Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) w Kalisz

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) występują paczki/bony świąteczne?

Pawlikson Nowy wpis

Pracowałem tam przez pewien czas jako pomoc kelnerka, jest to idealne miejsce do zaczęcia pracy w gastronomi, jak i jej kontynuacji. Dużo się tam nauczyłem. Serdecznie polecam

Karolina Nowy wpis

Cudowni pracodawcy. Bardzo fajni współpracownicy. Swietnie tam się pracowało, aż mi przykro, ze musiałam zmienić miejsce zamieszkania

Dominik Nowy wpis

Byłem kucharzem w tej firmie, relacja z szefami była super, miejsce do polecenia

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kalisz
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Kalisz
Projektanci Kariery
Dominik

Kucharze w tej restauracji to prawdziwi artyści. Potrafią zwykłe składniki zamienić w wyjątkowe kompozycje smakowe.

Jan

Firma, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnością. Menu jest bogate w klasyki, ale zawsze znajdzie się coś dla miłośników nowatorskich smaków.

Bartosz

Ich dedykacja dla klientów jest nie do pobicia. Czuć, że zależy im na zadowoleniu każdego indywidualnego klienta.

Tymek

Firma, która angażuje się w społeczność lokalną. To naprawdę zasługuję na uznanie.

Marian

Szybka i bezproblemowa obsługa zamówień. Firma, na której zawsze można polegać.

Amadeusz

Produkty tej firmy to kwintesencja jakości i stylu. Każdy zakup to czysta przyjemność.

Adriannek

Niezwykle profesjonalne podejście do klienta – zawsze czuję się doceniony jako klient indywidualny.

Niezaprzeczalna kreatywność w projektowaniu produktów. Każdy z nich jest małym dziełem sztuki.

Mateusz

To firma, która nie boi się wyzwań. Zawsze idą naprzód, dostosowując się do potrzeb rynku

Ewelina

Wspaniała atmosfera pracy widoczna jest również w relacjach z klientami. Zawsze jest przyjemność z nimi współpracować

Agnieszka

Firma, która słucha swoich klientów i wciąż się rozwija na podstawie ich opinii.

Remigiusz

Bezkonkurencyjna jakość – trudno znaleźć równie solidnego pracodawcę

Michalina

Dostępność i elastyczność w działaniu sprawiają, że zawsze mogę liczyć na tę firmę.

Amanda

Zawsze mają najnowsze trendy i technologie. Firma, która jest na czasie!

Doskonałe podejście do biznesu, zawsze zorientowane na długofalową współpracę.

Donald

Zespół tej firmy to grupa pasjonatów, co widać w jakości ich produktów i usług

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) - Kalisz

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque)?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Restauracja Belle Epoque)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.9/5 Na podstawie 56 ocen.