Opinie o Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. w Wrocław

Czy istnieje możliwość rozwoju w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.?

@Dominika

Szczebli nie ma dużo od Młodszego Inżyniera do Eksperta w sumie 4 szczeble, no i oczywiście kadra kierownicza. Niemnie jednak w ramach poszczególnych projektów można otrzymać pewne role lub zadania, które rozwijają kompetencje.

Czarna Nowy wpis

Nie widzę by wymagano doświadczenia od młodszego specjalisty ds. IT. wiem ze w zeszłym roku kogoś takiego szukali i zastanawiam się czy oferta nie byłaby jeszcze dostępna. Nim będę łapać kontakt czy możecie najpierw napisać czy w ogóle warto? po jakim czasie trafia się awans?

W ostatniej opinii pojawiła się wzmianka o otrzymywaniu rozwijających zadań, ale także z rok temu z tego co widzę ktoś po krótce odnosił się do planu szkoleń. Czy moglibyście go bardziej rozwinąć? O jaki ich zakres chodzi, jaki program? Różnią się ze względu na stanowisko? widzę na stronie, że DevOps jest poszukiwany, stąd pytania

Canon Ophthalmic Technologies Nowy wpis

A o co konkretnie pytasz? O plan szkoleń?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.?

Ewelina

Oczywiście wszystko zależy od tego czego się oczekuje. W Canon Ophthalmic można awansować, projekty są ambitne a niekiedy wręcz nowatorskie. Należy jednak pamiętać, że choć Spółka należy do Grupy Canon to zatrudnia jedynie ok 40 osób.

Dominika
@Ewelina

Można wobec tej wspomnianej liczby osób poprosić o przybliżenie jak struktura obecnie tutaj wygląda? Chodzi mi głównie o kwestie tych wspomnianych awansów. Jakie tu są szczeble i ile ich jest?

Ewelina Nowy wpis
@Dominika

Brałem udział w rekrutacji. Nie otrzymałem informacji o wyniku pomimo, że umawialiśmy się na konkretną datę kiedy dadzą odpowiedź.

Maja
@Michał

Rozumiem bo sama tego nie lubię. Jak oceniasz samą rozmowę? Jakie pytania zadawali?

Canon Ophthalmic Technologies
@Michał

Bardzo nam przykro, że nie otrzymał Pan informacji zwrotnej po rekrutacji. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Raz jeszcze przepraszamy. Jeśli nadal chciałby Pan dowiedzieć się o wyniki rekrutacji bardzo proszę skontaktować się z rekruterem zapraszającym Pana na rozmowę.

Rozmowę kwalifikacyjną w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko DevOps Engineer?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
I_will_tell_you_true

Plusy pracy w canonie: + możesz pracować na uop lub b2b + zaopatrzona kuchnia + masaże + piłkarzyki + zfś + wyjścia integracyjne/wyjazdy integracyjne Minusy: - zarobki - rozliczanie czasu pracy co do minuty, czyli wychodzisz 10 min wcześniej odrabiasz 30 min ;) - zgłaszanie wszystkich wcześniejszych wyjść nawet tych 10 min ( email do kierownika i program do kontroli czasu pracy) - atmosfera czyli hermatyczne środowisko - dodatek w postaci masażu trzeba odrabiać - dziwny ciężki klimat wśród ludzi Wychodzi 50/50, ale dla mnie to ludzie tworzą atmosferę, reszta to miły dodatek bez ktorego można przeżyć. Na liście plusów powinna znaleźć się "praca zdalna", ale w IT to norma, a nie przywilej.

FreeBSD
@I_will_tell_you_true

" dziwny ciężki klimat wśród ludzi" możesz jaśniej sprecyzować o co chodzi ?

True
@FreeBSD

Wystarczy obserwować ludzi co robią, jak się zachowują i jak hermetyczne są niektóre grupy.

Śmiem_się_śmiać
@I_will_tell_you_true

Zapomniałeś/aś o lekcjach angielskiego, które również trzeba odrabiać ;) dobrze że gry w piłkarza nie każą odrabiać...

Jowita
@I_will_tell_you_true

rozliczanie czasu pracy do już przeszłość :)

Dominika
@Jowita

To raczej dobra informacja. ;) w takim razie jest coś robione alternatywnie czy jak na te godziny patrzą?

@Dominika

obowiązuje zadaniowy system czasu pracy, więc każdy tak ustala harmonogram swojej pracy, aby było mu wygodnie uczestniczyć również w innych aktywnościach

@Ewelina

O, to super :) a ten zadaniowy tryb pracy to po prostu pilnowanie deadline czy jednak trzeba być dostępnym w określonych godzinach?

Na jakie benefity można liczyć w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.?

Ewelina

Można liczyć na opiekę medyczną w Medicover, pakiet kafeteryjny MyBenefit/karta MultiSport, są również wypłacane świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dofinansowanie do wypoczynku, wypłata świadczeń w okresie letnim/ zimowym, dofinansowanie do masaży rehabilitacyjnych odbywających się w firmie, dofinansowanie do różnych aktywności kulturalnych (np. bilety do teatru, na wydarzenia), są również organizowane różnego rodzaju eventy, o których można poczytać na profilu FB firmy (https://www.facebook.com/canonot/). Dodatkowo w 70% jest finansowany kurs języka angielskiego organizowany przez firmę. Więcej informacji o benefitach można też znaleźć na stronie firmowej https://cot.canon/kariera/benefity/

Zuzanna
@Ewelina

Fajnie to brzmi :) a czy firma oferuje jakieś szkolenia czy możliwość podnoszenia kwalifikacji? Oprócz zajęć z języka angielskiego?

@Zuzanna

tak, oczywiście:-) Każdy zespół ma swój budżet szkoleniowy. Ponadto firma dofinansowuje certyfikaty ISTQB oraz IREB

Ewelina

nie, budżet jest ustalany z góry na cały rok. Następnie jest przygotowywany plan szkoleń - pracownicy proponują szkolenia, w których chcieliby wziąć udział w danym roku. Później plan jest realizowany.

Patryk

@czyde a tylko angielski jest wymagany czy jakiś jeszcze ?

@Patryk

japoński zawsze jest mile widziany :-) Oczywiście nie jest wymagany

Jakie są mocne strony pracodawcy Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.?

ciekawe projekty, których nie spotkasz w innych firmach np. OCT

Jakie tam języki są wymagane ?

Czyde
@Kasia

W zależności od działu C# lub C++

Dagmara

@Anita skoro polecasz to chociaż napisz dlaczego, co jest tak fajnego w tej firmie?

Anita

@Brrrrrrr Każdy ma prawo do swojej opinii, ale nie każdy ma kompetencje żeby wystawiać ocenę. Polecam tu pracę!

Serio
@Anita

To jakie trzeba mieć kompetencje droga Pani żeby wystawić tej firmie opinie ? Nie wystarczy być byłym pracownikiem ?

Brrrrrrr

Zastanawia mnie fakt zatrudniania na stanowiskach managerskich ludzi, którzy nie posiadają kompetencji miękkich... Firma i tak ma slaby PR ale trzymanie takich ludzi, którzy faworyzuja pojedyncze jednostki raczej nie poprawia jej wizerunku.

HR Coordinator

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji na stanowisko programista C++/przetwarzanie obrazów, gdyż proces ten jeszcze się nie zakończył. Poszukujemy osoby z umiejętnością przetwarzania obrazów (głównie zajmujemy się analizą i przetwarzaniem obrazów w technologii Spektralnej Tomografii Optycznej (OCT)) oraz bardzo dobrą znajomością języków C++, C#. Mile widziana jest znajomość OpenCV oraz Algorithms. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, możliwość rozwoju oraz pracę nad ambitnymi projektami. Aplikacje można wysyłać na adres: canon_rekrutacja@canon-ot.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Strzelecki 25
    50-224 Wrocław

Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.