Opinie o Dgp clean partner Legnica w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dgp clean partner Legnica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dgp clean partner Legnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dgp clean partner Legnica w Legnica

Remek

Prawda w oczy kole na pewno

Remek

Byłem światkiem gdzie stali i obrabiali mi (usunięte przez administratora) gdzie stałem tuż za rogiem i wszystko słyszałem jestem w szoku

Ala

Opinia dotyczy obiektu Wroclaw (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dgp clean partner Legnica? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ola

Opinia Marcinkowskiego.Prosze zwrocic na ten obiekt uwage jak sa traktowane zle osoby.Mobbing w pracy jest stosowany .Firma jest nuerzetelna pomiata ludzmi.Pani Agnieszka bardzo zle trajtuje ludzi.Ma swoje kolezanki ktore pracuja po dwie godziny a umowy maja na 8 godzin.

Remek

skuteczniej realizować zadania i lepiej dbać o interes firmy. Szef nie powinien jednak zrzucać całej odpowiedzialności na pracowników, zajmując się prywatnymi sprawami w godzinach pracy.

Mariusz

ciekawe czy na święta Bożegoego Narodzenia chłopaki i salowe dostaną chociaż bony na święta bo zawsze o nich za pominacie chociaż po 300 złoty bo nigdy nikt chyba tam nie dostał jeszcze bonów

Zuzanna
@Mariusz

To nieciekawie. Wiadomo, że takie bony w dodatkowy sposób motywują pracowników do jeszcze efektywniejszej pracy. Oby na Święta firma Dgp clean postanowiła je jednak dać. A co, jeśli chodzi o dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Pracownicy mają ją zapewnioną?

Zocian

Wiadomo że nik się nie będzie skarżył bo się boją bo może stracić pracę bo ma dom rodzinę opłaty różne dlatego pracownika można szybko ustawić do pionu Ja proponuję moim zdaniem robić tam częste kontrole instytucji zewnętrznych jak PIP lub urzą skarbowy itp bo to jest tam wszystko dziwne ?

Zocian

Tak wystarczy lepiej by pracować ale Liczą się dwie opinie o które pracodawca powinien dbać ludzie to nie towar Pracodawca powinien dostarczyć wszystko aby poprawić warunki godnosciowe pracownika i zadbać oto aby poprawić lepsze warunki w pracy

Zbocian

Dają dwie umowy jedną na zlecenie a druga na umowę ale to chyba żeby setek nie płacić za nad godziny nie ma premi jak na taką dużą firmę ani bonów na święta nie dają lub dodatku

Zbician

Lipa w (usunięte przez administratora) atmosfera (usunięte przez administratora) wie co się tam dzieje lepiej (usunięte przez administratora) tam inspekcje pracy u wiele kontroli bo jest tam wiele nie ścisłości w tej firmie nie wiem czego szpital nic nie robi w tej sprawie ....

Luiza

A wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę i nie byłoby narzekania bo firma jest ok!!

Warszawianka

Nie polecam ! (usunięte przez administratora) ! Obiecują i tylko tyle ! Brak środków ,brak czystych mopów ... Ta firma to masakra ! Odradzam Warszawa

Edyta dudek

Niepolecam nikomu pracę w tej firmie pani Ewa straszy salowe naganami zakłada rodzinę kryckich gubi papiery okrada z urlopów siedzi w biurze i xwana w biurze boi się ludzi kontrolują później poniżają i śmieją się urlopów niedające żenada żal pl

Olga

Jakieś informacje o pracy w firmie macie? Jaka umowę proponują na początek?

@Olga

W tej firmie dziwi mnie tylko że pani prezes z Legnicy nic nie robi w tej sprawie bo po co ludzi ma od tego w szpitalu w Legnicy pani kierownik jest porostu okropna ustala sama swoje zasady poniza pracowników jest nizirganizowana o grafikach nie wspomnimy karmie piyeafi nas jeżeli ktoś choruje na inny oddział dać no to przeszłam nie może tak być potrafi zrobić minę że to i tamto nóż jak można czy pracownik fizyczny to dla tej pani jest nikim?

Claudia

nie polecam pracy w tj firmie Co innego obiecują co inneo jest brud smród i ubostwo i jeszcze kantują jk się da Eli z katowickiej serdecznie dziekuję (usunięte przez administratora) jedna

Gusia40-40@o2.pl
@Claudia

Cześć Teraz ta firma podjęła się sprzątania szpitalu w Otwocku Przejęła salowe i będzie dzialac Ciekawe jak się wykarze i jak będzie zarządzać Te salowe nie są głupie i nie z jednego pieca chleb jadły Nie dadzą się zrobić w konia a po za tym są różne instytucje które pomagają pracownikom Mam nadzieje ze będzie dobrze

Irena
@Gusia40-40@o2.pl

(usunięte przez administratora) Mądrzy sie a wie o robocie tyle co kot napłakał. Biuro nie lepsze. (usunięte przez administratora) Nam naobiecywał w Parczewie i nikt go więcej nie widział.

Ola
@Irena

W szpitalu w Legnicy (usunięte przez administratora)byłam na zwolnieniu karanie iddelehowala mnie na inny oddział jest nieuprzejma ignoruje pracowników pani dyrektor jest troszeczkę milsza ale też outrafi swoje jak można to najgorsze co może być

Zolza 40

Hmm brud smrod ok ale jaka placa taka praca z reszta kazdy kto mial doczynienia z firma ma inne zdanie ja na szczescie juz nie mam tam wstepu haha dobrzy ludzie pracuja tam dalej jesli chca i sie wykazuja to ok ale tak to np. Pan od smieci ktory zbiera chodzi narzeka owszem pije w pracy ale kogo wezma bylego cpuna po odwyku co cobie krzywde chce zrobic ciagle lub alkoholika ktory chca wrocic do dgp musial wszywkw sobie zrobic i kazda mloda salowa balamuci zero wygladu to chociaz nadrabia gadka pff powodzenia powaznie jesli ktos czuje potrzebe zatrudnienia i chce dorobic to zachecam co do kierownictwa p.joanna jest moze i mloda przytula sie ale kiedy trzeba pomoze wyslucha jest wymagajaca bo ja tez scigaja za zla jakos pracy i porzadek pozdrawiam. .

Salowa
@Zolza 40

Pani Joanna udaje fajną.nie szanuje tego.ze ktos ma rodzinę i nie ma ochoty ciągnac dyzurow na innych oddziałach

Zostaw merytoryczną opinię o Dgp clean partner Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Dgp clean partner Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Dgp clean partner Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dgp clean partner Legnica?

Dgp clean partner Legnica