Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Niezadowolona

Najgorsza firma!!! Nie polecam!!! Wróciłam 15.06 , na początku problemy stwarzał szumnie nazwany"planista" P. Andrzej, rzekomo brakowało godzin, po mojej interwencji godziny się znalazły, ale co z tego jak większą część zabierał Flexipool. Kombinowal i i okradali na wszystkim a najbardziej na zakwaterowaniu i transporcie. Dużo warunków z ich umowy nie bylo zgodne z rzeczywistością. Księgowa P. Jola niezrozumiałe i pokrętnie tłumaczyła dlaczego mamy różne wypłaty przy tych samych godzinach na tym samym zakładzie i z tego samego miejsca dojeżdżając. Według ich systemu transport liczy się od ilości przepracowanych godzin a nie od ilości km. To jest idiotyzm. Pracowałam 1,5 miesiąca bo więcej nie pozwolę się tak okradać. Nawet na koniec za nadgodziny został policzony podatek dużo większy jak z tygodniówek. Przy 42 godzinach tygodniówki podatku było potracane 33EUR a przy 16,5 h wakacyjnego 62 EUR. ŚMIECH NA SALI. Najbardziej nieuczciwa firma z jaką miałam do czynienia.

@Niezadowolona

Dla jasności, sto euro kwatera i sto euro transport tygodniowo odpada dwieście euro zabierają a kwatera to nie są warunki domowe hotel robotniczy czasami załadowany jak by to ująć po same brzegi w pokojach piętrowe łóżka więc można już w tych czasach dużo pojąć jak to wygląda dla desperatow polecam którzy muszą zarobić jeżeli zarobią na te swoje rachunki a praca czasami nie lekka czyli garb w wieku starczym gwarantowany. Kwatery i transport prywatny mieć to się bardzo opłaca zarobicie po piecset euro tygodniowo dla siebie więc to u nich polecam Poza tym jest tu dobra atmosfera, ciao ogarnieci

Goja

wybieram się do pracy właśnie z tej agencji. wyjazd już za tydzień. Opinie są bardzo różne ale też z różnych okresów. Czy ktoś ma w miarę aktualne informacje co tam się dzieje na miejscu? z góry dziękuję :)

Nono
@Goja

A kiedy sie się dodzwoniles bo od 5 dni próbuje sie z nimi skontaktować i nie mogę :/

Goja
@Nono

Ja byłam os obiscie w biurze

Antoni
@Goja

I jakie są Twoje pierwsze wrażenia z pracy? Dodałaś wpis 2 tygodnie temu więc sądzę że już wyjechałaś, może napiszesz jak Ci się tam pracuje? Taka szczera opinia będzie bardzo cenna dla innych osób odwiedzających ten wątek, warto im nieco pomóc.

Xxx

Nie polecam tej agencji obiecuja duze zarobki a w rzeczywistości jest calkiem inaczej bylem sam unich prawie 2miesiące i wiencej siedziałem na hotelu banda złodzieji

Wwwo

Jestem pod tydzień z nazyczonym I jest tak (usunięte przez administratora) że wracamy do Polski. NIEEEE POLECAM BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ ŻE TU PRZYJECHALISCIE

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Zzz

Przyjechałam z chłopakiem myśleliśmy że to jest normalna firma a co do czego okazało się że tak nie jest miejsce zamieszkania było fatalne z wyplatami jest problem 4 tygodnie czekaliśmy na pieniodze i na numer konta o wszystko było trzeba się prosić . Kordynator Jacek trafił się nam taki że nic z nim nie można było załatwić Wszysyko totalnie se olewał i jeszcze bezczelnie blokował numery . Nie polecam sam (usunięte przez administratora) i patologia .

Jakub
@Zzz

Kup sobie kolego słownik języka polskiego

Dddd

Czy ktoś może się rybiera na pakowanie owoców?

