Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

Złotoryja

Opinie o Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

alwik 2016-09-03 18:13
Witam, wie ktoś jak wygląda praca kontrolera jakości? jakie ma obowiązki i czy znajomość języka niemieckiego jest niezbędna?
feel 2016-09-08 22:43
Mnie najbardziej interesuje kwestia czy wciąż można będzie znaleźć zatrudnienie jako kontroler jakości, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo doskonale wiedzą, że trzeba dbać o przyzwoite zarobki w firmie. Dobre stawki to podstawa działania. Pozdrawiam
adas 2016-12-06 08:11
witam czy wiadomo ile logistyk moze uwas zarobić na poczatek//,
Tomasz 2017-01-12 21:57
firma tragedia, chaos na kazdym szczeblu organizacji, szczegolnie od gory
Adam 2017-01-13 12:25
czlowiek odpowiada za wszystko i za nic, sam do konca nie wie co ma robic a czego nie, pozniej dostaje po tylku, caly czas to samo
R. 2017-01-20 14:30
chaos chaos i jeszcze raz chaos, nikomu nie polecam, kadre zarzadzajaca wymieniaja jak rekawiczki, bez zastanowienia, ostatnio wywalili goscia po kilku tygodniach pracy
Ed 2017-01-23 09:19
Tak wlasnie....a w biurach pracuja kobiety ktore nie maja kompetencji , ludzi nizej postawionych rzucaja raz tu raz tu i maja problem ze malo zrobione a nie da sie byc w dwoch miejscach jednoCzesnie....! A co do tego goscia to zabardzo zamet wprowadzil...nie nadawal sie do pracy w grupie a podstawa utrzymania sie na stanowisku jest dobrze zyc z podwladnymi ....duzo by pisac....
QSM 2017-02-03 21:37
a mnie zwolniono po 2 miesiącach pracy na stanowisku Kierownika Jakości, nikomu przez ten czas nie zaszkodziłem, tylko słyszałem jaki to jestem dobry, jak jakoś poprawiłem, jak morały w dziale się poprawiły i jak dobrze się to przeniosło na firmę. Ale usłyszałem "jestem bardzo dobrym expertem z kwalifikacjami, bardzo wiele wniosłem do firmy ale FIRMA NIE JESTE NA TYM ETAPIE ABY POSIADAĆ TAK WYKWALIFIKOWANEGO MENADŹERA I NIE STAĆ NAS NA CIEBIE" Cóż.... 'patatajnia' na maxa. Na każdym szczeblu nie polecam tej firmy bo każda dookoła lepiej szanuje człowieka, Jak ktoś szuka pracy, nie ważne jakiej to niech tylko nie idzie tutaj, totalne DNO, Powiem tak: kiedyś były obozy koncentracyjne teraz są firmy na strefach ekonomicznych!!!!!!!!! . OMIJAĆ TO G... Z DALEKA!!
R. 2017-02-06 20:14
mozliwe...... jednak moim zdaniem na zmiany w kazdej firmie potrzeba czasu, pozniej sa efekty. A to nie pierwszego przeciez wywalili. Pierwszy dyrektor byl dwa miesiace, po czym go zwolnili, pozniej zatrudnili drugiego dyrektora i kierownika produkcji w tym samym czasie, zwolnili obu po kilku dniach pracy. A to juz moim zdaniem swiadczy o glupocie zarzadzajacych, nic dodac nic ujac. To co ostatnio sie dzieje to jest tragedia. Trzeba sie panowie ewakuowac jak najszybciej gdzies indziej. Ja juz szukam.....
Zbych 2017-02-06 20:21
nie warto marnowac swojego czasu na sznajdera! nie szanuja ani pracownika ani kierownika i to w kazdym dziale. omijac z daleka! coraz wiecej ukraincow a coraz mniej polakow!
Andrew 2017-02-07 14:59
Nie szanują ludzi każą robic cudy za marne grosze.
Firma dno nie polecam. Po 3 miesiacach kazdy jest zalamany fizycznie jak i psychiczne.
Andrzej 2017-02-07 19:28
Cały czas zwalniają
Pracownik 2017-02-07 23:01
Nie szanuja pracownikow, do konca umowy obiecuja podwyzki, a nastepnie albo ich nie daja albo nie przedluzaja wspolpracy. Wyrzucaja dobrych pracowników zeby ciagnac pieniadze z urzedu pracy masakra
Bidon 2017-02-08 22:35
Nowy pan Dyrektor Finansowy, który był z Warszawy popracował 2 tygodnie i już go nie ma. O czym to świadczy ???
W firmie liczą się donosy i kapowanie jeden na drugiego a i Ci też już się czują zagrożeni .... buahahaa oby ich też spotkał wilczy bilet.
Młody 2017-02-09 12:01
Ty Bidon a co to za koleś z cieknącym żelem na włosach i w dresach, to jakiś kierownik z niemiec? Chłopczynie słoma z butów wystaje i chyba podstawówki nie skończył a tak się rządzi i pysi, że wie najlepiej. Niech ludzi trochę szanuje a zrobi się co ma się zrobić!
Bidon 2017-02-09 19:30
Młody, to Ty świata tu jeszcze nie znasz :))) Ten wieśniak to Mateusz, ponoć zięciu tego wysokiego p. Ryszarda. To mafia, jedno mówią a drugie robią, może o pojemnikach mają pojęcia bo to żadna filozofia przecież ale o zarządzaniu produkcją to ZERO na maxa. A człowiek dla nich wszystkich to głupek i niedojda. Gdyby wszystko było poukładane co i jak robić, były narzędzia dobre, części na miejscu to praca wyglądałaby całkiem inaczej a tak człowiek radź sobie ze wszystkim sam, dobrze że koledzy dookoła uczynni i zawsze pomogą bo "góra" to tylko wymaga a nic nie daje od siebie - jak ma dać jak nie ma o tym zielonego pojęcia i zarządzają z fusów po herbacie hihhihih - OMIJAĆ Z DALEKA<A TEN KTO PRACUJE SZUKAĆ NOWEJ ROBOTY!!!!!!!!!!
AV 2017-02-09 22:56
Acha jeszcze jedno jak byscie byli tak samo madrzy w pracy jak tu na tym portalu piszac swoje zale to bylo by mniej bledow i problemow. Ale krytykowac kazdy umie innych. Zachwali byscie chodz troche profesjonalizmu a sorry pomylilem sie wy nie macie pojecia co to Slowo oznacza!!!!!
AV 2017-02-10 18:23
Wiecie ze za ujawnianie danych osobowych sa paragrafy jesli nie to juz wiecie i tak samo chcialem was poinformowac ze dzisiaj wystosowalismy Meila do administratora o udostepnienie IP osob ktore w swoich wypowiedziach umiescily imiona a takze nazwiska. Z mojej strony to tyle.
AV= Mateusz
Ten ostatni 2017-02-10 18:24
A to i ja coś od siebie dam. Pracuję w Schneiderze prawie od samego początku i nie w biurze a na hali. Powiem tak, faktycznie jest dość duży problem z planowaniem produkcji jak i materiałem dostarczanym na czas do tego kierownictwo wprowadza coraz większy chaos aż czasami nie wiadomo w co ręce włożyć ale też pracowałem w innych firmach i wiem, że wcale nie jest aż tak źle jak to przedstawiają panowie wyżej.
