Valsir Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Valsir Polska Sp. z o.o.

Gość

Firma z dużym potencjałem, lecz zarząd firmy (włosko-polski) nie potrafi go wykorzystać. Skupiają się na rzeczach małoistotnych. (usunięte przez administratora)

qqnia

wiesz, skoro to tak naprawdę część znanej włoskiej firmy to nie powinieneś się martwić o zarobki jesteś dobrym specjalistą w swoim fachu, jak jestes dobry w produkcji i handlu elementami instalacji sanitarnych i grzewczych z tworzyw sztucznych to tutaj zarobisz zacne sumy

Ryszard

Źle a nawet bardzo źle. Mobbing,wyzysk, towar słaby jakościowo. Nie polecam ani pracy ani produktu

Skawininin

Odradzam pracę no chyba, że jest się zdesperowanym. Zero perspektyw. Odejście handlowców kilku w ostatnim czasie chyba o czymś świadczy. Nowych znależć nie mogą. Wcale się nie dziwię.

Maciek
@Skawininin 24.02.2015 09:31

a czemu handlowcy uciekają ? jak zarobki i premie dla ph ?

gamrat

Wejście na stronę Valsiru po latach i aktualna lista dystrybutorów ,świadczy o tym ,że z firmy o średnim potencjale i jako takim postrzeganiu na rynku , stał się Valsir takim większym garażem. Z wielkich to mu tylko [usunięte przez moderatora] został. PORAŻKA.

Zostaw opinię o Valsir Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valsir Polska Sp. z o.o.