Wieloletni pracownik

A ja pracuje tutaj 4 rok i powiem szerze, że źle nie jest. Owszem hotele nie są najwyższej jakości, faktycznie to nie jest mocna strony firmy, ale kogo to jestt też wina? Ludzi, ponieważ przyjeżdżają i zachowują się jak świnie i nie trzymają czystości. Co do 56 jeśli była tam fajna i zagrania, ekipa cały czas panował tam spokój, zgranie i czystość. Gdyby ludzie dbali to by mieli czysto. Jeśli chodzi o koordynatorow czasem zaniedbuja swoich obowiązków, ale jeśli trzeba pomóc to pomagają. Jacek ma na głowie praktycznie wszystkich ludzi i to że jest młody i oglądają się aż nim kobietki nie znaczy, że wszysyko puka, a swoje obowiązki wykonuje nezycie. Co do wypłat to nigdy nie miałem problemów. Salarisy zawsze w piątki a wypłaty w poniedziałki były na koncie. Jeśli ktoś tu przyjeżdża z nastawieniem na pracę i ze chce zostać i jeśli nawet kilka dni spędzi na rezerwie ale to przetrwa to potem biuro już mu to wynagradza i normalnie chodzi do pracy jeśli oczywiście sam nie spartaczy tego. Znam dużo przypadków ludzi którzy tu przyjeżdżali i po pierwszej wypłacie szli w tango nie chodzili do pracy to niech się nie dziwią że A na rezerwie. Donat owi też nie można nic zarzucić bo gość jest profesjonalista. Zna języki i naprawdę dużo robi dobrego. Co do pana Tomak to do niego mam wielki szacunek ponieważ to człowiek szczery i pomocny (mi pomógł bardzo wiele) Tak samo Marcin który jest odpowiedzialny za kierowców. Nie potrzebnie trzymają tych pseudo cwaniakow jak tego lysrgo kierowcę który opowiada ciągle jakieś zmyslone bajki kim on to nie jest a pierwszy z ucha w biurze strzela :) znam dużo gorszych agencji. Flexipool nie jest agencja najlepsza ale w ocenie do skali 5,zasluguje na dobrą, mocna 3 :) gdyby poprawili jeszcze jakość tych hoteli i zrezygnowali z pracy na melonach.... Tam jest (usunięte przez administratora) ale wszystko przez tych pseudo karierowiczow jak Miłosz i jego (usunięte przez administratora) :) pozdrawiam Moje sugestie dla Flexipool BV: Poprawić jakoś hoteli. Usunąć przydupasa Przemka Lubię atmosferę w Flexipool BV za: Stałe wypłaty

ABSURDALNA

No więc jestem tutaj kilka dni i właśnie szukam DROGI UCIECZKI. Przez tel "pani" A. same pozytywy , ładnie pięknie , czysty domek , praca - w rezultacie : brak pracy , obskurny "hotel" - o ile można go tak nazwać. JACEK ? Hahahahahaha Koordynator ... Pierwsze dni : Pomogę, załatwimy ... Kilka dni później : Mówiłem tak , no i co z tego ? :D Nie wiem jak z atmosferą na firmach, bo nie miałam okazji się przekonać , ale FLEXIPOOL odradzam.. Chyba, że lubisz się czuć jak Dziecko w Przedszkolu!

bigmama
@ABSURDALNA

na początek razi ale to jest właśnie to robota i niestety hotele pracownicze, można się zaadaptować do tego miejsca chociaż na jakiś czas, umowa pierwsza jest na pewno na miesiąc, jest trudniej jak się jest z innego środowiska ma się inne oczekiwania obycie, ludzie mogą się wydać całkiem spoko, jak pierwszoklasista otrzęsiny hehe tak miałam a mam ze 12 lat pracy jak masz zdrowie młody wiek popracuj, każdy w życiu ciężko harował i haruje, w holandii zobaczysz "szybkość" SZACUN dla nich ja przerzucałam skrzynki w 2007 i jestem szczupła niska hehe a teraz mucha usiądzie i leże hehe, żartuję mam jeszcze wiele zalet do pracy hehe

Violetta
@ABSURDALNA

ABSURDALNA SZUKA DROGI UCIECZKI, LUDZIE CZY WY ROZUMY ZESCIE POSTRADALI, NIKT NIKOGO NIE TRZYMA SIŁĄ, A JAK ZNAM ŻYCIE A TO ABSURDALNA JUŻ ŻE TRZY RAZY DO ADY DZWONIŁA, NIE OSMIESZAJ SIE TYMI OPIAMI, KOORDYNATOR LUDZI KTÓRZY CHLEJA I CPAJA TO NIE DA NA SUPER MIESZKANIA BO RUINĘ ROBICIE Z KAZDEG Pokoju (usunięte przez administratora)

@Violetta

Dziekujemy za umieszczenie opinii. Jesli rzeczywiscie zaistniala taka sytuacja, ze w ostatnich kilku dniach brakowalo pracy, to prosze o bezposredni kontakt z biurem pod adres kontakt@flexipool.nl lub kontakt telefoniczny z dzialem planowania. Z pewnoscia przyniesie to o wiele lepsze rozwiazanie niz anonimowa opinia. Odpowiadajac na dalsze uwagi, chce podkreslic, ze za atmosfere i czystosc w miejscu zamieszkania odpowiadaja w glownej mierze lokatorzy. Znam wiele hoteli, gdzie zamieszkajacy tam pracownicy stworzyli naprawde mile i przytulne miejsca, z czego jestesmy dumni. Liczymy na kontakt w celu znalezienia rozwiazania satysfakcjonujacego obie strony.

