Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Łozienica

Opinie o Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Krzychu

He he też zauważyłem ,że Maja to pewnie ktoś z HR bo styl pisania to normalnie jakbym z panem R albo panem W z HR rozmawiał

anonymous

zauważam, że teraz HR zaczyna się udzielać pod fałszywymi nickami na forum z opiniami :)

Maja

@Jack, dlaczego uważasz, że szkoda czasu na pracę w tej firmie? Skąd wynika Twój negatywny stosunek do Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.? Mógłbyś rozwinąć swój komentarz?

Radek
@Maja 07.11.2017 11:36

Droga Maju napisze ci tak.....doskonale wiem ,że pod psedonimem Maja na 100% kryje się ktoś z HR tts i po co pytam!!! To jest forum dla zwykłych ludzi wyrażających szczere opinie i niech tak zostanie droga Maju

Szukasz pracy?

Krzychu

Niestety fakt niezapszeczalny odkąd niema erniego to jest katastrofa jeżeli chodzi o zasady tylko jeden drugiego by za paczke ciastek teraz sprzedał co oczywiście pasuje panu W z HR bo na tym opiera się teraz polityke firmy .

anonymous

Prawda jest taka,że odkąd niema erniego to kierownicy chodzą jak zagubione owieczki i nie wiedzą co maja robic a wiadomo cierpia na tym pracownicy no i ta propaganda na wszystkich portalach reklamy itp. Wymiotować już się chce od tego

Jack

Szkoda czasu na prace w tej firmie :)

Możliwe, że przyszły kierownik

Dokończenie mojej uciętej wypowiedzi (przyszły kierownik) ...Potem trafia na wybrany (nie przez siebie) dział, by pod okiem lokalnych "nauczycieli" rozpocząć docelową pracę. Nauczycielom tym nierzadko brakuje wiedzy czy umiejętności, chociaż są wyjątki. Nowa osoba ma przez 2 tygodnie "taryfę ulgową" - nie rejestruje się w systemie "efektywności/szybkości". Tu jest właśnie główny problem dlaczego tak dużo osób po tych 2 tygodniach odpadnie/ odejdzie. Po okresie ochronnym - nowy pracownik tak naprawdę niewiele jeszcze umie - owszem zrobi pewne rzeczy ale w czasie 2-3 krotnie dłuższym niż doświadczony pracownik który np, szablony na kilkanaście rodzai łódek ma w pamięci, zna "triki" jak przyspieszyć/ ułatwić sobie pracę. Jednak to nie jest praca samodzielna - pracuje się w zespołach. Zespół jest rozliczany z czasu w jakim zrobi daną łódkę. Kierownictwo co jakiś czas ucina kilka procent czasu z danej łódki - dojąc pracowników ile się da. Kiedyś było np: 100h na podłogę - wyrabiali się w 90h. Kierownictwo - "super mamy 110%, oby tak dalej". Po czym za parę miesięcy norma dla tej łódki to było godzin 85. Kierownictwo " Mamy tylko 95% efektywności - panowie walczmy". I tak starzy pracownicy sami wyrobili sobie napięte normy - licząc chyba na podwyżkę - lub dla świętego spokoju od ględzenia kierownika. Teraz gdy dostają do "ekipy" młodego pracownika nie są tych norm w stanie utrzymać. Są gnębieni przez kierownictwo, że skoro mają taki staż i większą stawkę to mają pracować za "młodego". Niestety (a może na szczęście) nikt nie jest takim idjotą, żeby pracować za kogoś - mając często zarobki większe o 10% niż "świeżak", a nierzadko (o zgrozo!) takie same - powodu nie zdania egzaminu. Kończy się to tak - że nowy pracownik nie jest w stanie dotrzymać tempa i jest przez starych, delikatnie mówiąc ochrzaniany na każdym kroku - że nie tak, że za wolno, za cichym przyzwoleniem kierownictwa - i ich podwładnych prowadzących. Taki pracownik nie wytrzymuje psychicznie i woli iść do mniej płatnej pracy niż robić tu w ciągłym stresie i nerwach. Zarobki. Te 3 tysiące netto co piszą w ofercie to chyba z 4rema sobotami. Stawka na wejściu 17-18zł brutto - potem wskok na 19 - jak zdasz egzamin pisemny. Co pół roku jest system ocen - i jak jesteś dobry to dostaniesz 1zł podwyżki. Co kilka złotych kolejne podwyżki są blokowane przez pisemne egzaminy - i choćbyś był bardzo dobrym "pracownikiem fizycznym" ale masz kłopoty z pamięcią, czy wyrażaniem swojej wiedzy pisemnie to tutaj utkniesz. System ten na początku na prezentacji miał zakładać - że jeżeli nawet po roku okażesz się świetny i bezbłędny w tym co robisz (na dodatek szybki) to będziesz zarabiać tyle co ci co robią tam po 10lat - i dostaniesz nawet 5zł podwyżki. W praktyce szybko okazało się to fikcją i uzyskanie podwyżki więcej jak 1zł jest mało realne. Dodatki za dodatkowe zadania i premia motywacyjna o której piszą na stronie to jakaś abstrakcja. Nie ma czegoś takiego. Niezależnie czy firma zarobi np: 100 mln czy zarobi 200mln to pracownicy nie mają z tego żadnej premii. Jedyne co są to premie za 100% frekwencję - zależne od stażu pracy. Nadgodzin jest w bród w pełni płatne, rozliczane co kwartał, chyba że będzie spadek zamówień , to firma poprosi cię byś wziął sobie za nie wolne, co spotkało właśnie mnie. Mimo, że miałem łącznie 6 nadgodzin - zarobiłem mniej niż osoba która ma nadgodziny w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo miałem 4 dni bezpłatnego wolnego :DDD. Najlepsze podziękowanie od firmy za poświęcanie swojego czasu wolnego, by nadgonić opóźnioną produkcję. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

