Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

kermit

Problem ze wstawieniem dwóch okien czy robocie na kilka dni jest we wszystkich firmach pośrednictwa i nie od nich to zależy, a od Holendrów. Niestety takich pracowników jak my traktują jako zapchajdziury w momencie jak gonią terminy i się nie wyrabiają. Dla Holendrów to ma też wady, bo zanim się wdrożysz i poznasz budowę odchodzisz, i nie masz szans na efektywną pracę. W innej agencji przez 2 miesiace byłem na 6-ciu budowach, zanim ogarniesz gdzie magazyn, kto ma plany itp to zmieniasz budowe, nawet u jednego pracodawcy. Samych Holendrów brygadzistów bezpośrednio na budowach też to wkurza, jak już wszystko pokażą i robimy wszystko samodzielnie to dyrekcja zabiera im ludzi, bo przez tydzień nadgonilismy terminy i znowu można przyoszczędzić. Agencjom wygodniej jest jak wsadzą człowieka na jedną budowę i robi tam ciągle, niestety Holendrzy nauczyli się wykorzystywać agencje. A z tymi ulgami na siłę to musze porozmawiać z koordynatorką... :)

TOMI

JA MAM DO WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY NIE SĄ FACHOWCAMI I NIE MAJĄ DOŚWIADCZENIA ABY NIE WYPISYWAŁY GŁUPOT NA JAKĄKOLWIEK FIRMĘ POŚREDNICZĄCĄ DO PRACY BO TO WIDAĆ KTÓRY Z WAS NIC NIE UMIE ANI NIE POTRAFI PRZYŁOŻYĆ SIĘ DO PRACY TZW MARUDERZY A TO TO NIE DOBRZE A TO SRAMTO BO CAŁKOWICIE ROBICIE ZAMIESZANIE DLA TYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ POCZYTAĆ O OPINIACH O DANEJ FIRMIE MIAŁEŚ ŻLE TO TO TRZEBA BYŁO SOBIE HOTEL WYNAJĄĆ . SPRAWIACIE ŻE OSOBY KTÓRE SĄ NA PRAWDE ZAINTERESOWANE PRACĄ I WYJAZDEM A SĄ FACHOWCAMI TRACĄ ZAUFANIE DO TAKICH FIRM I CHCĄC ZAROBIĆ NIE WCHODZĄ I NIE APLIKUJĄ DLA TEGO PROSZĘ WAS NIE PISZCIE GŁUPOT ŻE MIELIŚCIE ZAGRZYBIAŁY POKÓJ LUB COŚ INNEGO PO SWOIM DOŚWIADCZENIU WIEM ŻE MOŻNA SPAĆ W TAKICH CIĘŻKICH WARUNKACH A PRZY TYM ZAROBIĆ ŻE NA PRAWDĘ NIE JESTEŚCIE W STANIE SOBIE TEGO WYOBRAZIĆ NIE CHCESZ JEDEN Z DRUGIM JECHAĆ PRACOWAĆ TO ZWOLNIJ MIEJSCE INNYM LUDZIOM KTÓRZY CHCĄ JECHAĆ A NIE MARUDZIĆ BANDA MAŁOLATÓW KTÓRA CHCE ZAROBIĆ A SIĘ NIE NAROBIĆ TO DO KRAJU ZARABIAĆ I W DOMKU SIEDZIEĆ PRZY MAMUSI NIECH PO PRACY OBIADKI ROBI .

Alicja

@stary polonez, a na jakim stanowisku pracowałeś?

