HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

ABC

Dzień dobry. W jakich godzinach zaczynają się poszczególne zmiany ?

@ABC

Dzień dobry, zmiany zaczynają się o następujących godzinach: 6:00 (I zmiana) 14:00 (II zmiana) 22:00 (III zmiana) Pozdrawiamy, Zespół HR

Lobomax

Witam. Czy nocki zaczyna się od niedzieli czy od poniedziałku?

@Lobomax

Dzień dobry, nocki zaczynają się w niedzielę o godz. 22

Zniesmaczony

Weźcie sie za sprawdzanie lidzi na L4 zwlaszcza tych malołatek co biora zwolnienia na dzieci na lewo... my pracujemy,a one lecą w kulki...co druga do zwolnienia,zwlaszcze z małych elementów i formierni

Ricky 11
@Zniesmaczony

Zawsze tak było...najlepiej madki maja jak chodza na zwolnienia na dzieciaki...wieksza połowa takich zeolnien to pewnie ściema bo sie pracowac nie chce. Do zwolnienia każda po kolei ktora nadużywa L4 na dzieci

Edyta
@Ricky 11

Ale dlaczego myślicie że nadużywają tych zwolnień? Jaki jest sens tego wtedy, jak mniejszą pensję się dostaje na l4?

Magda
@Zniesmaczony

Takie problemy prosimy zgłaszać do kierownika lub bezpośrednio do kadr albo działu HR. Jeśli są takie podejrzenia można tez samemu zgłosić do odpowiedziach instytucji podejrzenie o nadużywaniu L4.

Bolek
@Edyta

A no taki ze się robić nie chce...tylko co chwilę na zwolnienia latać. Wezmą zwolnienie na dzieciaki a dzieciaki samopas biegają całymi dniami,zdrowe. A mamuski się bawią na baletach

@Bolek

Co się kobiet czepiacie potrzebują to biorą takie jest ich prawo.To chyba kawalerowie co u mamy mieszkają i dzieci nie mają takie żale wypisują.Ciekawe jak też będą mieć to dalej będą tak beczeć.

Lolek
@Magda

Było zglaszane do przelozonych z tego co wiem. Kiedyś jak byłem na zwolnieniu wyszły wtedy poważne problemy zdrowotne to przyjechało dwóch panów z firmy zeby mnie sprawdzić czu faktycznie będąc na zwolnieniu jestem w domu czy moze "dorabiam" gdzies na czarno. Moze warto i teraz sprawdzac ludzi,bo większość zwolnien to zwolnienia na bolaca głowę albo (usunięte przez administratora)

Dżesika

Wcale nie kawalerowie... kobiety,które również pracuja i maja dzieci... wszystko w miarę rozsądku... przyjdzie taka jedna czy druga...biedna bo dzieci chore i nie ma z kim zostawic to sru na zwolnienie...a potem płacz bo podwyżek nie dostają itd... a potem te kobiety ktore maja serio chore dziecko czy dzieci idzie na zwolnienie to jiz jest mierzona miarą tej która tych zwolnień nadużywa i bierze je na "lewo"

Magda
@Lolek

A skąd pewność, że nie sprawdzają? Może kontrole są robione dyskretnie bez informowania całego działu, a przynajmniej tak powinno się to robić.

Kama
@Dżesika

podstawą jest chyba komunikacja, przecież można pogadać z liderem (czy kto tam u was prowadzi zmiany) - kazdy jest tylko człowiekiem... a ściemę widać od razu.

Dżesika
@Magda

Gdyby tak było to już połowa miała by zonka tego typu ze dostałaby jakies upomnienie czy wypad z firmy...

Ja pierdzile
@Ricky 11

Ja rozumiem że w TTS ludzie nie muszą mieć wykształcenia jakiegoś szczególnego ale kolego Madki? bez jaj...Tadą jesteś? Praca jak wszędzie zawsze znajdą się karierowicze co po trupach lecą a prezesowi to już nie powiem co by zrobili za parę złotych... Tłustych kotów w TTS nie brakuje...

Ty

Czytasz co piszesz?

Ty
@Magda

Nic nie robią, bo nie mają z tego kasy

@Ty

Kasa to raczej nie wszystko? A jeśli jakies nieprawidłowości miałyby występować to raczej wzięliby się za to? wobec tego jak ta sytuacja obecnie z tym wgląda, bo widzę, że ten wątek był poruszany jakiś czas temu, wiesz może?