Największe kłopoty pojawiły się po tym jak w okolicach listopada zaczęli przyjmować ludzi, którzy nie chcą robić a do tego mają 2 lewe ręce. Poważnie jak widzę jak oni spawają i jak robią oraz ich kółka różańcowe gdy stoją i gadają sobie przez 20minut to człowieka aż krew zalewa bo to później odbija się na wszystkich nawet tych rzetelnie pracujących i starających się wykonać swoją pracę jak najlepiej tak jak na mnie. Podpisuje się tutaj pod tym co pisał "AV" błędów jest bardzo dużo ale tylko i wyłącznie przez ludzi bo jednemu z drugim się nie chce to robi na odwal się a to nie dosunie do bazy, to dowali prądu takiego, że wszystko powygina i ma to głęboko w du.pie a później się dziwią, że ich zwolnili.. I jeszcze do tych co płaczą, że kierownika zwolnili po 2 miesiącach jak dla mnie to był to bardzo dobry krok bo facet nie miał zielonego pojęcia co robi i po co tam jest i do tego jego podejście do pracownika i groźby. Ja uważam, że Schneider może nie jest jakąś tam super firmą ale jest to jakaś alternatywa, jeśli masz pojęcie o swoim zawodzie i potrafisz się wykazać to i pieniądze będą się zgadzały :)
Ten ostatni 2017-02-10 18:36
Ale też jesteście trochę sami sobie winni bo szło wszystko coraz lepiej to zaczęliście przyjmować takich patoli w tym tego kierownika ostatniego no i wiesz co jest teraz :)
AV 2017-02-10 19:11
Ten ostatni bardzo dobrze wiem o czym mowisz ale to sie zmieni i mam nadzieje ze niedlugo beda efekty. I takie osoby sa mam potrzebne fajnie by bylo jesli Produkcja meldowala bledy jakie mozna by bylo poprawic
Ten ostatni 2017-02-10 19:36
Wiesz ja już próbowałem rozmawiać z kierownictwem ale zawsze się kończyło na "dobrze, myślę że możemy tak zrobić" po czym gdzieś się to gubiło i wszystko pozostawało tak jak było :)
Nagły atak spawacza 2017-02-19 11:36
omijać ten kołchoz z daleka !!! ja juższukam nowej pracy
XX 2017-02-20 09:08
Moim zdaniem, jeżeli każdy z pracowników da z siebie trochę więcej, to razem uda się zrobić z tej firmy świetne miejsce pracy. Wg mnie teraz nie jest najgorzej, a może być tylko lepiej, ale jeżeli ktoś wyznaje zasadę "czy się stoi, czy się leży, to mi się należy" to niestety nie tutaj i myślę, że w żadnej innej firmie kariery nie zrobi. Ambitni ludzie docenią fakt, że jest to firma na starcie, którą wszyscy wspólnie budujemy i powinni czerpać z tego satysfakcję i pomagać, a nie tylko narzekać, bo to potrafi każdy, ale żeby się wykazać czymś konstruktywnym to już mniej chętnych.
rolf 2017-02-25 17:54
prawda obiecanki cacanki a puzniej pracuj za tyle ile masz albo papa
@@pracownik 2017-02-25 19:33
Czy to przypadek czy nie ale widać, że jak ktoś z pracowników coś napisze, coś prawdziwego ta za chwilę jest post, od "kogoś", że ta firma taka fajna jest, że to pracownicy produkcji są winni itp. :))
@@@pracownik 2017-02-25 19:37
Co PIP wpadło, kary dało i głowa poleciała - kolejna osoba, szkoda że taka fajna, normalna, ludzka i życiowa - i za pewne nie ostatnia, niestety! Ludzie powyżej piszą, PIP ocenia, to co to jest w ogóle za organizacja??? Zastanów się dwa, trzy a może i sto razy zanim wstąpisz tu.
masakra 2017-02-28 09:52
witam w gorszej firmie nie robiłem .
