correkt

Ociąż

Opinie o correkt

anonim 2011-03-15 19:30:51
chciałbym wypowiedziec sie na temat [usunięte przez moderatora] z działu matereace ramowe i jego oddanego gierka [usunięte przez moderatora] Nowickiego(gruby) to sa ludzie dla których kodex pracy nie istnieje ani nigdy nie istniał . maja kumpli na działach którzy wchodza im w [usunięte przez moderatora] nie ma mocnych osób które by mogły przeciwstawic sie im. wszystko co by nie powiedzieli swoim podwładny czy to prawda czy nie to i tak maja zawsze racje. nasz mistrz kaze nam chodzic w soboty na nocki na 12godzin gdy postawilismy sie cała zmiana ze mamy juz dosyc po całym tygodniu12stek powiedział ze mamy "podpisac sie na kartce kto nie chce przyjsc w sobote na nocke na 12godz a ja w poniedziałek przyjde i go zwolnie bo zwolnienia juz mam tylko je podpisza i niech zapomna o urlopie który bedzie 22kwietnia (jak by on zarzadzał urlopami) i ze jak mu nie przyjdziemy w sobote do pracy na ta nocke to pozabieram nam cała premie " dzisiaj wrócili nam materace bo był jakis bład to mistrz nam powiedział ze mamy zostac po 12godz pracy na jeszcze 4godziny i je za darmo poprawic hahah to sa słowa maszego nie madrego mistrza które przekazał nam brygadzista gdy do niego zadzwonił ze skarga ze nie chcielismy przyjsc w sobote czy to nie [usunięte przez moderatora] bo wydaje mi sie ze tu jest przegiecie struny kiedys to co on gada nagram i pokaze gdzie trzeba bo za duzo sobie pozwalaja prezesiki wielkie a tak samo zapiepszali jak i my teraz ale zapomnieli jak to jest gruby wojtus cały czas stoi nad kazdym i patrzy na rece wszystkim ,pogania ze mamy robic szybciej to jest chore zapiepszamy 12godzin a on bezczelnie podejdzie i [usunięte przez moderatora] ze mamy przyspieszyc albo robic szybciej jak maszyny nie inaczej juz nie jedna osoba sie na nich szykuje wiec to przestroga dla nich bo mozemy sie kiedys spotkac a juz jeden na bonelach taki cwaniak mistrz był to jak dostał [usunięte przez moderatora] to uciekł do babuli was czeka to samo pozdro bez komentarza ta firma jest najwiekszym skandalem jaki moze tylko byc a wszyscy co tu pisza pozytywne komenty to pewnie podstawieni brygadzisci mistrzowie itp bo nikt rozsasdny nie pisał by nic dobrego na ten temat niech to dojdzie do naszego szefa bo on juz chyba przed emerytura połozył labe na tej firmie i ma w [usunięte przez moderatora] to co kazdy tu robi a jest jedna wielka samowolka kontakty robia swoje reka reke myje moja ocena najgorsza jaka moze byc
Zostaw swoją opinię o correkt - Ociąż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie correkt