HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

kala

są ogłoszenia na laminiarza Moje pytanie jest takie czy tam jest również praca dla kobiet???

STTA

Na razie zwalniają ,a nie przyjmują spróbuj po wakacjach

przemek

hej jestem lakiernikiem z 5 letnim doświadczeniem czy ktoś wie jak na początek ma płacone lakiernik netto w tej firmie? dajcie odpowdz jak ktoś wie. z góry dzięki. pozdrawiam

życzliwy
@przemek

Przemku, tyle samo co inni, tuż po szkole, czyli ok 16-17 zł brutto/h. Doświadczenie nie ma dla nich znaczenia

Qat76

Wiecie dlaczego tak jest?Powiem wam ,bezrobocie brak konkurencji na rynku pracy,mentalność Polskich biznesmenów,oraz rząd który nie reaguje na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości.Za 20 lat to się zmieni!Będziemy zarabiać tyle, co na zachodzie większość młodych ludzi będzie pracować za granicą a w Polsce nie będzie komu.Wtedy będą większe zarobki!

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Firma ma bardzo szerokie perspektywy na przyszłość,lecz nie dba o pracowników.Woli wymieniać osoby,szkolić,tracić czas i nerwy,zwalniać i patrzeć,jak się zwalniają zamiast docenić tych,którym naprawdę zależy,mających rodzinę i zaangażowanie.Szefostwo przykręca śrubę,kombinuje,jak mieć więcej za mniej... Tak się nie da.Jesteśmy tylko ludźmi z krótkim stażem życia.Kamery,przeliczenia,karty odbicia,szybko,a jak nie to następny proszę.2400 pln średnia z nadgodzinami,a Niemcy na wolnych obrotach 7200.Nie chcę tu nikogo osądzać.Zależy mi na rodzinie i chlebie dla nas,a czy firmie zależy na mnie ??? Mogą docenić,wolą wymienić.Sumienie dopiero może po śmierci... Czyli norma Polska standard.

jano

biora już ludzi z pod biedronki i netta tych od koszykowb

@jano

pierwszy tydzień szkolenia to masz umowę zlecenie,nie sadzę żeby ktoś powiedział ci że za tydzień pracy dostaniesz 1800 na rękę:)

Johny

A wiecie może jak kształtują się płace kierowników produkcji?

Bony

Odradzam prace w tym syfie. Nie miłe warunki i nie miła atmosfera a co z atym idzie?? Wolno czas leci, źle sie pracuje. Do nowych jak chcewcie tam isc to idzcie z pasja że to lubicie bo na siłe nie dacierady. Ja poszłem tam jako zielony i powiem wam ze troche kumam to i owo chodz szukam nnej roboty. Może coś sie znajdzie.

Mela

No i trzeba dodać że jak ktoś nie posiada samochodu to z dojazdami jest lipa!!! Pozostaje tylko dogadać się z kimś kto ma wolne miejsce. Pół biedy jeśli ktoś jest z Goleniowa ale z poza miasta zwłaszcza po 2ej zmianie nie ma szans na dojazd!!! Chyba ze rowerem...Pozdrawiam

ROMEOO
@Mela

pokorski pewnie ci da premie za te wypowiedz.....ZAPOMNIJ

manfred

Ja tam uważam że TTS to dobra firma wszyscy narzekają ale,tak naprawdę nie jest źle.

zodiak

Trzy zamiany, chociaż niektóre wydziały pracują na dwie zmiany,dwie przerwy 20 minutowe jedna przerwę trzeba odpracować,)Na parkingu ciasno, w szatni męskiej może być!

Zainteresowany.

A ja mam pytanie, jak tam wyglądają przerwy? Jest czas na papierosa w ciągu pracy, czy jest trzymamy restrycyjny rygor? Czy faktycznie jest tak źle w męskiej szatni. Ostatnio zauważyłem, że są nowe miejsca parkingowe (co prawda na zewnątrz zakładu). Ile tam jest zmian? Czy ktokolwiek może odpowiedzieć na te pytania?

Pabic

Nowi są obserwowani przez kolegów starszych stażem, często krytykowani i raczej niechętnie akceptowani. To takie moje spostrzeżenie (oczywiście nie przez wszystkich).

