Opinie o Nica Coolers Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nica Coolers Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nica Coolers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nica Coolers Sp. z o.o. w Kraków

Czaro Nowy wpis

Przyjmują jeszcze ludzi na produkcje czy przez te zawirowania finansowe są bardziej redukcje? Chciałbym wiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja i czy warto sobie nimi zawracać głowę jeśli chodzi o robotę.

SŁONE CIASTKO Nowy wpis

Znowu dałam sie (usunięte przez administratora)na kolejną firme założona przez własciciela nicacoolerrrs - sklep freeze..zbbee Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru - LUDZIE UWAZAJCIE !!!!!!

GTB Nowy wpis

Nie polecamy tej firmy. Do tej pory nie zapłacili nam za fakturę z 2021 r.

Czytam te wpisy tutaj i widzę jakieś głosy, że firma to bankrut. Ale czy upadła i nie działa obecnie wcale, czy jednak jakoś funkcjonuje. Bo wpadłam na ofertę internetową dla specjalisty ds obsługi klienta. I nie wiem, czy mam po co wysłać cv, czy nie ma rekrutacji i nie będzie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nica Coolers Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Józek

We wrześniu pisano, że firma bankrut, że są rozwścieczeni klienci i sprawy sądowe oraz komornicy. Z kolei niedawno ktoś tu pytał o warunki zatrudnienia pisząc też, według tego, co się dowiedział, jest to firma produkcyjna. Ktoś więc tu jeszcze robi w biurze, czy na produkcji, wypłaty są regularnie na czas?

ddd

DEAR POTENTIAL CUSTOMERS - WE, FRAUDULENT CUSTOMERS FROM ROMANIA, NORWAY, THE NETHERLANDS AND GERMANY, WARN YOU ABOUT THIS COMPANY - YOU MUST NOT PAY BEFORE ANYTHING IS PRODUCED. YOU WILL PAY - YOU WILL NOT SEE THE MONEY OR THE GOODS, A FRAUDMAN AND A SCAMMER WHO THIRES MONEY

Szukałem firm w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i tak trafiłem na tę tutaj. Jak sprawdziłem w krs-ie, to piszą, że funkcjonuje i zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Ale po przeczytaniu kilku komentarzy zapytam wpierw, nie, czy szukają tu kogoś do pracy, ale, czy płaci się ludziom na czas za ich robotę? Pan w jakich okolicznościach wyrobił sobie taką, a nie inną opinię o właścicielu?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w Nica Coolers Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Larysa

Wszyscy tu ostrzegali przed nim ostatnio, jaka sytuacja teraz? Przecież w 2021 jeszcze szukał na różne stanowiska, w tym na brygadzistę, przez ogłoszenia. I od tej pory żadnych nowych, to może poprawiło się coś? Płaci na czas, jeśli tak to ile? Bo wtedy to od 4500 było podane...

usa
@Larysa

To jest bankrut - teraz szuka kogo (usunięte przez administratora) naciągnać na pieniadze. Liczne sprawy sądowe komornicy i rozwscieczeni klienci zagraniczni - czy standard

Julita
@usa

Ale chyba firma oficjalnie nie ogłosiła upadłości? Wiesz czy szef ma dużo zaległości z pensjami względem pracownikom? Wypłaca chociaż jakieś zaliczki czy ludzie w ogóle nie dostają kasy?

CUSTOMERS EUROPE

KANCELARIA PRAWNA

Bezczelność kolesia Marcinka nie ma granic . Potrafi nawet wciągnąć w swoje gry różne kancelarie prawnicze które ochoczo wypisują papiery wg jego zmyślonych historyjek do firm które koleś (usunięte przez administratora) . A POTEM NAWET I TA KANCELARIA JEDNA Z DRUGA NIE WIDZI GROSZA ZA SWOJE USŁUGI ..... Polecam brać zapłatę z góry za usługi i mocno się zastanowić czy wogole obsługiwać kolesiaa

Nica Coolers Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

sztufi

Be careful with this man, everything is a scam.. the beautiful facade with zero results and with the money paid in advance simply stolen. For a year I have ordered equipment from this Mr. Marcin with the price paid in advance and even today I have not received them... I started the procedures through the lawyer of our company and we will file a criminal complaint against him, please, on this forum , those who were deceived by Mr. Marcin should contact us. We will not stop until we see him behind bars.. he must pay for what he has done and he must disappear from the economic market of Europe. Our e-mail address - sc_sztufi@yahoo.com We are waiting for complaints to be able to attach them to our prepared file that will be submitted to the European courts of justice as well as the economic police. Thank you!

