KTS Holding Sp. z o.o.

Opinie o KTS Holding Sp. z o.o.

xxl 2016-05-25 17:53
Firma dno przepracujecie miesiąc za darmo sprubujcie a zobaczycie jaki tam jest wyzysk ludzi
.... 2016-07-12 16:26
Rekrutacje wynikają z szybkiego rozwoju firmy i możliwości awansu wewnętrznego. Dobrzy handlowcy już w pierwszym miesiącu pracy osiągają wysokie prowizje. Zasady są proste, a podstawa stosunkowo wysoka. Nie ma mowy o pracy za darmo.
Pracownik 2016-09-06 12:26
Atmosfery mogłaby pozazdrościć niejedna firma.
harla 2016-09-06 23:09
A wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał, bo dbają o przyzwote zarobki, które są pewnie adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki za odpowiedź
XXXL 2017-01-04 10:57
DNO DNO DNO
KAŻĄ IM NA SZKOLENIU TŁUMACZYĆ ZE ZA WSZYSTKO CENTRALA ODPOWIADA
POTEM PRACOWNICY UCIEKAJĄ PO PARKINGU PONIEWAŻ LUDZIE CHCĄ IM W TWARZ NAPLUĆ

OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI
. 2017-03-22 12:34
dno
Przemek 2017-04-24 10:13
hahahah co za historia, nie ma to jak internet :). Jak dla mnie normalna firma płacą i wymagają, ogolnie dobra atmosfera.
Hard worker 2017-07-18 10:46
XXXL - po twoim nicku wnoszę, że nie miałbyś szans w takiej ucieczce :-)
generalnie praca jak praca - realizujesz swoje cele - dostajesz kasę. Cele ambitne ale do zrealizowania.
Zespół młody i zgrany, firma dba o pracowników oferując im dobre warunki pracy jak i coraz lepsze benefity. A teraz najważniejsze - daje możliwość rozwoju i awansu! kierownicy/specjaliści wybierani są wewnętrznie. Polecam !
Przemolas 2017-07-19 14:00
Jak nawywijałeś to sie nie dziwie że chcieli Ciebie dopaść ale w spożywczym też sa takie sytuacje więc tam również uważaj. Firma która rozwija się w tak szybkim tempie zasługuje na laur ponieważ dba o pracownika poprzez benefity wspólne wyjścia i na całe szczęcie sa daleko od zasad sztywnego "KORPO" i jak w każdej firmie to Zespół ja tworzy który jest super!
Natalia 2017-08-10 12:41
@Przemolas opowiedziałbyś więcej o benefitach, które przysługują pracownikom w KTS Holding? Czy wyjścia pracowników są tylko organizowane z okazji świąt, czy zdarzają się częściej? Opowiedziałbyś więcej o tej formie integracji? Informacje zaciekawią poszukujących pracy.
Zostaw swoją opinię o KTS Holding Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Holding Sp. z o.o.