Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Pati

A jak z nadgodzinami w praktyce?

Lisek
@Pati

Zalezy od sezonu. Sa takie miesiące ze ciężko a sa takie ze możesz 60 godzin robic

Pati
@Lisek

Czy obecnie pracujesz przy pakowaniu lub innych pracach na owocach i warzywach? Jakie są warunki zakwaterowania w Niemczech? Dziękuję za odpowiedź..

Praca zadowalająca

Zadowalająca

Aktualność
HAPPY NEW YEAR :)
Zadowolona

Witam, mam 17 lat i pojechałam do pracy sezonowej wraz z chłopakiem. Praca była codziennie,zazwyczaj w pełnym wymiarze godzin. Z planistą A dało się dogadać, załatwił co trzeba było, natomiast planista D kompletna porażka,ciągle spławiał. Warunki dobre ,nam trafił się hotel w Dülken , jedyny który ma łazienki w pokojach na wyłączność. Zależy jak kto dba, panie sprzątające były i sprzątały... Pracowałam na borówce i pracę naprawdę bardzo polecam!! Z tak przyjemna praca się jeszcze nie spotkałam, koordynator J jak zawsze zapracowany,często nie odbierał telefonów,ale dało się z nim dogadać. Gdy jest się na wiekowce nie pobierają za transport i mieszkanie 100% ,zazwyczaj od 10 do 30 €. Gwarantują 5,50 na rękę,mimo tego że w umowie jest napisane inaczej. Naprawdę polecam tą firmę jeżeli ktoś chce pracować. Jeśli chodzi się do pracy codziennie to nie ma problemu i nie wysyłają na rezerwy. Polecam

Dawid
@Zadowolona

Jakieś bonusy lub premie były? Na jaką umowę byliście zatrudnieni? Komentarze o tym będą pomocne. Dzięki.

@Dawid

Od samego flexipoolu pracy nie dostaniesz,ja jak pracowałam na Berry Packing Services to oni dawali mi bonusy tak aby wyszło 5,50 euro na godzinę. Flexipool to wypłacał normalnie i nie zabierał tego co dało mi Berry. Pracowałam na umowę o pracę na czas tymczasowy bliżej nie określony :)

@Zadowolona

Bonusu* zamiast pracy ????

@Zadowolona

A co dokładnie robiłaś w tej pracy w Flexipool? I jeszcze powiedz proszę, czy zapewniają hostel albo mieszkanie. Dzięki.

@Iwona

Ja pracowałam na Berry Packing. Praca bardzo bardzo bardzo fajna,leciutka. Zapewniają hotel jak i dojazd do pracy firmowym busem :)

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Dario

Witam. Wybiera się ktoś na ten weekend do flexipoolu? A może ktoś na dniach wyjechał? Prośba o jakieś info bo opinie są mieszane? Ogólnie chodzi mi o to czy są godziny?

Witam ludzie przestańcie chwalić flexipool bo to (usunięte przez administratora) jak większość firm , tylko już niedługo skończy się ten wyzysk i zaniżone stawki (usunięte przez administratora) stawke powyżej 10 euro na godzine to ja miałem w 2008 roku a tygodniówke powyżej 400 euro po odjęciu domku w Baarlo i darmowe służbowe auto na dojazd do pracy.Jak wiadomo co roku są ustawowe podwyżki +/- 20 euro centów to na prosty rozum stawka godzinowa na dzień dzisiejszy powinna być od 12 euro wzwyż .To jest HOLANDIA.W Niemczech na dzień dzisiejszy wynosi minimum 10 euro na godzine zatruniającym się przez biuro.Pretensje miejcie sami do siebie bo na to pozwalacie

Iwona

@Pracownik Jak długo pracowałeś w Flexipool? A co z ubezpieczeniem? Firma zapewnia je swoim pracownikom?

@Iwona

Pani Iwono, wspolpracujemy z ubezpieczalnia Zorg en Zekerheid. Jesli dostaniemy od pracownika pisemne upowaznienie, jak najbardziej mozemy pomoc w uregulowaniu ubezpieczenia. Pozdawiam. Flexipool

Mateo

To idz sobie mieszkac na prywatne i dojezdzac swoim autem jak Ci sie nie podoba. Jak sie zatrudniasz to wiesz ile i za co bedziesz placil. Przez takich jak ty agencje rezygnuja z pomocy, z zakwaterowania, z transportu itd. Flexipool jest juz jedna z nielicznych agnecji, ktora ogarnia ten temat i dlatego tu pracuje. A (usunięte przez administratora) w mieszkaniach jest, jak go zrobia ludzie. I tyle w temacie.

