Opinie o Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o. w Poznań

Zuzanna

3 lata wstecz szukali Software Engineera i nie było widełek w ogłoszeniu, co teraz w branży jest raczej faux pas. Ktoś naświetli, jakie są tutaj zarobki na tym stanowisku? Skoro szkolenia trzeba sobie fundować samodzielnie...

Taro
@Zuzanna

Firma dość często prowadzi rekrutację na to stanowisko chociaż ogłoszenia rzadko wrzucają na popularne branżowe strony. Głównie poszukiwani i zatrudniani są juniorzy do działów wdrożeniowych ich produktu, bo tam jest największa rotacja, widełek zazwyczaj nie ma bo firma nie specjalnie zachęca pieniędzmi, ale można zdobyć tam doświadczenie z pracą w IT. Co do samej pracy i atmosfery to wiele zależy od konkretnego zespołu do którego się trafi i projektów, czasem spoko, a czasem nie, jak pewnie wszędzie.

Ewelina Nowy wpis
@Taro

Ale tu raczej nie chodzi i zachęcanie a zwykłą informacje o tym ile można zarobić. Podpowiesz ile taka osoba na stanowisku juniorskim może wynegocjować?

wiem bo mam Nowy wpis
@Ewelina

na dzień dobry ~3k na rękę, po roku można wynegocjować ~4k przy dobrych wynikach

Ryszard Nowy wpis
@wiem bo mam

A jeśli chodzi o rozwój. Można awansować ze stołka juniorskiego na wyższe? Dają taką szanse jak ktoś jest ambitny?

wiem bo mam Nowy wpis
@Ryszard

w zespołach nie ma określonego sztywnego "seniority" i w zależności od umiejętności można 3 miesiące klepać proste zadania lub już po miesiącu doprosić się o coś trudniejszego. czasami zdarza się tak, że po prostu nie ma łatwych zadań i junior jest rzucany na "głęboką wodę" ale oczywiście ze wsparciem zespołu

Ryszard

Jest praca dla programisty-software developera w firmie Questy. Czy zatrudnione osoby mogą liczyć na dalszy rozwój i szkolenia branżowe? Pracodawca wpiera ścieżkę kariery i można awansować?

Nikt
@Ryszard

Nie ma szkoleń, nie ma wsparcia, chyba, że sobie sam wszystko załatwisz, poza godzinami pracy oczywiście. Pozdrawiam

Iza
@Nikt

A próbowałeś mówić o takim problemie, że no warto zadbać o doszkolenie pracownika?

Nikt
@Iza

Próby podejmowane wielokrotnie, beton, zderzenie z drzwiami i brakiem jakiegokolwiek zrozumienia.

Prowadzący rozmowę (właściciel?) to jakiś dziwny typ.

Helena

Czytałam, że Questy to producent oprogramowania z Poznania. Może ktoś napisać, jakie są ich wymagania względem pracowników? Jakie technologie trzeba znać?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
fde

hej pameitam ze calkiem spora rekrutacja tutaj u nich byla np. key account manager tam chyba spiore to wynagrodzenie nawet bylo jak bylo doswiadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o.
  • Poznańska 68
    60-853 Poznań

Questy - Wdrożenia I Wsparcie It Sp. z o.o.