Kuba 19
@Ricky 11

Nie ma czegoś takiego jak większa połowa. Połowy ZAWSZE są równe.

Jak wygląda ścieżka kariery w Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

O jakie stanowisko pytasz?

Izabela
@Adam

Ja jestem ciekawa czy można że stanowiska na produkcji awansować wyżej, np do biura?

@Izabela

Odpowiadając na Pani pytanie - tak, mamy wielu pracowników, którzy awansowali wewnątrz firmy.

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Pitiplum

Hej pytanie do ludzi obecnie pracujących, po krótce mógłby ktoś opisać co robicie i jaki dział? Ludzie brygadziści. Jaki jest system godzin 8h? Czy 10h? Ile zmian jak z wolnym, obecnie jestem w identycznej pracy na tzw finishu czyli gotowy produkt do szlifowania i polerowania ewentualnie zalewki jest tam jakieś miejsce na podobnym stanowisku?

@Pitiplum

Dzień dobry, Produkcja pracuje na 3 zmiany. Pracujemy 8 godzin dziennie. Posiadamy różne działy m.in. dział finiszu. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana współpracą zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@hanseyachts.pl

XYZ

Wszyscy mówią o kobietach które chodzą na ,,lewe zwolnienie lekarskie” a nikt nie porusza tak ważnego tematu jak (usunięte przez administratora)w miejscu pracy który gołym okiem można zaobserwować w tej firmie ;)

Natalia Z.

Jaki jest system pracy ? Czy jest możliwości pracy na jedną zmianę?

@Natalia Z.

Dzień dobry, na produkcji obowiązuje system zmianowy. Na większości działów obowiązują 3 zmiany.

Malaga

Praca w takie upały to jakiś koszmar dla pracowników TTS ! Ludziom robi się słabo , pot leje się po D… , a wy robicie 10 minut dodatkowej przerwy !? To kpina . Taka firma , a ludzie robią w tragicznych warunkach . Gdzie jest klimatyzacja ?! Powyżej 28 stopni możemy odmówić pracy , a jeśli nie to skróćcie czas pracy bo człowiek po 8 godzinach takiej męczarni w domu musi odchorować swoje . Po drugie pensja do tego jaką robotę odwalamy to jakaś tragedia …

Natalia
@Malaga

A napoje macie dostępne, skoro klimy nie ma?

Malaga
@Natalia

Napoje łaskawie dadzą . I podwyżki oczywiście dla wybrańców , a człowiek przychodzi dzien w dzien i jeszcze nadgodziny wali na prośby kierownika i co dostanie ? (usunięte przez administratora) tekst .

@Malaga

Czemu podwyżki tylko dla wybrańców? To kto jest tym wybrańcem? Nadgodziny są dodatkowo płatne? Stawka jest wtedy wyższa?

Zgadzam się! Beznadzieja ;/

Ola
@Malaga

W firmie jest HR Business Partner odpowiedzialny za obszar produkcji - może warto porozmawiać z kimś kto ma wpływ na sytuacje? Co do napojów - taki jest kodeks pracy, a znam wiele firm, które kombinują żeby nie wydawać napojów …

@Adam

Trochę wyższa.

Ona i on

Jakie warunki pracu? Jaka stawka na początku? Jak atmosfera?

@Ona i on

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji (mailowo, telefonicznie) chętnie odpowiemy na pytania.

Szarak

Mam pytanie dotyczące pracy w firmie tts . Mianowicie jak wygląda system pracy i czy praca w weekend się pojawia , czy jest tak jak w ogłoszeniu że weekendy są wolne ? I czy przyjmowane są osoby bez doświadczenia w tym zawodzie? Myślę czy nie złożyć CV właśnie do tej firmy ale najpierw chcę się dowiedzieć co nie co .

Szarak
@Szarak

Widzę tylu mądrych potrafi sie tu rozpisywać i wypowiadać a jak człowiek zada pytanie to raptem cisza nie ma nikogo , to się nazywa pomoc dopiero

@Szarak

Praca na 3 zm.Nocki zaczynają się od niedzieli.A co do wekeedu to jak jest dużo pracy to raczej musisz być

Artur
@Agostino

A ta zmiana nocna o której się rozpoczyna? Bo to w sumie ciekawe

@Artur

O 22

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, jaka jest stawka początkowa na produkcji i jak później rosnie?