Witam. Bardzo mnie ciekawi ta duża ilość z samego września pozytywnych opinii na temat tej firmy. Pracowałam rok.Pierwsza rzecz co jest nieporozumieniem to planiści gówniażeria z zadartymi nosami u których musisz być na pstryknięcie palcem do dyspozycji nieważne ze jesteś chory itp.jak nie wstaniesz dopracy to wjeżdza ci ochrona i każe zap....lać bo wyj....ią cie na bruk z hotelu.Andrzejek i Donat to banda oszołomow ktorzy nie mają szacunku do osób starszych i walą do nich na ty. Kolejna rzecz to kierowcy .Obgadują komentują i obrażają pracownikow jakby to oni niby byli lepsi.I to czekanie na busa alno skur....iały stary rząch czyli autobus w ktorym nie da się oddychac. Raz po 14 godz pracy musielismy czekac prawie 2 h na autobus masakra i to konczylismy o 19 a powrot nastąpil koło 21.ledwo żywy idziesz spać a tu o 4 wstajesz o 5.20 odjazd i na 7 do pracy.co to ma być???? Poza tym jesli chodzi o domki czy hotele nawet jesli nie pracujesz potrącają 100€na tydzien i niewazne ze np mieszka para w malym pokoiku z basenową szafką to liczą 200€za parę jakby żarówka dwa razy wiecej ciagnęla. Z samą pracą ok była aż czasem za dużo.Ta firma czekać aż się wykolei poprzez takich pracownikow jak Andrzej czy Donat ktorzy w nosie mają problemy ludzi i to czy są chorzy i nie mogą stawić się w pracy.Dodzwonić się do biura to zapomnij.Jak pracownicy co godzinkę maja lunch.Sam bylem świadkiem. Musiałem pod biurem czekać godzinę bo nikogo nie bylo bo niby przerwa.Potem bus pełen pracownikow podjeżdza i wszyscy pod humorkiem. Jak dla mnie to jest firma krzak.Zatrudniająca młodych zarozumiałych bufonów.Nieraz słyszałem jak planiści rozmawiaja z kierowcami jak kogoś nie bylo.Dobra jedz ja zaraz zadzwonie do h...ja i go załatwię że wyp....dala dziś z hotelu.A chłopak miał grypę ....i tak jak czytam te komentarze pozytywne to na pewno napisane celem podreperowania wizerunku firmy. Dlaczego flexipool connectiva???Ponieważ wiele ludzi odstrasza juz nawa flexipool.Jest znana ze swoich oszustw.Ludzie powinni zebrać się w kupę razem złozyć na holenderskiego adwokata i wtedy wyszlyby wszystkie brudy. Chcesz tam pracowac pracuj!ale potem nie płacz jaka to hu..owa firma skoro nie czytasz prawdziwych opinii. Pozdro dla kumatych

Ewelina

Popieram z pełną świadomoscią

DarekBasia

Witam jak jest z pracą w Flexipool chodzi mi o pracę w Venlo a mieszkanie w Niemczech? i jak to jest z tym Hotelem przejsciowym w Neetetal

Witam.Czytajac wcześniejsze opinie na temat flexipool byłam nie mile zaskoczona. Ludzie Dlaczego wypisujecie bzdury. I stale wam się coś nie podoba. Pracowałam wraz z mamą w tej agencji. I jest ona jedna z najlepszych agencji pracy. Jacek koordynator oraz Andrzej planista to osoby które mimo miliona spraw na głowie są zawsze pod ręką pomocni. My miałyśmy w tym okresie nawał problemów które nie pozwoliły skupić się na pracy i zmusily do powrotu do Polski. A szkoda ponieważ bardzo chciały byśmy wrócić i staralysmy się by dano nam szansę już długi czas pisząc dzwoniąc ponawiajac prośby. Ale z mizernym skutkiem. Od biura do dziś żadnej odpowiedzi jedynie rozmowa z Andrzejem dała nam nadzieję że może kiedyś bo wtedy miałyśmy niska frekwencje i mamy bloka na zonie. I to jest jeden z minusów jeśli chodzi o agencje że nie jest łatwo uzyskać druga szansę mimo tyłu próśb choć wkoło pełno ogłoszeń i agencja potrzebuje ludzi do pracy a my chetne i gotowe nie możemy wrócić. Warunki są tam super dojazd do pracy też. Na Jacka i planistow zawsze można liczyć a także Panią Asię z biura która zawsze wszystko wytłumaczy. Więc jeśli szukacie pracy polecamy razem z mamą. A jeśli ja macie to szanujcie bo tak jak my drugiej szansy nie dostaniecie a drugiej takiej agencji nie ma. Monika i Małgorzata

Jak komus zalezy to prace bedzie mial i duza ilosc tez !

