Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Adiemus z Opola

Witam wszystkich nie warto tam pracowac bylem widziałem to wiem Szkoda czasu i zdrowia robisz tylko na oplaty za materac a w pokoju po 8 osob i wiecej Pelno Rumunow i ogolnie warunki tragiczne 90euro za tydzien sobie biora z zarobionej naszej kasy plus 70 dojazdy do pracy potem buty 25€ klucz do pokoju 10€ Jakies chore ubezpieczenie co i tak go nie ma itd Jednym slowem cyrk i wielka porazka Pracowem u Turka więcej zarobilem jak w fleksipolu tam cwaniacy Polaczki wyjechali zalozyli sobie agencje pracy i robią w jajo rodakow jak chcą Firma z kazdej osoby co tam jedzie zarabia 500€ ze wyrobi wam nr sofi W NL jak sie pracuje dojazdy do pracy zapewnia pracodawca a nie sami placimy Pozdrawiam i nie polecam tej firmy nie warto !!!

Maja

@Abc34 a wiesz na jakiej podstawie wybrał sobie te osoby? Skoro mieszkał z Wami to nie próbowaliście się z nim zakolegować, żeby lepiej Wam się pracowało? Czy koordynator był Polakiem i był zatrudniony przez polską agencję?

Maja

@Abcd34 czyli przez 8 dni nie poszłaś do pracy? A te osoby, które imprezowały nie miały również pracy, że mogły tak długo się bawić? Czy przez ten czas, który przebywaliście za granicą próbowaliście kontaktować się z biurem FLEXIPOOL by wyjaśnić te sytuację? Jaką odpowiedź dostaliście?

Abc34
@Maja

Przez 8 dni mielismy zaledwie 13 h . Probowalismy sie kontaktowac z koordynatorem ktory mieszkal z nami ale on tylko rozmawial z wybranymi osobami akurat my do nich nie nalezelismy . Takze brak kontaktu . Praktycznie wszystkie osoby nowe zabrał na wyrobienie numeru Sofii a nas nikt nie poinformowal . Na drugi dzien stwierdził ze na własną reke musimy to sb zalatwic .

Abcd34

Witam przebywalam z mezem w tej firmie bylam zaledwie 8 dni brak godz pracy a byli obiecywane bardzo duzo i bardzo duze zarobki polowa ludzi na rezerwach . Po przyjeździe okazalo sie ze dochodza zupelnie inne koszty ktorych mialo nie byc . Warunki mieszkalne porażka brud , smród a nie wspomnę o imprezach do 4 nad ranem . Brak kontaktu z jakim kolwiek koordynotorem . Ogólnie jedna wielka porazka odradzam wszystkim .

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Tomi88

Ja w tej firmie pracowałem kilka miesięcy i nie nazekalem na kasę czy mieszkanie jak sie komuś niechce pracować to nie zarobi.. i od nowego roku wracam na tą firmę.. pozdro dla nie umiejących sobie poradzić czy pracować..

Seba
@Tomi88

Ty chyba ten Tomek ochroniarz

Maja

Upominam wszystkich użytkowników wątku firmy FLEXIPOOL do przestrzegania regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że macie prawo być źli za niedotrzymanie warunków uzgodnionych wcześniej, ale nie można nikogo obrażać i pisać wulgaryzmów. Usunięte również mogą zostać wpisy nie na temat. Czy nikt z Was nie próbował rozmawiać o tym, że warunki mieszkalne powinny być zmienione?

Maja

@KarolinaR87 czyli nie zgadza się kilka kwestii, które ma się na umowie? A powiedz czy przed podpisaniem umowy były jakieś warunki pracy, noclegu ustalane? Ktoś obiecywał coś innego? Powinniśmy to wyjaśnić dla osób zainteresowanych pracą z FLEXIPOOL.

@Maja

Tak, my mieliśmy obiecywany pokój w mieszkaniu. Jak juz jechaliśmy dostaliśmy telefon, ze jednak musimy jechac chwilowo pod inny adres. Okazało sie ze to hotel o którym pisałam wyżej. Same ćpuny i rumuny. W środę W południe wszyscy siedzieli i chlali przed hotelem. Nikt nie pracuje? Na korytarzach krew, kiepy i brud. Po zwróceniu na to uwagi pan Jacek machnął ręka. Ja miałam pracować w HR, a po przyjeździe okazało sie ze to borówki. Nie zostaliśmy tam ani na chwile. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!

