Opinie o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski w Warszawa

Gigi

Czesc ! Widzę że tutaj właściciel się wypowiada i np we wrześniu jeszcze byli szukani lektorzy a jak to sie kreuje na listopad ? Zastanawiałam się czy w szkole są prowadzone lekcje ale online ?

@Marysia

Można wybierać zajęcia indywidualne/grupowe i można wybierać też pomiędzy zajęciami w trybie online lub stacjonarnym :)

Jak wygląda sprawa grafiku w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zajęcia prowadzimy od 7 rano do 21, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :)

Administrator Nowy wpis

El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Klienta w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Roxa Nowy wpis

Takie pytanie o ofertę, która wygasła, ale liczę, że wróci ;) Jak szkoła liczy godziny pracy specjalisty do obsługi klienta? Podane są widełki 1000-4000 zł brutto na umowie o dzieło. Te tysiąc zł to jaki kawałek etatu jest?

Michał Nowy wpis
@Roxa

Na ten moment ta oferta jest już nieaktualna, zatrudniliśmy nową osobę na to stanowisko :)

Jak dokładnie wyglądają te godziny w (usunięte przez administratora) nauczyciela hiszpańskiego? W ogłoszeniu zauważyłam, że dają umowe zlecenie i piszą o "elastyczności" , ale bez żadnych konkretów. Fajnie by było dla mnie, gdyby można było sobie samemu ustalać, jak to zatem jest?

Nie ma z góry narzuconych godzin pracy, tylko każdy nauczyciel podaje swoją dyspozycyjność.

@Michał

Każdy nauczyciel podaje swoją dyspozycyjność? Skoro nie ma narzuconych godzin pracy jak piszesz, to daj znać, czy w tej sytuacji obowiązuje jakieś minimum. Co jak chcę np. 5 godzin pracować w miesiącu, żeby dorobić sobie?

Michał Nowy wpis

Tak jak podawaliśmy we wcześniejszych odpowiedziach - nie ma żadnego minimum/maksimum liczby godzin pracy w miesiącu :)

Gigi

@Gigi

Cześć :) My cały rok szukamy współpracy z nowymi, dobrymi lektorami, więc zapraszamy :)

@Michał

Na serio, teraz tez? Byłoby super, miesiac szukam pracy już, a tu taka informacja. A można wiedziec, jaka stawka mniej więcej i na jakiej zasadzie liczycie wynagrodzenie? Bardzo dziekuje.

Zatrudnienie lektorów możliwe w oparciu o umowę zlecenie lub B2B. Rozliczenia są w zależności od liczby przeprowadzonych zajęć w danym miesiącu. Stawki ustalamy indywidualnie :) Zapraszamy!

@Michał

O pierwsze słyszę o tym b2b, czym to się różni? Bym sobie zrobiła małe porównanie między tą umową a umową o pracę , bo ciekawa jestem, co się bardziej opłaca w sumie. I jakie są stawki na jednej i drugiej?

B2B to rozliczenie z lektorem, który prowadzi własną działalność i wystawia faktury. Stawki wtedy są wyższe. To rozwiązanie (jak każde inne :) ) ma swoje plusy i minusy. U nas każdy może wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

Judyta
@Michał

Cześć!:) Widzę, że szukacie aktualnie lektorów języka hiszpańskiego. Chciałabym podpytać, jak to jest z tymi godzinami pracującymi? Ile w miesiącu mniej więcej trzeba być dyspozycyjnym? Zajęcia są prowadzone bardziej w porannych godzinach, czy wieczornych? :) Jeszcze studiuję, co prawda na uczelni jestem 15h w tygodniu, bo to V rok, ale trochę obawiam właśnie o tę dyspozycję.

@Judyta

Więcej zajęć mamy w godzinach wieczornych :) Nie mamy wymagań co do liczby godzin pracy, każdy pracuje ile chce/może :)

@Michał

Dzień dobry:) Czyli nie będzie problemu, jeśli np. moja dyspozycyjność wynosi jedynie 30 godzin w miesiącu? Jeszcze studiuje filologie, wiec na więcej czas mi nie pozwala. Mogę wiedzieć, czy jest możliwość wyboru typu zajęć? Chodzi mi o lekcje indywidualne i grupowe. Mam już doświadczenie, i wiem, ze o wiele lepiej i efektowniej pracuje mi się z jedna osobą, ewentualnie dwoma podczas jednych zajęć niż prowadzenie całej grupy. Pozdrawiam :)

Dzień dobry Nie będzie problemu, można też wybierać tryb zajęć, zapraszamy :) pozdrawiamy

Marysia
@Michał

W jakim sensie można wybrać tryb zajęć? Nie do końca rozumiem o co chodzi, czy o to czy są zdalne czy nie czy jeszcze coś innego. Proszę o wyjaśnienie :) bo zdalnie można prowadzić tak?

@Marysia

Online

Podstawowe

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski na stanowisko Lektor?

