KTS Holding Sp. z o.o.

Opinie o KTS Holding Sp. z o.o.

xxl 2016-05-25 17:53
Firma dno przepracujecie miesiąc za darmo sprubujcie a zobaczycie jaki tam jest wyzysk ludzi
.... 2016-07-12 16:26
Rekrutacje wynikają z szybkiego rozwoju firmy i możliwości awansu wewnętrznego. Dobrzy handlowcy już w pierwszym miesiącu pracy osiągają wysokie prowizje. Zasady są proste, a podstawa stosunkowo wysoka. Nie ma mowy o pracy za darmo.
Pracownik 2016-09-06 12:26
Atmosfery mogłaby pozazdrościć niejedna firma.
harla 2016-09-06 23:09
A wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego? Chętnie bym się załapał, bo dbają o przyzwote zarobki, które są pewnie adekwatne do powierzanych obowiązków. Dzięki za odpowiedź
XXXL 2017-01-04 10:57
DNO DNO DNO
KAŻĄ IM NA SZKOLENIU TŁUMACZYĆ ZE ZA WSZYSTKO CENTRALA ODPOWIADA
POTEM PRACOWNICY UCIEKAJĄ PO PARKINGU PONIEWAŻ LUDZIE CHCĄ IM W TWARZ NAPLUĆ

OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI
. 2017-03-22 12:34
dno
Przemek 2017-04-24 10:13
hahahah co za historia, nie ma to jak internet :). Jak dla mnie normalna firma płacą i wymagają, ogolnie dobra atmosfera.
Hard worker 2017-07-18 10:46
XXXL - po twoim nicku wnoszę, że nie miałbyś szans w takiej ucieczce :-)
generalnie praca jak praca - realizujesz swoje cele - dostajesz kasę. Cele ambitne ale do zrealizowania.
Zespół młody i zgrany, firma dba o pracowników oferując im dobre warunki pracy jak i coraz lepsze benefity. A teraz najważniejsze - daje możliwość rozwoju i awansu! kierownicy/specjaliści wybierani są wewnętrznie. Polecam !
Przemolas 2017-07-19 14:00
Jak nawywijałeś to sie nie dziwie że chcieli Ciebie dopaść ale w spożywczym też sa takie sytuacje więc tam również uważaj. Firma która rozwija się w tak szybkim tempie zasługuje na laur ponieważ dba o pracownika poprzez benefity wspólne wyjścia i na całe szczęcie sa daleko od zasad sztywnego "KORPO" i jak w każdej firmie to Zespół ja tworzy który jest super!
Natalia 2017-08-10 12:41
@Przemolas opowiedziałbyś więcej o benefitach, które przysługują pracownikom w KTS Holding? Czy wyjścia pracowników są tylko organizowane z okazji świąt, czy zdarzają się częściej? Opowiedziałbyś więcej o tej formie integracji? Informacje zaciekawią poszukujących pracy.
Przemolas 2017-08-25 17:03
@Natalia,
Wyjścia są organizowane przy oczywiście okazjach typu święta , urodziny firmy i n oraz sami wewnętrznie organizujemy weekendowe wyjścia. Jak wspomniałem wcześniej , jesteśmy młodym zespołem i takie wyjścia są bardzo częste (twz. integracja) dodtakowo karta sportowa z wieloma możliwościami. Myślę że jest to bardzo dobre miejsce dla młodych osób.
Natalia 2017-09-13 09:38
@Przemolas dzięki za odpowiedź. Brzmi to całkiem fajnie. Czyli polecałbyś młodym osobom pracę w KTS Holding? Czy ktoś inny tez ma takie dobre zdanie o tej firmie i poleciłby ją innym użytkownikom?
Kuba 2017-10-03 23:05
Widzę, że wypowiadają się tu głównie rozczarowani klienci (handlarze aut). Często mają rację chociaż nie mam wątpliwości, że stanowią jedynie margines całej bazy klientów Auto1.

Jako były pracownik mogę powiedzieć co nieco o warunkach pracy od strony operacyjnej.
Pracowałem zarówno w dziale operacyjnym jak i później w dziale Transportu.

Na plus:
-Super atmosfera pracy (głównie młodzi ludzie między 20 a 25 rokiem życia)
-Możliwość rozwoju osobistego (szkolenia z excela, zajęcia darmowe z angielskiego itp)
-Możliwości awansów i zmiany działów wewnątrz firmy oraz dynamiczny rozwój firmy.

Na minus
-Godziny pracy (pracujesz 8,5h ponieważ 30 min to bezpłatna przerwa. Pierwsza firma w której coś takiego mnie spotkało :)
-Stosunkowo niskie zarobki do obowiązków jakie pełnisz (W operacjach zarobki były na poziomie +/-2000netto w transporcie +/-2500. Przedstawiciele handlowi 2500netto podstawy + prowizje)

Podsumowując praca jest idealna dla młodych ludzi, którzy szukają pierwszych doświadczeń w zawodzie. Rok albo dwa lata pracy w tej firmie z pewnością pomoże Ci w dalszej karierze ;))

PS.Tylko nie mówcie, że chcecie zmieniać pracę :D

Pozdrowionka dla ekipy Auto1! :)

Natalia 2017-10-04 09:43
@Kuba czyli polecasz firmę osobom, które wchodzą na rynek pracy i dopiero chcą zyskać doświadczenie. Mimo minusów wychodzi na to, że firma jest godna polecenia. Ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia z pracy w KTS Holding?
Janusz 2017-10-13 09:54
Pracowałem w tej firmie ale stosunkowo krótko, praco jako PH to nic innego jak praca w "Call Center" .

- Dzienny target na ilość wykonanych połączeń (40 albo 50 )
- Dzienny target na ilość minut rozmowy z klientami chyba min. 90 min
- i jeszcze kilka dziwnych targetów dotyczących wykonanych połączeń

Rozmowy są oczywiście na podsłuchu przez innego pracownika, 2-3 razy dziennie przychodzi raport kto ile rozmawiał z klientami . Pracownicy siedzą na kupie w małym pomieszczeniu jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony po prostu dostanie świra . Ja osobiście nie dałem rady i nie poczułem tego flow.

Ogólnie praca jak praca można się tam na chwile zatrzymać, ale kariery na pewno tam nie zrobisz.

Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o KTS Holding Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Holding Sp. z o.o.