S-Druk

3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Zarząd firmy Grupa 3 Druk, pragnie wyrazić podziękowania i słowa uznania dla Wszystkich Pracowników naszej firmy za zaangażowanie i odpowiedzialność w tej trudnej sytuacji w jakiej znalazł się cały świat.
Postawa Naszych Pracowników jest przykładem dla innych ludzi, że w tak trudnej sytuacji powinniśmy również myśleć o tym, że wykonywana przez Nas codzienna praca może mieć wpływ na zdrowie i życie innych ludzi.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zawsze będziemy pamiętać o Waszym zaangażowaniu.

Zarząd firmy
Grupa 3 Druk Spółka Z.O.O SpK
 

W związku za zagrożeniem epidemiologicznym, oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, firma Grupa 3 Druk podjęła następujące działania profilaktyczne:


  • Wprowadziliśmy obowiązek mycia i dezynfekcji rąk zaraz po wejściu na teren firmy

  • Wprowadziliśmy konieczność codziennego pomiaru temperatury

  • Zamknęliśmy teren całej firmy dla osób postronnych

  • Dla pracowników biurowych wprowadziliśmy cotygodniową rotację na stanowiskach, przyjmując model pracy mieszanej ( tydzień stacjonarnie/tydzień praca zdalna)

  • Wprowadziliśmy fizyczne odseparowania działów produkcyjnych od stanowisk biurowych

  • Zmieniliśmy układ zmian z trzy zmianowego na dwu zmianowy w celu wprowadzenia przerwy na dezynfekcję hal produkcyjnych

  • Zatrudniliśmy dodatkowe osoby do dezynfekcji maszyn produkcyjnych

  • Pracowników znajdujących się w grupie ryzyka wystąpienia powikłań - oddelegowaliśmy na urlopy

  • Dla pracowników korzystających z komunikacji miejskiej przygotowaliśmy pakiety ochrony osobistej ( maseczki z filtrem i rękawiczki jednorazowe)


Jesteśmy przekonani, że podjęte środki zminimalizują ryzyko zakażenia się koronawirusem przez naszych pracowników.
Wszystkim Naszym Pracownikom i Klientom, życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do stabilnej sytuacji.

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

GRUPA 3 DRUK TROSZCZY SIĘ O ŻYCIE
W naszej firmie dbamy o to, aby zapewnić wysoki komfort i bezpieczeństwo pracowników, a także odwiedzających nas klientów oraz kontrahentów. Zakup nowoczesnego defibrylatora, który w sytuacjach krytycznych może uratować ludzie życie, to kolejne działanie podjęte przez Zarząd Grupy 3 Druk.
Defibrylator ME PAD –  to sprawdzone i niezawodne urządzenie polecane przez ratowników medycznych. Dzięki intuicyjnej obsłudze, a także wyraźnym komendom głosowym, defibrylator jest łatwy w użyciu. Po jego otwarciu osoba udzielająca pierwszej pomocy usłyszy jasne komendy, wg których powinna postępować. Co istotne – po założeniu elektrod defibrylator sam przeanalizuje pracę serca poszkodowanego i sam oceni czy podanie impulsu elektrycznego jest potrzebne. Dzięki temu ratujący może mieć pewność, że defibrylacja przeprowadzona zostanie tylko wtedy, gdy będzie konieczna.

Pomocna?
Tak2Nie