Macpersonz

Mieszkam niedaleko TTS i jestem zainteresowany praca tam, prosze napiszcie mi jak traktuja "nowych" uczacych sie pracownikow ? rozumiem ze uczyc kogos to udreka ale... czy to co mowia o placach? jeest prawda 2300 na reke plus jakies dodatki?? co z nadgodzinami ? i czy jest miejsce gdzie mozna spokojnie zjesc, jak i czy czas na to przez caly "dzien pracy " to pare minut czy w skopoju mozna zjesc ?? a co z paleniem Panowie pracujacy, badz co pracowali tam ? szczerze pytam bo nie wiem czy zatrudnic sie w tym miejscu. Prosze o szczere Rady.

Zainteresowany

Witam slyszalem ze duzo jezdzicie do niemiec.kazdy jezdzi? Duzo mozna zarobic

janek z rudego

tts to dobra firma z przyszloscia ale powinna troche bardziej szanowac ludzi ktorym zalezy na pracy i wyluzowac troche z tym czasem na procenty wtedy mieliby szanse naprawde sie rozbudowac jak ktos wie ze ma stabilna prace bez przesadnych cisnien zazwyczaj pracuje sumiennie co zamiast czasu w procentach?a no poprawic klimat pracy tzn :życzliwe odnoszenie się do siebie wszystkich zatrudnionych osób, traktowanie pracowników i przełożonych z szacunkiem, równe traktowanie wszystkich pracowników, zapewnienie odpowiedniego obiegu informacji, aby żaden pracownik nie czuł się niedoinformowany ani obmawiany, a o swoich obowiązkach musiał dowiadywać się od kolegów, a nie od przełożonego, jasny podział zadań i stanowisk, by każdy wiedział, co należy do jego obowiązków, udzielanie merytorycznego wsparcia, kiedy pracownicy będą borykali się z problemami, organizację nieformalnych spotkań integracyjnych, na które będą zapraszani wszyscy członkowie zespołu,zapewnianie bieżącej informacji zwrotnej na temat wykonywanych zadań – nagany powinny być udzielane sam na sam, natomiast chwalić należy przy całym zespole.to wszystko mysle ze nie pogorszyloby ilosci i jakosci wyprodukowanych łódek.

ciekawy

Ostatnio rozmawiałem z kadrową na temat pracy w TTS i sama mi powiedziała, że cały czas szukają ludzi do pracy Nie wiem czy dobrze zapamiętałem z rozmowy ale podobno jest firmowy bus do Łozienicy z Goleniowa.