KOROL

A DONAT TEZ (usunięte przez administratora)

Pola

Miałam podpisać po przyjeździe (wszystko na pania czeka, bez obaw!). Wydaje mi sie ze to jest karalne.

K8

Jedno wielkie DNO i tyle!!!!!!!!!!!!!

Maja

@Pola czyli warunki były całkowicie inne niż zostały ustalone. Czy podpisywałaś umowę w Polsce do działu HR czy miałaś podpisać dopiero na miejscu?

KarolinaR87

OSTRZEGAM przed tą agencją. Najgorsze (usunięte przez administratora) na jakie trafiłam. Pracowałam przez wiele agencji, ale nigdy nie przez tak nieogarniętą. Oszukują na każdym kroku. Na solarisach nic się nie zgadza (o ile się je ma bo trudno się doprosić). Na pierwszą wypłatę czekałam 4 tygodnie, po wielkich prośbach dostałam, ale oczywiście wynagrodzenie się nie zgadzało !! Po popołudniowej zmianie (do północy) pobudka o ile można to tak nazwać bardziej walenie pięścią o 3 rano w drzwi i wydzieranie się otwierać do roboty jak nie to pakować się i (usunięte przez administratora) Tomek koordynator czuję się królem i myśli, że może wszystkimi pomiatać. Wyzywa ludzi, mówi " i tak Cię za niedługo wypierdole". KUPE (usunięte przez administratora) gorszego człowieka w życiu nie spotkałam. Chore zakazy, np: pójście spać o 21 bo rano wstajesz do pracy, nikt nie może Cię odwiedzić. Odradzam bo nawet jak postanowicie odejść z tej chorej mafii to i tak ostatniej wypłaty nie dostaniecie. Zero środków czystości(obiecują w umowie), jeśli już powiesz im że niczego nie ma to i tak o tym zapomną choć będziesz przypominał o tym codziennie. Dodam, że jeden z kierowników ma duże znajomości w policji i ciężko im się dobrać do (usunięte przez administratora) mimo iż potrafią zmieszać Cię z błotem, ubliżać, popychać. Wyżej wymieniony tyran Tomek przyjeżdża ze swoją zgrają "ochroniarzy", którzy przyjeżdżają tylko po to żeby wyżyć się na ludziach.

niunia
@KarolinaR87

zgadza sie bylismy miesiac tam mieszkalismy niby w hotelu szczury biealy po kuchni szok syf . A tomek to jest wariat wielki ochroniarz

Maja

@ODRADZAM TYM KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ a na umowie nie miałaś napisane ile godzin pracy będziesz pracować? Czy zgłaszałaś to, że warunki jakie zostały Ci przedstawione na rozmowie różnią się? Może kto inny z oddziału z Polski firmy FLEXIPOOL mógłby pomóc? Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację na wyjeździe z tą firmą? Czy jednak był to tylko jednorazowy przypadek? Ważne to jest, bo zapewne wiele osób zastanawia się nad wyjazdem.

ODRADZAM TYM KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ

Pisze zeby wasz ostrzec ludzie! Szkoda waszego czasu, pieniedzy!NA PRAWDĘ ODRADZAM WSZYSTKIM ! Pani Ada oszukala nas. Powiedziała że to firma FAZ HR pracy bardzo dużo a Po przyjeździe okazało się ze to ten syf flexipool. PRZEZ 5 dni pracowalysmy !UWAGA! 4 GODZINY! I codziennie tylko jutro na pewno pojdziecie jutro na pewno. A za pokoik ze wspólną kuchnia i łazienką BEZ CIEPLEJ WODY 100 EURO na tydzień. Pewna Pani miała POKÓJ BEZ OKNA (CAŁE ZAKLEJONE) to Pan Tomek powiedział jej " a po co Pani okno we wrześniu otwierać? Zima idzie" . ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!! Już nie wspomnę o halach na których jest potwornie zimno i NIE MOŻNA ZAMIENIĆ NAWET SŁOWA "BO TO NIE TARG A JAK COŚ CI SIE NIE PODOBA TO DO DOMU" PS. Opinia od normalnych dziewczyn chcących zarobić a nie tylko siedzieć w hoteliku chlac i jarac.

