Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Poniżej materialny dowód na to, że naprawdę staramy się, aby wciąż polepszać warunki mieszkaniowe w Holandii - zależy nam na Panów komforcie. W końcu zgodnie z zasadą, dobry jakościowo wypoczynek = lepsza praca. A lepsza praca to kolejne projekty. Niebawem zostanie oddany do użytku kompleks mieszkalny z 10 pokojami, węzłem sanitarnym, kominkiem (idealny na jesienne wieczory), kuchnią , usytuowany w Tiel skąd mają Panowie  blisko do naszego biura w razie jakichkolwiek problemów (których, mamy nadzieję, będzie coraz mniej). 

Pozdrawiamy!

 


 

Pracodawca

 Aktualność

Za nami intensywne dni. Najpierw Opolszczyzna czyli Nysa, gdzie reprezentowała nas Angelika, a w ostatnią sobotę - XIV Siedleckie Targi Pracy, gdzie powitały Was Angelika i Sylwia! Bardzo miło było się z Wami spotkać! I - do następnego razu! :) SEZON W PEŁNI, REKRUTACJE TRWAJĄ!

 

 

 

 

Pracodawca

 Aktualność

Przedwakacyjnie - 10 czerwca - zapraszamy do Siedlec! 

 

10 czerwca br. Jobxion bierze udział w XIV Siedleckich Targach Pracy, na które zapraszamy kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii w branży budowlanej i osobistym kontaktem z naszym rekruterem. Serdecznie powitamy hydraulików, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, stolarzy i elektryków i wyczerpująco odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie warunków zatrudnienia i zakwaterowania. 
 

Targi Pracy organizowane są przez Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach. W programie m.in. warsztaty tworzenia CV oraz możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia. Poświęćcie sobotnie przedpołudnie na swoją karierę!

SIEDLECKIE TARGI PRACY:
ul. Pułaskiego 19/21, Siedlce (siedziba urzędów pracy)
10 czerwca (sobota), godz. 10.00-13.00 

Wypełnij krótki formularz i daj nam znać, że jesteś zainteresowany spotkaniem, przejdź na stronę:

http://www.jobxion.nl/SIEDLCE

 

 

 

Pracodawca

 Aktualność

Po Małopolsce przyszedł czas na północ kraju! Wczoraj mieliśmy przyjemność zawitać na Pomorzu, gdzie uczestniczyliśmy w Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni. Po południu z kolei spotkaliśmy się z Wami w formule speed date, gdzie odpowiadaliśmy wyczerpująco na Wasze pytania odnośnie pracy w sektorze budownictwa w Królestwie Niderlandów. Oprócz naszych rekruterów - Patryka i Agnieszki, mieliście okazję poznać właściciela naszej firmy oraz pracowników biura w Tiel. Świetna organizacja Targów  i jak zwykle cenna możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z kandydatami chętnymi do wyjazdu do Holandii! Praca czeka, sezon w pełni, zapraszamy - cieśli szalunkowych, hydraulików, stolarzy, elektryków, dekarzy, zbrojarzy -  do aplikowania!

 

 

 

Pracodawca

 Aktualność

23 maja nasi rekruterzy z Polski i Account Managerzy z Holandii byli obecni na Targach Pracy w Krakowie organizowanych przez Urząd Miasta w Tauron Arena Kraków. Dobrym pomysłem okazała się też organizacja dodatkowego spotkania rekrutacyjnego w terminie popłudniowym, na które mogli dotrzeć kandydaci, którzy nie mogli spotkać się z nami rano.  Zobaczcie zdjecia! 

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na spotkanie z Jobxion na Opolszczyźnie

  • Targi Pracy odbędą się  2 czerwca 2017 r. w godzinach 10.00-13.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5 a (obok wieży ciśnień). Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę z naszą rekruterką, Angeliką: 505 378 901

DO ZOBACZENIA!

Pracodawca

 Aktualność

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy na najbliższe spotkanie z rekruterami Jobxion - Patrykiem i Agnieszką:

30 maja 2017/ dwa spotkania 

  • Targi Pracy w Gdyni, godz. 10.00-14.00 Hala Widowiskowo-Sportowa Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8;          
  • Spotkanie rekrutacyjne Jobxion godz. 15:00- 18.30 Szkoła policealna TEB Gdynia, ul. Armii Krajowej 30.

Umów się z nami na spotkanie!

Agnieszka: 798 834 026

Patryk: 507 745 663

Jobxion Poland Sp. z o.o.