Colep Polska Sp. z o.o.

Kleszczów

Colep Polska Sp. z o.o.

Opinie o Colep Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@An@, czy próbowałaś wyjść z inicjatywą i zapytać o przebieg swojej rozmowy kwalifikacyjnej? Nawet jeśli spodziewałaś się rezultatu, być może warto było zapytać o kilka kwestii, które mogłyby Ci pomóc w przyszłych rozmowach rekrutacyjnych? Jakie masz zdanie na ten temat? @anonymous, co według Ciebie mogłoby pozytywnie wpłynąć na atmosferę w firmie?

@Agnieszka 08.10.2018 16:52

Czy Pani czyta ze zrozumieniem? Chyba nie

@Agnieszka 08.10.2018 16:52

Zapytałam na rozmowie jak wygląda kolejny krok rekrutacji i dostałam odpowiedz, że w ciągu dwóch tygodni ktoś się ze mną skontaktuje i powiadomi mnie o wyniku rekrutacji, nawet jeśli wynik jest negatywny. Czy uważa Pani, że powinnam sama zadzwonić i zapytać. Chyba nie. Chyba, że bawimy się w przedszkole tj. robi to firma Colep.

ToJa
@anonymous 09.10.2018 16:32

@ An, czy pamiętasz, która z Dziewczyn z HR prowadziła tę rozmowę rektrutacyjną? Nie możemy generalizować. Nie możemy przenosić negatywnych doświadczeń z jedną osobą na cały dział a tym bardziej na całą organizację.

@anonymous 09.10.2018 16:32

Oczywiście rozumiem Twoją wypowiedź. Jednak dlaczego miałabyś nie zapytać o przebieg rozmowy rekrutacyjnej? Być może w Twoim przypadku brak kontaktu ze strony firmy to jednorazowy przypadek? Podsumowanie rozmowy kwalifikacyjnej czyli mówiąc potocznie tego jak na niej "wypadliśmy" może być dla nas ważną lekcją. Wskazówki, które otrzymaliśmy od rekrutera mogą pomóc nam przy kolejnej rekrutacji a także pozwolą skorygować ewentualne błędy jakie popełniliśmy.

An@

Ogromnie nie polecam. Wymagania co do Specjalisty ds.Bhp ogromne, niestety pensja na tym stanowisku ociera się o najniższą krajową. Po rozmowie rekrutacyjnej zapewniono mnie, że odpowiedź nawet jeśli będzie negatywna dostanę w ciągu dwóch tygodni. Minęły dwa miesiące a odpowiedzi nadal brak. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

anonymous

Atmosfera w tej firmie jest tragiczna. Colep szuka jedynie uległych pracowników, uczą tego aby jeden na drugiego donosił. Stanowczo odradzam pracę tam!!!

były pracownik

jedna z gorszych jak nie najgorszych firm w jakich pracowałem płaca nie równa wykonywanej pracy operator wysokiego składowania bierze na rękę około 2200 a nawet mniej a tyra za dwóch starzy pracownicy to zazwyczaj nieroby i (usunięte przez administratora) tak zwani (usunięte przez administratora) siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią(usunięte przez administratora) nawet nie wie co się dzieje na magazynie (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Były pracownik czyli atmosfera między starymi a nowymi pracownikami jest nienajlepsza? Czy uważasz, że jest na to jakiś sposób, by to poprawić? Sama firma Colep Polska może nie mieć takiego wpływu na swoich pracowników. @Zainteresowany zarobki podchodzą pod tajemnicę handlowo i takich informacji nie ujawnia się na forum publicznym.

@Agnieszka 24.03.2018 14:52

Może ty podsuniesz nam jakiś pomysł?

Jola
@Agnieszka 24.03.2018 14:52

Nie prawda, niektóre firmy publikują widełki płacowe przez co zachęcają niektórych a zniechęcają innych. Obie strony nie marnują czasu. Pod tajemnicę handlową wchodzą ceny, marża itp..

Agnieszka

Witam, oferty pracy w firmie Colep Polska w Kleszczowie: Pracownik Biura Obsługi Klienta, Asystent Produkcji, Laborant, Magazynier, Operator Linii Filling, Chemik ds. Rozwoju produktu, Operator Linii. Link do strony na której należy składać aplikację: https://pl.indeed.com/Praca-Colep-Polska-Sp-Z-O-O. Ktoś z Was myśli o aplikacji? A może pracujecie już w tej firmie i możecie powiedzieć czego można się spodziewać w pracy?

Dostawca

Bardzo kiepski płatnik. Nie płacą w terminach faktur. Bardzo się opóźniają. Z czego to wynika to nie mam pojęcia.

Dominika

Słyszałem, że to dobry pracodawca.