D
@Potencjalny pracownik

19 zł na godzinę a od stycznia 20 .1 podwyżka juz po 3 miesiącach pracy a później możliwość co 6 miesięcy ale średnio 1 podwyżka na 1 rok pracy

mówi jak jest
@D

Powiem jak to wygląda z mojej strony. Zaczynałem z 18 zł obecnie po 3 latach 23 zł z doświadczeniem bez najmniejszego problemu pracującym na kilku rożnych działach jeżeli wymaga tego produkcja. Wiec osoba rozpoczynająca zatrudnienie po 3 miesiącach otrzymuje 21 zł a stały pracownik po 3 latach z dużym doświadczeniem 23 zł? Tak wiem nikt nie zmusza mnie do pracy ale ile w takim wypadku ile jest wart samodzielny pracownik bo według mnie 2 zł. Nie będę wchodził tu w szczegóły podwyżek etc ale ......... powinno być to trochę inaczej planowane. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

@D

Podwyżka ale obowiązków

XXX
@mówi jak jest

Mam nadzieje, ze mówisz o stawkach netto a nie brutto!!

Jalowiecka
@mówi jak jest

Tak to jest, gdy nie ma rzetelnego i przejrzystego programu podwyzkowego, z tym że nie na każdym dziale jest tak jak piszesz, jeżeli kierownik, a są tacy podchodzi do sprawy uczciwie to ludzie zasługujący na podwyżkę dostają ją.

@123

Mówisz, że obowiązków? To złośliwe wtrącenie czy w tym również coś pozmieniali? Trzeba robić więcej? Coś dodatkowego jeszcze?

Ciekawy
@mówi jak jest

Z jednej strony Ciebie rozumiem, ale to ile w takim razie poiwnien zarabiac pracownik po przepracowaniu na przyklad 20 lat w tts na tym samym stanowisku. Jego doswiadczenie bedzie ogromne. Myslac tak jak Ty to powinien miec chyba z 60 zl na godzine jak nie wiecej... Wydaje mi sie ze tak to nie dziala kolego. Konkretne stanowisko to dana wyplata. I tyle. Zmien stanowisko lub prace.

Tak
@Ciekawy

Dokładnie to tak nie działa i masz rację ( znam takich co ich głównym zajęciem jest oddychanie) ale ktoś kto jest dobrym w swoim zawodzie z doświadczeniem mając trochę pod kopułą zmienia pracodawcę przecież nie będzie pracował 4-5 zł powyżej stawki startowej która jest sukcesywnie podnoszona tym samym "zmniejszając" twoją. Osobiście uważam że lepiej mieć 10 doświadczonych na stawce 30/40h niż 20 za połowę tej stawki gdzie jak dobrze wiemy pracuje się podwójnie bo trzeba poprawiać i rzecz ujmując jest lekki chaos. Więcej nie znaczy lepiej.

@mówi jak jest

Chyba wszystkie większe firmy tak działają. Horror

Jaka atmosfera jest między działami w Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Agostino

Taka sama jak na wschodzie.

Owa

Atmosfera między działami tragedia, doprowadzili dziewczynę do nerwicy, najlepiej znaleźć ofiarę a samemu w nosie dubac . Ciekawe jak teraz czują się pracownicy i przełożeni . Dramat

@Owa

No to faktycznie nie za ciekawie. Kto ją tak potraktował? kierownictwo czy pracownicy? Nie można tego gdzieś zgłosić bo to szkoda nerwów i zdrowia nie?

@Owa

Współczuję

Robol

Kadry (usunięte przez administratora) pracowników, nie umieją dać umowy na czas, pozniej wychodza cyrki i zeby nie dac sie inspekcji pracy kombinuja na swoja korzysc dymając pracownika. Nie przedluzasz umowy? Wpisuja porzucenie, bo nic nie mowiles, ze nie chcesz przedluzyc, nie dostajesz umowy na czas, robisz na czarno, a kiedys tam dostajesz umowe i wpisujesz z data odpowiednia dla nich, cyrk jakich malo, dodatkowo jak idziesz zalatwic cos do kadr, to rozmawiasz z jedna osoba, a 3 inne nieproszone sie odzywają i przekrzykuja siebie na wzajem. Niebawem firma zostanie zgloszona do inspekcji pracy, bo to co sie tam odwala, to jest masakra. Niepolecam. Omijac szerokim lukiem.

