HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

smolarek

nie warto tu pracować, w okolicy jest masa rozmaitych firm, które płaca nie gorzej, a jednak oferują lepsze standardy traktowania

Szukam pracy

Witam Widzę że TTS często szuka pracowników. Zastanawiam się czy firma ma transport dla pracowników z Szczecina centrum?

Kamaro
@Szukam pracy

Nie ma transportu. Możesz dogadać się na dojazdy samochodem z kimś, biorą 10-15 zł za kurs. To prawda, że obiecują stanowisko odpowiadające kwalifikacjom, a w praktyce wszystkich rzucają na laminowanie. Z 10 osób na rozmowie po wycieczce na hale produkcyjne zrezygnowało 5 osób, 2 kolejne po pierwszym dniu pracy, ja z jeszcze jednym pracownikiem podziękowaliśmy po tygodniu i w efekcie został jeden pracownik, który powiedział, że przemęczy się 3 miesiące, bo potrzebuje pieniędzy. To chyba najlepszy komentarz o warunkach pracy.

Maja

@życzliwy chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Jakie są według Ciebie dobre i słabe strony pracy?

Maja

@arozdecydowałeś się na przyjęcie oferty pracy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

aro

dostalem oferte pracy do H Y prosze o opinie

aro

jade w piatek na produkcje prosze o opinie

Wio

Czy ktoś wie jak tam w logistyyce? Znowu kogoś szukają.

joł
@Wio

mówia że jak w sanatorium

kelona

COś słyszałem o zaliczkach, tak zwanych pozyczkach w firmie, ale nigdy nie baralem

skaua

A ktos wie cos o pozyczkach w firmie? Tez podobno udzielaja wewnetrznie.

Dziwna firma i juz spalona lokalnie

Dalej szukają specjalisty ds controllingu. Tym razem na infopraca Od ilu to już miesięcy? Rekrutujący dyrektor wyciągnie jakieś wnioski? Bo na razie słabo słabo. Jeśli tak samo szybko myśli w biznesie i to on doradza prezesowi to nic dziwnego, że tak cienko przędziecie. Beton, to musi być jakiś beton.

dziwna firma

Fuuuuuj!!!

A taką wielką ochotę miałem, żeby zmienić branżę i przejść do TTS. A tu proszę, TTS = To Totalny Syf. To już wolę zostać w swoim kołchozie i niestety też za pensję głodową, ale bez obciągaczy skóraków i pod...rdalaczy!!!

brikston

siema o co chodzi w waszej firmie? od roku codziennie w radio stargard i radio szczecin ogłaszają się proponujac super prace za 2300 a pozniej za 3000zl o co k chodzi skooro przez rok nie moga znalezc ludzi??!! ja pracuje w birgstonie robota nie jest lekka ale hajs sie zgadza 3,5tys zł za 176h ale czterobrygadoowka piatek swiatek i niedziela w robocie . pzdr

Ano i
@brikston

O to chodzi że tyrka jest ciężka i młodzi uciekają a i kasa też ich nie motywuje bo za mała. U nas żaden pracownik produkcji nie ma 3500 no chyba że z nadgodzinami ale to tylko świry i lizusy tak tyrajom żeby na wsi kasą szpanować. Jest też dużo ćpunów co białko walą przed robotą no i tacy wychodzą na super pracowników. No i wszech obecna spychologja czyli jedni walą w (usunięte przez administratora) a inni za to płacą. Najgorsze jest to że za te dwa koła nie jeden cie sprzeda bo jest cutasem.

Żółtek

Ktoś strzela z ucha. Wiemy kto.....