POLICJA

(usunięte przez administratora)jakich mało (usunięte przez administratora) pracowników na pieniadze oraz dostawców . A szczytem jego (usunięte przez administratora) jest branie zaliczek od klientów i nie produkowanie urządzeń

Ulka
@POLICJA

I myślisz, że zbliża się jakieś rozwiązanie tej sprawy, bo nikt dalej nie odpowiedział na to? Daj znać, o czym w ogóle mowa, bo ja do tej pory nie wiem, o co chodzi. Chodzi o same wypłaty czy coś jeszcze się działo? Raczej sobie daruję wysyłanie tam papierów...

CUSTOMER

I see that the portal is international. This man has defrauded our company out of a lot of money. Stay far away from this man. In our opinion, its catalog is to attract customers who think, as we do, that it is a thriving company. And this is a man with a computer and directories that we believe are made by one person. A linkedin account can also be confusing - it impersonates the efficold company. Watch out for this man !!!

Wiktoria

Dużo tu wątków odnośnie niepłacenia pracownikom. Kilka osób pisało o założonych sprawach, czy one już się jakoś rozwiązały. Wypłacili Wam zaległe pieniądze? A tak swoją drogą jakie kwoty był zawarte na umowach?

Czy w firmie Nica Coolers Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jurand ze Spychowa

Jezeli ktos mysli , ze akuart jemu zaplaci ten (usunięte przez administratora) to niech sie nie ludzi. Jest to kolejna spolka wywalona przez niego. Taki sposob na zycie. W prokuraturze , zalozone sprawy o wyludzenia, a i tak nie jest sie w stanie nic zrobic. Firma z wirtualnym adresem w krakowie, produkcja byla w Zaganiu , ksiegowosc na slasku, teraz bochnia. Jedno wielkie oszutswo. I zyje ten (usunięte przez administratora) tylko dzieki temu ze ludzie ( setki ludzi i firm) daja sie naciagac. Adres domowy jego ktos tam podawal w Krakowie, wiec jak ma ktos jakies pytania najlepiej udac sie bezposrednio do domu do niego. Bo innego kontaktu niema. I ktos tu pytal jak to mozliwe ze niezaplacone tematy sa jesczze z tamtego roku... Ja mam niezaplacone z 2016.

Fifek

Jacy pracownicy tak atmosfera a poza tym praca jest całkiem do ogarnięcia i da się zarobić niech ktoś mi powie że każdy pracodawca płaci na czas w tym (usunięte przez administratora) czasie to się zatrudnię u niego

nob
@Fifek

Firmy, które szanują swoich pracowników płacą na czas. Uczciwa zapłata za wykonaną pracę w terminie to standard. Większość firm nie ma z tym problemu. Jak widać tutaj nie warto się zatrudniać. Za każdym razem trzeba się upominać o wypłatę, która jest robiona z wielką łachą!

Maciej
@nob

To jak często się zdarzają opóźnienia?

byly
@Maciej

Często, zbyt często, mi co druga wyplata splywała z opoznieniem ponad dwoch tygodni. Musialem sie jeszcze upominac!

Chetny.
@Fifek

Wypłata musi być na czas.! Inaczej papa.

Pati
@Fifek

Mój pracodawca płaci na czas. Wielu innych też w jakim ty " świecie wymiarze żyjesz" Jak masz problemy to do PIP

Pato-logia
@Pati

Patusia - moze twój nowy tak ale ten z pod znaku Nica juz nie płaci. (usunięte przez administratora) dostawców oraz nawet potrafi odchodzących pracowników osz...ukać na pieniadze. A z tego co mi wiadomo odzeszło ich ostatnio dużo . Sprawy sądowe z dostawcami z pracownikami, komornicy, PIP oraz Zus to jego ulubiony sport oraz chleb powszedni Człowiek z którym nie warto zaczynać współpracy ani nie warty szanowania czy złamanego centa tzw ZERO biznesowe

lolek
@Fifek

Normalni pracodawcy płacą na czas :))) i to jest "oczywista oczywistość" Jeżeli nie masz wynagrodzenia na czas uciekaj z takiej firmy

Ilona
@Pato-logia

Odeszło ich sporo z powodu tych opóźnień w wynagrodzeniach czy jeszcze jakieś inne powody były? Ciekawi mnie czy są takie osoby, które mimo upominania się tych wynagrodzeń nie otrzymały?

Frustracja

Kolejne miesiące upominam się o zaplacenie faktur na drobne kwoty - facet ciagle sciemnia - Nie dajcie sie nacignąc na faktury na przelew za zadne usługi. Tym bardziej na przelew bo juz nie zobaczycie pieniedzy za usługe

Zostaw merytoryczną opinię o Nica Coolers Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nica Coolers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nica Coolers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nica Coolers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nica Coolers Sp. z o.o.
  • Plac Wolnica 13 lok. 10