Ten niżej 2017-02-28 10:54
Po poł roku pracy na stanowisku spawacza zaproponowali mi 1900 netto
Moim zdaniem to sa smieszne pieniądze szczegolnie dlatego ze spawam ocynki na lince na ktorej nie ma nawet wyciągów
Duze rozbieżności wyplat choć kazdy robi to samo. Ja nie wiem czy zarząd jest ślepy czy faworyzuje pupilkow.
fffffffffffffffffffffff 2017-03-03 17:43
Dramat
johny 2017-03-10 20:23
Ten zakład to jest jakieś posrane nieporozumienie !! Osoba rekrutujące kompletnie niekompetentna , to sa jakieś kpiny żeby ustalać z kimś stawkę na wejście do firmy a na następny dzień dzwonić i obniżać stawkę w dół dlatego ze ktoś zmyślony, fikcyjny w rzeczywistości, oferuje chęć pracy za mniejszą stawkę!!!!!! Ten zakład to jest jakieś totalne nie porozumienie człowiek chcą się zatrudnić negocjuje wysokość wynagrodzenia z jakaś panią kadrową - śmiech na sali . Brak szacunku dla tej kwestii .
Omijać z daleka . Firma poważnie podchodząca do sprawy rekrutacji pracownika posiada odpowiednie osoby do takiej funkcji a nie "zielonych".
@@pracownik 2017-03-12 11:55
Johny, Masz rację zapewne w 100%.
Dodam tylko że tutaj na tym forum widać, że jak ktoś prawdę pisze to zaraz jest głos o zastraszaniu IP i głos pisze, że to fajna firma dla tych co chcą pracować, że ludzie są winni "bo stoją (albo chodzą) zamiast pracować" hehheee :)) p.s. kolejny trafny wpis!
rolf 2017-03-23 14:15
Ja pracuje w tej firmie już trochę . i powiem tak robię za dwóch a kasę mam tą samą. Nawet mniej jak ci co nie robią nic na moim dziale, łażą. Nie wiem stawki są dziwnie ustalane. pracujesz masz mniej nie pracujesz masz więcej to coś nie tak
Spawacz 2017-04-05 21:06
Widze ze kolega z biura chyba koma dal bo wszystko na pozytyw pisze bo ustalaja normy z kosmosu ciekawe czy by tak samo by gadal jakby zszedl na dol i wykonal ta norme to byloby ok nie maja pojecia o czym gadaja a oczekuja cudow brak kopetencji podczas przedluzania obiecywali jedno a ruski zrobil drugie ta firma nie szanuje pracownikow ma ich gdzies a tak mowiac jeden ze spawaczy podkochuje sie w kadrowej a drugi w pani od sprzatania hihi dla biura byloby dobrze jakbysmy pracowali 24/h i za frajer zenada masakra
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2017-04-14 22:02
Oszukują ludzi na kasie jak tylko się da, mieszają z błotem obiecują jedno, na umowie do podpisania dają drugie zamiast pomóc jak jest jakiś problem to tylko patrzą gdzie i jak kopnąć pracownika bo przecież to śmieć którego można rzucać z kata w kat. Ci co się znają na robocie mają o wiele niższe stawi od tych, którzy są tu tylko statystami i jak mu nie powiesz bezpośrednio co gdzie ma pospawać i jak to będzie stal i nic nie robił bo przecież on nie umie nawet rysunku przeczytać..,
spawacz 1111 2017-04-17 15:46
Nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku spawacz obiecuja co innego po okresie probnym daja co innego latasz po stanowiskach dziennie nie raz po trzy ,spawanie na gotowo tych pojemnikow to jakas porazka wszystko trzeba recznie obracac zeby dojsc i pospawac (pojemniki waza od 50kg-250 mniej wiecej ) stajesz na stanowisku odrazu ma byc norma .Wyciagi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daja szkoda zdrowia omijac z daleka . Co chwile wchodzi jakis nowy pojemnik material jak zawsze zjebany zle dociety zly wymiar a ty masz stworzyc cos z niczego. Pierwszej sztuki nie pospawales jeszce a juz masz norme wyliczona z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapier..8 h a i tak bedzie mało. garba mozna sie tylko dorobic zarobki 2600-3000 brutto przy tej pracy to jakas porazka Schneider zaniedlugo bedzie pakowal manatki bo nie bedzie mial kto robic.