@Alicja

pracowałem jako stolarz.

stary polonez

Jestem teraz z powrotem w Skandynawii.Przyjechałem w styczniu zlecenie dostałem od razu na miesiąc .Po czym przedłużenie na kolejny / A więc już dwa /. Teraz kolejne przedłużenie /Tak to już Marzec/. Nastepnego przedłużenia już nie wezmę bo jadę do Polski na Swieta. Tak dziala to w Norwegii. Dla wiadomości Jobxion . Proszę aby holendrzy nauczyli się traktować nas jak partnerów . Proszę pamiętać że podróż z Polski do Holandii odbywa się na nasz koszt . W holandii wstawiam dwa okna i potem siedzę w ,,hotelu,, dwa tygodnie bez pracy. Jak podzielić to na cały miesiąc to wychodzi gorzej niż w Otto przy zarobkach 7 Eur/ godz. Nie jesteście zlą agencją ale chcecie byc lepsi to zróbcie coś z tym,. Niech pracodawca ponosi koszty z dojazdem z Polski jak chce miec pracownika na dzięń lub dwa. Pozdrawiam i zyczę sukcesów. Pozdrawiam .

arek
@stary polonez

Stary polonez powiedz w której agencji robisz w Norwegi bo szukam czegoś ale jak byłem ostatnio to same lipy po tygodniu pracy dawali i przestoje nipłacone za to z naliczaniem kosztów za pokój.

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

stary polonez

Właśnie sie dowiedziałem że Jobxion nie opłaca składek emerytalnych w Holandii. Czy to prawda ?

Malgosia Jobxion
@stary polonez

Witam, Zgodnie z przepisami holenderskimi dotyczącymi Agencji Zatrudniania w Holandii składki emerytalne opłacane są po pół roku trwania umowy z Agencją. Dotyczy to zarówno pracowników holenderskich jak i polskich. Jobxion należy do NBBU Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia, co jest dodatkowym gwarantem przestrzegania przez naszą firmę prawa pracy i Zbiorowego Układ dotyczącego Płac - CAO.

Jerzy Urban
@Malgosia Jobxion

Ale śmieszne Jobxion przestrzega prawa pracy to chyba jakiś żart dlaczego wynagrodzenie jest w funkcji Bouwvakhelper (pomocnik budowlany) jak ja jestem cieśla szalunkowym Timmerman 1?

@Jerzy Urban

Panie Jerzy, bardzo proszę o kontakt z koordynatorką i wyjaśnienie sprawy. Ja tez ze swojej strony postaram się wyjaśnić pana zapytanie .

@Malgosia_Jobxion

Jednak , abym mogła ta sprawę wyjaśnić proszę o podanie prawdziwego imienia i nazwiska :) Pozdrawiam serdecznie

pracowałem

Zbliża się okres wzmożonego zapotrzebowania na pracowników to biuro zaczyna intensywną kampanie. Więc będzie coraz więcej "Olków" i innych którym pracowało się wspaniale i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ale nie ma się co oszukiwać prawdziwe opinie o tej firmie to tylko te negatywne.

strary polonez
@pracowałem

Pracując dla Jobxion Spotkałem ludzi którzy nie pracowali dwa tygodnie potem poszli do pracy ale firma /inna niż Jobxion/ skasowała ich za mieszkanie za okres w którym nie pracowali. W sumie zarobili 3-4 Euro za godzinę. Jobxion nie kasuje za mieszkanie jak nie pracujesz .A to ogromny plus na korzyść Jobxion. Jestem w Skandynawii. Ale Holandia zaczyna przebijać Norwegie.Tam Majac 10 eur za godzinę wychodzisz lepiej niż tutaj mając 185 kr/h. Problem do rozwiazania zostaje jeden.Holendrzy muszą się nauczyć że nikt nie przyjedzie na jeden dzień lub dwa bez zapłaty za paliwo z Polski.

Olek

Pracowałem z Jobxion kilka razy i zawsze wszystko było dopięte. Świetna organizacja pracy i mieszkań, polecam jesli ktoś zamierza wyjechać do pracy za granicą

Olek

Nie lubię udzielać się na portalach ale jak czytam o tych strasznych warunkach i zerowych zarobkach to nie wytrzymałam. Nie zdarzyło mi się nic takiego, wprost przeciwnie fajnie mi się współpracuje z JobXion. Niezłe warunki mieszkaniowe i całkiem dobry zastrzyk kasy.

kockengen
@Olek

Wytrzymałam ? To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że pozytywne komentarze piszą koordynatorki .... Porażka

Irek

Było pisane o daniu sobie drugiej szansy itp. Więc ja opisze jak to działa w praktyce. Daliśmy z kolegom "drugą szanse" posiedzieliśmy w zagrzybionym mieszkaniu przez kolejne kilka dni po czym poproszono nas żebyś pojechali sobie do domu. I tak to wygląda w praktyce nie tylko z nami. Rozmawialiśmy z kilkom pracownikami i raczej standardem jest że się robi trochę potem siedzi w domu. Jak komuś pasuje pół etatu i syf w mieszkaniu to polecam.

