Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

Złotoryja

Opinie o Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

inż mgr 2016-06-14 21:04
czy pracuje ktoś w dziale konstrukcyjnym? jak zarobki? ciekawa praca?
Olo w 2016-08-24 21:17
Zwalniają ludzi i to Polaków Ukraińcy nie do ruszenia i to firma ciągnące zysk że znajduje się na strefie
alwik 2016-09-03 18:13
Witam, wie ktoś jak wygląda praca kontrolera jakości? jakie ma obowiązki i czy znajomość języka niemieckiego jest niezbędna?
feel 2016-09-08 22:43
Mnie najbardziej interesuje kwestia czy wciąż można będzie znaleźć zatrudnienie jako kontroler jakości, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo doskonale wiedzą, że trzeba dbać o przyzwoite zarobki w firmie. Dobre stawki to podstawa działania. Pozdrawiam
adas 2016-12-06 08:11
witam czy wiadomo ile logistyk moze uwas zarobić na poczatek//,
Tomasz 2017-01-12 21:57
firma tragedia, chaos na kazdym szczeblu organizacji, szczegolnie od gory
Adam 2017-01-13 12:25
czlowiek odpowiada za wszystko i za nic, sam do konca nie wie co ma robic a czego nie, pozniej dostaje po tylku, caly czas to samo
R. 2017-01-20 14:30
chaos chaos i jeszcze raz chaos, nikomu nie polecam, kadre zarzadzajaca wymieniaja jak rekawiczki, bez zastanowienia, ostatnio wywalili goscia po kilku tygodniach pracy
Ed 2017-01-23 09:19
Tak wlasnie....a w biurach pracuja kobiety ktore nie maja kompetencji , ludzi nizej postawionych rzucaja raz tu raz tu i maja problem ze malo zrobione a nie da sie byc w dwoch miejscach jednoCzesnie....! A co do tego goscia to zabardzo zamet wprowadzil...nie nadawal sie do pracy w grupie a podstawa utrzymania sie na stanowisku jest dobrze zyc z podwladnymi ....duzo by pisac....
QSM 2017-02-03 21:37
a mnie zwolniono po 2 miesiącach pracy na stanowisku Kierownika Jakości, nikomu przez ten czas nie zaszkodziłem, tylko słyszałem jaki to jestem dobry, jak jakoś poprawiłem, jak morały w dziale się poprawiły i jak dobrze się to przeniosło na firmę. Ale usłyszałem "jestem bardzo dobrym expertem z kwalifikacjami, bardzo wiele wniosłem do firmy ale FIRMA NIE JESTE NA TYM ETAPIE ABY POSIADAĆ TAK WYKWALIFIKOWANEGO MENADŹERA I NIE STAĆ NAS NA CIEBIE" Cóż.... 'patatajnia' na maxa. Na każdym szczeblu nie polecam tej firmy bo każda dookoła lepiej szanuje człowieka, Jak ktoś szuka pracy, nie ważne jakiej to niech tylko nie idzie tutaj, totalne DNO, Powiem tak: kiedyś były obozy koncentracyjne teraz są firmy na strefach ekonomicznych!!!!!!!!! . OMIJAĆ TO G... Z DALEKA!!
R. 2017-02-06 20:14
mozliwe...... jednak moim zdaniem na zmiany w kazdej firmie potrzeba czasu, pozniej sa efekty. A to nie pierwszego przeciez wywalili. Pierwszy dyrektor byl dwa miesiace, po czym go zwolnili, pozniej zatrudnili drugiego dyrektora i kierownika produkcji w tym samym czasie, zwolnili obu po kilku dniach pracy. A to juz moim zdaniem swiadczy o glupocie zarzadzajacych, nic dodac nic ujac. To co ostatnio sie dzieje to jest tragedia. Trzeba sie panowie ewakuowac jak najszybciej gdzies indziej. Ja juz szukam.....
Zbych 2017-02-06 20:21
nie warto marnowac swojego czasu na sznajdera! nie szanuja ani pracownika ani kierownika i to w kazdym dziale. omijac z daleka! coraz wiecej ukraincow a coraz mniej polakow!
Andrew 2017-02-07 14:59
Nie szanują ludzi każą robic cudy za marne grosze.
Firma dno nie polecam. Po 3 miesiacach kazdy jest zalamany fizycznie jak i psychiczne.