Pabic

Ok postaram się sklecić kilka zdań po okresie próbnym .!

Pabic

Właśnie dostałem skierowanie na badania,może w tym tygodniu zacznę !

Pabic

Hej mam pytanie? czy ktoś mi odpowie jakie badania lekarskie trzeba zrobić(np,krew,mocz itp..) przed przyjęciem do pracy do TTS z góry dzięki za odpowiedz!

Pabic

Mam pytanie?Jakie badania lekarskie trzeba przejść ,aby rozpocząć pracę.

mariusz15
@Pabic

ile zarobiłes w 1 miesiącu pracy z tygodniem szkolenia ? mi na rozmowie powiedziano 1800zł a ledwo 1000zł dostałem

ktoss

nom susunięte przez administratora) z przelewami herbatki sobie uskutecznia i urlopiki

jujh

Dużo napisałeś Bartek o firmie na tym forum, to może dopiszesz jeszcze czemu Cie zwolnili?:-))

Bartek

CDN POPRZEDNIEGO POSTU sprawdzają czy aby leżysz w łózku. Jezeli nie Wielki brat nie płaci za okres zwolnienia. Brygadzista:Słuchajcie ustaliliśmy, że będziemy wymiennie przychodzić na nadgodziny w soboty i niedziele. Ty: Zaraz nikt ze mną tego nie konsultował. Brygadzista+wszyscy inni Zapomniałeś? Nie liczysz się tu. Możliwość zarobienia jest fajna,ale jak ktoś Ci hmm nakazuje z góry przychodzić w weekend do pracy mimo, że masz dziecko, studiujesz, brat ma wesele? Nie liczysz się tutaj przypominam Szafka, szafka i kolejna szafka Wpadasz do pracy. Na parkingu 3 samochody, myślisz: zdąze. Odbijasz się na bramie, pędzisz ile sił. Lecisz przez schody i... za późno. Szatnia jest pusta, ale w Twojej uliczce na 8 szafek jest 7 dorosłych facetów z rowem wystającym pod majtkami. Tam nie ma po prostu miejsca. Szafki stoją na korytarzu, w szatni są sciśnięte jak śledzie w puszce. Wszystko tylko nie to aby Polaczek poczuł się wygodnie. Szafka w stołówce. Nie masz? Na 230 pracowników jest ich 50. Oczywiście czerwone koszule + zielone ( czerwone - kierownicy zmian, zielone - brygadziści) mają, ale Ty szaraczek ( szare koszulki - pracownik) nie masz szans. Trzymasz śniadanie w swojej szafce o której pisałem wyżej. Gdzie tutaj jakas lodówka na jedzenie, albo szafki dla wszystkich pracowników? Tak sa firmy dzie sa lodówki na jedzenie. Szafka na hali Ma ją prowadzacy grupy + 3 lub 4 pracowników z jego grupy. JAK KUŹWA MA SIĘ TAM ZMIEŚCIĆ 5 OSÓB DODATKOWO NARZĘDZIA? Gorzej jak masz prowadzącego który ma po każdym narzędziu ulubionym i nie da Ci. Musisz kombinować i zdobyć swoje. Zakładając, że masz 3 narzędzia którymi pracujesz a jest Was 5 - JEST 15 EGZEMPLARZY. Debilizm. Tylko się nie odzywaj na ten temat bo nazwie Cie żydem i walnie focha z przytupem jak baba. Kończąc powiem, że to nadal firma która wykorzystuje pracowników, a nie o nich dba. Macie dowód: 60 pracowników w ciągu 6 mc. Moim zdaniem było ich 100, ale co ja tam wiem. Atmosfera fajna, jednak jak się przyjrzeć to można zauwazyć przywary Polaczków - kapusiostwo, kolesiostwo i " jak mu włożę jezyk w [usunięte przez administratora] głębiej niż inni to może mnie pochwali". Nie polecam pracodawcy, mimo ciekawej pracy przy tworzeniu czegoś nietuzinkowego nadal [usunięte przez administratora] nas, pracowników bez mydła

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.