To jaki (usunięte przez administratora) ma dział kadr, to jest niesamowite, nie ogarniają co sie dzieje… nic nie idzie załatwić, ciagle robia wszystko tak byleby bylo na ich korzysc, nawet jak pojawia sie problem z ich strony, cos Ci sie nie zgadza przy wyplacie, idziesz do kadr, pytasz jednej Pani o co chodzi, a 4 na raz Cie atakuja i w konsekwencji wychodzac z biura nie wiesz juz za jakie pieniadze robisz, jak sa liczone nadgodziny itd. Robia (usunięte przez administratora) z ludzi, kierownicy to zalezy na jaki dzial sie trafi, jedni sa pomocni, jak np. Rafał z pokładów, inni robia tylko pod gorke i sie czepiaja o wszystko. (usunięte przez administratora) na hali tez niezly, jedni prowadzacy ogarna dzial tak, ze nastepna zmiana wszystko ma, inni maja w gdzies i nic nie zalatwia i zebys mogl pracowac normalnie musisz latac po hali i zalatwiac sobie wszystko samemu, nawet glupie rekawiczki lateksowe, co jest podstawa przy pracy z chemia. Normy czasowe na niektore czynnosci sa tak absurdalne, ze nie ma szans, zebys zrobil swoja robote w tym czasie. Nie oplaca sie juz tam przychodzic do pracy, normy i standardy sa podnoszone caly czas, pracy masz co raz wiecej a czasu coraz mniej, zbierasz opierdziel za przekraczanie czasow, a do zarobkow mozna powiedziec, ze juz nie masz podwyzek tylko bardziej wyrownania, jak na prace z chemia placa i praca absurdalna i jest nieporozumieniem, branza spoko, ale szukajcie pd razu takiej pracy za granica, gdzie zarobicie kilka razy tyle co tu, tu sie nie oplaca. Ja sam odchodze niebawem.

Więc podsumujmy. Przez moment byłem zainteresowany pracą w tej firmie. - Budujecie luksusowe jachty, ale bazujecie na taniej sile roboczej? - 3 zmianowa praca w (usunięte przez administratora) i chemii za 2800 na rękę? - Stabilna praca i niby pracodawca roku, a rotacja większa niż w markecie i ogłoszenia, które nie schodzą cały rok? - Serio zachęcacie ludzi owocowymi dniami? XD Ogólnie firma oksymoron.

Wiesiek

Witam . Jakie są stawki dla pracownika z 12 letnim doświadczeniem? Planuje przeprowadzić się z Podlasia w okolice Goleniowa.

@Wiesiek

Sorry ale podepnę się pod pytanie. Też chce szukać tu pracy i zależy mi na info o zarobkach. Będziesz wysyłał CV bo ja nie chciałbym iść w ciemno tylko wcześniej się czegoś dowiedzieć. Jakby co to pisz.

Aplikator

Robiłem na kadłubach 3 lata. Do tej pory pory pływam na łódce w kombinezonie i okularach .

Niezaszczepiony

Witam. Bardzo podobała mi się wypowiedź Pana dyrektora w TVN. Firma potrzebuję narzędzi aby sprawdzić czy serwisanci są zaszczepieni, jednocześnie wiedząc że żaden nie jest zaszczepiony.

@Niezaszczepiony

haha, jakoś potem to drążyli?? I tak serio to powstanie coś takiego? I co jak ktoś niezaszczepiony to zwalniają czy jak?

Witam, ile można dostać na początek mając doświadczenie przy pracach lamieniarskich ponad 10 lat przy budowie form, budowie łodzi, budowie łopat i innych elementów?

Pragmatyk

Praca jako w fabryce (usunięte przez administratora) Mi przeszkadzali niektórzy ludzie w wewnątrz którzy myślą że wszystko wiedzą o życiu itp a łapy uwalone żywicą i talkiem zwykle Cebulaki... Jeżeli chodzi o kasę to taka jak wszędzie...

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.