Opinie o Dgp clean partner Legnica w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dgp clean partner Legnica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dgp clean partner Legnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dgp clean partner Legnica w Legnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Dgp clean partner Legnica?

Xx Nowy wpis

Okropne podejście do pracownika! Zero odpowiedzialności. Niewłaściwe osoby zarządzające! Osoby które nie panują nad emocjami, rzucające się na pracownika, zmuszające do wykorzystywania urlopu. Omijać szerokim łukiem! Sytuacje jakie mają miejsce u tego pracodawcy powinny podlegać karom. (usunięte przez administratora), naruszenie nietykalności, groźby i znęcanie psychiczne!!!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dgp clean partner Legnica?

Zlotowinfo Nowy wpis

Na początku w wolnej chwili możesz robić co chcesz. Potem ciągłe marudzenia że w wolnej chwili robisz to co chcesz. Coraz większe ograniczenia, w końcu zwolnienie z powodu: robienia w wolenj chwili co chcesz. Ciągły mobbingu na który kierownictwo nie zwraca uwagi. Wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie, wszystko co powie stary pracownik też zostanie użyte przeciwko tobie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dgp clean partner Legnica? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Salowa

Skoro jest taka świetna ekipa kierująca szpitalem to dlaczego jest taki syf!!! Dziwię się że jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi. Brud jest wszędzie, na oddziałach aż przykro! Przytulanie i uśmiechy to za mało! Brud a w niektórych miejscach smród! Tylko czekać kiedy Sanepidu lub szpital to zauważy! A paniom kierującym szpitalem życzę powodzenia. Same profesjonalistki! Kadrowa radna bezradna! ponoć nie umiała sprzątać na lubinie ale w szpitalu jest gwiazdą. Pani dyrektor ewa nie umiejąca nic, wcześniej Zawaliła pralnię a teraź jest gwiazdą sprzątania, no i smaczek na koniec. Pani kierownik joanna! Zero wiedzy ale to nic. Potrafi się uśmiechać i przytulać! Super! Nie ważne że brud i smród wokoło! Gratuluję! Kierownictwo szpitala musi być zadowolone! Sami profesjonaliści! Ciekawe czy inne instytucje podzielą ten pogląd?

Ha
@Salowa

Brawo

Czy w Dgp clean partner Legnica panuje luźna atmosfera?

Mini

Co znaczy luźna.? Jak usiadziesz odpocząć to mają takie radary że zaraz się jeżą że nie robisz. Na twoją odpowiedz że chwile odpoczniesz i wracasz do pracy kierownictwo odpowiada PÓŹNIEJ ODPOCZNIESZ w domu teraz do roboty. Kontrola za kontrolą. Wytykanie . Dokładnie obowiązków by pracownik się wykończył. A jak jesteś za madry to won. Głupi popracuje .Mądry wyleci przez doświadczenie i znajomość środków bo specyfikacji nie dają. Czyli raczej Akademia Medyczna odpada bo atmosfera napięta jak "Kierownik"

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Dgp clean partner Legnica. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Aga

Pracowałam w firmie DGP w Gdańsku rok byłam zadowolona gdy znalazłam sobie pracę lepiej płatną dałam wypowiedzenie za porozumieniem stron i tu się(usunięte przez administratora) zaczęło firma mnie okradła na 500 zł ja tego tak nie zostawię pracowałam więc należy mi zapłacić teraz wiem dla czego mają problem ze znalezieniem ludzi do pracy jak to (usunięte przez administratora) na cudzej krzywdzie się bogaca prostaki

Zuzanna
@Aga

Hej Aga, pisałaś o tym, że jak dałaś wypowiedzenie to się zaczęło i firma Cię okradła na 500 zł. Może to było zwykłe nieporozumienie i nie warto od razu oskarżać kogoś o kradzież? Daj proszę znać jak się skończyła Twoja historia i czy wszystko zostało wyjaśnione.

@Zuzanna

Tu nie ma nieporozumień. Tak robią. Akurat teraz znaleźli nową zabawę otwierają szafki pracownicze a pracownika najczęściej nie ma przy tym. Koleżanką pozabierali środki które sobie kupowały prywatnie przy prośbie oddania twierdzą TO ICH. Giną różne rzeczy. To niby kontrola pracodawcy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dgp clean partner Legnica?