Zainteresowany

Witam, mógłby mi ktoś zdradzić chociaż trochę na jakie pieniądze może liczyć pracownik działu technicznego, elektryk lub mechanik jaka atmosfera socjal itd, z góry dziekuje

TakTak
@Zainteresowany 19.03.2018 14:17

Polecam zadzwonić do HR

Zatrudniają pracowników z orzeczeniem a nie potrafią o nich stworzyć im odpowiednich warunków pracy. Praca na produkcji jest ciężka, a panie pracujące tam dłużej bardzo bardzo pomiatają nowymi. Najlepiej jak by za nie wszystko zrobić. Przynieś, wynieś, pozamiataj. Mam druga grupa i pracy się nie boje i mimo moich chęci do pracy psychicznie nie wytrzymałam

Kojoto
@Były pracownik 15.03.2018 23:39

Ja niebawem idę tam do pracy mam druga grupę pracy się nie boje a z kobietami sobie poradzę

Alberto

Praca jak praca, jest dowóz, ludzie się dogadują. Pieniądze są na czas.

Olga

Podpowiedzcie jak się pracuje? Jaka macie atmosferę w pracy?

Kwiecień

Czy do Colepu są jakieś przewozy pracownicze?

Anonim

Jakie są zarobki? Proszę o odpowiedź.

Agnieszka

@Kolega z biura czyli pracę w biurze firmy Colep Polska polecałbyś wszystkim zainteresowanym? Piszesz, że polecasz firmę do zdobycia doświadczenia. Podejrzewam, że to oznacza, że firma nie robi problemów osobom bez doświadczenia i jak najbardziej mają one szansę na zatrudnienie? Czy mogą się wypowiedzieć teraz pracownicy z produkcji? Macie podobną opinię o firmie?

Kolega z biura

Pracodawca może i nie jest idealny, wszyscy pracują na pełnych obrotach w ciasnych pomieszczeniach biurowych, ale za to pracodawca inwestuje w pracownika, daje rozsądną swobodę w organizowaniu sobie pracy i jeśli się ciągle nie choruje ani nic nie odwala, dostaje się premie. Zarobki są względne. Dużym plusem są sympatyczni i uczynni współpracownicy, naprawdę fajni ludzi tam pracują. Polecam tą firmę, szczególnie osobom, które rozpoczynają karierę - nawet świeże osoby dostają odpowiedzialne zadania, można więc zdobyć sporo doświadczenia. Co do pracy na produkcji czy magazynie, niech się wypowiedzą ci, którzy mieli tam okazję popracować.

Agnieszka

@Normalny polak mam wrażenie, że opisujesz pracę za granicami naszego kraju. A tu wątek dotyczy Polski. Możesz określić jakie dokładnie masz zdanie na temat firmy Colep Polska i jaki masz z nią związek?

Normalny polak

Takie żydostwo tylko w polsce (usunięte przez administratora) taki sam jak Indesit! Nie na daremno sie mówi że polak za granicą najgorszy jak tylko dostanie troche władzy że rodaka by zaje..ł jak w Polsce robią to samo wstyd mi za takich ludzi nazywać ich brzydze się rodakami!!

Agnieszka

@Jarosław I Wielki dobrze wiedzieć, że studenci są traktowani jak pełnoprawni pracownicy w firmie Colep Polska i mają szanse rozwinąć swoje umiejętności i wielu rzeczy się nauczyć. Rozumiem, że wszystko zależy od działu, ale pewnie do jakiego by się nie trafiło to i tak szansa na rozwój jest duża, tak?

Agnieszka

@Jarosław I Wielki czyli studenci mogą śmiało aplikować do firmy Colep Polska i nie będą tam parzyć kawy tylko się wielu przydatnych rzeczy do doświadczenia nauczą? Firma też nie ma problemu z zatrudnianiem osób bez doświadczenia?

@Agnieszka 05.01.2018 12:05

@ Agnieszka. Studenci mogę śmiało aplikować. Aktualnie, to właśnie absolwenci stanowią główną siłę roboczą. To jest prawdziwy poligon doświadczalny..... gdzie rosną tygrysy... :)

@Agnieszka 05.01.2018 12:05

@ Agnieszka. Studenci i absolwenci są angażowani do bardzo poważnych projektów. Oczywiście wszystko zależy od działu.... ale pole do rozwoju jest olbrzymie. Napewno jest szansa się wykazać...

Jarosław I Wielki

Ta firma nie jest zła. Zwłaszcza dla ludzi, chcących zdobyć doświadczenie zaraz po studiach, zrobić dodatkowe kursy czy uprawnienia. Wszystko zależy na jakiego szefa się trafi. Ale i robotnikom się ostatnio poprawia. Są działy, gdzie operatorzy zarabiają całkiem nieźle... najlepiej chyba na procesie, ale tam nie posiedzisz. No i ta chemia. Zobaczymy co będzie dalej, bo teraz duże zmiany osobowe.