Andrzej 2017-02-07 19:28
Cały czas zwalniają
Pracownik 2017-02-07 23:01
Nie szanuja pracownikow, do konca umowy obiecuja podwyzki, a nastepnie albo ich nie daja albo nie przedluzaja wspolpracy. Wyrzucaja dobrych pracowników zeby ciagnac pieniadze z urzedu pracy masakra
Bidon 2017-02-08 22:35
Nowy pan Dyrektor Finansowy, który był z Warszawy popracował 2 tygodnie i już go nie ma. O czym to świadczy ???
W firmie liczą się donosy i kapowanie jeden na drugiego a i Ci też już się czują zagrożeni .... buahahaa oby ich też spotkał wilczy bilet.
Młody 2017-02-09 12:01
Ty Bidon a co to za koleś z cieknącym żelem na włosach i w dresach, to jakiś kierownik z niemiec? Chłopczynie słoma z butów wystaje i chyba podstawówki nie skończył a tak się rządzi i pysi, że wie najlepiej. Niech ludzi trochę szanuje a zrobi się co ma się zrobić!
Bidon 2017-02-09 19:30
Młody, to Ty świata tu jeszcze nie znasz :))) Ten wieśniak to Mateusz, ponoć zięciu tego wysokiego p. Ryszarda. To mafia, jedno mówią a drugie robią, może o pojemnikach mają pojęcia bo to żadna filozofia przecież ale o zarządzaniu produkcją to ZERO na maxa. A człowiek dla nich wszystkich to głupek i niedojda. Gdyby wszystko było poukładane co i jak robić, były narzędzia dobre, części na miejscu to praca wyglądałaby całkiem inaczej a tak człowiek radź sobie ze wszystkim sam, dobrze że koledzy dookoła uczynni i zawsze pomogą bo "góra" to tylko wymaga a nic nie daje od siebie - jak ma dać jak nie ma o tym zielonego pojęcia i zarządzają z fusów po herbacie hihhihih - OMIJAĆ Z DALEKA<A TEN KTO PRACUJE SZUKAĆ NOWEJ ROBOTY!!!!!!!!!!
AV 2017-02-09 22:56
Acha jeszcze jedno jak byscie byli tak samo madrzy w pracy jak tu na tym portalu piszac swoje zale to bylo by mniej bledow i problemow. Ale krytykowac kazdy umie innych. Zachwali byscie chodz troche profesjonalizmu a sorry pomylilem sie wy nie macie pojecia co to Slowo oznacza!!!!!
AV 2017-02-10 18:23
Wiecie ze za ujawnianie danych osobowych sa paragrafy jesli nie to juz wiecie i tak samo chcialem was poinformowac ze dzisiaj wystosowalismy Meila do administratora o udostepnienie IP osob ktore w swoich wypowiedziach umiescily imiona a takze nazwiska. Z mojej strony to tyle.
AV= Mateusz
Ten ostatni 2017-02-10 18:24
A to i ja coś od siebie dam. Pracuję w Schneiderze prawie od samego początku i nie w biurze a na hali. Powiem tak, faktycznie jest dość duży problem z planowaniem produkcji jak i materiałem dostarczanym na czas do tego kierownictwo wprowadza coraz większy chaos aż czasami nie wiadomo w co ręce włożyć ale też pracowałem w innych firmach i wiem, że wcale nie jest aż tak źle jak to przedstawiają panowie wyżej.
