HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

Wojtek

Siema, chodzom słuchy że tts ma być wyprzedany. Pozatym spore oszczędności Prezes robi. Mięndzy innymi zwolnił osoby z małych elementów, zwolnili prawie całą kontrolę jakości. Właściwie to nie zwolnili wszystkich tylko część przenoszą na inne działy. Zwalniają ludzi z DAP. Usuneli kontenery z hali żeby nie płacić za ich wynajmnowanie. I wcześniej zwolnili osoby z biura. I zlikwidowali nad godziny. I teraz dają podwyżki, bo ludzie zaczeli odchodzić a muszą wyrobić się, z produkcją zamówień które już klienci zrobili, bo zapłacą kary. Pytałem kierownika czy to prawda z tą sprzedażą ale nie chciał nic gadać jakby się obawiał. Ciekawe czy dadzą na mikołaja porząndne paczki takie jak były kiedyś czy takie biedne jak w tamtym roku.

@Wojtek

Podobno tak jest. Z drugiej strony kryzys idzie, a kto w kryzysie łodzie kupuje.

Maja
@Wojtek

Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz aktualnie w firmie Technologie Tworzyw Sztucznych. I jak wyglądała kwestia dodatkowych świadczeń przed Świętami, które niedawno miały miejsce? Jeśli będzie wiadomo także coś konkretnego o dalszych losach firmy, to daj znać na forum!

Wojtek
@Maja

Maja powiem ci tak: Dali paczki ale jeszcze słabsze niż, w tamtym roku. Dodali taki głośnik WI-FI z napisem TTS. Patrzyliśmy na allegro i takie głośniki chodzom po 20zł więc nie ma szału. Ale wydali się bo się pomylili z emeilem i zamiast do biura wysłali też na produkcje i kierownicy dostali premie na święta Bożenarodzeniowe, i mieliśmy o tym nie wiedzieć ale się wydało. I powiem uczyciwie że dali podwyżki ludziom i sam dostałem 1,50gr i z mojej zmiany nie dostał jeden tylko podwyżki i jeden nie chce powiedzieć czy dostał czy nie dostał. I jak w grudniu nie było nad godzin to teraz byłem na jednej i może coś ruszy z pracą i może będzie można chodzić częściej, zobaczymy. I teraz jest ogłoszenie bo szukają malarzy na malarnie bo się zwolniło dwóch za granicę i potem mają się zwalniać kolejni kiedy tamci pierwsi sprawdzom czy robota okej. Pozdrawiam chłopaków z malarni. Dobry przekaz leci.

fanatyk pracy

ogólnie jest ok ,chociaż ostatnio trochę się zkiepsciło nie ma praktycznie nadgodzin a co za tym idzie jest trochę lżej i to jest woda na młyn dla nierobów celowo robią jeszcze wolniej aby nadgodziny wróciły przekraczają czasy aa jak się zwróci uwagę to jeszcze obrażeni a co najlepsze w tym i tak większość z tych pasożytów dostanie podwyżkę i to mnie trochę boli to tyle Lubię atmosferę w Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. za: trudno powiedzieć ale jest ok

Michu

Wojtek ty jesteś niepełnosprawny czy niedorozwiniety

uzależniony
@Michu

właśnie tylko narzekać ci co drom mordy to na zwolnienia lekarskie sobie poszli a potem zdziwieni że nie ma podwyżek powiem tak 50% nadaje sie do natychmiastowego zwolnienia

Maja

@Rayaner, @uwaga, @znafca, zwróćcie proszę uwagę na to, że na forum obowiązuje regulamin ( https://www.gowork.pl/regulamin ), który każda osoba publikująca swój wpis akceptuje. W nim określone są jasne zasady dodawania komentarzy i funkcjonowania forum - nie mogą się pojawiać tu na przykład wypowiedzi obraźliwe, niekulturalne czy też zdradzające dane osobowe innych osób. Usuwaniem komentarzy, które łamią ten regulamin zajmuje się administrator forum Gowork.pl. Jeśli macie jakieś uwagi, to możecie je zgłosić pod adres mailowy: admin@gowork.pl

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

uwaga

Likwidują tutaj posty

znafca
@uwaga

to widać. do tego wrzucają posty sami przez siebie, żeby nakręcić, że kogoś interesuje szukanie pracy:D

wierny zausznik nogi

Tak nadal to on rekrutuje. Wkrótce zwolni się miejsce na produkcji bo ja czekam jeszcze miesiąc i składam wypowiedzenie. Nowy prezes zarządził, że ma nie być nadgodzin. Sporadycznie przychodzi kilka osób jak jest "zagrożenie produkcyjne". U nas na finiszu tak pozmieniali, że już od 2 miesięcy nie ma sobót. Poszedłbym na inny dział ale tam się biją o miejsca - a także nie wezmą mnie na laminowanie w sobotę uczyć. Także daję im jeszcze miesiąc. Dla niektórych czysta pensja wystarcza jak siedzą na garnku u mamy. Ale jak ktoś ma kredyt i małe dziecko to te 2,8-3tyś złotych(zależnie od dni) po prostu nie wystarcza. Bez nadgodzin pensja jakoś 1000zł mniejsza. Rękami i nogami broniłem się, by nie pójść do śmigieł, ale chyba mnie to jednak czeka. Powodzenia życzę wszystkim.

@wierny zausznik nogi

Wiesz 2800 lub 3000 to duzo jak na realia w Polsce ale rozumiem i wiem jak ciężkie zycie majac pozyczke i dziecko fakkt, też myślałem nad Niemcami tak prosta praca to 6 tys minimum zł na reke minimum a pracy w Niemczech a juz nie wspominam o Holandii jest tak dużo że az miło :) dlatego pytam o tego Pana gdyż rózne opinie slyszalem i ze była zła atmosfera.

@wierny zausznik nogi

Likwidują moje wpisy, jeden z zapytaniem dałem w piątek a teraz nie ma go

Rayaner

Moje komentarze sa likwidowane tu, dlaczego ?

Rayner

Moje komentarze sa likwidowane tu, dlaczego ?

Ciekawa

Witam czy są przyjęcia kobiet?

@Ciekawa

O pracę mogą się starać u nas zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Witam czy są przyjęcia dla kobiet?

Szukam pracy

Witam, Od dłuższego czasu widzę, że TTS szuka pracowników. Jak wygląda pierwsza umowa o pracę? Zlecenie czy okres próbny trzy miesiące?

@Szukam pracy

Aby odpowiedź na poniższe pytanie była z pierwszej ręki, informuję, jak wyglądają aktualnie zarobki w TTS: - W TTS wszyscy pracownicy pracują na umowie bezpośrednio z TTS, nie ma pracowników zatrudnianych przez agencje. Agencje tylko szukają kandydatów. - Przed podpisaniem pierwszej umowy o pracę pracownik ma 2 tygodnie okresu szkoleniowego ze stawkę (usunięte przez administratora)zł/godzinę brutto. W tym czasie uczy się pracy i poznaje zakład. Nie trzeba mieć umiejętności w budowie jachtów. Każdego przeszkolimy do pracy. - Po podpisaniu umowy (usunięte przez administratora)jest to (usunięte przez administratora)zł/godz. brutto + (usunięte przez administratora)zł premii za obecność w pracy + wszystkie nadgodziny płatne z dodatkiem. - Po 3 miesiącach okresu próbnego (usunięte przez administratora) stawka wzrasta automatycznie do (usunięte przez administratora)zł/godz. - Pracownik dostaje dalsze podwyżki co 6-12 miesięcy, jeżeli wykonuje swoje zadania i jest zaangażowany w pracę. Najlepsi doświadczeni pracownicy zarabiają ponad (usunięte przez administratora)zł/h. - Wraz ze stażem pracownika rośnie też premia: (usunięte przez administratora)zł po roku pracy i(usunięte przez administratora)zł po 3 latach pracy. - Dodatkowo pracownik otrzymuje od (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)zł za każdą osobę poleconą przez siebie do pracy w TTS. - Dodatkowo doświadczony pracownik otrzymuje (usunięte przez administratora)zł za wyszkolenie nowego pracownika. - Dodatkowo pracownicy pracujący na Szlifierni i Malarni dostają dodatki (usunięte przez administratora)zł miesięcznie. - Transport darmowy jest z Goleniowa do zakładu w Łozienicy. Generalnie pracownicy dojeżdżają samochodami prywatnymi łącząc się w kilkuosobowe ekipy. - Pracownicy mogą awansować (Prowadzący, Kontroler Jakości) i wtedy dostają dodatek funkcyjny (średnio (usunięte przez administratora)zł) lub stanowiskowy (Kontroler Dostaw, Operator Maszyn (usunięte przez administratora)zł) - Powyższe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są takie same zarówno dla Polaków jak i Ukraińców (umiejętność komunikacji w języku polskim). Zainteresowanych pracą w TTS zapraszamy do zgłaszania się na rekrutacja@yachtech.pl lub telefonicznie 91/431-21-53. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stronami (usunięte przez administratora)

@Szukam pracy

Aby odpowiedź na poniższe pytanie była z pierwszej ręki, informuję, jak wyglądają aktualnie zarobki w TTS: - W TTS wszyscy pracownicy pracują na umowie bezpośrednio z TTS, nie ma pracowników zatrudnianych przez agencje. Agencje tylko szukają kandydatów. - Przed podpisaniem pierwszej umowy o pracę pracownik ma 2 tygodnie okresu szkoleniowego ze stawkę 18zł/godzinę brutto. W tym czasie uczy się pracy i poznaje zakład. Nie trzeba mieć umiejętności w budowie jachtów. Każdego przeszkolimy do pracy. - Po podpisaniu umowy o pracę na okres próbny jest to 18zł/godz. brutto + 300zł premii za obecność w pracy + wszystkie nadgodziny płatne z dodatkiem. - Po 3 miesiącach okresu próbnego i podpisaniu umowy o pracę, stawka wzrasta automatycznie do 19zł/godz. - Pracownik dostaje dalsze podwyżki co 6-12 miesięcy, jeżeli wykonuje swoje zadania i jest zaangażowany w pracę. Najlepsi doświadczeni pracownicy zarabiają ponad 27zł/h. - Wraz ze stażem pracownika rośnie też premia: 400zł po roku pracy i 500zł po 3 latach pracy. - Dodatkowo pracownik otrzymuje od 500 do 1000zł za każdą osobę poleconą przez siebie do pracy w TTS. - Dodatkowo doświadczony pracownik otrzymuje 750zł za wyszkolenie nowego pracownika. - Dodatkowo pracownicy pracujący na Szlifierni i Malarni dostają dodatki 200-300zł miesięcznie. - Transport darmowy jest z Goleniowa do zakładu w Łozienicy. Generalnie pracownicy dojeżdżają samochodami prywatnymi łącząc się w kilkuosobowe ekipy. - Pracownicy mogą awansować (Prowadzący, Kontroler Jakości) i wtedy dostają dodatek funkcyjny (średnio 600 – 900zł) lub stanowiskowy (Kontroler Dostaw, Operator Maszyn 500zł) - Powyższe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są takie same zarówno dla Polaków jak i Ukraińców (umiejętność komunikacji w języku polskim). Zainteresowanych pracą w TTS zapraszamy do zgłaszania się na rekrutacja@yachtech.pl lub telefonicznie 91/431-21-53. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stronami http://www.yachtech.pl i https://www.facebook.com/TTSgoleniow/

Szukam pracy
@HanseYachts Sp. z o.o.

Witam Ten okres dwóch tygodni jest na zlecenie czy umowę o pracę?

@Szukam pracy

Pierwsze 2 tygodnie kandydatom do pracy proponujemy umowę zlecenia aby lepiej poznali specyfikę naszej pracy.

Dzidzia

Nie pracuje już tam pół roku , oczywiście bardzo z tego powodu jestem zadowolony , i cieszę się myśląc teraz o tych parobkach co robią w tym upale w kombinezonie i masce za te grosze , a ja siedze sobie w klimatyzowanym pomieszczeniu i sobie przypominam jak fajnie wąchać żywice przy tym skwarze Pozdro dla debila dziadka.

Panie i panowie jest nadzieja wczoraj na hali pojawił się Erni,może wszystko wróci do normy he he

pracuś

Od ostatniego czasu pojawiły sie zmiany w firmie, wielu nowych prowadzacyh i kierowników, szkoda ze nie kazdy z nich posiada odpowiednią(...) na temat wykonywanej pracy i nim zostaje, natomiast osoby biorace udział w rekrutacji na rożne stanowiska zostaja odrzucone wszystko jest ustalone z góry - powód "potrzebna nowa krew" slowa jednego pana z firmy, któremu trzeba sie usmiechać i sie kłaniac, ...prawda "prymusy"?,a czymkolwiem powodem może byc spedzanie wolnego czasu z przełożonym :) . Watpliwe jest to czy zmiana prezesa wyjdzie na dobre. Możemy sie pochwalic znajomymy ze nadal beda nas prosić by weekendy spędzać na jachtach - wdychając won styrenu :).

Kierownik palarnii

Nie jest dobrze skoro niemiecki zarząd firmy odwołał prezesa. Nowi pracownicy to głównie obcokrajowcy z Chin i Nepalu. Nie znają polskiego więc ciężko się z nimi robi, nawet osobie znającej dobrze angielski. Zwłaszcza, że tutaj jest potrzebny angielski techniczny - a nawet branżowy (laminatowy). Mało kto w szkole uczył się jak po angielsku jest: żywica, żelkot, parafina. Nie dziwię się ludziom, że nie chcą pracować z osobami które ich nie rozumieją, gdy wytłumaczenie z pozoru prostej sprawy wymaga główkowania jak to przekazać. Zwłaszcza, że nie ma żadnych benefitów dla osób które znają dobrze język obcy i zechcą się podjąć takiej współpracy. Jest obecnie system "nauczycieli" - dostając nowego pracownika pod opiekę - gdy przepracuje on 2 tygodnie to "opiekun" dostaje 250zł brutto. Jak ten nowy pracownik przepracuje 3 miesiące i zda pisemny egzamin to "opiekun" dostanie jeszcze 500 brutto. Tyle, że ten egzamin jest trudny, no i jest po polsku - i osoby nie znające języka po prostu go nie zdadzą. Wtedy okazuje się, że te 3 miechy nie dostaniemy nic, nawet jeżeli szkoliliśmy dobrze. Pozdrawiam, i życzę udanej pracy, chociaż mam obawy, że odwołanie prezesa to początek końca firmy, mimo zapewnień kierowników. No a może się mylę i przyniesie to coś dobrego (sami wiecie jaki prezes był.

@Kierownik palarnii

A co mu dolegalo, ze go odwołali?

Marionetka

Zarobki stoją w miejscu od długiego czasu. Polecam rozejrzeć się po okolicy bo siedzimy tu z przyzwyczajenia nie wiedząc, że teraz jest sporo podobnie płatnej pracy w lżejszych warunkach ( tts: 30 stopni, kombinezon, maska na twarzy, regitech nad głową i praca w ciężkiej chemii). Naprawdę polecam rozejrzeć się po okolicy czy to w Szczecinie, czy w Nowogardzie. Nawet zarabiając te 200-300 zł mniej warto spojrzeć na koszty dojazdów jak i bezcenny czas tracony na dojechanie.

Xmaja

Muszę wrócić do kraju z UK. Rozglądam się za pracą w laminatach. Przed wyjazdem do UK pracowałem w laminatach (10 lat w tym 7 na stanowisku brygadzisty ok 10 os. pod sobą) W UK też praca w laminatach i też zarządzanie ok 7-10 osób. Umiejętności: laminowanie ręczne, RTM, Vacuum, nakładanie natryskowe żelkotu. Gdyby nie sytuacja rodzinna to bym nie wracał. Pytanie czy taka funkcja jak brygadzista u was istnieje, ile mogę wyciągnąć miesięcznie, wynagrodzenie poniżej 4500 netto za 160 - 182 godz/miesiąc mnie nie interesuje. Jak to u was wygląda?

@Xmaja

Powinniśmy szybko porozmawiać. Jesteśmy w trakcie takiej rekrutacji. Proszę o bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację 4891/886-21-49, rekrutacja@yachtech.pl

Haha
@Xmaja

Haha, 4,5k na rękę chyba pracując we wszystkie weekendy.

Lama?

Brak słów co do firmy i "niektórych pracowników"

przyszły
@Lama?

to znaczy? co się dzieje?

Dżiłol

Witam. Pracuje tam od niedawna i powiem wam , że firma na prawdę solidna , wszystko da się załatwić , jakiś urlop , wolne itp. na dziale też jest git . Jak się komuś pracować nie chce zawsze będzie wystawiał złą opinię . Ja jestem zadowolony choć muszę dojeżdżać kawał drogi . Nie podoba mi się tylko , że Ukrainiec czy Indus ma taki sam hajs co Polak ale cóż nie ja to.ustalam tylko.ktos wyżej . Ogólnie firmę polecam , pracę też

buuuuuuuuu
@Dżiłol

ale fajnie jak jedziesz za granice i Ty masz taką samą stawkę co Oni

Dżiłol
@buuuuuuuuu

Fajnie by było jakbym pojechał do Niemiec i zarabiał tak jak on ... Niemiec weźmie 20 euro , Polak 13 lat euro ...

Michał Kryma

Witam . Kolega mi mówił że pracuje na danym dziale i jest przesrane , czy jakbym trafił na dział i mi by nie pasowało to mogę zmienić jakoś na dniach czy trwa to dłużej ? Jaki dział najlepszy?

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.