Agencja reklamowa GRUPA 3

Kraków

Opinie o Agencja reklamowa GRUPA 3

Patrycja

Po stronie internetowej Agencji reklamowej GRUPA 3 https://grupa3.com.pl/index.html i facebooku mogę uznać, że atmosfera panuje tam luźna i wesoła. Czy pracownicy zgodzą się z tym stwierdzeniem? Z social mediów wynika, że firma organizuje dużo integracji i niespodzianek dla swoich pracowników. Czy zatem ktoś chciałby dołączyć do ich zespołu i odpowiedzieć na kwestionariusz z pytaniem m.in: czy wolimy Magdę Gessler czy Wróżbitę Macieja? Jeżeli ktoś chce pracować w tej firmie szukają junior account managera https://www.facebook.com/GrupaTrzy/photos/a.122777807755753.14567.113286955371505/1729082190458632/?type=3&theater

Patrycja

@mewa masz rację, jeżeli @jeż wiedział o takich warunkach zatrudnienia przed rozpoczęciem współpracy to znaczy, że się na takie warunki zgodził. Chyba, że było inaczej i ktoś został oszukany. Dlatego ważne, żeby precyzować swoje wypowiedzi, żeby była jasność na forum. W takim razie @jeż jak było?

mewa

@ jeż to czemu się na to zgodziłeś? Ja bym nie poszła żeby dostawac pieniądze pod stołem, nieopodatkowane

jeż

Rozsądne zarobki, haha. Minimalna na konto, a reszta do ręki, żeby podatków nie płacić. Jak to wszystko zalegalizować to wychodzi marna pensja

Nick

Jak widać po niektórych komentarzach (2013-07-17) spora część załogi jest mocno wyluzowana i lubi pożartować. W ogóle załoga to siła tej firmy - bardzo sympatyczne grono przez co pracuje się w mega przyjaznej atmosferze. Szef konkretny i rzetelny, a stare komentarze w ogóle nie mają nic wspólnego ze stanem obecnym. Zarobki bardzo OK, a przelew zawsze dociera na czas.

ciekawski

Mógłby ktoś napisać jak wyglądają praktyki w tej firmie? Np. dział IT,transmisji i Sieci

piania

a czy komuś się własnie udało zatrudnić lub chociaż odbyć staż w tej agencji reklamowej Grupa 3? co? co biorą pod uwagę zatrudniając? bo nie wiem czy z takim średnim doświadczeniem mam sens się do nich pachać, czy lepiej zdobyć większe i wtedy bez problemu? ktoś mógłby mi rozjaśnić? bo zalezy mi na robocie

kamil

na pewno jest tak, że macie konkretnie jakieś oferty i szukacie jakiegoś pracownika, któy spełnia te kryteria.. myślę @pakiet marzeń o tęczy, ż eoprócz Ciebie to bardzo dużo znajdzie sie takich ludzi i to czasem i z większymi osiągnieniami jeszcze, więc może zacznij działać, wysłałeś moż ejuż CV do nich?

pakiet marzeń o tęczy

ja uważam że agencja reklamowa to miejsce idealne dla mnie gdzie jako osoba wyjątkowo kreatywna mogłabym się spełnić. to jak to w końcu u nich jest rzeczywiście, cenią w człowieku innowacyjność i kreatywne myślenie? chcę dostać wreszcie pierwszą pracę więc czy warto iść robić właśnie do Grupa 3? pozdrawiam

Lupo

Doświadczenie oczywiście jest istotne, ale gdzie innowacyjność i własnomyślność? Przecież w ten sposób pracownicy będą zawsze powielali czyjś patent, czyjś wzór postępowania. Dlaczego nie mogą wymyślić swojego, poza tym powinno to się wiązać właśnie z wiedzą, którą mogą dostarczyć wyższe studia, chyba, że Agencja ma zupełnie inne podejście do tego tematu.

oreo

@felek alkurat nie zawsze musisz miec konkretne wyksztalcenia. czesto to tylko dyplom, a wazniejsze jest po prostu doswiadczenie :) jak teraz wyglada sytuacja w firmie? jak z płacami, socjalem? napiszcie, chce aplikowac

nieżyczliwy

życzliwy - 2013-07-17 15:56:38 Jest tam też taki jeden gość, który podobno widział jednorożca, pasącego się na trawniku przed siedzibą firmy. Teraz ma ksywkę Daniel, co jest bez sensu, bo przecież daniele mają dwa rogi, a nie jeden...A ja słyszałem, że to mega plota jest. Nie chodziło o jednorożca, tylko o zaporożca. A ksywka ma znacznie dłuższą historię. Skąd się ona wzięła? Pamiętają to już tylko jego rodzice.

nie daniel

w ogóle chciałem cofnąć to co powiedziałem o kamilu ponieważ od pojawienia negatywnego komentarzu o nim teraz nie pamiętam dnia aby nie zaoferował mi kawy lub też drobnej przysługi remontowo-budowlanej w wolnej chwili po pracy.

życzliwy

anonimowy pracownik

zawsze bijak się w kolejki w kuchni :) i ani razu nie zrobił mi kawy

anonimowy pracownik

Potwierdzam mega szczególnie najgorszy jest dział grafików. szczególnie należny uważać na takiego [usunięte przez moderatora].

kromka - 2009-08-13 11:10:45 Szef jest osobą lubiącą kontrolę - codzienne zebrania organizacyjne z accountami, zestawienia finansowe, program do nadzorowania zleceń - naliczania prowizji i czasu pracy - wszystkie te rozwiązania pozwalają na bieżącą kontrolę firmy. Krążą plotki, że rozmowy telefoniczne są nagrywane. Szef jest także osobą wybuchową, skąpą, sprytną i przedsiębiorczą. Pracownicy mogą liczyć na wyjazdy integracyjne. Osoby stanowcze, szczere, bezkompromisowe i jednocześnie profesjonaliści mogą liczyć na dobre traktowanie. Inni zaczynają od marnej pensji, są często obiektem żartów. Zespół pozornie zgrany jednak w gruncie rzeczy często bardzo skłócony i konkurujący. Rzeczywiście trafiona charakterystyka: "Szef jest osobą wybuchową, skąpą, sprytną i przedsiębiorczą." "Nie należy wierzyć szefowi w to co mówi." Reszta czyli zespół, praca w miarę ok.

nick - 2010-07-02 12:39:52 Nie należy wierzyć szefowi w to co mówi.Gdy to co powiedział okaże się niekorzystne dla niego wszystkiego się wyprze. Umowy o pracę wystawiane są na dużo mniejsze kwoty niż dostają pracownicy - część pieniędzy dostaje się To wszystko to prawda. Kiedyś w końcu skarbówka dobierze mu się do [usunięte przez moderatora] Wystarczy że przyjdą w dzień wypłaty.

nick

Nie należy wierzyć szefowi w to co mówi.Gdy to co powiedział okaże się niekorzystne dla niego wszystkiego się wyprze. Umowy o pracę wystawiane są na dużo mniejsze kwoty niż dostają pracownicy - część pieniędzy dostaje się "pod stołem".

bonzai

Firma zwolniła sporą grupę pracowników ze względu na problemy finansowe.

kromka

Zostaw opinię o Agencja reklamowa GRUPA 3 - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja reklamowa GRUPA 3