Opinie o Agencja Eventlook Anna Katkowska w Wrocław

2.3/5
Na podstawie 7 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Eventlook Anna Katkowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Eventlook Anna Katkowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Eventlook Anna Katkowska w Wrocław

Zawiedziona Nowy wpis

Ciężko aktualnie znaleźć jakiekolwiek dobre słowa na temat Brand You Much. Najlepszym podsumowaniem może być zwolnienie większości zespołu praktycznie z dnia na dzień, a dokładniej kilka dni przed końcem miesiąca.(usunięte przez administratora) Niewiele się zmieniło. W miejscu pracy zostało zaledwie kilka osób. (usunięte przez administratora)totalna złotówa. Gdyby mógł, kazałby pracować za dobre portfolio, a naprawdę wiele jest historii o oddawaniu mu kilku złotych. Warto wspomnieć o tym, że jest po prostu nieprzyjemny i nadmiernie kontrolujący. Starają się pozować na nowoczesnych i cool, ale nic nie przesłoni faktu, że po prostu nie mają pojęcia o marketingu i są złymi, nieszczerymi ludźmi. Położyli firmę i postawili ludzi, którzy im zaufali w okropnej sytuacji. Kłamstwa do ostatniej chwili. Kłamstwa prosto w oczy. Jedyne szczere momenty to te, kiedy team skonfrontował ich face to face. Na koniec dodam, że wiele osób doprowadzono do płaczu w firmie słowami, które nie powinny być wypowiedziane w miejscu pracy. Klienci w większości uciekli i nie zapowiada się na powroty. To tonący statek i lepiej trzymajcie się od niego z daleka. PS. Klienci dalej chyba myślą, że to wielka agencja, a tak naprawdę pracują w kuchni ich mieszkania, bo nie mieszczą się już w biurze na Długosza. Niestety pracodawca usuwa opinie. Naprawdę uważajcie na nich.

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Agnieszka”, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog, do którego zawsze zapraszamy. Natomiast jesteśmy zaniepokojeni Twoją opinią i zarzutami kierowanym zarówno pod naszym adresem, jak i naszych Klientów, obok których nie możemy przejść obojętnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych Klientów, jest satysfakcja naszych pracowników i współpracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne warunki zatrudnienia. Niestety nie mamy wpływu na sytuację ekonomiczną, gospodarczą i polityczną w naszym kraju, które wymusiły na nas konieczność wprowadzenia zmian. Wykorzystywanie pracowników to bardzo poważny zarzut, który jest absolutnie niedopuszczalny w miejscu zatrudnienia i stanowi naruszenie naszego dobrego imienia jako firm rzetelnych, transparentnych, od wielu lat funkcjonujących na rynku. Przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo również o pomówienie, dlatego zanim podejmiemy odpowiednie kroki, mające zagwarantować ochronę naszych dóbr osobistych, chcemy dokładnie zbadać i wyjaśnić zarzucaną nam niekompetencję. Jednocześnie podkreślamy, że zarówno naszym pracownikom, jak i współpracownikom zawsze stwarzaliśmy warunki do samorozwoju, zapewniając dostęp do szkoleń konferencji oraz specjalistycznej wiedzy branżowej, ponieważ inwestowanie w zespół zawsze przekładało się na jakość świadczonych przez nas usług. W celu wyjaśnienia kierowanych pod naszym adresem zarzutów zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl Eventlook i Brand You Much

Agata Nowy wpis

Okej, a co ty w takim razie proponujesz? Jakie rozwiązanie?