Kuba

Pracowałem tam ponad 3 lata. Wszystko zależy gdzie i na kogo trafisz. Do liderów i kierowników na produkcji bym się nie przywiązywał. W tym czasie miałem 5 liderów +2 llideów techników. 3 kierowników komórki, 3 szefów produkcji i nad nimi 3 menagerów. I jeszcze podlegałem 2 szefom utrzymania ruchu. Duża rotacja jak na to , że ani razu nie zmieniałem komórki. Trzeba mieć mocną psychikę ,żeby komuś nie nadepnąć na odcisk. Co do zarobków niski poziom operatorzy 2010 do 2300 brutto. Technik 2800 brutto w górę ale szału nie ma. Dziewczyny po chemii lub mikrobiologii dostawały trochę na zachęte ale poznałem takie co je po 3-4 latach doganiała najniższa. Za soboty niedziele 100% w tyg.50%. Za system brak dodatków. A i co 3 miechy maks 45% premia pierwsza po 7 miesiącach.

Agnieszka

@Nie placzek i nie macie żadnych dodatków za pracę w miejscu z rakotwórczą chemią? Nie widzę żadnych ogłoszeń w internecie na takie stanowiska jak Wy macie w firmie Colep Polska i ciężko mi sprawdzić co firma oferuje na takim stanowisku. Możesz opisać dokładnie Wasze warunki zatrudnienia?

Misiewicz

Zdolni ludzie robią w tej firmie bardzo szybkie kariery... oczywiście, nie zarabia się kokosów, ale można w ciągu 2-3 lat przejść od szeregowego pracownika do koordynatora czy managera. Praca jest wymagająca... ale coś za coś. Nie można tylko narzekać. Trzeba mieć tylko otwarty umysł i nie bać się ryzyka.... i odpowiedzialności.

Nie placzek
@Misiewicz 13.07.2017 19:27

Nie rozumiem jednej kwestii w Pana wypowiedzi. Napisal Pan cytuje: "Praca jest wymagajaca... ale cos za cos." Moglby Pan uargumentowac to "cos"co sie dostaje w tym zakladzie za wysilek wlozony w nauke i poswiecenie w pracy zwazajac na to, ze praca faktycznie jest wymagajaca a odpowiedzialnosc wysoka. Nie wydaje mi sie (i sadze, ze nie tylko mi, jak nie 90% pracownikow) ze harowa gdzie brakuje ludzi w zalodze, najnizsza krajowa jest wystarczajacym argumentem pozawalajacy mowic , ze np. na dziale mieszania, gdzie ma sie do czynienia z rakotworcza chemia 1600 zl to chociaz pozory stwarzajace godziwe wynagrodzenie?

Agnieszka

Czy Wy opisujecie jakieś konkretne stanowiska, które zarabiają takie pieniądze i pracują w nocy? Rozumiem, że nie jesteście zadowoleni z pracy magazyniera, ale o innych stanowiskach nikt nic nie pisze. Sama firma Colep Polska Sp. z o.o. ma dużo ofert pracy i nie musi to oznaczać, że każdą posadę macie odradzać: https://www.gowork.pl/praca/colep-polska-sp.-z-o.o.;pr Wypowie się ktoś o tych stanowiskach?

Ok

Rzeczywiście są świetne zarobki jak 6 nocek z rzędu pracujesz to na najniższej krajowej 1800 zł zarobisz to rzeczywiście bardzo dobre zarobki w dzisiejszych czasach..........

Ludzie, co Wy wypisujecie. Przecież to jest przykład porządnej firmy. Zarobki idealne do posiadanych umiejętności. Kierwonik produkcji wykwalifikowany. Zna sie na robocie jak mało kto. Dyrektor operacyjny spoko gość. I pogadasz, pożartujesz, nie nakrzyczy na Ciebie. Świetna atmosfera w zakładzie, ludzie uśmiechnięci , szczególnie cieszą się gdy jest przezbrojenie albo trzeba coś posprzątać. Nikt na nic nie narzeka. Porządny zakład , a nie (usunięte przez administratora) jakiś (usunięte przez administratora).

Justa

hej powiedzccie mi jak tam sie zarabia teraz bedac na umowe zlecenie?

Agnieszka

@ksjngslkjrgnjklsd no jeżeli pracownicy wiedzą od pracodawcy o wszystkich warunkach przed podpisaniem umowy i ją podpisują tzn. że się godzą na te warunki. A Ty pracowałeś w Colep Polska i masz takie same zdanie?

Agnieszka

Czy inni pracownicy produkcji mają takie same odczucia jak @xq, bo może po prostu to za ciężka praca dla Ciebie, a dla innych jest w porządku. Każdy człowiek jest inny i ma inne predyspozycje. To ważne do wyjaśnienia, bo akurat Colep Polska poszukuje pracownika produkcji i może ktoś będzie chętny (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6686078?keywords=&region=).

Zostaw opinię o Colep Polska Sp. z o.o. - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colep Polska Sp. z o.o.