HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

FRES

potrzebują na kasę do NETTO może ktoś chętny

szatan

robic robic osly za 1800 jazda sznela arbait mach frei

sfinja

to koniec firmy nawet za cene upadłości podwyżek nie będzie !! a wycofani z niemiec za psie pieniądze to tylko na chorobowym moga posiedzieć to poczatek konca a raczej juz koniec niemcy zaczynają otwierać swoje zakłady bo na tts polegać nie można tam się opłaci u nas nie!! starych już nie ma a ci co zostali tylko patrzeć jak pójda za listonosza robić!

iluzja

gad a Ty to jakiś wróżbita czy jak w proroka się bawisz??

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

gad

Jeszcze troche i troszeczke zostanie garstka starych pracownikow reszta mm?horst juz sie poglubil w tym wszystkim ,przeroslo go to,czekam jak go wywala i bede smial sie do utraty sil jak z magda,pamietajcie 15 zl brutto to jest wynik a gdzie starzy pracownicy co nic nic nie dostali wstyd i hanba.

gad

Witam tu ptasie radio,znowu 3 osoby zwolnily sie z kadlubow,co zrobic?dac ludziom zarobic ale uczciwie,a nie sobotami i niedzielami i problem jest rozwiazany,pomaranczowi sa do pomocy zielonym,a zieloni nic nie wiedza ot taka polityka ,murzyn zrobil swoje teraz moze odejsc .pamietajmy dobre zarobki dobra praca

sfinja

wszyscy uciekają bo zarobki żenujące i robota syf do tego układy pasożytnicze już z niemiec ludzi ściągają bo nie ma kto robić w niemczech też wałki z podatkami i wypłatami płaconymi w złotówkach czyli 5200 zł na miesiąc z tego hotel sobie opłać 220 euro abonament telewizyjny 18 euro a na koniec wyrównasz niedopłatę z podatku jakieś może ze 2000 euro za rok powodzenia życzę :)

gad

Czas jest powoli mija dla Konia tez,

gad

Zgadzam sie z toba kolego,tj.jakis zart

krzyś okularnik pokłady

hahahah słynne pokłady kapusie konfidenci Koniu kierownik burak ze wsi

gad

Bym zapomnial,pink floyd spi na nockach i nic z tego sobie nie robi a Apis go caly czas go kryje,jak mozna tak robic?bierze kase i niema wstydu przed kolegami ?uklady?horacy ,pink i apis jedna klika,ktora udaje ze pracuje,dobrze ze opuscilem ten szpital jestem juz zdrowy,mam nadzieje ze w koncu ktos dobierze wam sie do (usunięte przez administratora) a bym zapomnial?kapusie sa wsrod was,no no,uwazajcie ;;;;;!!!!!!!!!!

gad

Mam nadzieje,ze Pan Prezes w koncu sie obudzi i zobaczy ze go wszyscy oszukuja.mianowicie,glowni kierownicy,kierownicy dzialow i niepotrzebni i smieszni prowadzacy ,syf,uklady i zenada,szczegolnie na pokladach.Apis nigdy nie mial rolki w dloni a glupa pali tak jak horacy ktory donosi na swoich kolegow i pnie sie do gory.pa.ka

HRABIA

wszędzie trzeba pracować a my Polacy tylko narzekamy

jozef

hahah inka wynik i zysk dla kogo ? bo chyba nie dla zwyklych ludzi essa

wacek

ta firma to pełne dno .odrazu masz terror na wejściu pomysl sobie czy chcesz tam pracować. zarabiasz czyste godziny zadnych diet czy cokolwiek jeszcze sam za wszystko płacisz za hotel internet i pranie. zostaje ci psi grosz na zycie. jak jechac za granice to zeby zarabiać a nie zeby oni na tobie zarabiali. nie polecam ...

stary prac

zatrudniają już ukraińców bo nie maja kogo nie wyobrażam sobie siedzieć z nimi przy jednym stole na stołówce dziadka mi unicestwili upo-wce będe ich tyrał niech któryś sapnie

czattt

Pewex zapewne jesteś ztych pierwszych pracowników zatrudnionych jak powstała firma atak bronisz ten syf itak na marginesie to tu opisując tts maja rację tam rotacja jest szypsza niż wodą w klozecie.Prezes i mu podlegli kierownicy jedną elita

heniek

chlopie nawet nie bierz tej ofery jako stolarz w greiswaldzie chyba ze chcesz zyc za miske ryzu i 3 razy dzienie sprzedany przez kolegów o byle co

eres

jak to w kapitalizmie,wyzysk pracowników najważniejsze ile prezesi zarobią reszta się nie liczy!!!!! pozdrawiam

many
@eres

witam daj znac czy pracujesz na tych jachtach jako stolarz. jak mozesz to odezwij sie na meila. mariusz6565@interia.eu.

op

syf mobing smrod ludzie bez holoru nie polecam

pawlo
@op

witam mam pytanie chcą mnie wysłać do pracy jako Stolarz do Niemiec z firmy TTS do Hanse Group w Greifswald czy może ktoś podpowiedzieć co to jest wogóle za firma i jaka jest płaca i czy wogóle warto,Bardzo proszę o opinie i z góry bardzo dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.