Nieszczęśliwych ludzi zawsze jest dużo. JobXion wysyła do dobrej roboty, można zrobić fajną kasę ale zawsze znajdzie się ktoś z czarnymi perspektywami.

Wyrozumiały

Wszędzie pracują ludzie i wiesz, że nie wszyscy przykładają się do pracy. Być może w tej sprawie tak było. Najgorsze, że takie sytuacje rzutuj na opinię firmy. Myślę, że to był typowy "wypadek przy pracy".

Wyrozumiały

W sumie JobXion stara się organizować wszystkie wyjazdy bez problemów, czasami nawet najlepszemu może się nie udać. Wszystko jest do naprawienia. Mniej nerwów i złości pozwoli logicznie myśleć i wiele tematów szybko uregulować. Dajmy sobie szansę a będzie dobrze.

Malgosia_Jobxion

Witam serdecznie panie Darku i Irku. Z informacji przekazanych mi od współpracowników z Holandii rozumiem, ze sytuacja została wyjaśniona. Pani Olga nie jest koordynatorka, która się panami opiekuje stąd problemy z komunikacją. Jeśli chodzi o pracę to czekamy na informacje od Klienta kiedy ruszą projekty. Obecnie jak rozumiem przeprowadzili się panowie do innego mieszkania i czekają na informację w sprawie pracy.

Irek

Widzę że nie jestem sam. Ja czekałem tydzień bez pracy. Miałem zaczynać od poniedziałku. Wczoraj wstępnie ustaliłem z koordynatorkom że się dzisiaj przeprowadzamy. Cały dzień nie odbiera dzisiaj telefonów wyprowadzić mamy się do 13. Generalnie jestem w czarnej (usunięte przez administratora) Widoczne nie opłacanie mieszkań pracownikom to przedziwna forma komunikowania im żeby jechali sobie do domu bo roboty nie ma.

Darek

Jeśli jedziesz na szalunki od poniedziałku do Amsterdamu to informacja dla Ciebie. Jesteśmy na miejscu, mieszkanie mamy tylko do jutra (informacja od właściciela). Koordynatorka nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na smsy. Nie mamy ani adresu budowy ani narzędzi o ubraniach roboczych nie wspominając. Pani Olgolub Panie Krzysztofie czekamy na telefon do wieczora jeśli to nie nastąpi jutro wracamy do kraju.

Malgosia_Jobxion

Dzień Dobry, Wszystkie zainteresowane pracą osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@jobxion.pl . Rekruter po otrzymaniu CV kontaktuje się z każdym kandydatem i przedstawi warunki finansowe. Pozdrawiam

Magik

jakie są teraz zarobki dla cieśli szalunkowych?

Kuba

Mam zamiar ponownie przez nich wyjechać do Holandii. Nie miałem żadnych problemów jak byłe w zeszłym roku. Czy wiadomo ile w tym roku można będzie zarobić? Mam nadzieję, że warunki mieszkaniowe nie pogorszą się.

Kolo

Firma super, znam pracowałem i nie znoszę takich wpisów jak Twój(stary wyga). Coś nie wypali to nie znaczy ze jest wszystko źle.

Oluś

Czy ktoś wie o planowanych wyjazdach do Holandii dla elektryków? Chciałbym skorzystać z oferty Jobxion bo wiem , że to dobra firma. Człowiek jedzie pewny pracy, zakwaterowania i innych spraw. Zarobki słyszałem tez mają całkiem dobre to czego mam szukać .

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.