Zależy im bardzo jakoś na tym, żeby mieć doświadczenie? W sensie bardziej chodzi mi o to, czy jakoś dużo trzeba go mieć, bo że jakieś tam jest korzyścią no to na pewno i u mnie nie ma problemu z tym. Ile lat oczekują?

Każdy musi od czegoś zacząć, więc już zdobyte doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale nie koniecznością.

Nikola

A czy jest szansa na pracę na pół etatu? Jestem zatrudniona też w innej szkole i nie chciałabym z niej rezygnować. Firma jaki rodzaj umowy oferuje?

@Nikola

Tak, jest możliwość zatrudnienia na 1/4 lub 1/2 etatu również :)

Oluś
@Michał

O to super że jest tak elastycznie. A jak ktoś ma swoją działalność to też jest możliwość współpracy na B2B? Dodatkowo można wybrać tylko zajęcia online bo tak byłoby mi łatwiej wpasować w grafik.

Michał @Pracodawca
@Oluś

Tak, współpracujemy również z lektorami w trybie online :)

Alan
@Michał @Pracodawca

Stawka godzinowa jest taka sama online jak za zajęcia stacjonarne? Czy są różnice? Np. na korzyść pracy bezpośrednio z uczniami?

@Pracodawca
@Alan

Stawka za prowadzenie zajęć stacjonarnych w szkole jest wyższa niż za zajęcia online :)

@@Pracodawca

O ile procent? To minimalne różnice czy jedna da się odczuć w portfelu? Można wybrać w jakim systemie chce się pracować czy te godziny stacjonarne szybciej się rozchodzą między lektorami?

Te stawki różnią się o 10%-20%. Każdy może dowolnie wybrać w jakim trybie woli pracować :)

Zdecydowanie tak, każdy pracuje w podanych przez siebie godzinach dostępności :)

@Michał

A w jakich godzinach prowadzicie zajęcia? Czy jest szansa na pracę w godzinach wieczornych?

Ala

Cześć, orientujecie się na jakiej umowie zatrudniają lektorów? Jest to tylko działalność gospodarcza czy też umowy o pracę/zlecenie? Jestem początkująca i wolałabym jeszcze jdg nie zakładać, stąd pytanie. Ponadto chciałabym wiedzieć czy firma organizuje w ramach rekrutacji coś takiego jak dzień / lekcja próbna? I jeśli tak to czy jest to płatne 100%?

@Ala

Z naszymi lektorami współpracujemy na podstawie umowy zlecenia lub właśnie działalności gospodarczej. Uzgadniamy optymalne warunki dla dwóch stron :) Wszystkie (włącznie z pierwszymi) zajęcia w naszej szkole lektorzy prowadzą odpłatnie.

@Michał

Ja bym chciała dopytać przy okazji czy skoro jest to współpraca na B2B to czy jest minimalna liczba godzin jaką trzeba przepracować? Zlecenia są regularne, bez przestojów? Ciekawi mnie jak to organizacyjnie wygląda. Stawki są do negocjacji czy z góry narzucone?

B2B to jedna z możliwych form współpracy z naszą szkołą. Nie ma z góry narzuconej liczby godzin, każdy lektor sam wybiera ile chciałby mieć grup i zajęć :) Stawka za zajęcia jest proponowana przez szkołę.

@Michał

A jest szansa dowiedzieć się jakie są stawki pracując jako lektor? :) A na jakimś stanowisku jest szansa uzyskać umowę o pracę?

Stawki lektorów są ustalane indywidualnie :) Umowa o pracę jest możliwa do uzyskania na każdym stanowisku.

@Michał

Na jakiej podstawie ustalają te stawki? Chodzi o doświadczenie i umiejętności kandydata na tym stanowisku? A jakieś podwyżki z biegiem czasu są mozliwe? :)

Kluczowe są właśnie doświadczenie i umiejętności prowadzenia zajęć przez lektorów :) Mamy coroczne podwyżki stawek wynagrodzenia.

Czy rotacja pracowników w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski na Lektor jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 27 września na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W związku ze stałym rozwojem naszej szkoły, zawsze poszukujemy nowych, dobrych lektorów :)

Małgoz

Polecam kursy w tej szkole, fajny klimat i podejście do kursantów :)

Margota

Z przyjemnością można się nauczyć języka hiszpańskiego, kciuk dla tej szkoły ;)

Czy w firmie El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Lektor?

U nas szkole mamy elastyczne godziny pracy :) Lektorzy deklarują kiedy mogą mieć zajęcia i my wtedy oferujemy lekcje w podanych terminach.

Marion

W El Puerto robię kolejny semestr i jestem mega zadowolona :)

Mariusz D
@Marion

Super szkoła. Z jednej strony profesjonalne podejście do organizowanych kursów, a z drugiej miła i przyjazna atmosfera dla kursantów.

@Mariusz D

A ogólnie to jak aktualnie te kursy wyglądają? Jest dość trudno? Macie jakieś porady dla ewentualnych świeżaków?

@Maria

Prowadzimy obecnie zajęcia stacjonarne oraz online. Każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy :)

Co wchodzi w socjal El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

To wszystko zależy od formy zatrudnienia :)

@Michał

A można prosić o wyszczególnienie tego właśnie ze względu na formę, tak dla jasności? ;)

@Maria

Wszystkie szczegóły odnośnie wynagrodzenia i profitów są ustalane indywidualnie :) Nie posiadamy grupowych programów socjalnych. Do pracy u nas zachęca na pewno bardzo dobra atmosfera i cykliczne spotkania integracyjne :)

@Michał

O to super akurat. A cykliczne, bo firma je organizuje czy pracownicy sami o to dbają?

@Maria

Tak, my jako szkoła organizujemy takie spotkania co semestr :)

@Michał

A można tak z ciekawości się dowiedzieć jak to mniej więcej wygląda? ;) Będzie co wspominać?

@Maria

Zdecydowanie tak! Zapraszamy do obejrzenia galerii na naszej stronie internetowej, gdzie jest sporo zdjęć z takich spotkań.

Grażyna
@Michał

W czym przejawia się ta dobra atmosfera? :)

@Grażyna

Bezstresowym podejściem do kursantów i lektorów w naszej szkole :)

Grażyna

Dużo pytań odnośnie podejmowania tutaj nauki... A powiedzcie mi jakie trzeba mieć wykształcenie żeby móc tutaj pracować jako lektor języka hiszpańskiego? ;)

@Grażyna

Zapraszamy lektorów z kierunkowym wykształceniem (Pedagogika/Iberystyka) oraz doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego :) Dodatkowe atuty to zamiłowanie do języka hiszpańskiego i kultur hiszpańskojęzycznych oraz chęć przekazywania swojej wiedzy :)

Małgorzata
@Michał

A jak się nie ma tego wykształcenia ale pół życia w Hiszpanii i skończone tam szkoły, to tez wchodzi w grę?

@Małgorzata

Zapraszamy do przesłania nam CV, każde rozpatrujemy indywidualnie, więc nie można nic wykluczyć :)

Maja
@Michał

W dalszym ciągu prowadzicie rekrutacje i można wysyłać cv czy już proces macie zamknięty?

@Maja

My zawsze szukamy dobry lektorów :)

Maria

Hej, widzę tyle dobrego na temat tych kursów na forum. Mam takie pytanie, ile mniej więcej trzeba ich odbyć, lub który z nich, żeby tak świetnie mówić, żeby na luzie móc w Hiszpanii już pracować bez jąkania się itp? Jak oceniacie?

@Maria

Podstawy prostej komunikacji można opanować już po pierwszym semestrze :)

Barbara
@Michał

To brzmi jakby stawiało się tam w dużej mierze na mówienie :) A jak z pisownią i gramatyką? A może wszystko jest równomiernie rozłożone na zajęciach?

@Barbara

@Barbara Na zajęciach rozwijane są wszystkie umiejętności jeśli chodzi o naukę języka hiszpańskiego :) Oczywiście gramatyka, pisownia, słownictwo są też wprowadzane (bo bez tego ani rusz ;) ). Staramy się jednak, aby na zajęciach było jak najwięcej praktyki i mówienia.

@Michał

I są organizowane jakieś kolokwia / egzaminy, żeby był jednoznaczny feedback dla uczestników? Jak właściwie wygląda tutaj motywacja i ocena?

@Maria

Wszystkie takie kwestie ustalają lektorzy wraz z grupą na początku semestru. Staramy się podchodzić indywidualne do potrzeb każdej grupy :) Przy naszych małych grupach nie ma problemu z bieżącym feedbackiem dla wszystkich uczestników kursu.

Maja
@Michał

No ogólnie małe grupy to mega plus. Zdecydowanie lepiej nauka wychodzi. A ilo osobowe są grupy? 5 osób czy więcej?

@Maja

Wszystkie grupy w naszej szkole są maksymalnie 6 osobowe :)

@Michał

Spoko w sumie, bo optymalnie jest. A jak wygląda sprawa z przydzielaniem ludzi do tych grup? Sami mogą się ustawiać czy wy ich dobieracie?

@Maria

Grupy tworzymy ze względu na poziom zaawansowania :) Dzięki temu każdy trafia do grupy, która jest odpowiednia a nauka efektywna.

Esperenza

Jak hiszpański to tylko w El Puerto!

Alicja

Super szkoła hiszpańskiego :) Polecam zajęcia z Agatą i Agustinem!

Daniel Pszenik

Cieszę się, że trafiłem do tej szkoły :) Nauczanie na wysokim poziomie.

Bodek

Polecamy zajęcia z lektorką Agatą, bardzo kreatywne i zachęcające do nauki.

Zosia

Super szkoła z ciekawymi zajęciami. Małe grupy do 6 osób sprawdzają się bardzo dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski - Warszawa

• Jak się pracuje w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

Zobacz opinie na temat firmy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

Kandydaci do pracy w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski
  • Nowolipki 12 lok. 4