Szanowny anonimowy Użytkowniku „To pułapka”. Zawsze jesteśmy otwarci na opinie i merytoryczną rozmowę. Dla swoich pracowników i współpracowników staraliśmy się i w dalszym ciągu staramy stworzyć przyjazną atmosferę pracy, która będzie sprzyjała kreatywności i twórczemu myśleniu. Dodatkowo zapewniamy pakiety szkoleń oraz umożliwiamy udział w konferencjach tematycznych, ponieważ rozwój naszych pracowników i współpracowników oraz ich zadowolenie zawsze było i jest dla nas bardzo ważne. Prawdą jest, że w czasie pandemii skorzystaliśmy z dofinansowania PFR, jednakże rządowe środki okazały się być niewystarczające do zapewnienia stabilności przedsiębiorstw w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Niemniej jednak zrobiliśmy wszystkim, co było konieczne, aby nie wpłynęło to negatywnie na członków naszego zespołu oraz ich wynagrodzenie. Niestety nie mamy wpływu na sytuację ekonomiczną, gospodarczą i polityczną w naszym kraju, które wymusiły na nas konieczność wprowadzenia zmian, jednakże nieprawdą jest, że zwolniliśmy wszystkich pracowników. Prosimy zatem o nierozpowszechnianie nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji, które mogą wprowadzić innych Użytkowników w błąd. Jednocześnie Twoja opinia może zostać potraktowana jako pomówienie, albowiem narusza ona nasze dobre imię. Zanim jednak podejmiemy odpowiednie kroki, mające na celu ochronę naszych dóbr osobistych zachęcamy Cię do kontaktu, celem wyjaśnienia sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adres biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Bożena Nowy wpis
@Pracodawca

To zwolniliscie ludzi? Czy nie? Bo nie wiem, w co wierzyć. Niektóre opinie mówią, że pracują 4 osoby. I że zwolniliscie, bo nie było pieniędzy. Czy to prawda?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowny anonimowy Użytkowniku "Uwazajcie" jesteśmy otwarci na merytoryczną rozmowę, jednakże nie możemy się zgodzić z powyższą opinią. Brand Youch Much zawsze regulowała i w dalszym ciągu reguluje swoje zobowiązania. Prosimy więc o nieszerzenie nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji. Jednocześnie wskazujemy, że zarówno Eventlook oraz Brand You Much to dwa odrębne przedsiębiorstwa, które współpracują ze sobą w ramach świadczenia usług marketingowych. Prosimy zatem o nierozpowszechnianie nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji, które mogą wprowadzić innych Użytkowników w błąd. Jeśli formułujesz pod naszym adresem tak poważne zarzuty, jednocześnie nas pomawiając, to prosimy Cię o podpisanie się, ponieważ sformułowana przez Ciebie opinia narusza nasze dobro osobiste. Jednocześnie Twoja opinia może zostać potraktowana jako pomówienie, albowiem narusza ona nasze dobre imię. Zanim jednak podejmiemy odpowiednie kroki, mające na celu ochronę naszych dóbr osobistych zachęcamy Cię do kontaktu, celem wyjaśnienia sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Eventlook Anna Katkowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. social media
Aleksandrów Łódzki
Audiofast M.J. Orszańscy sp.j.
logo firmy Specjalista SEM
logo firmy SPECJALISTA DS. MARKETINGU (m/k) w renomowanej firmie (ID 142)
Oleśnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
Copernic Sp. z o.o.

Hm, dość niskie zarobki? To ile się tam zarabia, że uważacie, że to za niska kwota dla osób, które mają większe doświadczenie? Powiedzcie, proszę. Bo nie wiem czy warto aplikować.