Możliwe, że przyszły kierownik.
@ciekawy 01.10.2017 20:36

To i ja dodam rzetelną opinię. Szukają do pracy, jest mnóstwo nowych osób - ale w tych nowych osobach jest ciągła rotacja, bo 9/10 bardzo szybko odchodzi. Są tam różne działy. Wg. uciążliwości pracy to będzie (od największej): Malarnia, szlifiernia, laminiarze, finisz, monterzy, logistyka, utrzymanie form. Są jeszcze oddzielne stanowiska : malowanie lini, czyszczenie wiaderek, kontrola jakości - jednak tam trzeba mieć znajomości i wysokie kwalifikacje. Jest jeszcze krajalnia, ale ludzie mają tam na tyle atrakcyjne wynagrodzenie, że jest tam pełna obsada*. 1. Malarnia - praca polega na malowaniu natryskowym elementów jachtu. Podstawiane są nawoskowane formy - po czym malarz pistoletem maluje. Praca w kombinezonie ochronnym, masce pełnotwarzowej, w pyle i oparach żelkotu. Czasem jak już elementy są pomalowane malarz może iść robić podmalunek - malować ręcznie wałkiem bądź pędzlem niedomalowane miejsca. Tu już może iść bez maski (chyba, że go zauważy jakiś nadgorliwy dyżurujący kierownik). Jest tu dodatek za pracę w szkodliwych warunkach - 300zł brutto. 2. Szlifiernia - praca polega na szlifowaniu, wycinaniu otworów w elementach jachtu przygotowanych przez działy laminiarskie. Praca w hałasie (słuchawki), pyle (maska pełnotwarzowa i kombinezon ochronny). Podobnie jak na malarni jest tu ten dodatek. 3. Laminiarze. Tutaj jest ogrom działów, wszędzie mniej więcej polega to na smarowaniu mat z włókna szklanego, żywicą poliestrową z wiadra wałkiem, bądź maszyną (też z wałkiem). Potem te maty trzeba ułożyć w odpowiednich miejscach na pokładzie/podłodze/dachu/kadłubie. Inna osoba musi te maty "rolkować" - jeździć po macie takim wałkiem aż do usunięcia całego powietrza. Od czasu do czasu trzeba wkleić jakieś metale, czy porozkładać balsę - wg dokumentacji. Praca w pełnym kombinezonie, masce półtwarzowej, rękawicach gumowych - neoprenowych. Czasem kierownictwo w trosce o jakość laminatu - by uchronić go przed wodą kapiącą z czoła laminiarza zezwala na pracę "bez maski" - jest to ściśle określone wysokością słupa rtęci w termometrze. Nocą - zależnie który kierownik pełni "dyżur" można sobie tę maskę zdjąć (warto jednak mieć ją pod ręką - czy raczej pod brodą) i opuścić kombinezon "do połowy". Jednak każdy robi to na własne ryzyko. Jako, że warunki jak widać komfortowe - dodatku 300zł nie ma*. 4. Finisz - polega na naprawach zewnętrznej strony gotowych elementów - żelkotu. Czyli jak laminiarze narobili luftów - dziury i ubytki. Albo jak malarnia za słabo pomalowała (bądź nie ten kolor), to finisz ma za zadanie to naprawić. Ponadto ma wypolerować łódkę na błysk, zlikwidować rysy. Obecnie dział kuleje (nie nadąża z produkcją), z powodu braków kadrowych, wykwalifikowanych pracowników, i planowaniu produkcji - za mało czasu na dokonanie napraw. Praca - zależnie. Rzadko, praca w kombinezonie i masce. Większość tego nie robi - i potem chodzą po hali biali na twarzy od pyłu laminatowego. Dozwolona jest ochrona głowy i włosów - pozdro dla panny K :D. 5. Monterzy - Głównie polega to na wierceniu w gotowych pokładach jachtu i wkręcaniu na śruby elementów wyposażenia, od różnych uchwytów i osprzętu żaglowego, po gpsy, echosondy, silniki, lodówki i meble. Wkleja się tam też gumoleum przypominające deski, do chodzenia po gotowym jachcie. Praca bez masek i kombinezonu. Jedynie co można się ubrudzić klejem - każdy z dap ma tym uwalone ubranie robocze. 6. Logistyka - tu praca w miarę czysta - jedyne co potrzebne to siła fizyczna i trochę oleju w głowie, co by nie przejechać nikogo sztaplarką, ani nie zrzucić komuś z suwnicy formy na łeb. Praca polega na przemieszczaniu gotowych elementów/form pomiędzy poszczególnymi działami. Jedna osoba na sztaplarce służy za główny napęd, a osoby po bokach "kierują" elementem ciągnąc go w prawo/lewo. Co kilka dni jest "wysyłka" czyli ustawianie gotowych elementów suwnicą na tira, i zabezpieczenie go folią. Logistyka zajmuje się też wybijaniem gotowych elementów z "form" - głównie klinem i młotkiem, i sprężonym powietrzem. Praca bez masek i kombinezonów 7. Utrzymanie form - Nie mam za dużo informacji o tym mistycznym dziale. Głównie polega to na wycieraniu szmatkami, myciu form. Usuwaniu pozostałości po poprzednim elemencie, wypełnianiu plasteliną ubytków w formie. Na koniec co jakiś czas woskowaniu elementu szmatkami z woskiem. Praca bez masek i kombinezonów *** Jednak przy woskowaniu wskazane jest ubranie chociaż maski ze względu na chemiczny smród wosku. Nowi pracownicy - 90% przyjmujących się mimo kwalifikacji - zostanie wysłane na działy laminiarskie - bo tam obecnie jest największe zapotrzebowanie. Na początek dana osoba trafia na "szkółkę" gdzie uczy się kilka dni - co to w ogóle jest żywica, laminat, rolkowanie. Potem trafia na wybrany (nie przez si