Największe kłopoty pojawiły się po tym jak w okolicach listopada zaczęli przyjmować ludzi, którzy nie chcą robić a do tego mają 2 lewe ręce. Poważnie jak widzę jak oni spawają i jak robią oraz ich kółka różańcowe gdy stoją i gadają sobie przez 20minut to człowieka aż krew zalewa bo to później odbija się na wszystkich nawet tych rzetelnie pracujących i starających się wykonać swoją pracę jak najlepiej tak jak na mnie. Podpisuje się tutaj pod tym co pisał "AV" błędów jest bardzo dużo ale tylko i wyłącznie przez ludzi bo jednemu z drugim się nie chce to robi na odwal się a to nie dosunie do bazy, to dowali prądu takiego, że wszystko powygina i ma to głęboko w du.pie a później się dziwią, że ich zwolnili.. I jeszcze do tych co płaczą, że kierownika zwolnili po 2 miesiącach jak dla mnie to był to bardzo dobry krok bo facet nie miał zielonego pojęcia co robi i po co tam jest i do tego jego podejście do pracownika i groźby. Ja uważam, że Schneider może nie jest jakąś tam super firmą ale jest to jakaś alternatywa, jeśli masz pojęcie o swoim zawodzie i potrafisz się wykazać to i pieniądze będą się zgadzały :)
Ten ostatni 2017-02-10 18:36
Ale też jesteście trochę sami sobie winni bo szło wszystko coraz lepiej to zaczęliście przyjmować takich patoli w tym tego kierownika ostatniego no i wiesz co jest teraz :)
AV 2017-02-10 19:11
Ten ostatni bardzo dobrze wiem o czym mowisz ale to sie zmieni i mam nadzieje ze niedlugo beda efekty. I takie osoby sa mam potrzebne fajnie by bylo jesli Produkcja meldowala bledy jakie mozna by bylo poprawic
Ten ostatni 2017-02-10 19:36
Wiesz ja już próbowałem rozmawiać z kierownictwem ale zawsze się kończyło na "dobrze, myślę że możemy tak zrobić" po czym gdzieś się to gubiło i wszystko pozostawało tak jak było :)
Nagły atak spawacza 2017-02-19 11:36
omijać ten kołchoz z daleka !!! ja juższukam nowej pracy
XX 2017-02-20 09:08
Moim zdaniem, jeżeli każdy z pracowników da z siebie trochę więcej, to razem uda się zrobić z tej firmy świetne miejsce pracy. Wg mnie teraz nie jest najgorzej, a może być tylko lepiej, ale jeżeli ktoś wyznaje zasadę "czy się stoi, czy się leży, to mi się należy" to niestety nie tutaj i myślę, że w żadnej innej firmie kariery nie zrobi. Ambitni ludzie docenią fakt, że jest to firma na starcie, którą wszyscy wspólnie budujemy i powinni czerpać z tego satysfakcję i pomagać, a nie tylko narzekać, bo to potrafi każdy, ale żeby się wykazać czymś konstruktywnym to już mniej chętnych.
rolf 2017-02-25 17:54
prawda obiecanki cacanki a puzniej pracuj za tyle ile masz albo papa
@@pracownik 2017-02-25 19:33
Czy to przypadek czy nie ale widać, że jak ktoś z pracowników coś napisze, coś prawdziwego ta za chwilę jest post, od "kogoś", że ta firma taka fajna jest, że to pracownicy produkcji są winni itp. :))
@@@pracownik 2017-02-25 19:37
Co PIP wpadło, kary dało i głowa poleciała - kolejna osoba, szkoda że taka fajna, normalna, ludzka i życiowa - i za pewne nie ostatnia, niestety! Ludzie powyżej piszą, PIP ocenia, to co to jest w ogóle za organizacja??? Zastanów się dwa, trzy a może i sto razy zanim wstąpisz tu.
masakra 2017-02-28 09:52
witam w gorszej firmie nie robiłem .
Ten niżej 2017-02-28 10:54
Po poł roku pracy na stanowisku spawacza zaproponowali mi 1900 netto
Moim zdaniem to sa smieszne pieniądze szczegolnie dlatego ze spawam ocynki na lince na ktorej nie ma nawet wyciągów
Duze rozbieżności wyplat choć kazdy robi to samo. Ja nie wiem czy zarząd jest ślepy czy faworyzuje pupilkow.
fffffffffffffffffffffff 2017-03-03 17:43
Dramat
johny 2017-03-10 20:23
Ten zakład to jest jakieś posrane nieporozumienie !! Osoba rekrutujące kompletnie niekompetentna , to sa jakieś kpiny żeby ustalać z kimś stawkę na wejście do firmy a na następny dzień dzwonić i obniżać stawkę w dół dlatego ze ktoś zmyślony, fikcyjny w rzeczywistości, oferuje chęć pracy za mniejszą stawkę!!!!!! Ten zakład to jest jakieś totalne nie porozumienie człowiek chcą się zatrudnić negocjuje wysokość wynagrodzenia z jakaś panią kadrową - śmiech na sali . Brak szacunku dla tej kwestii .
Omijać z daleka . Firma poważnie podchodząca do sprawy rekrutacji pracownika posiada odpowiednie osoby do takiej funkcji a nie "zielonych".
@@pracownik 2017-03-12 11:55
Johny, Masz rację zapewne w 100%.
Dodam tylko że tutaj na tym forum widać, że jak ktoś prawdę pisze to zaraz jest głos o zastraszaniu IP i głos pisze, że to fajna firma dla tych co chcą pracować, że ludzie są winni "bo stoją (albo chodzą) zamiast pracować" hehheee :)) p.s. kolejny trafny wpis!
Zostaw swoją opinię o Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k. - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.