HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

buhhahaha

hahahahha krzyś z pokładów nieudacznik

Ricko

Napiszę tak...DDR NRD czy NSDAP..tak bym porównał tąradziecką firmę z kilkoma poskimi kapo na pokładach w tym krzyśka w okularach z legnicy z opadającym brzucem którego wypieprzają z działu na dział bo sam nie odejdzie ,jak to kapo w obozie...mentalność wschodnich niemiec + kilku (usunięte przez administratora) nieznajacych geopolitycznych map europy i mamy buractwo z polskii odpad atomowy z NRD..Konkretnie TTS YACHTs HANSE...syf ,padalec,kasa jak na OHP w dawnym NRD,kontrola jak w obozach pracy,podpieprzanie jak za jagorszych casów demoludowych krajów...wdychanie syfu kilogramami,nosy ludzi wiszące do kolan i wzrok tempy jak przed egzekucją...Powodzenia

lk makos

robiłem przez tts wysłali mnie do niemchech do hansy jacht nie polecam mała kasa syf hotel wyglada jak wiezienie poraszka zarabiasz niby 6tys ale sam opłacasz mieszkanie 220e i musis rozmieniac kase na zł na e wyjdzie ci ze zarabiasz a granica 2tys do3tys nie dzieki hanse jacht i tts ..poraszka i wielki chaos nie polecam

LM power widno

pokłady ludzie bez honoru walą z ucha na 3 zmianach non stop brechtam z was pajace

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Pomyśl

Porażka tak można nazwać TTS jeżeli nie jesteś ze Stargardu i nie liżesz (usunięte przez administratora) pracownikom z tego miasta to zapomnij tylko na mine sie ładujesz , Pokłady i ta ekipa dzbanów, Odradzam pracy z nimi chyba że jesteś upośledzony i odpowiada ci walenie z ucha i lizanie każdemu tyłków :P A kierownictwo wieśniaki jakich mało.Kiedyś przyjdzie czas jak sie spotkamy i porozmawiamy na moich zasadach.Pozdro dla frajerstwa z pokładów :)

Na chuj ci TTS

TTS Smród mobbing i Popierdoleni ludzie. Wyzyskują tylko normalnych pracowników i nie chodzi mi o tych co mają tam robotę dzięki rodzinie która tam pucuje (usunięte przez administratora) szefostwu. A traficie na pokłady to dobra rada zwolnijcie się. Ludzie na pokładach to same (usunięte przez administratora) fałszywe mordy jeden na drugiego napierdala jak stare mochery w kościele... TTS mojm zdaniem To firma w stylu auschwitz !!!

max

160 godz za 1800 w tym syfie buhahahhaha zawsze znajdzie sie jakis desperat odradzam prace w tym obozie zarabiaja ostry hajs na tobie a ty sobie wciagaj noskiem ten syf 5 lat do piachu pozdro

biegan

szukam ludzi dojezdzajacych ze stepnicy do firmy szukam transportu!! pilne. kontakt kuraszewski1987@wp.pl

Jezdzi ktos okolice Dobrej, Jenikowa?

olo

ktoś jeździ z stargardu ? proszę dzwonic 785986681

arni

hej chca mnie przyjac, jestem ze stargardu jezdzi ktos?

olek
@arni

(usunięte przez administratora) siema mnei też chcą przyjąć jak możesz odezwij się

max

2 tyg szkolenia za 700 zl a robi sie to co wszyscy inni zenada

damian

witam ktory bedzie najlepszy dział do pracy ???

johny

witam szukam ludzi ze szczecina kto dojezdza??

Alicja

Hej, Pyszjumują do Was kobiety ? na jaki dział ?

eres

pewex co ty pi...sz jakie 4 tyś. W normalnych godzinach góra 2 tyś.

romeoo

Ta ostatnia opinia to chyba wypowiedz samego (usunięte przez administratora)bo tylko on sie cieszy z zatrudniania w tak szkodliwych warunkach za tak niska place.....

pewex

TTS to dobra firma zapracujesz to zarobisz z nadgodzinami ok 4tys ci któży źle opisują to same pierdoły które szczotki w ręku trzymać nie potrafią !! kierownictwo nie jest złe trzeba robic swoje 8 godzin i do domu place jak na gol bardzo dobre na parku to jedna z lepszych firm SIA TO DOPIERO SYF . wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma jak ktoś chce pracować to będzie pracowal polecam raczej mężczyzną .

Kempa

Siemanko mam dziś rozmowe Kfalifikacyjną i pytanie do ludzi czy wiecie może czy ktoś pracuje z miejscowości Stepnica ?? z góry dzięki :)

pomoc
@Kempa

chłopie za jakie grosze a zapierdalasz jak wól ! nie polecam uwaga na nich i ich zagraniczne firmy jak hanse jacht uwaga !!!!!!!!!!!!

STTA

kobiety też pracują

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.