Jonny

Witam, Dosktalem ofertę pracy w hanse yacht, można o jakiej info odnośnie warunków i hotelu, bo nie wiem czy przyjąć ofertę, mieszkam w Szczecinie może ktoś jeździ do Niemiec

Nieobojetny

Witam. Na początku swojej wypowiedzi chciałbym oswiadczyc że moim celem nie jest to by "obsmarowac" Firmę TTS ani obrazić osób zarządzających powyższa firmą. Jestem pracownikiem tej o to firmy i uważam że moje starania i sumiennosc w pracy słusznie są wynagrodzone ,lecz nie to jest tematem mojej wypowiedzi . W Firmie są osoby a nawet i grupy osób które wkladaja w swoją pracę dużo wysiłku i rzetelnie przykladaja się do przydzielonych im zadań lecz ich praca nie zostaje nagrodzona i moim zdaniem jest to nieuczciwie . Osoby które pracują ponad rok a ich wynagrodzenie uległo zmianie tylko raz po przejściu z okresu próbnego na umowę na rok czasu . dany pracownik po takim okresie nie widzi już sensu w tym co robi (chodź wykonuje swoją pracę bardzo dobrze i przykłada się do niej jak tylko moze) i odchodzi z firmy szukając innej pracy gdzie docenią jego starania ale Panowie zarządzający nie chodzi tu o to by takiego pracownika pozbyć się machnąc ręka. Wiem ten odejdzie a przyjdzie następny nowy (lub kilku) a pytanie kto ich nauczy pracy ? Kto będzie pomagał im jak tamtych już nie będzie? Pan XX (nazwijmy go tak) po ponad roku ma stawkę taka jak ten początkujący czyli pomocnik,to co szary pomocnik ma uczyć żółtego pomocnika, nadrabiać za niego robotę bo czasy gonią i do tego jeszcze tłumaczyć mu co dlaczego i pokazywać gdzie robi błędy i jak powinien prawidłowo wykonywać pracę którą została mu przydzielona. Moim zdaniem ktoś powinien się zainteresować dlaczego ten pracownik z takim stażem ma taką stawkę godzinową ,bo są 2 opcje (1 . Albo pracownik nie radzi sobie sam i po takim okresie pracy nie zasługuje na to by jego wynagrodzenie się podniosło ,ponieważ podstawy potrafi ale ma problem z zaawansowanymi rzeczami ) (2. Albo pracownik stara się jak może potrafi dużo rzeczy ,przychodzi na nadgodziny z własnej woli lub za prośbą kierownika czy też prowadzącego a jego ocena na "teście" nie wyszła najlepiej i nie mógł powtórzyć testu) a w takiej sytuacji gdy dobry pracownik nie zaliczy testu to kierownik jego działu czy też osoba upoważniona powinna zaczerpnąć opini prowadzącego czy dany pracownik jest sumienny i czy potrafi nie tylko podstawowe ale trudniejsze rzeczy (wtedy dana osoba uświadamia sobie że ten pracownik jest potrzebny i daje mu podwyżkę ) i to właśnie to powinno przewazyc wynnik testu . Na różnych działach są tacy ludzie a taka sytuacja nie podoba się wielu pracownika lecz nikt o tym głośno nie mówi bo boją się o pracę a pracownicy ze zbyt niskim wynagrodzenie nie mają już sił by upominać się o coś co im się należy. Chcialbym w koncu by ktoś z biura zainteresował się tym albo prowadzący poprzez kierownika zgłosił że dana osoba powinna być nagrodzona w trybie natychmiastowym za trud i wysiłek oddany pracy . Kończąc moją wypowiedź chciałbym jeszcze raz podkreślić że dana wypowiedź nie ma na celu obrazy ani szykanowania powyższych osób i imienia Firmy . Tylko ten problem . Dziękuję..