Nostradamus

Witam wszystkich bylem tam i wiem jedno szkoda czasu i zdrowia robisz tylko na opłaty hotel dojazdy do pracy Mieszkałem w Loberich Nettendal pracowałem w Eidhoven i Velno jedno co dobre poznałem kilka fajnych osób z kraju Generalnie odradzam pracę w tej firmie i na terenie NL tam tylko agencje pracy wyzysk na maxa tempo i tempo Jestem w kraju mam prace 3.700na mc i wiem ze więcej nikt mnie nie oszuka na € kasę pozdrawiam rodaków i oszukanych jak ja Nostradamus

sylwia ze zwolenia

Witam nie polecam tej firmy bylam 2 tyg i zjechalam pracy nie ma i niebendzie zarobilam za tydz150 € za 58godz odrocily za hotel 100 euro i za chore dojazdy do pracy 70 € ledwo na busa mi starczyło pracowalalam 1 Tydz drugi na rezerwie bylam nie polecam tej firmy flexipool to złodzieje

Lola

Najgorsza agencja jaka znam.to nie agencja w sumie tylko (usunięte przez administratora) nie polecam.robia z ludzi wariatow.dodzwonic sie do ktoregos z koordynatorow masakra.tylko dwoch jest godnych polecenia( Jacek i Marcin). Reszta ma Cie w (usunięte przez administratora) Tomek -hotelowy ochroniarz pozal sie boze i jego przydupasy byli pijacy i cpuni, Donat- jak trzymasz mu palec prosto w (usunięte przez administratora) pijesz i jarasz to prace masz a tak siedzisz i nie zarabiasz a za hotel placisz.

lola
@Lola

Witam przyjechaliśmy w3 do pracy z Radomia ja po 2dniach zjechalam pracy nie miałam hotel tragedia brod syf na ścianie grzyb i 100€ kazali płacić niepolecam mój najgorszy wyjazd

lola
@Lola

OSZUKANY

WITAM, NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ, ŻE KAŻDY KTO CHCĘ JECHAĆ DO PRACY PRZEZ TE FIRMĘ NIECH POD ŻADNYM POZOREM TEGO NIE ROBI!!!. Wraz z grupą znajomych wybraliśmy się do Venlo do Fresh parku, nasza rekrutantka marzena w. wmawiała nam, że jest mnóstwo pracy ale żebyśmy się nie obrazili jeśli przepracujemy ok.38h/tydzień...To jest największa ściema na świecie, pracowaliśmy po 2, 3 h dziennie albo w ogóle. Po przepracowaniu dwóch tygodni zostaliśmy przeniesieni na baraki po czym cała firma odcieła się od nas dając nam do zrozumienia, że możemy szukać nowej pracy ...bo nie ma pracy, jednocześnie rekrutując naszych znajomych w Polsce, wmawiając im tą samą historie o zaczynającym się sezonie. NA KONIEC KAŻDY KTO MYŚLI, ŻE CHCĘ SAM PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE, BO PRZECIEŻ KOMENTARZE PISZĄ TYLKO CI CO SĄ NIEZADOWOLENI, NIECH POSŁUCHA OSÓB, KTÓRE TU BYŁY, MOMENTAMI TO PRZYPOMINAŁO KOSZMAR.

Pola

Nie jedzcie! Brak organizacji, kłamią i obiecują super prace i mieszkanie, po przyjeździe okazuje sie ze jednak nie ma dla was miejsca i zakwaterują was w obskurnym hotelu. Pracy praktycznie nie ma. W hotelu rumuny, żule i jakaś patologia

Maja

@Kasia K25 rozumiem, że miałaś już doświadczenie w wyjazdach do pracy za granicą. Co sprawia, że tak negatywnie oceniasz swoje doświadczenie z FLEXIPOOL?

Kasia K25

Najgorszy wyjazd w moim życiu. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV