co pisał "AV" błędów jest bardzo dużo ale tylko i wyłącznie przez ludzi bo jednemu z drugim się nie chce to robi na odwal się a to nie dosunie do bazy, to dowali prądu takiego, że wszystko powygina i ma to głęboko w du.pie a później się dziwią, że ich zwolnili.. I jeszcze do tych co płaczą, że kierownika zwolnili po 2 miesiącach jak dla mnie to był to bardzo dobry krok bo facet nie miał zielonego pojęcia co robi i po co tam jest i do tego jego podejście do pracownika i groźby. Ja uważam, że Schneider może nie jest jakąś tam super firmą ale jest to jakaś alternatywa, jeśli masz pojęcie o swoim zawodzie i potrafisz się wykazać to i pieniądze będą się zgadzały :)

rolf
@Ten ostatni

Ja pracuje w tej firmie już trochę . i powiem tak robię za dwóch a kasę mam tą samą. Nawet mniej jak ci co nie robią nic na moim dziale, łażą. Nie wiem stawki są dziwnie ustalane. pracujesz masz mniej nie pracujesz masz więcej to coś nie tak

AV

Wiecie ze za ujawnianie danych osobowych sa paragrafy jesli nie to juz wiecie i tak samo chcialem was poinformowac ze dzisiaj wystosowalismy Meila do administratora o udostepnienie IP osob ktore w swoich wypowiedziach umiescily imiona a takze nazwiska. Z mojej strony to tyle. AV= Mateusz

@AV

Ale też jesteście trochę sami sobie winni bo szło wszystko coraz lepiej to zaczęliście przyjmować takich patoli w tym tego kierownika ostatniego no i wiesz co jest teraz :)

AV

Acha jeszcze jedno jak byscie byli tak samo madrzy w pracy jak tu na tym portalu piszac swoje zale to bylo by mniej bledow i problemow. Ale krytykowac kazdy umie innych. Zachwali byscie chodz troche profesjonalizmu a sorry pomylilem sie wy nie macie pojecia co to Slowo oznacza!!!!!

Bidon

Młody, to Ty świata tu jeszcze nie znasz :))) Ten wieśniak to Mateusz, ponoć zięciu tego wysokiego p. Ryszarda. To mafia, jedno mówią a drugie robią, może o pojemnikach mają pojęcia bo to żadna filozofia przecież ale o zarządzaniu produkcją to ZERO na maxa. A człowiek dla nich wszystkich to głupek i niedojda. Gdyby wszystko było poukładane co i jak robić, były narzędzia dobre, części na miejscu to praca wyglądałaby całkiem inaczej a tak człowiek radź sobie ze wszystkim sam, dobrze że koledzy dookoła uczynni i zawsze pomogą bo "góra" to tylko wymaga a nic nie daje od siebie - jak ma dać jak nie ma o tym zielonego pojęcia i zarządzają z fusów po herbacie hihhihih - OMIJAĆ Z DALEKA

Młody

Ty Bidon a co to za koleś z cieknącym żelem na włosach i w dresach, to jakiś kierownik z niemiec? Chłopczynie słoma z butów wystaje i chyba podstawówki nie skończył a tak się rządzi i pysi, że wie najlepiej. Niech ludzi trochę szanuje a zrobi się co ma się zrobić!

Bidon

Nowy pan Dyrektor Finansowy, który był z Warszawy popracował 2 tygodnie i już go nie ma. O czym to świadczy ??? W firmie liczą się donosy i kapowanie jeden na drugiego a i Ci też już się czują zagrożeni .... buahahaa oby ich też spotkał wilczy bilet.

Nie szanuja pracownikow, do konca umowy obiecuja podwyzki, a nastepnie albo ich nie daja albo nie przedluzaja wspolpracy. Wyrzucaja dobrych pracowników zeby ciagnac pieniadze z urzedu pracy masakra

rolf

prawda obiecanki cacanki a puzniej pracuj za tyle ile masz albo papa

Cały czas zwalniają

Andrew

Nie szanują ludzi każą robic cudy za marne grosze. Firma dno nie polecam. Po 3 miesiacach kazdy jest zalamany fizycznie jak i psychiczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. - Złotoryja

• Jak się pracuje w Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.?

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 91 ocen.

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k.