Iwona 2017-04-18 14:07
@johny rozumiem, że według Ciebie proces rekrutacji do firmy nie przebiegał w sposób profesjonalny. Czego według Ciebie zabrakło?
@spawacz 1111 rozumiem, że praca w Schneider na stanowisku spawacza jest ciężka. Jakie Twoje oczekiwania/informacje co do pracy nie sprawdziły się w rzeczywistości?
rony 2017-04-19 03:20
Mozna spawac ta praca mnie w ogole nie przerosla ale nie za te psie pieniadze stworzcie ludziom normalne warunki pracy , Niemiec przyjechal oddtworzyc Manufakture, jedna przyłbica na cały zaklad do ocynku smiech na sali ale jak niektorym to sie podoba to niech sie truja dalej. Jakosci tutaj w ogole nie ma buble za bublami ..liczy sie ilosc na koniec pracy ma sie zgadzac wszystko w zeszycie u przelozonych a ciebie robola i tak wykreca z marnej premi
ania 2017-04-20 09:09
witam ukazała sie oferta na montaz -j=jaka bedzie poczatkowa stawka na dziendobry ...ile na poczatek oferuja
Aliex 2017-04-21 17:32
To nie jest praca dla kobiet
adam 2017-04-28 14:49
cześc ile płacą na początek na montazu -jak wygląda ta praca ,prosze o info..,,
kily 2017-05-03 20:58
zalezy jakie pojemniki rewelacji z kasa nie ma 2100-2400 brutto na poczatek spawacze maja od 2600 ogolnie lipa firma bazuje na wyzysku taniej sily roboczej
Richy milioner $$$ 2017-05-13 11:04
Ta firma przyjmuje spawaczy za 2100 brutto co za porażka tylko sto złotych więcej od najniższej krajowej hahaha zaniedlugo nawet Ukraina tam robić nie będzie bo granice pootwierali hahaha zamknąć ten syf.......
Iwona 2017-06-01 10:29
@kily a jakie doświadczenie jest konieczne do podjęcia pracy w Schneider Pojemniki Transportowe? Czy przyjmują również osoby, które dopiero chcą się zawodu nauczyć?
pan gąbka 2017-06-21 00:02
Przyjmują osoby bez doświadczenia ,płacą takim 1600zł netto ,obiecują że zrobią uprawnienia ,ale jeszcze nikomu nie zrobili
Palec obcięty 2017-06-29 12:29
Znowu palec, ale tym razem obcięty ????
markus 2017-07-09 15:01
guzik prawda robiłem na montażu dawałem z siebie ponad normę i co mają pracownika w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafią zabrać sobotę za normalny dzień bez mojej wiedzy. Obiecają stawke potem zostajesz na tej co byłeś albo dadzą ci 100 na odczepne.
WKU....NY 2017-07-09 23:03
To już w winkelnannie jest lepiej, spawacz minimum 2500netto tam zarabia i jeszcze szykują teraz podwyżki więc będzie więcej, a tu dadzą Ci 2000 netto i jeszcze ci kit wciskają że masz dobrą stawkę i że nigdzie takich pieniędzy nie zarobisz. SYF KIŁA I MOGIŁA!!! tyle w temacie.
Jelonek 2017-07-09 23:10
Jak ktoś pyta o zarabki to płacą teraz nowo zatrudnionym 2100zł brutto :-)
Iwona 2017-09-11 09:34
@Fronius dlaczego nie polecasz pracy w firmie Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @WKU....NY zarobki zależą od stanowiska. Być może na innych jest większa stawka. A może łatwo jest awansować w firmie Schneider ?
Zostaw swoją opinię o Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k. - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.