HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

Bartek

Witam Pracowałem w TTS'e równo rok.Mam więc trochę do powiedzenia. 1. Początek umowa zlecenie na tydzień ( podczas tych 5 dni uczysz się co to laminat, szkolący daje kilka rad, laminujesz sobie jakiś element i kończy się tydzień pracy). Moim zdaniem bardzo fajny pomysł. Nie każdy ma o tym pojęcie, a trochę do przyswojenia jest. Ludzie pracujący tam od kilku lat GARDZĄ tym i mówią, że to oni powinni szkolić Żółwia ( szkolący nowych pracowników, spoko gość). 2. Na koniec żółw rozdysponuje ludzi po działach. Tak w teorii jest. Z góry wiadomo kto gdzie pójdzie, majstrowie działów już sobie wybrali kogoś z nowych lub po znajomości na co lepszy dział. Ja poszedłem po znajomości na najmniej trujący dział. 3. Po umowie zlecenie dają Ci umowę na 3 miesiące. Idziesz zadowolony do kadr i słyszysz, że jak się wykażesz to dostaniesz podwyżkę, coraz więcej zamówień więc się staraj i takie tam. PO TEJ UMOWIE NIE MA PODWYŻKI. Tak od razu napiszę. 4. Pod koniec umowy trzymiesięcznej czeka egzamin teoretyczny i praktyczny. 4 strony A4 i chyba 31 pytań ( nie dam sobie nic uciąć jeżeli się mylę w ilościach pytań). Dobrze zagadasz to chłopaki z działu powiedzą 70% pytań i masz do przodu. Pytania na temat firmy, łodzi, narzędzi, żywic. Część praktyczna to albo coś laminujesz, malujesz, szlifujesz lub wstawiasz jedną z grodzi ( prawa na 385 jak dobrze pamiętam). Ja wstawiałem gródź. Kolejny bardzo dobry pomysł tylko wykonanie złe. Większość tych praktycznych egzaminów jest ustawiona. Jeżeli jesteś funfell to zdajesz, jezeli nie to dostajesz kilka lekcji i pracujesz dalej. 5. Po 3 mc umowy idziesz podpisać roczną. Jak juz pisałem nie dostajesz podwyżki, mimo, że wiesz już co nieco i trochę prac już jesteś w stanie zrobić. Przyjmują zielonych na ten temat pracowników, a Ty masz ich przyuczać, pilnować i pokazywać ( po prostu robić za nich) za tę samą stawkę bo brygadzista na zebraniu lub piszę sms'a za filarem. 6. Czas letni to czas podwyżek. Fama głosi, że będzie po 1,5zł bo ładne zamówienia są. Kierownik zbiera ludzi na weekend, odmawiasz i słyszysz: Podwyżki idą, nie zapomne tego. To jest kurna motywacja do pracy ? Nie ważne. Wracam do tematu. Przychodzi ten dzień i słyszysz, że 90% pracowników dostała 0,5zl podwyżki, 5% nie dostało, a pozostałe 5%to funfle i nie powiedzą ile dostali. Myślisz sobie: spoko, 0,5zł to ładnie. [usunięte przez administratora] nie ładnie. To podwyżka inflacyjna, po polsku kolejny przyszły rok zasuwasz za te same pieniądze bo i tak wszystko zdrożeje. Tyle z przebiegu mojej historii. Wyłuszczyłem to co mnie denerwowało, ale też i spodobało. Teraz trochę ogólników. Smród, styren i bark mydła w łazience. Tam po prostu śmierdzi. Zapach specyficzny, zostaje na ubraniach i na skórze. Jezeli się nie podoba to masz ten tydzień zlecenia aby zdecydować.[usunięte przez administratora] Okulary, przepisy BHP, nadgodziny Obowiązek noszenia przez cały czas pracy okularów plastikowych na nosie. Niszczą wzrok, wkurzają bo niektóre są niedopasowane, a jak porysujesz to noś je dalej bo brygadzista nie wymieni. Tak można się pochlapać utwardzaczem [usunięte przez administratora]

zgron

Kolego czemu ty na siłe chcesz kogoś na minę wsadzić ta firma to (usunięte przez administratora) firma same zło od nowego roku przemielili już 60 ludzi to chore zwalniają na kaprys kierownika lub prezesa tam istnieje układ kto nie jest ze stargardu albo nie wali z ucha to niema nic :) Ludzie nie polecam wybór należy do was .

Dominik Jeziorański

Nie moge patrzec na takie opinie. Praca to praca , pracowac trzeba. Zlotowka rocznie to malo ? czlowieku pracowalem przy laminatach 5 lat w kontenerze czy zima czy lato zero podwyzek. i Ty nazywasz to marna praca ? ile ja bym dal zeby dostac taka prace bez narzekania bym robil dzien w dzien. Taki wygodnis jak wszyscy a potem bezrobocie. pozdrawiam.

antares

Żenada, firma nie dba o pracowników. Pensje głodowe. Podwyżki co roku 0,50 - 1 zł (do godziny). Totalna porażka

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.