Pavel

jesli ktos chce robic i robi to godziny zawsze sa, lepiej nie podpasc planowi, lepiej trzymac z nimi sztame i bedie git. a jak nie chodzisz, to pozniej cie nie planuja, biora pewniakow. Jak sie ustawisz tak bedziesz mial. pozdro

@Pavel

Widać, że już zaaklimatyzowałeś się w pracy. Bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, jeśli chodzi o same warunki zatrudnienia, jakie oferuje agencja Flexipool. Jak przedstawia się kwestia zakwaterowania? Firma je zapewnia czy nie?

Gocha
@Iwona

@Iwona Firma zapewnia zakwaterowanie jak również dojazd do miejsca pracy :)

Nel

Przyjezdzamy z mezem na sezon juz od 4 lat. Praca zawsze jest, czasami godzin az za duzo. Moge powiedziec, ze z roku na rok coraz lepiej. Najwazniejsze ze gwarantuja zakwaterowanie i transport, zwlaszcza ze jestesmy tylko sezonowo.

Paula

Na razie jestesmy 3 tydzien, praca jest, pokoj- szalu nie bylo, ale sobie ogarnelismy. Biuro co rzadko sie zdarza, bardzo pomocne. Zobaczymy jak bedzie dalej...

Oczko

Najgorsza firma ! Planista nowy Andrzej najgorsze co mogli mu dać do roboty tacy jak oni powinni robić na melonach ! Domki smrud i brud wszystko jak meliny ! Z nikim kontaktu zero organizacji.. NIE POLECAM TEJ FIRMY !

@Oczko

Andrzej pracował z nami parę tygodni temu w sobotę na "melonach" i jakos wcale nie narzekał.

Janek

Nie ma co narzekać. Do roboty.

Magda

Pracuje 2 rok i polecam !

PowerFlower

Pracuje w firmie juz jakis czas, jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, jednak jak jedziesz z zalozeniem zeby pracowac, polecam ! Jest chyba jedyna agencja na rynku w ktorej jak nie pracujesz nie placisz za domek. wczesniej pracowalam w innej i mimo ze caly tydzien siedzialam w domu dostalam email ze mam do zaplaty prawie sto euro! Wiec jak dla mnie ogromny plus dla tej agencji!!!

Wiola

Mam wyjechać przez tą firmę na dniach i z tego co czytam to jakaś porażka. Czy jest tam ktoś to może na dzień dzisiejszy mi coś doradzić?

Niezadowolona

Najgorsza firma!!! Nie polecam!!! Wróciłam 15.06 , na początku problemy stwarzał szumnie nazwany"planista" P. Andrzej, rzekomo brakowało godzin, po mojej interwencji godziny się znalazły, ale co z tego jak większą część zabierał Flexipool. Kombinowal i i okradali na wszystkim a najbardziej na zakwaterowaniu i transporcie. Dużo warunków z ich umowy nie bylo zgodne z rzeczywistością. Księgowa P. Jola niezrozumiałe i pokrętnie tłumaczyła dlaczego mamy różne wypłaty przy tych samych godzinach na tym samym zakładzie i z tego samego miejsca dojeżdżając. Według ich systemu transport liczy się od ilości przepracowanych godzin a nie od ilości km. To jest idiotyzm. Pracowałam 1,5 miesiąca bo więcej nie pozwolę się tak okradać. Nawet na koniec za nadgodziny został policzony podatek dużo większy jak z tygodniówek. Przy 42 godzinach tygodniówki podatku było potracane 33EUR a przy 16,5 h wakacyjnego 62 EUR. ŚMIECH NA SALI. Najbardziej nieuczciwa firma z jaką miałam do czynienia.

@Niezadowolona

Dla jasności, sto euro kwatera i sto euro transport tygodniowo odpada dwieście euro zabierają a kwatera to nie są warunki domowe hotel robotniczy czasami załadowany jak by to ująć po same brzegi w pokojach piętrowe łóżka więc można już w tych czasach dużo pojąć jak to wygląda dla desperatow polecam którzy muszą zarobić jeżeli zarobią na te swoje rachunki a praca czasami nie lekka czyli garb w wieku starczym gwarantowany. Kwatery i transport prywatny mieć to się bardzo opłaca zarobicie po piecset euro tygodniowo dla siebie więc to u nich polecam Poza tym jest tu dobra atmosfera, ciao ogarnieci

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV