Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. w Katowice

Pracownik Nowy wpis

Praca jak praca, nie reguluje wypłat obiecuje ze da a tyle czasu pracuje u niego i w(usunięte przez administratora)wali. Nie polecam firm z pod adresu MONIUSZKI 7

Tadzio Nowy wpis

Firma krzak kto może to niech ucieka jak najdalej a kto nie może to niech zapomni o kasie

Jola

Nieuczciwa FIRMA! Zakwaterowali pracowników i nie zapłacili za noclegi, cały czas mieli poślizgi i prosili o wyrozumiałość, na koniec zwinęli się nie wnosząc znaczącej opłaty. Zapewnienia Pana Andrzeja S. iż są uczciwi są tak samo warte jak jego syna Łukasza S. Ostrzegam!

Natalia
@Jola

Aha? A w ogóle była podpisywana może jakaś umowa? No bo chyba coś na ten temat w niej być powinno, co nie?

Byly pracownik Nowy wpis
@Jola

Diety do dziś nie zapłacone PIP zawiadomiony i dalej nic.

Natalia Nowy wpis
@Byly pracownik

A to PiP czemu nie chce zareagować? Co Ci powiedzieli na tę sytuację zaraz po zawiadomieniu?

Bronisław

To w końcu płacą tutaj terminowo czy nie? Bo jak jest tylko kilkudniowy poślizg to jest do zaakceptowania. Wolałbym mieć wcześniej konkretne info zanim wyślę CV:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
AGA S

Współpracujemy z firmą od wielu lat , mimo ciężkiego rynku nie zawiedliśmy się , opóźnienia w płatnościach owszem zdarzały się ale sporadyczne i zawsze były niezależne od samej firmy i finalnie otrzymywaliśmy zapłatę z odsetkami - taka branża. Polecam jako kontrahenta i jako pracodawcę - mają dość zgrany zespół

Krystyna

Firma świadczy usługi w zakresie montażu konstrukcji stalowych i lekkich obudów obiektów przemysłowych. Spółka istnieje na rynku usług budowlanych od wielu lat. Stal System jest liderem przemysłu stalowego w Polsce. Jak działa system premiowy w Stal System, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Marut Maszyny

Firma nie reguluje należności. Faktury są przeterminowane po 3-4 miesiące.

Adrian Fa

od razu umowa o prace , stawka super . Jak ktoś uczciwie pracuje to idzie zarobić, wypłata narazie w terminie

Edyta

Ile trwa okres próbny w Stal System i jaką umowę dostaliście na początek? Wiem, że często w firmach jest tak, że najpierw jest zlecenie, a potem umowa o pracę. A jak jest tutaj?

@Edyta

Ja tej firmie nawet bym nie dała 1 gwiazdki. Firma do (usunięte przez administratora) nie wypłacalna a jak juz wypłaci to na 2 razy.L-4 zapomnij na wyplate trzeba czekac .

Edyta
@Gość

A czy te opóźnienia w wynagrodzeniach często trafiają się w Stal System? Teraz jest taki specyficzny czas, że pewnie mają miejsce w wielu zakładach pracy... Czy pracodawca w jakiś sposób informował swoich pracowników o tym, że może wystąpić taka sytaucja?

lusia

@miras czyli podwyżki mogę się spodziewać po jakichś 2 miesiącach?

Lu
@lusia

Czy firma działa? Czy ktoś ma kontakt?

Ktosia

Frima jest nieprofesjonalna, zalega z płatnościami podwykonawcom. Radzę uważać i trzymać się z daleka!

Lu
@Ktosia

Nie mogę dodzwonić się do firmy od 2 miesięcy. Brak kontaktu. Zalegają od grudnia z płatnością faktury!

Wiktor

Firma rośnie i rozwija się!!. Może podpowie mi ktoś jak tam u was się pracuje i czy warto aplikować?

Sławomir Dziaczyński
@Wiktor

Jak mówisz że firma rośnie i się rozwija, to chyba powinieneś wiedzieć jak tam z pracą?

Wacek

Od dawna nikt nie korzystał z forum czy to jest jakiś problem?

ted

wszystko ok, praca w normalnych godzinach i warunkach za normalną kasę ????

ALA

ala UWAGA !!!!!! FIRMA KTÓRA NIE PŁACI . BRAK KONTAKTU , MILCZĄCE TELEFONY, BANDA ZŁODZIEI

miras

nie wiem czy teraz szukają, jak pracowałem wszyscy nowi byli na umowę o prace od razu takze spoko jak o to chodzi, na poczatku dostawalem najnizszą ale po 2 miesiacach wiecej....

miras

jak dla mnie współpraca ok, a kasa na początku może mizerna ale jak popracujesz i cię poznają to jest dużo lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • S. Moniuszki 7
    40-005 Katowice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Stal System Sp. z o.o.