smolarek

nie warto tu pracować, w okolicy jest masa rozmaitych firm, które płaca nie gorzej, a jednak oferują lepsze standardy traktowania

Szukam pracy

Kamaro
@Szukam pracy 23.08.2017 15:23
Witam Widzę że TTS często szuka pracowników. Zastanawiam się czy firma ma transport dla pracowników z Szczecina centrum?...

Nie ma transportu. Możesz dogadać się na dojazdy samochodem z kimś, biorą 10-15 zł za kurs. To prawda, że obiecują stanowisko odpowiadające kwalifikacjom, a w praktyce wszystkich rzucają na laminowanie. Z 10 osób na rozmowie po wycieczce na hale produkcyjne zrezygnowało 5 osób, 2 kolejne po pierwszym dniu pracy, ja z jeszcze jednym pracownikiem podziękowaliśmy po tygodniu i w efekcie został jeden pracownik, który powiedział, że przemęczy się 3 miesiące, bo potrzebuje pieniędzy. To chyba najlepszy komentarz o warunkach pracy.

Maja

@życzliwy chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Jakie są według Ciebie dobre i słabe strony pracy?

Maja

@arozdecydowałeś się na przyjęcie oferty pracy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

aro

dostalem oferte pracy do H Y prosze o opinie

aro

jade w piatek na produkcje prosze o opinie

Wio

Czy ktoś wie jak tam w logistyyce? Znowu kogoś szukają.

joł
@Wio 01.02.2017 21:57
Czy ktoś wie jak tam w logistyyce? Znowu kogoś szukają.

mówia że jak w sanatorium

kelona

COś słyszałem o zaliczkach, tak zwanych pozyczkach w firmie, ale nigdy nie baralem

parodia

My starzy pracownicy!!!! Czyli 5 osob ////i wy ciagniecie cała stocznie ////prosze cie chlopie

qwert
@parodia 23.01.2017 19:14

Bo tak jest w tej firmie, osoby z doświadczeniem ciągną cała prace firmy, niestety większość nowych osób nie angażuje się w prace.

skaua

A ktos wie cos o pozyczkach w firmie? Tez podobno udzielaja wewnetrznie.

Dziwna firma i juz spalona lokalnie

Dalej szukają specjalisty ds controllingu. Tym razem na infopraca Od ilu to już miesięcy? Rekrutujący dyrektor wyciągnie jakieś wnioski? Bo na razie słabo słabo. Jeśli tak samo szybko myśli w biznesie i to on doradza prezesowi to nic dziwnego, że tak cienko przędziecie. Beton, to musi być jakiś beton.

dziwna firma

Fuuuuuj!!!