@Monika

Szanowna Moniko, w celu uzyskania rzetelnej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Szanowna anonimowa Użytkowniczko „Marta” Zawsze jesteśmy otwarci na opinie i merytoryczną rozmowę, jednak nie możemy zgodzić się z przedstawioną powyżej opinią. Przez ostatnie 2 lata, od początku pandemii nasze przedsiębiorstwa stawiały czoła wielu wyzwaniom rynkowym. Mimo to inwestowały w rozwój i zapewnienie stabilności zatrudnienia. Niestety nie mamy wpływu na sytuację ekonomiczną, gospodarczą i polityczną w naszym kraju, które wymusiły na nas konieczność wprowadzenia zmian, jednakże nieprawdą jest, że zwolniliśmy 90% pracowników. W stosunku zarówno do pracowników, współpracowników, jak i klientów kierowaliśmy się uczciwością i transparentnością, propagując odpowiedzialny model biznesowy. Zarobki naszych pracowników i współpracowników zawsze były adekwatne do warunków rynkowych oraz wiedzy, doświadczenia i kompetencji każdego z członków zespołu. Jednocześnie prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych i obraźliwych informacji, które mogą wprowadzić innych Użytkowników w błąd. Jednocześnie Twoja opinia może zostać potraktowana jako pomówienie, albowiem narusza ona nasze dobre imię. Zanim jednak podejmiemy odpowiednie kroki, mające na celu ochronę naszych dóbr osobistych zachęcamy Cię do kontaktu, celem wyjaśnienia sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adres biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Elżbieta

Widziałam na FB że agencja skorzystała z tarczy. Nie mieliście zwolnień w trakcie pandemii dzięki temu? A może nawet podwyżki? ;)

Niezadowolona
@Elżbieta

Nie, natomiast w czerwcu 2022 roku właściciele zwolnili ponad polowe zespołu ze względu na niewypłacalność. Z 12 osobowego zespołu zostały 4 osoby, jeden grafik na freelancie i to tyle. Nie polecam ;)

@Elżbieta

Szanowna Elżbieto, Agencja Eventlook skorzystała z tarczy i nie zwolniła w trakcie pandemii żadnego pracownika. Był to jak dla większości pracodawców bardzo ciężki czas, aczkolwiek priorytetem dla nas było utrzymanie zespołu, co się udało. Eventlook

Szanowna Marto, jesteśmy otwarci na opinie i merytoryczną rozmowę. Natomiast trudno jest nam się odnieść do Twojej anonimowej opinii. Jeśli formułujesz pod naszym adresem tak poważne zarzuty, jednocześnie nas pomawiając, to prosimy Cię o podpisanie się, ponieważ sformułowana przez Ciebie opinia narusza nasze dobro osobiste. Trudno jest nam odnieść się do anonimowych wpisów, które oznaczają, że osoby kryjące się za wpisem nie chcą brać za nie odpowiedzialności. Jednocześnie wskazujemy, że zarówno nasi pracownicy, jak i współpracownicy byli traktowani na jednakowych zasadach, które z góry były jasno określone i transparentne dla wszystkich. Każdemu stwarzaliśmy możliwość rozwoju osobistego. Niestety nie mamy wpływu na sytuację ekonomiczną, gospodarczą i polityczną w naszym kraju, które wymusiły na nas konieczność wprowadzenia zmian. Niemniej jednak zachęcamy Cię do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji, które mogły Cię zaniepokoić. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adres biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Wiecie może czy ta firma upadła lub czy tej firmie grozi upadek?

@Kasia

Szanowna Kasiu, zarówno Brand You Much, jak również Eventlook nie upadły. Zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Upadek bywa bolesny”. W swojej wypowiedzi poruszasz kilka ważnych i bardzo wrażliwych kwestii, których nie chcemy pomijać milczeniem. Informacje o zwolnieniu 90% zespołu oraz utracie biura są nieprawdziwe. Prosimy o niepowielanie informacji niezweryfikowanych i nierzetelnych. Twoja opinia zawiera poważne zarzuty kierowane pod naszym adresem, dlatego tę sprawę trzeba koniecznie wyjaśnić. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adres biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Szanowny anonimowy Użytkowniku „PW” dziękujemy za Twoją opinie. Odpowiedź zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągać wnioski na przyszłość. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej konstruktywnie odnieść. Jeśli chciałbyś/chciałabyś opisać sprawy, które mogły Cię niepokoić, możesz to zrobić pod adresem biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie przeanalizować sytuację oraz odnieść się merytorycznie do kierowanych pod naszym adresem zarzutów. Jednocześnie wskazujemy, że w stosunku do naszych pracowników zawsze respektowaliśmy ich prawa wynikające z Kodeksu Pracy, z kolei współpraca z podwykonawcami zawsze była oparta na jasnych, rzetelnych, transparentnych zasadach. Jeżeli masz odmienne zdanie, podziel się nim z nami, abyśmy mogli wyjaśnić sytuację. Tymczasem dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów. Eventlook i Brand You Much

