Restauracja Belle Epoque

Kalisz

Opinie o Restauracja Belle Epoque

zdegustowana 2009-09-17 12:58:30
niskie zarobki bo az 5 zl/h za ciezka prace,godziny konczenia pracy trudne do przewidzenia,wypłata grubo po terminie w dodatku oszukują!wypłacają mniej!bardzo dużo osób się tam przewija i mało kto wytrzymuje,niemiły personel i szefostwo,brak umowy,nie polecam!
obserwator 2010-02-10 00:54:16
Tak na marginesie, zważajac na dwojaką forme rachunkow ktore otrzymywalismy sadze ze pracodawce smialo stac na podwyzke z tych niemalych pewnie "oszczędności".
klient 2010-05-11 02:53:05
jeszcze niedawno za podaniem kawy czekalo sie gora 3 minuty... teraz za zebraniem zamówienia czeka sie czasem 30! pogratulowac zejscia na psy!
mark 2010-11-30 22:48:19
GENERALNIE (jak to mowi sama [usunięte przez moderatora] ..). Nie potrafi uszanować pracowników ani powszechnych zasad panujacych w gastronomii, ale jak widac po 'tlumach' w lokalu karma na swiecie istnieje
kacper 2011-01-31 10:03:35
nadal nic się nie zmieniło... szkoda, bo to prowadzi na samo dno...
szaffa 2012-05-07 14:44:53
Praca w tym lokalu to ciągły stres, nadgodziny, zabieranie napikwow i znoszenie paranoicznych humorow [usunięte przez moderatora] . Stawka za godzinę pracy od kilku lat nie ulega zmianie 5 zł za h! Szczerze nie polecam
zszokowana 2012-05-28 14:19:10
szefowa na umówione spotkanie spóźniona i jeszcze karze czekać na siebie, rozmowa o prace sięga dna, jakieś gadanie o 3dniowym DARMOWYM szkoleniu, odbieranie telefonów podczas rozmowy- to świadczy jedynie o kulturze osobistej tejże szefowej. Od razu mi się nasunęła myśl \"to jak wygląda praca u tej pani\" ale komentarze tutaj mówią same za siebie jak widać...
DJ 2012-09-01 17:34:36
jedna zasadnicza sprawa !!!!

Nie chcesz tam pracowac to nie pracuj !!!!!!!
pracownica 2013-04-23 21:09:05
jedna wielka porażka, nie polecam...
anka 2014-01-03 21:24:40
nadgodziny liczone jak zwykłe godziny ...;)zdaniem szefowej to trzeba sie cieszyć ze ma się pracę... w końcu takie kokosy tam się zarabia,
śmiech na sali co tam się dzieje.
cygan 2014-05-14 20:15:14
z jednej strony wiadomo, że 5 na godzine to niewiele, ale w końcu dorobić można zawsze na tych napiwkach
damian 2014-05-18 15:47:56
To klienci w Belle Epoque tak bardzo tipują, że da się na napiwkach dorobić, napiwki dzielicie na całą ekipę, także kuchnię?
Richi 2014-08-14 09:07:18
Bywamy od czasu do czasu w Kaliszu,tym razem glodni odwiedzilismy ta restauracje.
Bylismy z pieskiem,ale nie bylo z tym zadnego problemu.
Zamowilismy pizze; nie czekalismy zbyt dlugo(dobra muzyka w tle),pizza byla ok,bardzo ladnie podana,kelnerka mila.
Jestesmy zadowoleni.
.. 2014-11-25 01:18:54
Lepiej uciekaj Ola gdzie pieprz rośnie!
marta 2015-02-26 12:54:21
Zaintrygował mnie jeden z wpisów powyżej, to zapytam czy bardzo zwracają uwagę na prezencję kiedy zatrudniają kelnerkę? Bo ja mam tu i ówdzie, nie uważam się za ładną, ale zawsze znam dobrze menu, umiem przenieść nawet kilka kompletów naczyń na raz, jestem miła i zawsze dobrze odbierają mnie klienci. Czy wygląd jest naprawdę taki ważny?
aleks 2016-05-20 09:05:58
podajesz zarobki netto czy brutto @kowal?? a jak z umową o pracę czy można na nią liczyć w tej firmie ??
Zostaw swoją opinię o Restauracja Belle Epoque - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Belle Epoque