Porzadkowa

Mają wszystkich w głębokim poważaniu.Takiego beznadziejnego pracodawcy jak pracuje trzydzieści parę lat nie mialam. Kłamią w żywe oczy , nie dostarczają środków czystości.A sprzątać każą czysta woda. Koordynatorke widziałam od czerwca 2 razy.To była jakaś masakra. .

TODO

Kapletna porażka i parodia firmy. Na środki czystości trzeba czekać nawet dwa tygodnie. Najlepiej jak by pracownicy przynosili swoje z domu. Podejście koordynatorów do pracowników można przyrównać do pana i niewolnika. Pracując w tej firmie nigdy nie wiadomo jak długo będzie to trwało. Niektórzy pracownicy jak na przykład pani Ala sprzątająca w Urzędzie Skarbowym w Szamotułach jest im na rękę. Bo lubi donosić na innych pracowników, podsłuchiwać o czym rozmawiają urzędnicy. Nie wiadomo komu i gdzie dalej to przekazuje, choć towarzystwo z którym się zadaje jest bardzo podejrzane. Ale takich pracowników ta firma lubi, kapusi, donosicieli i wyniosłych, choć są niczym kąpletnym zerem.

Czy pracodawca Dgp clean partner Legnica motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mini

Tak motywuje tekstem JAK CI SIĘ NIE PODOBA SIĘ ZWOLNIJ NA TWOJE MIEJSCE JEST SPORO LUDZI DO TEGO NIGDZIE WIECEJ NIE ZAROBISZ

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Dgp clean partner Legnica?

Co ja tu

Lipa tam dbają bardziej o biznes i układy jakie mają zwykli ludzie którzy mają rodzinę i złą sytuację materialną się nie liczą ważne aby pracownik był głupszy tym lepiej bo za mąndrych wyrzucają ale to chyba z powodu tych nie ścisłości które tam są

Brak szacunku dla Pracownika.Wieczny brak środków czystości. Problem z odebraniem wolnego za nadgodziny. Obiecywanie premii i nic więcej. Humorki kierownictwa. Mimo braku pracowników zwalnianie bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Wojtek

@ola nie za bardzo rozumiem, co się w tej firmie dzieje?

Swir

Katowice kopalnia giszowiec nie polecam współpracy z prezesikiem i kierownicza

Nn

Bardzo nieuczciwa firma. Ogłoszenie o pracy na pełen etat na umowę o pracę. W biurze okazuje się, że dają 0,5 etatu na umowę o pracę na najniższą krajową, a kolejne 0,5 etatu na zlecenie zawarte przez jedną ze swoich tzw spółek-córek. Kombinatorstwo do kwadratu. Kto może niech ucieka(usunięte przez administratora)

Jabol

Zyczewamupadku Nowy wpis21.12.2019 15:44 Nie polecam. Pracowałem dla nich w Świnoujściu. Namieszali z zusem który ich ściga a teraz wysyłają "ostateczne wezwania do zapłaty" żeby odzyskiwac pieniądze od ludzi. Kwoty rzędu 500-700zl straszą komornikiem. Która firma tak robi?

Co ja tu

Proszę w zrzucić jaka tą firma ma udziały w szpitalu i czego oni tam jeszcze siedzą jeżeli szpital ma takie długi i nie mają jak im płacić dziwne

Mikołaj

Ciekawe gdzie idą pieniądze ze składek na fundusz socjalny jeżeli nie dostaliśmy żadnych bonów swiątecznych Legnica szpitala

Remek

Wiadomo że nik się nie będzie skarżył bo się boją bo może stracić pracę bo ma dom rodzinę opłaty różne dlatego pracownika można szybko ustawić do pionu proszę wztucic szczególną uwagę na tą panią tak jak oni to robili z moją osobę Legnica dolnośląskie

Remek

Opinia Prosze zwrocic na ten obiekt uwage jak sa traktowane zle osoby.Mobbing w pracy jest stosowany .Firma jest nuerzetelna podmiata ludzmi.Pani zle trajtuje ludzi

@Remek

Legnica dolnośląskie

Remek

Nie wiem co zrobiłem że Pani tak mną się interesuje i na ciąga pani moja opinię Już wiem kto daje mi lajki w pracy

@Remek

Wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o Dgp clean partner Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Dgp clean partner Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Dgp clean partner Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dgp clean partner Legnica?

Dgp clean partner Legnica