Ciekawski

To gdzie się mieści? Na stronie mają napisane, że pracują do 50% zdalnie i są otwarte rekrutacje na stanowiska. Chciałem rekrutować na creative copywritera.

@Ciekawski

Praca w 100% zdalna, bo biura nie ma. Uciekaj! Nie polecam tam pracować. Szefowie wprowadzają nieprzyjazna atmosferę.

Gabriela
@Odpowiedz

To czemu na stronie deklarują inaczej? Faktycznie przy trybie zdalnym idzie odczuć atmosferę?

xyz
@Gabriela

Tego pracodawcę charakteryzuje to, że jego deklaracje niepokrywają się z rzeczywistością.

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Taaa”. Opinia „@czakalaka” została zamieszczona na Portalu przeszło 4 lata temu i odzwierciedla ocenę naszego współpracownika, która pomimo znacznego upływu czasu pozostała aktualna, co nas bardzo cieszy. Z uwagi na fakt, że wpis jest anonimowy, nie możemy odnieść się do tego, kto jest jego autorem. Gdybyś miał/a jednak pytania, zapraszamy do kontaktu: biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl Eventlook i Brand You Much

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Eksmisja” Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Niestety Twoja opinia jest nieprawdziwa. Zarówno Eventlook, jak i Brand You Much w dalszym ciągu są zarejestrowane pod adresami wskazanymi w CEiDG. Powyższe nie uległo zmianie, również w najbliższej przyszłości taka zmiana nie jest planowana. Prosimy zatem o nieszczerzenie nieprawdziwych i niezweryfikowanych informacji, albowiem wprowadzają one w błąd innych Użytkowników. Również informacje na temat eksmisji Brand You Much są nieprawdziwe i noszą znamiona pomówienia. Brand You Much zawsze regulowała swoje zobowiązania czynszowe. Jeśli chcesz opisywać sprawy, które mogły Cię zaniepokoić lub masz do nas jakiekolwiek pytania, to możesz to zrobić pod adresem: biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

Szanowny anonimowy Użytkowniku „A” Sformułowane pod naszym adresem zarzuty są bardzo poważne. Jednocześnie trudno nam jest odnieść się do Twojej ogólnej opinii poruszanej anonimowo na forum, która jest dla nas niezwykle krzywdząca, ponieważ nigdy nie miała miejsca sytuacja, aby któryś z naszych podwykonawców nie otrzymał wynagrodzenia za wykonane zlecenie. Niemniej jednak w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: czesc@brandyoumuch.pl lub biuro@eventlook.pl Eventlook i Brand You Much

@Ciekawski

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Ciekawski”, dziękujemy za Twoje pytanie. Zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu mailowego: czesc@brandyoumuch.pl lub biuro@eventlook.pl udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Eventlook i Brand You Much

@Odpowiedz

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Odpowiedz”, dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni Twoimi nieprzychylnymi słowami, które są dość ogólnikowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy - jest to jeden z kluczowych elementów dobrego środowiska pracy, przyjaznego zarówno pracownikom, współpracownikom, jak również Klientom. Dlatego zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, aby otoczenie i relacje w miejscu pracy sprzyjały twórczości i rozwojowi. Jeżeli chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami prosimy o dokładny opis sytuacji oraz zapraszamy do kontaktu na czesc@brandyoumuch.pl lub biuro@eventlook.pl. Jednocześnie prosimy o nierozprzestrzenianie niesprawdzonych i nieprawdziwych informacji, które wprowadzają pozostałych Użytkowników w błąd. Eventlook i Brand You Much

