Sii Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
Chrżastka
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Czy ktoś może coś napisać odnośnie stanowiska KYC analyst? Jak wygląda praca, jaka atmosfera w zespole itp? Dziękuję z góry za pomocne informacje.

x
Pracownik

Jest tu SUPER!

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sii Sp. z o.o.?

Zobacz wszystkie opinie (41)

Java Developer - w ofercie, Web Developer - wnioskując po pytaniach. 2020-06-21 06:09 przez Licious

Przebieg rekrutacji

Najpierw rozmowa z Panią z HR, która chyba miała za zadanie sprawdzić czy mówisz po polsku i angielsku, oraz podnieś na duchu przed samą rozmową. Po kilku dniach rozmowa przez telefon z programistą, a po kilku następnych telefon od HRa z informacją.

Pytania

W ogłoszeniu była w wymaganiach JAVA (i jakieś rzeczy typu JSON itp), co sugerowało backend. Dostałem maila z zagadnieniami przed rozmową, JavaScript, Html, SQL. Kilka prostych pytań i kilka imo dziwacznych. Proste to np. wymień pętle jakie znasz , albo select w SQL(xd). Dziwaczne to np. Jakie znasz specyficzne funkcje javascriptu. Naprawdę nie wiem co to znaczy i starsi programiści w pracy też nie wiedzą co to miało znaczyć. Odpowiedziałem Eval(). Chyba HRowi wyskoczyła JAVA jak wpisywał JavaScript i uznał, że to to samo. Nie sprawdzają raczej umiejętności tylko czy kujesz na pamięć sam z siebie. Słyszałem pojedyńcze pociągnięcia długopisem po każdej odpowiedzi, tak więc podejrzewam że jest to jakiś teścik z punktami i po nim przyjmują. Ale mogę się mylić. Ogólnie rozmowa bezsensowna, bo inna technologia w ofercie, a inna w pytaniach. Dobrze, że nie marnowali mi czasu na spotkanie.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Sii Sp. z o.o.