A taką wielką ochotę miałem, żeby zmienić branżę i przejść do TTS. A tu proszę, TTS = To Totalny Syf. To już wolę zostać w swoim kołchozie i niestety też za pensję głodową, ale bez obciągaczy skóraków i pod...rdalaczy!!!

brikston

siema o co chodzi w waszej firmie? od roku codziennie w radio stargard i radio szczecin ogłaszają się proponujac super prace za 2300 a pozniej za 3000zl o co k chodzi skooro przez rok nie moga znalezc ludzi??!! ja pracuje w birgstonie robota nie jest lekka ale hajs sie zgadza 3,5tys zł za 176h ale czterobrygadoowka piatek swiatek i niedziela w robocie . pzdr

Ano i
@brikston 04.11.2016 22:37

O to chodzi że tyrka jest ciężka i młodzi uciekają a i kasa też ich nie motywuje bo za mała. U nas żaden pracownik produkcji nie ma 3500 no chyba że z nadgodzinami ale to tylko świry i lizusy tak tyrajom żeby na wsi kasą szpanować. Jest też dużo ćpunów co białko walą przed robotą no i tacy wychodzą na super pracowników. No i wszech obecna spychologja czyli jedni walą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a inni za to płacą. Najgorsze jest to że za te dwa koła nie jeden cie sprzeda bo jest cutasem.

Żółtek

Ktoś strzela z ucha. Wiemy kto.....

podłoga
@Gruby 24.10.2016 18:08
Jako stary pracownik nie zgadzam sie z tymi wypocinami. To my starzy ciągniemy tą firme i to nam sie nalerzom podwyrzki. To my...

Ty się gruby najpierw naucz pisać po Polsku, bo wstyd przynosisz sobie, swojej rodzinie i firmie TTS :-) Ps. Starzy pracownicy to patologia ale jeszcze większa patologia to pomarańczowy strugający kierownika i kierownik strugający pomarańczowego :-). workaholic - nic dodać, nic ująć - pozdrawiam!

Stary
@Gruby 24.10.2016 18:08

Gruby,naucz się pisać bezbłędnie

Controllingowiec

To dziwne, że tylko ta firma ma problem. Takie oferty znikają w dwa tygodnie z rynku. Chyba, że oferta słaba finansowo i dają mniej niż min 12 kafli albo raportuje się do dziwnej osoby w strukturze, na gorsze nie ma co zmieniać :) Powodzenia!

andy
@Controllingowiec 13.10.2016 17:09

Dają trzy krotnie mniej od tego co napisałeś, więc się nie dziw ze jest jak jest.

Zastanawiajace

Dlaczego pozycja w controllingu jest tak dlugo nieobsadzona, chyba juz 3 miesiące firma ogłasza i ogłasza? Czy firma ma aż takie problemy wewnętrzne, że nikt nie chce się tego podjąc czy tak mało płacą, że żaden specjalista się nie godzi? ktoś? cos? jakaś podpowiedź?

bubu

Donosiciel prezia ale w sumie dla ludzi z produkcji nie ma on większego znaczenia.

Takityp

Coś w tym jest osoby z zewnątrz od kad jest nowy gościu od hr

Gość

Brygadzisci i nie pokrewnych firm zostają kierownikami???

JJ

Pracy jest tam od groma tylko jak w postach wyżej na własne ryzyko oni zatrudniają praktycznie prawie na bieżąco i na bieżąco wywala ją albo ludzie sami się zwalniają

Przerażony.

Jeśli ktokolwiek chcesz być więźniem za niewinność,to zapraszam do TTS ,SYF,BRUD,NIEKOMPETENCJA PRZEŁOŻONYCH,I KLATKA,chcesz dorabiać firmę swoim zdrowiem,udaj się do TTS,Oni ci zniszczą zdrowie,bo uważają że 16h , to godna stawka,pracowałem i widziałem,nie chcę nawet 20 zł na h od nich i tej pracy i tego zjebanego klimatu.ktokolwiek tam trafi ,to zrozumie o czym piszę..

JJ

Firma jak firma dorobić się nie do robisz praca dla samej pracy chcesz to robisz nie to nie tylko kończy się powoli brak ofiar przez te wszystkie lata opinia się troszkę ro zniosła i drzwi otwarte w firmie nowy sposób werbowania chyba nic nie da ludzie zaczynają mądrzeć i praca pod presją przestaje być zabawna pozdrawiam wszystkich zielonych jeszcze troszkę i sami zakasacie rękawy to dopiero będzie norma

Zdecydowany.

Najgorsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować ,a raczej brak przyjemności ,kołchoz,ludzie bez szczelni ,atmosfera nie ludzka,zero rozwoju ,tylko trzeba zapierdalać za ,16 zł brutto...Nie Polecam ,jak najdalej od tej firmy..

krysek

A czy ktoś orientuje się ile zarabia kadra? Jest ogłoszenie na specjalistę ds. logistyki.

gizmo pierd

firma tts nie szanuje pracownikow w okresie wakacyjnym zwalniaja ludzi z greifswaldu tlumacz hanse jacht jak zuzyte niepotrzebne skarpety zero stabilnosci kasa malaaaaaaaaaaa. znam sytuacje na biezonco pracuje bezposrednio pod hanse yachts A G .pieniadze smieszne 1300 eur .

Inżynier

UWAGA: Informacja skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie Technologia Tworzyw Sztucznych (TTS) w Łozienicy pod Goleniowem. Firma stosuje w umowach o pracę zapisy, które nie są zgodne z obowiązującymi przepisami. Podpisanie takiej umowy może spowodować wiele problemów dla pracownika, który zdecyduje się podpisać taką umowę - rozstrzygnięcie jest możliwe tylko i wyłącznie na drodze sądowej (może to trwać / będzie powodowało wiele nerwów / będzie powodowało koszty sądowe).

gizmo pierd

pracuje w tts od maja 2015 z poczatku bylo ok jestem oddelegowany do hanse yacht w greiswaldzie .pieniadze sa smieszne firma TTS. kantuje na wyplatach jak sie tylko da zarabia sie 6000 nawet 5900 zl .trzeba kupowac samemu euro .hotel 1200zl twoj koszt i dojazdy okolo 500zl .hotel lipny brak grzejnikow w lazienkach .ogolnie niepolecam chyba ze w akcie desperacji.na reke zostaje okolo 3800zl

XMan

Chyba koledzy co tu piszą nie mają aktualnych informacji o firmie. Co do stawki muszę się zgodzić na początku ma się 15zł ale jest możliwość podwyższki, zarówno każdy pracownik dostaje miesięcznie premie frekwencjom. Co do środków BHP wcześniej tak było, że tego nie było ale to sami pracownicy buntowali się by nie przestrzegać tych przepisów. Teraz jest od górny i obowiązkowy nakaz używania masek i kompletnego kombinezonu. Jest dużo rzeczy do poprawy ale widzę, że firma idzie w dobrym kierunku. Każdy by chciał od razu kokosy zarabiać ale do tego trzeba być solidnym.

Karotn

Nie polecam isc do tej formy, kierownicy podpierdzielaja jak tylko moga. Dostajesz stawke 15 zl a masz robic za 3. Jesli bedzie taka szansa ze dostaniesz podwyzke to po czasie cie zwolnia bo za duzo zarabiasz. Do niemiec z tej firmy tez sie nie oplaca jechac do pracy za 8,5 euro na godzine w tym musisz sam wszystko oplacic. Ludzie robia bez maski i kombinezonow, wgl brak bhp. Pozdrawiam

krzysztof

w tts robia juz ukraincy sami sobie odpowiedzcie na pytanie why why ???

snfi

za 3 tys w greiswaldzie buhahahahhahahaah dla stolarza i elektryka miod malina lece pedze

gustaf

robota w tej firmie jest dla 2 grup pierwsza to kaskaderzy szukajacy byle czego a druga to kapusie ze stargardu 1800 zl rewelacja buhhhaha srodki ochronne w szkolach maja lepsze bhp zerowe jak ktos chce sobie zmarnowac zycie styrenem to zapraszamy

szatan

HAHAH SZEF NIE NALEZY DO NAJGORSZYCH FIRMY CHYBA CI SIE POMYLILY

oho

Jasne jasne, pracuje tam od jakiegos czasu, praca smierdząca ale naprawde miła atmosfera u mnie na dziale. tjw pisza bo nie maja zajecia i tak wrócicie z podkulonym ogonkiem jak roboty nie bedziecie mieli

Zostaw opinię o Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. - Łozienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.