lalala

Firma porażka,mieszkanie zapleśniałe śmierdzi, wszędzie jest (usunięte przez administratora) . Byłam na urlopie i zadzwoniłam do koordynatora Pana J i miałam mieć zapewnioną robotę a siedze już 4 dzien i tylko tyle że za mieszkanie odliczają koszt to 100 euro za tydzien przy tych warunkach to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. dojazd do pracy to 75 euro na tydzien do tego potrącają z\a ubezpieczenie, zarobki również są śmieszne.Najgorsza firma jaka może być nie polecam.

Lalalal
@lalala

"Byłam na urlopie" Tak zla firma i wracasz do niej to chyba coś nie tak jest

Kowalski12

Bardzo wpozadku firma nie mialem żadnych problemów do pracy chodzilem codziennie pomoc tez otrzymalem jesli byla potrzeba

Radoslaw B

Przyjeżdżam już drugi rok do tej firmy zawsze na sezon od kwietnia do października pracuje na firmie sherpenhuizen i jestem bardzo zadowolony , mam stałe godziny pracy od poniedziałku do soboty i gwarantowana prace przez cały sezon.

Angelika

Daje 4,5/ 6

magda21

Firma jest w miarę ok jak ktoś pracuje i chce pracować to godziny i prace zapewniają wypłaty są na czas, mieszkania mogły by być trochę bardziej wyposazone, ale nie ma tragedii zależy gdzie się trafi ja mieszkałam z koleżanką na braht i dość fajnie się mieszkało. pracowaliśmy na sortowaniu borówek i mieliśmy bardzo dużo godzin w tygodniu. Na pewno na wakacje wrócimy. pozdrawiam Magda.

Flexipol opinia

Witam pracowałam w tej firmie. Ogółem są wady i zalety .Kasa na czas, w sezonie pracy było dużo. Później już mniej. .. nocleg tutaj ma wadę Pokoje dla pary masakra. Brak miejsca. Co do kordynatorow najlepszy pinol Zawsze pomoże. Z Jackiem już jest gorzej... Najgorsze to były weekendy i bójki, pijani , bijący się na korytarzu,pełno krwi, masakra . Daje 3,/5

Iza

Biuro wymaga szacunku a jaki daje ludzia koordynator to duze slowo czlowiek z wyksztalceniem podstawowym bez jezyka kultury osobistej obrażacie pracowników

@Iza

Już nie długo, jak zaczną przyjmować ludzi z Ukrainy to wszyscy będziecie (usunięte przez administratora) do Polski i wreszcie przestaniesz jadna z drugim uzalac się na swój los i wtedy zaczniesz się kształcić

@Maja i Iza

Pracujesz niby tak dlugo bzdury piszesz pracowalam tam 6 miesiecy a ty piszac takie bajki jestes osoba z biura

@Iza

Ja nie pracuje na niby, mieszkam w Dulken jestem od 2014 roku i nie pracowała z nami żadna Iza, 6 miesięcy, CI co dużej pracują to się wszyscy znają, a po twoich postach widać że jesteś z gatunków ssaków złośliwych.

Na dulken nie mieszka nikt od 2014 roku czarodziejko

Nikt tam nie mieszka od 2014 roku czarodziejko podpisz sie

@Maja

Czy ty ssaku masz problem z czytania ze zrozumieniem jesli tak to do szkoły a nie na forum się udzielać, a podpisywać to już niedługo będziesz ty.