@Gabriela

Szanowny anonimowy Użytkowniku „Gabriela”. Zapraszamy do kontaktu mailowego czesc@brandyoumuch.pl lub biuro@eventlook.pl. Chętnie udzielimy informacji jak wygląda praca zdalna Eventlook i Brand You Much

@xyz

Szanowny anonimowy Użytkowniku „xyz”, dziękujemy za Twoja opinię. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej merytorycznie odnieść. Jeśli chciałbyś/chciałabyś opisać sprawy, które mogły Cię zaniepokoić to możesz to zrobić pod adresem biuro@eventlook.pl lub czesc@brandyoumuch.pl. Eventlook i Brand You Much

czakalaka

Bardzo fajna agencja z wyjatkowym, ludzkim podejściem do pracowników. Rekrutacja była sympatyczna i merytoryczna, wszystko od początku jest dość jasne, a podejscie do biznesu transparentne. Atmosfera w pracy niekorporacyjna i twórcza, można liczyć na wsparcie współpracowników. Dużo ciekawych, rozwijących różne kompetencje projektów. Polecam!

Taaa
@czakalaka

Opinia pozostawiona przez jedną z dwôch niezwolnionych osób :)

@Taaa

@Kasia firma obecnie funkcjonuje jako Brand You Much. Jako pracodawca spełnia oczekiwania młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają przygodę z pracą agencyjną. Jest szansa na rozwój, jeśli samemu pracuje się z pasją. Dla osób z większym doświadczeniem raczej odpada, ze względu na dość niskie jak na obecne standardy zarobki.

Bożena

@WhiteWhale, dziękuje za Twój komentarz odnośnie Agencji Eventlook Anna Katkowska, z pewnością jest to dobra wskazówka dla tych, którzy jeszcze wahają się nad podjęciem decyzji o zatrudnieniu w tej firmie. A co powiesz na temat ścieżki awansu w tej firmie?

WhiteWhale

Rekrutacja: wiedzą kogo szukają, dzięki czemu rozmowa była bardzo konkretna, ale jednocześnie przebiegała w bardzo sympatycznej i luźnej atmosferze. Kontakt z właścicielką bardzo sprawny - jeżeli nie odbierała, to oddzwaniała w ciągu jednego dnia max. Praca: zespół młodych, kreatywnych i pozytywnych ludzi, którzy pracują z pasją. Miałam przyjemność dołączyć do zespołu na początku tego roku - ambitne projekty, super atmosfera i pyszna kawa z ekspresu. ;)

Iga

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to lepiej zmienić ją?

Bożena

Od ostatniego komentarza na temat pracy w Agencja Eventlook Anna Katkowska minęły ponad 2 lata. Czym spowodowany jest brak Waszej aktywności w tym czasie w wątku dotyczącym tego pracodawcy? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy prowadzone są jakieś nowe rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

justgo

Niestety firma Eventlook jest kompletnie niewiarygodna, jako pracodawca. Publikowane ogłoszenia o pracy nie mają pokrycia, a wysyłane dokumenty są zwracane przez serwer. (usunięte przez administratora)nie odpowiada na aplikacje. Prawdopodobnie traktuje potencjalnych pracowników, jak tablice ogłoszeniowe, pomagające firmie się wypromować w internecie, poprzez wchodzenie na stronę w przebudowie i wysyłanie aplikacji na trefne ogłoszeniua. ODRADZAM współpracę z pania (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Eventlook Anna Katkowska - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Eventlook Anna Katkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Eventlook Anna Katkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Eventlook Anna Katkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Eventlook Anna Katkowska
  • ul. Jęczmienna 8 lok. 8