COLDSERVICE SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o COLDSERVICE SP. Z O.O.

Serwisant Chłodniczy

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ OSZUŚCI !

Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia a czekam na nie od 2 miesięcy. Po kilkunastu wiadomościach upominania się o pieniądze, przestano na nie odpisywać i odbierać telefony. Absolutnie nie polecam tej firmy!!!!!

animo

Niestety firma Coldservice działa w oparciu o nieuczciwe praktyki. Nie wypłaca kasy ludziom, którzy dla nich pracują !!!! A po wielu próbach upomnienia się zaprzestaje odbierania telefonu i odpowiadania na wiadomości. Nie polecam takich ludzi do jakiejkolwiek współpracy.

smutek

i w sumie obowiązki nie są tragiczne @celina. :) "Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej urządzeń chłodniczych, nadzorowanie dokumentacji technicznej i jej weryfikację, nnadzór nad procesem produkcyjnym urządzeń chłodniczych". sporo, ale konkretnie

Ryszard

Ciężka praca za marne pieniądze Wodzisław śl

don

czekam na wypłatę za listopad i grudzień 2013 -dzisiaj mamy 9.04.2014

wierzyciel

Sprzedam dług firmy COLD SERVICE Sp. z o.o. z Krakowa. Szczegóły na stronie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o COLDSERVICE SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLDSERVICE SP. Z O.O.