andrzej

Witam mieszkałem w Breyell na ul.josef sztrase zaraz za Aldim Pracowałem przez Biuro Flexipool… Hotel to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła Jacek koordynator porażka jak to się mówi audiencje trzeba było zamawiać 2 tygodnie wcześniej i tak z tego co miało być załatwione to był wielki (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Panią Wożniak jeśli bd to czytać to ruszy ja sumienie możne w końcu bo przez tel obiecywała złote góry a tak naprawdę to tam jest jeden wielki cyrk żeby ludzi nie oszukiwać wiem coś na swoim przykładzie i na moich współlokatorów 100 euro za ten hotel porażka grzyb w pokoju i w łazience co nie którzy to tak jak żyli w PL to tak samo na tym hotelu zabrakło Mamusi bo by posprzątała masakra jednym słowem Co do pinola to był wporzadku a Donat to dno odbierał tel kiedy mu się podobało jak by był cały czas na urlopie jednym słowem miał (usunięte przez administratora) chyba ze ktoś z nim się znał dobrze to nie było problemu żeby zmienił prace gdzie więcej godzin a reszta odstawka ci co pracowali ciężko i np. na jego firmie było wolne to do innej cie nie dal miałem przykład na pokoju Małolat był po znajomosci od Tomka od ochrony cpał robił co chciał i tak go nie wyrzucili ale wszystko do czasu ale podam drugi przykład dziewczyna przyjechała do pracy i byłA PRACOWITA a pracowała 2 dni z 2 tygodni szkoda słów POZDRAWIAM JESZCZE RAZ PANIA WOZNIAK I JACKA i PRZYDUPASA Kiełbasę…. jednym słowem Flexipool/ Conectiva to jedna wielka pomyłka….. (usunięte przez administratora)

Szczera prawda

Swieta prawda

Cala prawda

@andrzej

Skoro opisujesz, tak wszystkich po nazwisku i imieniu, to czemu nie podasz, swojego nazwiskai imienia wtedy byśmy mogli to sprawdzić, porozmawiać z innym osobami, wszyscy ludzie którzy przyjeżdżają na łatwy dwutygodniowy zarobek, tak piszą i obrażają cała załogę. Piszę 2 tyg dlatego że jak weźmiesz przelew to drugie 2 tygodnie cpasz i pijesz,. Postanowiłam Ci odpisać ponieważ pracuję 3,5 roku i z żadnym koordynatorem nigdy nie było problemu i do chwili obecnej nie mam. W sezonie pracuje nas bardzo dużo ludzi, mamy trzy przerwy, w czasie nich wszyscy dzwonią do koordynatora Jacka. Ludzie czy w Polsce co godzinę i 7 dni w tygodniu biegacie do brygadzisty, kierownika. Poczytajcie sobie grupy Polacy w Holandii, Polacy w Anglii, Polacy w Niemczech jaką mamy opinię wszyscy opisują nas jako potologia, bo wszyscy sracie tam gdzie przebywanie. Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) opierała. To tyle i jedna rada nie róbcie smrodu jeden drugiemu Pracuję od 11 lat za granicą i to jest najlepsza firma dlatego jestem tu już 3,5 roku jeszcze jedno, tu pod jakimś pseud opisuje ie i wylewacie swoje żale, a w Polsce rzniecie bossów którzy wrócili z zagranicy.

Niderlandy..fajne

---------hej, zgadza się ta jedna z postaci klepie bzdury, niedowartościowana czy co? ok Masz BARDZO PIĘKNE ROZPUSZCZONE WŁOSY A JAKIE PIĘKNE ŚWIECIDELKA NA RĄCZCE może o stanowisko hexy walczy, ten gn ój sobie sama ściąga i przyciąga a msr się boi kobieciny

wtajemniczony ;)

hahahahaa dobre xd

andrzej
@Niderlandy..fajne

haha doładnie potulny jak baranek

@andrzej

Bo pierwszy raz ruchal a ze stara jest gosia to doswiadczona synek gosi powinien byc dumny z mamy

Tomasz

Flexipool ;)

Polecam!

Keith

Warunki przez każdą agencję pracy są wszędzie podobne, jeśli chodzi o zakwaterowanie to może luksusowe w stosunku do ceny ono nie jest ale każdy ma prawo przeprowadzki na prywatne mieszkanie. Fajnie że Flexipool zapewnia zakwaterowanie bo coraz więcej firm tego nie robi! Ja tam polecam , pracę mam stałą, nie znam języka więc fajnie że dzięki firmie nie muszę się martwić o mieszkanie.

Ola
@Keith

Keith dobrze powiedziane!Dużo osób anonimowo narzeka na forum,a dalej mimo wszystko tam mieszka.Ja też na początku trafiłam na kiepskie mieszkanie, ale wystarczyło poprosić koordynatora Jacka i jak tylko była możliwość to załatwił inny pokój. Wszystko zależy od tego na jakich współlokatorów trafisz i bez różnicy czy to Polak czy Rumun! Ja mam fajną ekipe. To moja trzecia agencja i póki co najlepsza bo załatwia wszystko od a do z mieszkanie transport, a nawet ubezpieczenie pomaga załatwić. W poprzednich musiałam martwić sie o wszystko sama.

@Ola

Koordynatora jacka hehe dobre dobre

@Ola

To chyba stara gpsia jacusia pisze niech do syna jedzie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV