Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up

Pracownik firmy - Firma

22.06.2023 01:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się zapewnieniem obsługi na żurawiach wieżowych. Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski.

Od jak dawna jesteście Państwo obecni na rynku?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Firma powstała w 2014 roku, a jej założycielem jest Kamil Klepacz.

Na jakich stanowiskach najczęściej zatrudnieni są pracownicy w firmie?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Pracownicy w naszej firmie zatrudnieni są na stanowisku Operator Żurawia Wieżowego. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, a nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie przełożonego w każdej sytuacji.

Jakie umiejętności są niezbędne w tej pracy?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Żuraw wieżowy to rodzaj dźwigu, urządzenie to jest uznawane za największą maszynę roboczą. Taki żuraw może być obsługiwany jedynie przez specjalistę, który ma odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Praca operatora polega na przemieszczaniu wskazanych ładunków. Żurawie wieżowe to potężne maszyny, które są wykorzystywane do wznoszenia budynków mieszkalnych i przemysłowych o charakterze wielokondygnacyjnym.

Czy wymaga to odpowiednich szkoleń?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Trafiający do nas kandydaci najczęściej posiadają pełne uprawnienia do pracy na żurawiach. Obecnie takie uprawnienia zwykle pozwalają pracować z dowolnym tonażem, dlatego pracownicy nie wymagają dodatkowego doszkalania.

Jak wygląda struktura zatrudnienia w firmie?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Ponieważ jesteśmy wykonawcą różnych realizacji dla zewnętrznych zleceniodawców, nasi pracownicy dołączają do innych zespołów pracujących na budowach i tam działają zgodnie z ustalonym planem budowy.

Czy macie Państwo w planach zwiększenie zatrudnienia w najbliższym czasie?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

To pytanie, na które trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Sytuacja na rynku jest niepewna, materiały drożeją, a deweloperzy przestają być wypłacalni. Oczywiście nie planujemy zakończenia działalności, ale nie możemy przewidzieć, czy pojawi się potrzeba zatrudnienia kolejnych pracowników.

Jak przebiega proces rekrutacji nowych pracowników?

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Upikona wywiad

Rekrutację najczęściej przeprowadza właściciel firmy. Jeśli to możliwe, stawiamy na bezpośrednią rozmowę – w innych przypadkach przeprowadzamy ją telefonicznie, a po decyzji o podjęciu współpracy, pracownik otrzymuje niezbędne dokumenty.

Bartosz Nowy wpis

Czy firma godna polecenia?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up?

Sylwia

Pisaliście tutaj o dużych opóźnieniach w wypłatach wynagrodzenia i dziwnych miejscach odbioru wypłaty. Obecnie szukają kogoś z językiem chorwackim, chciałam aplikować. W ogłoszeniu piszą o premii - czy ona rzeczywiście się pojawią skoro są takie opóźnienia w wypłatach? Czy wynagrodzenie jest wypłacane tylko w formie gotówki ?

Kamil Klepacz
@Sylwia

Witam, Szanowna Pani Sylwio, proszę o informację gdzie znalazła Pani ogłoszenie, że poszukiwana jest osoba do pracy ze znajomością języka chorwackiego? Nie przypominam sobie żebyśmy kogokolwiek szukali do pracy, także proszę o podesłanie linku, ponieważ widocznie ktoś bez naszej wiedzy musiał zamieścić ogłoszenie.

Szymon
@Kamil Klepacz

Jak się Pan ustosunkuje do zarzutów na temat opóźnień w wypłacie wynagrodzeń?

Barbara Nowy wpis
@Szymon

Też chciałabym się dowiedzieć, bo chciałam składać cv, ale mam swoje kredyty i nie mogę pozwolić sobie na opóźnienia w zobowiązaniach. Z reguły to są duże opóźnienia , są jakieś stanowiska które mimo to dostają wypłatę na czas?

Ss Nowy wpis
@Barbara

Tak. Stanowiska które otrzymują wynagrodzenie w terminie i nawet grubą premię to Szef i Ojciec Szefa. Na chwilę obecną opóźnienie są półtora miesięczne.

Wojtek

(usunięte przez administratora) Z miesiąca na miesiąc coraz większe opóźnienia w wypłatach. Obniżki wynagrodzenia. Zaniża stawki w branży. Brak stabilności. Nie ma zabezpieczenia finansowego na wynagrodzenie. Wystarczy że dostanie przelewy od kontrahenta po terminie i nie ma na zaległe wypłaty. Tak jest teraz, jeszcze nie wypłacił pieniędzy za MARZEC( jest MAJ).

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up na stanowisko Specjalista ds. Kadr i płac? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Miś..

Wiecznie problem z płatnościami , człowiek pracuje miesiąc a pieniądze za pracę dostaje prawie po dwóch miesiącach, czyli ponad 2,5 miesiąca bez pieniędzy, Jak odszedłem to pół roku odbierałem swoje pieniądze. Omijać z daleka tego (usunięte przez administratora)i jego nędzną firmę.

Hanna

Jak tak czytam te opinie to podobno problem z wypłatami trwa już od miesięcy. To w ogóle możliwe żeby stale tak było? Z jakiego powodu firma miewa problemy z płynnością finansową?

Mariusz
@Hanna

Kiedyś wypłaty były do 20 dnia miesiąca( mimo to zawsze były po tej dacie). Od tego roku wymyślił że będą do końca miesiąca ( oczywiście są jeszcze później). Na przykładzie : wypłate za SIERPIEŃ dostajesz na początku października. I tak tego mało. Zazwyczaj cały tydzień w którym mniej więcej wypada wypłata siedzisz codziennie i wieczorami czekasz na telefon gdzie masz przyjechać po wypłatę( rano potrafi powiedzieć że dzisiaj będzie z pieniędzmi a kończy się że jest dwa dni później) Po wypłaty jeździsz w absurdalne miejsca. Parkingi sklepów, mcdonaldy. I tak to było dobrze. Ostatnio w jakąś ciemną uliczkę gdzie w samochodach ludzie uprawiaja (usunięte przez administratora) XD. W takim miejscu czekasz na niego około godziny bo zawsze się spóźnia. Często wypłaty się nie zgadzają. Mimo wysyłania po przepracowanym miesiącu raportów pracy z opisem. Nie raz nie jest w stanie zadzwonić i powiedzieć że coś się nie zgadza, dowiadujesz sie tego otwierając kopertę. Podejrzewam że wypłaty są wypłacane z pieniędzy które on już otrzyma od kontrahenta. Np. wystawia fakture za sierpień. Termin płatności 30 dni. Po otrzymaniu pieniędzy wypłaca wynagrodzenie pracownikowi. Są dwie opcję brak płynności finansowej albo standardowe Januszostwo( nie będę dokładał ze swoich)

Grzegorz Rekiel

Polecam współpracę. Po zakończeniu współpracy Pan Kamil dosłał mi wszystkie pieniądze na konto za urlop oraz wypłatę zgodnie z wypracowanymi godzinami.

Pracodawca żałosny zakłamany człowiek, z uśmiechem na twarzy kłamie i (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nie dotrzymuje słowa nie płaci w terminie nie wypłaca ustalonych rzeczy. Serdecznie nie polecam

...

Jedna wielka porażka

@...

Odnośnie? :(

Wypłat, pracy i szefostwa

@.

A powiesz w końcu co to za wypłata tutaj? Bo z tego co widziałam nikt nie doprecyzował. A szefostwo to czemu Ci się nie podoba?

.....

Ile można czekać na wypłatę, jak tak dalej ma działać ta firma to lepiej zwinąć biznes i na kasę do Biedronki

@.....

A jak długo już czekasz? :/ I ogólnie to stawki według Ciebie porównywalne, że do biedronki chcesz uciec?

@.....

Kiedyś przerabiałem taką sytuację, 15-ty brak wypłaty,16-ty rozmowa z kiero budowy,jeśli nie dostanę pieniędzy wstrzymam pracę,i pieniądze się znalazły.

@Adam

Jeden dzień opóźnienia to chyba nie aż taka tragedia. No chyba że były wątpliwości czy w ogóle ci zapłacą. Powiesz jaką dają tu stawkę? Mógłbym zarobić dobre pieniądze jakbym się przyjął?

Dymitr

Nie płaci, trzeba prosić sie o wypłatę która zawsze się niezgadza z niewiadomych przyczyn. Jeden z najgorszych pośredników na rynku, kłamie na każdym kroku nie licząc się przy tym z ludźmi.

@Dymitr

To słabo bo proszenie się o swoje zarobione pieniądze to upokarzająca sytuacja. Przynajmniej dla mnie. Powiedz czemu wypłata się nie zgadza? Obcinają coś bez powodu?

Dymitr
@Piotr

Upokarzające to mało powiedziane, chyba każdy pracuje po to żeby mieć z czego żyć aczkolwiek starszy Pan jak i młodszy mają to głęboko gdzieś i bawią się w najlepsze. Wypłata nie zgadza się z tego powodu że albo złą stawkę policzył albo odbił zaliczkę której nie brałeś albo jakie kolwiek inne zagryki, brudne tricki tego człowieka są na porządku dziennym. Kłamie jak z nut i tylko dużo obiecuje po czym zapada się pod ziemię OMIJAĆ Z DALEKA

Czy Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aa

Niestety nie Pracujesz ile dasz rady. Norma to 10godzin , ale dla chętnych firma lift up znajdzie budowę gdzie można bez problemu ciągnąć dwie zmiany czyli 16 godzin

Ilona

A co w przypadku jak ktoś "daje rade" przez 8 godzin? Akceptują to czy jednak wymagają żeby się robiło te nadgodziny?

Hanna

I co o tym tak szczerze myślisz? Bo niektórym na badania by się nie chciało fatygować to by się cieszyli raczej

Elżbieta

Widzę ze nie dość ze jakieś problemy z kasa to jeżdżę praca z niewiadoma ilością godzin ;D nie wiedziałam ze współcześnie ktoś jeszcze zatrudnia do pracy do skutku ile się da ;D o ile to prawda co piszecie… w cywilizowanym świecie ludzie jednak wiedza o której wyjdą z pracy… a tu nadal to samo?

Hhh

Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. O terminowych wypłatach zapomnij(usunięte przez administratora)

Zawiedziony
@Hhh

Zawsze byłem fair wobec Kamila. Mimo licznych opóźnień nie narzekałem ale cierpliwość ma swoje granice, ludzie wystrzegajcie się tego pracodawcy

@Hhh

Co Ty mówisz. Słuchaj minął tydzień, dalej pieniędzy brak?

gssgsgs
@Hanna

ja w końcu dostałem pieniądze ale z wielką łachą. On tak próbuje odwrócić narracje że to ty go powinieneś przeprosić za zawracanie głowy

@gssgsgs

Co.XD Nie wierzę, ale to tupet trzeba mieć naprawdę. A dużo Ci winien był?

Operator

Pośrednik jak to pośrednik w polszy - śmieciówka, stawka nieadekwatna do powagi zawodu, spóźnienia, komplikacje, ogólnie rzecz biorąc: nie polecam. Na plus jedynie, że jest miły i idzie się z nim dogadać bez przekrzykiwania się w przeciwieństwie do wielu innych pośredników w tej branży. Nie polecam pracodawcy, ale i nie polecam samej branży, zgniłą od korzeni, aż po liście. Pozdrawiam

Ksbdnsk

Problemy z płatnościami co miesiąc, nigdy pieniędzy nie ma na czas.

Valden

(usunięte przez administratora) pracując w niej o wypłacie w terminie możesz zapomnieć (usunięte przez administratora) nie dawajcie się nabrać na jego miłe gadanie i przepraszanie że to jednorazowa sytuacja. Pracowałem kilka miesiecy i z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej. Omijać szerokim łukiem

Warszawiak.

Uważajcie na niego i jego brudne tricki. Płaci max 25 na godzinę starym operatorom przeważnie u niego mają po 20-23 .(usunięte przez administratora)

Igor

@Pracownik ojj to słaba zagrywka ze strony szefa... a te problemy z płynnością wypłat to co miesiąc ?

Aa
@Igor

Tak, taki standard. Pierwsza część wypłaty, czyli najniższa krajowa ok 15 dnia na konto, druga część po 20 dniu miesiąca, tak ok 22-26 dnia. Po tę drugą część wypłaty musisz jechać w różne części miasta, zazwyczaj odbywa się to ok 21 godziny.

Firma słaba, Rodzaj zatrudnienia to zlecenie(usunięte przez administratora) Nie przestrzega ustawowych 8 godzin pracy. Nadgodziny - taka sama stawka jak podstawa. Teraz podczas "pandemii" stawki w dół od 2 do 5 zł. Czyli obecnie 20- 23 zł/h. W niektórych przypadkach max 25 zł. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up - Radom

• Jak się pracuje w Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Obsługa Żurawi Usługi Budowlane Kamil Klepacz Lift Up