workaholic

Za przeproszeniem przestań ludziom kity wciskać, jak na razie to zamiast do pracy to ludzie jeżdżą do Greifswaldu żeby się szkolić i są to wyjazdy krótko terminowe (bo Polak ma nauczyć się w trzy dni tego, co Niemiec w pół roku). Poza tym TTS ciągle poszukuje ludzi do pracy, ponieważ z tych co przychodzą pozostaje niewielki procent. Niech ktoś napisze, dlaczego Niemiec pracując w Greifswaldzie zarabia jeszcze raz tyle co doświadczony Polak, dlaczego firma "na początek" nowym pracownikom daje dwu tygodniową umowę zlecenie (którą i tak otrzymują po upłynięciu tego czasu), dlaczego pracownicy z Ukrainy pracują na jakiś innych, bliżej nie określonych zasadach a Polacy muszą podpisywać wyciąg z Kodeksu Pracy z paragrafami dotyczącymi Dyskryminacji Rasowej!? Dlaczego mając dziecko/dzieci i biorąc np. w przypadku ich choroby tzw. "opiekę" to traci się premię?(odpowiedni dokument z opcją wyboru dla pracownika jest załączony do reszty dokumentów, które należy wypełnić przed podjęciem pracy). W wielu europejskich krajach dba się o pracowników mających małe dzieci i pomaga się im.... Następna sprawa to godziny nadliczbowe. Jeśli nie jesteś lizusem i nie obciągasz swojemu kierownikowi to na nie nie licz. Użyłem wulgarnego zwrotu ale nie da się tego opisać inaczej. Jednak pamiętaj, że nawet jak uda "Ci" się je dostać, to wynagrodzenie za nie otrzymasz po trzech miesiącach. Spójrzmy na stawki skoro już o wynagrodzeniu piszemy. W prasie TTS podaje informację, że można u nich zarabiać od 2300 do 3000zł netto miesięcznie. To wszystko zależy od tego na jakie stanowisko pracy aplikujesz i co ciekawe, dość brutalnie ale prawdziwie od tego na jakie stanowisko zostaniesz przydzielony pomimo że aplikowałeś na inne... Oczywiście dla młodych ludzi mieszkających często z rodzicami, nie mających własnych rodzin (dzieci, mieszkań w kredycie etc.) są to zarobki ciekawe bo wystarczające w stosunku do ich ze tak powiem zachcianek. Jednak jeśli jesteś doświadczonym laminiarzem, szkutnikiem, stolarzem, ślusarzem itp. to nie licz na godziwe zarobki bo za Twoje doświadczenie, nikt Ci tam nie zapłaci (no chyba że od początku będziesz lizał ciągle te same jaja czyli jaja kierownicze). Jeśli kolokwialnie mówiąc masz fach w dłoni,masz własną rodzinę, masz poukładane w głowie i chcesz dobrze zarabiać nie "idź" do TTSu! Jeszcze kilka słów do pana prezesa. Tabelki i wykresy to nie wszystko, doświadczony zarządca powinien dbać nie tylko o wirtualne wyniki ale także o tych, dzięki którym te wyniki powstają. Mam tu na myśli zarówno pracowników mocno uogólniając "biurowych" jak i z większym naciskiem pracowników całej produkcji. Panie prezesie, pomimo że ludzie Pańskiego pokroju czyli załóżmy że wykształceni ale i bogaci (zamożniejsi od Pana też...), bardzo lubią stawiać żądania oraz oczekują na bardzo szybką realizację ich ciężko zarobionych pieniędzy (w tym przypadku szybką budowę jachtów), nie zawsze jest to możliwe. W obecnych realiach firmy, nie da się zbudować jachtu w ciągu pięciu dni roboczych, nawet jeśli jakiś idealista twierdzi inaczej. Nie da się go u Was zbudować od początku do końca zgodnie ze sztuką/technologią bez błędnie w tak krótkim czasie, ponieważ nie jesteście do tego przygotowani ani technicznie ani też kadrowo. Tak tak...pracowałem w firmie TTS... jakiś czas temu... utrzymuję nadal kontakt z niektórymi pracownikami, widzę Waszą nagonkę medialną na samych siebie (to takie w sumie zabawne zjawisko) w której Pan dyr. mówi o ucieczce wykwalifikowanych pracowników do krajów skandynawskich i Niemiec. Głośno o tym mówicie jednocześnie oferując 2300zł miesięcznie i aż około 3 tysiące po jakimś bliżej nie określonym czasie (zależne od widzi misie kierownika, ilości godzin i stażu pracy)!!!! To się panowie nazywa HIPOKRYZJA. Chcecie mieć dobrze wyuczonych pracowników to kształcie ich dłużej (a nie tydzień - dwa i jazda na dział do "roboty"), uczcie ich do konkretnych stanowisk a nie do wszystkiego, bo powszechnie wiadomo że jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Podnieście zarobki (ale nie o złotówkę) tym wykwalifikowanym pracownikom, którzy poprawnie zdali egzamin po upływie okresu próbnego czyli tych trzech miesięcy. Jednocześnie podnieście pensje też tym, którzy najbardziej pomagają tym nowym pracownikom, to oni są ich nauczycielami pomimo że inni włącznie z prowadzącymi i kierownikami potrafią "rzucać im kłody pod nogi". Doceńcie starania ale nie zawsze poprzez pryzmat dostarczonych informacji od kierowników, ponieważ kierownicy zawsze w pewnym stopniu mijają się z prawdą (różne uwarunkowania + często pseudo kariera, zawyżone ego itp.). Na koniec dodam, że firma TTS ma też wiele zalet, ale znakomita większość z nich to twór piaru TTS. Takie działania w różowych okularach, które ktoś realizuje w celu odwrócenia uwagi od spraw istotnych i ku uciesze nie których pracowników (którzy chcieli by coś zmienić ale jak dostaną talerz grochówki to zmieniaj

Gruby
@workaholic

Jako stary pracownik nie zgadzam sie z tymi wypocinami. To my starzy ciągniemy tą firme i to nam sie nalerzom podwyrzki. To my tyramy za trzech i nikt na nas nie narzeka. Bes nas byscie zgineli wszyscy a zakład by padł. To my umiemy wszystko zeby zrobić jaht. Bondzcie grzeczni i sie uczyć od nas starych! I mordy w kubeł!

podłoga
@Gruby

Ty się gruby najpierw naucz pisać po Polsku, bo wstyd przynosisz sobie, swojej rodzinie i firmie TTS :-) Ps. Starzy pracownicy to patologia ale jeszcze większa patologia to pomarańczowy strugający kierownika i kierownik strugający pomarańczowego :-). workaholic - nic dodać, nic ująć - pozdrawiam!

Stary
@Gruby

Gruby,naucz się pisać bezbłędnie

Controllingowiec

To dziwne, że tylko ta firma ma problem. Takie oferty znikają w dwa tygodnie z rynku. Chyba, że oferta słaba finansowo i dają mniej niż min 12 kafli albo raportuje się do dziwnej osoby w strukturze, na gorsze nie ma co zmieniać :) Powodzenia!

andy
@Controllingowiec

Dają trzy krotnie mniej od tego co napisałeś, więc się nie dziw ze jest jak jest.

Zastanawiajace

Dlaczego pozycja w controllingu jest tak dlugo nieobsadzona, chyba juz 3 miesiące firma ogłasza i ogłasza? Czy firma ma aż takie problemy wewnętrzne, że nikt nie chce się tego podjąc czy tak mało płacą, że żaden specjalista się nie godzi? ktoś? cos? jakaś podpowiedź?

bubu

Donosiciel prezia ale w sumie dla ludzi z produkcji nie ma on większego znaczenia.

Takityp

Coś w tym jest osoby z zewnątrz od kad jest nowy gościu od hr

Brygadzisci i nie pokrewnych firm zostają kierownikami???

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.