Opinie o Eurocount Poland Michał Sankowski w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurocount Poland Michał Sankowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eurocount Poland Michał Sankowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocount Poland Michał Sankowski w Piaseczno

Ile jest zmian w Eurocount Poland Michał Sankowski?

Michał Nowy wpis

Jedna. Ale na ten moment wszelkie rekrutacje zostały wstrzymane z uwagi na obecną sytuację gospodarczą.

Feliks Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania? Czy firma działa?

el Nowy wpis

ale to na każdym stanowisku są takie wymagania co do długości doświadczenia? na przedstawiciela też?

kasia

Panie E. jesli nie sprostujesz podanych tutaj blednie informacji na moj temat i temat tego kto komu sie wygrazal bede musiala napisac tutaj cala prawde na temat mojego odejsca atego bym nie chciala bo nie potrzebne jest poruszanie takich kwestiina forum. Prosilabym zeby zachowywal sie Pan jak osoba dorosla a nie dziecko z przedszkola na co wyglada. Przykrosie czyta takie wypowiedzi. ponadto nie chcialabym zawiadomiac odpowiednich instytucji o znieslawienie. Pozdrawia, tyle ode mnie.

Eryka
@kasia

Jest takie mądre przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Jeśli pani się wydaje, że jest inaczej to proszę zrobić to czym pani pisze, a nie "straszyć, że to pani zrobi". Powyższym komentarzem w sposób bezpośredni udowodniła pani, wszystkim czytelnikom tego forum, jaka pani jest. Nadmieniam, że w tym przypadku zniesławienie raczej dotyczy firmy i właściciela, a nie pani. Proponuję rozważyć swoje postępowanie, gdyż robi sobie pani niepotrzebnie krzywdę na własne życzenie. Hejtowanie w powyższych postach jest również nie na miejscu i stawia panią w złym świetle. Sugeruję posypać sobie głowę popiołem - dziś jest idealny dzień. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zawodowych w nowej firmie.

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Rekruter

Odpowiedź na Rozmowę kwalifikacyjną. Firma EuroCount Poland nie prowadziła naboru na stanowisko Call Center. Osoba, która hejtuje tą firmę zapewne jest byłym, sfrustrowanym pracownikiem. W tej firmie liczą się: uczciwość, rzetelność, kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie. Dwa pierwsze wymagania są weryfikowane w trakcie pracy i nie wszyscy spełniają te warunki. Szkoda tylko, że wychodzi to po jakimś czasie. W firmie nieakceptowalna jest również nielojalność, gdyż jak pracownik jest nielojalny w stosunku do pracodawcy, to zapewne nie będzie też lojalny i uczciwy w stosunku do klienta, a na to firma pozwolić sobie nie może.

iman

feel dlaczegocie nie ma tam? widocznie albo znalazlas cos innego albo ktoś ściemnia że tak fajnie albo mało płacą

@iman

A ja słyszałam, że to Feel rozstała się z pracodawcą w bardzo nieładny sposób strasząc i wyzywając na koniec. Przyszli pracodawcy uważajcie na Feel. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tej osoby warto popytać się jej wszystkich byłych pracodawców jak się z nimi rozstawała - żenada, arogancja i mega nieprofesjonalizm.

Hetman

Wyślij zatem CV na kontakt@eurocount.pl

Feel

Hejka, ja akurat miałam przyjemność pracować w tej firmie i również polecam. Ludzie są bardzo mili i tak już wyżej ktoś napisał nie ma warunków w pracy jak w korporacjach, bez ciśnienia, bez jakiś planów z góry nakładanych na pracowników pod groźbą że jak ich nie spełnisz to wylatujesz. Wszystko w normalnych warunkach no ale oczywiście nie siedzimy 8 godzin i nic nie robimy , trzeba też na swoją pensje zapracować , jak wszędzie :D Szef mega wporządku, można pożartować , pogadać i nie czepia się o wszystko a nawet jak trzeba to i pomoże jak ktoś ma jakiś problem. Nie karze zostawać po godzinach a wręcz czepia się jak ktoś dłużej zostaje :D Tak więc podsumowując bardzo pozytywnie

bartolino
@Feel

firma istnieje od września 2015 czyli od około 5 miesięcy. skoro tak było tak miło to dlaczego Ciebie tam już nie ma?

Grześ
@bartolino

Firma istnieje od 2004 roku, a od lipca rozszerzyła działalność o finanse i ubezpieczenia. Napisz feel dlaczego już cię tam nie ma.

Brzęczyszczykiewicz

Fajna, koleżeńska atmosfera w pracy. Pieniądze na czas, brak zostawania po godzinach, uczciwy szef z którym bez problemu można się dogadać.

Politanczykiewiczòwnka

Bardzo polecam. Świetny szef ,bardzo pomocny, spokojna atmosfera, nikt nie krzyczy jak w korporacjach, jest miło i rodzinnie. Jeśli chodzi o warunki pracy to bardzo dobre i uczciwe, umowa o pracę nie smieciowka. Każdy wie jakie ma obowiązki w pracy i pensja jest na czas. U mnie zostawanie po godzinach wynika z własnego wyboru, za to dostaje po uszach jak za długo siedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocount Poland Michał Sankowski - Piaseczno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocount Poland Michał Sankowski?

Kandydaci do pracy w Eurocount Poland Michał Sankowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocount Poland Michał Sankowski
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gen. Leopolda Okulickiego 7/9
    05-500 Piaseczno