Opinie o U.G. Kozioł sp. jw. w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie U.G. Kozioł sp. jw.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w U.G. Kozioł sp. jw. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.G. Kozioł sp. jw. w Łazy

Magda

Szczerze polecam

Ola

Jak najbardziej polecam Firma godna polecenia pod każdymzględ względem

Bolo

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie zostały dobrze skierowane!

Sławomir

Poszedłem do Nich zapytać o wycenę okien do nowego domu. Siedziałem chyba z godzinę omawiając okna które bym chciał. Na drugi dzień dostałem wyceny kilku modeli. Znowu się do nich wybrałem już na konkretne ustalenia. Skusiłem się na aluminium i nie żałuję. Okna prezentują się genialnie. Montażyści nie zostawili po sobie pobojowiska jak czasem budowlańcy. Z jednym oknem był kłopot bo się przycinało. Przyjechali, wyregulowali i problemu nie ma. Jednym słowem polecam. Warto iść porozmawiać, poprosić o doradzenie a wyjdzie się zadowolonym.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w U.G. Kozioł sp. jw. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Stefan

Może mi ktoś podpowie czy trudno dostać się do pracy w firmie? Wiem, że mają bardzo dobrą opinię

Maja

@Klient, domyślam się, że śmiało polecasz firmę jako zadowolony z jej usług klient i jest to oczywiście bardzo cenna informacja dla potencjalnych nabywców okien w firmie okna Kozioł. Natomiast użytkownicy tego forum poszukują przede wszystkim opinii o firmach jako pracodawcach, na co mogli liczyć zatrudnieni, czego się ewentualnie obawiać itd. Dlatego jeśli ktoś zna realia tej firmy od środka to zachęcam do pozostawienia komentarza.

Klient

Jak najbardziej polecam firma rodzinna bardzo uczciwy ludzie

Pedro

Firma jest bardzo bardzo dobra. Jeśli zdarzają się jakieś kłopoty to przecież jest normalne!!

Karolina K.

Szczerze polecam, montowali u nas 2 tyg. temu cały domek-szybko, sprawnie, montazysci na prawdę super. Obsługa w firmie miła i cierpliwa. Zrobili nam klika różnych ofert-ceny najlepsze w regionie. Warto do nich pojechać i zwyczajnie porozmawiac- podpowiedzą, doradzą, widać że znają się na rzeczy. Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

ola

firma jak najbardziej godna polecenia

Mnie oni pomogli , choć można powiedzieć że tylko dokupowałem tam okna gdyż wcześniej miałem pecha i wybrałem inną firmę( zakup okien do całego) która obiecywała cuda przeglądy okien co dwa lata i 10 letnią gwarancje, jednak po 3 latach już ich nie ma. W Łazach dokupowałem okna do garażu i bramę, Na moją prośbę naprawili, balkony dokładając jakieś dodatkowe zawiaski przy drzwiach balkonowych, choć jak pisałem wcześniej te okna nie kupowałem u nich. Po prostu pomogli oczywiście za drobną opłatą :) Pozdrawiam i Polecam.

A

Okno przesuwne, które ma 4 lata co rok na reklamacji. Spada z szyny, czasem nawet nie da się zamknąć. Za każdym razem zniewaga. Pani, która przyjmuje reklamacje bierze numer telefonu i nikt nie oddzwania, po czym sama kilka razy jeżdżę upominać się. Dodatkowo nieszczelne, czekam już ponad miesiąc na przyjazd serwisu, mimo ogrzewania domu jest zimno, ponieważ wieje. Kilka innych okien jest również nieszczelnych. Czekam tylko na ostrą zimę może dalej będę się upominać a ogrzewanie domu nic nie da bo będzie wiało.. Zdecydowanie nie polecam.

Maja

Szukasz informacji na temat aktualnych ofert pracy do firmy? Sprawdź oficjalnego fb okna Kozioł https://www.facebook.com/Oknakoziol-174715226274098/ Tam znajdziesz informacje na temat poszukiwanych osób do pracy. Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do osób już pracujących w firmie?

Zofia

U mnie montują dzisiaj stolarkę w moim wymarzonym i ciężko wypracowanym domku. Montażyści mili i kulturalni. Obsługa w Łazach na wysokim poziomie. Wypytywałam ich o wszystko chyba że 3 godziny na etapie wyboru i zamawiania okien. Ja polecam ich gorąco. A patrząc na posty powyżej, chyba konkurencja ich nie lubi zbytnio.

Typowy ślązak

Nie ma zastrzeż do tej firmy. Zarówno do obsługi - doradztwa technicznego: wszystko wyjaśnią i na etapie wyceny i potem na pomiarach. Montaż na wysokim poziomie, z montażystami można spokojnie porozmawiać. Już po tynkach i posadzkach potrzebowałem wyregulowania okien i załatwiłem to jednym telefonem. Podjechał montażysta, wyregulował od razu okna w całym domu. Polecam.

ela z gór

Szczrze polecam tą firmę mam zamontowane okna z tej firmy jako jedyna firma do której się zwróciłam podjeli się montażu moich okien problem polegał na tym że są to okna bardzo duże bo tarasy z trzema szybami na szerokość 6 m ważyły ponad 600kg firma przyjechała jakimś specjalnym dzwigiem jak z gwiezdnych wojen i bardzo szybko i sprawnie wykonali montaż tak że jak najbardziej polecam bardzo profesjonalna firma pozdrawiam Pana Tomka

red

Wydaje mi się, ze ta firma to jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży stolarki budowlanej w Polsce i naparwde świadczą o tym i certyfikaty i zadowoleni klienci tak naparwde, wiec sporo osób to potwierdza.

koz

Szanowna konkurencjo troszkę szacunku dla siebie i innych jeżeli nie możecie konkurować uczciwie to może zmieńcie branżę po co się męczyć zapewniam że nie mamy żadnych problemów z reklamacjami powiedział bym wręcz że serwis i montaż to jeden z naszych najmocniejszych punktów

marzena

jesli szukacie opini o firmie to napewno nie na internecie tutaj 99,9 % pisza opinie własciciele i prcownicy tyle w temacie

Irek

U mnie reklamacja była, zaparowała mi szyba wewnątrz po 3,5 roku, czekałem prawie miesiąc ale przyjechali serwisanci i wymienili . I przy okazji wyregulowali balkon bo trochę ciężko klamka chodziła. Kupowałem w Olkuszu reklamacje też tam zgłaszałem pracownik przyjechał spisał numery z karty gwarancyjnej i wszystko załatwił.

Zostaw merytoryczną opinię o U.G. Kozioł sp. jw. - Łazy

• Jak się pracuje w U.G. Kozioł sp. jw.?

Zobacz opinie na temat firmy U.G. Kozioł sp. jw. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.G. Kozioł sp. jw.?

U.G. Kozioł sp. jw.