Opinie o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski w Warszawa

Bodek

Polecamy zajęcia z lektorką Agatą, bardzo kreatywne i zachęcające do nauki.

Zosia

Super szkoła z ciekawymi zajęciami. Małe grupy do 6 osób sprawdzają się bardzo dobrze.

Mariusz Połomski

Polecam wszystkim chcącym nauczyć się hiszpańskiego w małych grupach i dobrej atmosferze! Hasta pronto :)

zeztko

Fajnie, że małe grupy i fajnie, że lektorzy ogarniają nauczanie :)

Online

Podstawowe

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
danilus

Super wciągające i ciekawe zajęcia z Panią Ewą :)

Daniel M.

Ogólnie to długo szukałem dobrej szkoły z hiszpańskim. Zdecydowanie bardziej polecam niż sieciówki :) Tutaj zajęcia są przemyślane i dobrze przygotowane. Atmosfera szkoły też spoko.

Piotrek Wolski

Dla mnie najlepsza szkoła z hiszpańskim klimatem :)

el lucas

Super organizacja i fajne podejście lektorów :)

kendrikx

Elastycznie podejście do kursantów i fajnie, że są przeróżne kursy przez cały rok :) !

sypeka

Kompetentni lektorzy i miła obsługa :) Zapisywałam się na kurs bez większych oczekiwań, a tymczasem jestem bardzo mile zaskoczona. Fajne, że można wybrać tryb stacjonarny lub online. Z duchem czasu :)

Sandero

Hola! Hablo español con El Puerto :D

Agatkaa

Fajnie że małe grupy i fajnie że można się całkiem sporo nauczyć i zacząć mówić po hiszpańsku ;)

El gandalo

Super miejsce i klimat do nauki hiszpańskiego :)

Wojti

Po wielu zmaganiach i próbach znalazłem w końcu szkołę dla mnie :) ! Super program nauczania i kompetentni lektorzy.

Monika M

Bardzo dobrze pracuje mi się z El Puerto. Świetny kontakt z dyrekcją. Małe grupy dające komfort pracy , pozwalające dobrze poznać potrzeby kursantów. Fajni i pilni uczniowie.

Karmis

Najlepsza szkoła hiszpańskiego :) dobry kontakt z sekretariatem.

Maciej Gęd

Zawsze chętnie i z przyjemnością przychodzę na zajęcia :)

marianczi

Super szkoła, zajęcie przede wszystkim w małych grupach i lektorzy też spoko :)

agata

W szkole "el puerto" pracuję od kilku lat. Cenię tę pracę przede wszystkim za świetną organizację, przyjemną (stuprocentowo hiszpańską) atmosferę i wyrozumiałość ze strony Michała. Wspólnie staramy się, by nasi uczniowie dopłynęli do dobrego portu (nazwa szkoły nie jest przypadkowa) i byli zadowoleni z efektów nauki. Gorąco polecam naszą szkołę :)

Alina

Najbardziej zaangażowany sekretariat jaki do tej pory spotkałam. Świetna jakość zajęć. Bardzo polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski - Warszawa

• Jak się pracuje w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

Zobacz opinie na temat firmy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski?

Kandydaci do pracy w El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El Puerto - Szkoła Języka Hiszpańskiego Michał Bigoszewski
  • Nowolipki 12 lok. 4