S-Druk

Kraków

Opinie o S-Druk

Dyrektor "Publishing School"

S-Druk jest bardzo przyjazną i otwartą drukarnią dla osób wchodzących do zawodu poligrafa. Od wielu lat (także w tym roku) grupa studentów grafiki poligraficznej DTP z "Publishing School" ma możliwość przyjścia na umówiony termin, zapoznania się z procesami technologicznymi, materiałami i maszynami. Dzięki temu z pewnością w przyszłości będzie mniej konfliktów na linii grafik-drukarnia. Gościnnym właścicielom drukarni oraz przesympatycznej załodze bardzo dziękujemy.

deja

Pracowal ktos w S Druku na stanowisku odbierajonca? Podobno jestam laska ktora szkoli Nowe i doprowadza do łez albo nerwicy.napiszcie cos bo mamtam podjąć prace

Mccafe

Możesz napisać coś więcej, Na czym oszukują? Na pieniądzach? Zaprosili mnie na rozmowę to będę wdzięczna za odpowiedź. Praca podobno na 2 zmiany, bardzo ciężko fizycznie?

andre
@Mccafe 11.09.2017 13:00

Pracuje w tej firmie jakis czas placom w miare dobze ale pilnowac kopert czesto dajom mniej dyro w miare ale na produkcji masakra.jeden drugiego podpierd..... czensto stosowany mobing.

Adrian

Pracowałem przy produkcji kart plastikowych. Płaca tak jak wszędzie, podobna jak przy ulotkach, ale atmosfera w porządku, rano przerwa na papierosa, nikt nie robił afer jeśli np. jedna z kart spadła na ziemię, generalnie mogę polecić tym, którzy szukają pracy tymczasowej na miesiąc, dwa.

Zostaw opinię o S-Druk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-Druk