Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Jobxion Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof
Były pracownik
@Pytanie

Jak sobie sam opłacisz. Oni nie bawią się w takie rzeczy...

Gregor
Pracownik
@Pytanie

Tak jak będziesz członkiem Radio Maryja

Aneta
@Krzysztof

To w ogóle można liczyć tutaj na jakieś benefity ? Czy nie za bardzo ?

KRZYCH
Były pracownik
@Aneta

Tu benefitem jest poprawnie naliczona wypłata....

Mario
Były pracownik
@KRZYCH

O to to to to :-) Jak dostaniesz wypłatę która będzie się zgadzać to powinieneś się cieszyć bo to przywilej niewielu. (usunięte przez administratora)

Loko
Kandydat
@Pytanie

Tak ! Samemu

Aneta
@Mario

Żadnej karty Multisport ani nic?

Krzysiek
Były pracownik
 Pytanie
@Aneta

Multisport ?! Zapomnij kobieto o jakichkolwiek świadczeniach ! W Jobxionie...niemożliwe.

Bogdan
@Krzysiek

Trochę się rozczarowałem że nie dają benefitów. To nic nie dają do wypłaty? Chociaż nadgodziny można robić za lepszą stawkę czy też z tego nici?

Monter-hydraulik
Były pracownik
@Bogdan

Tu w tej firmie masz benefit jak Ci wypłatę poprawnie naliczą

jorgi Nowy wpis
Pracownik
@Bogdan

Ha, nic nie ma

Krzysiek Nowy wpis
Były pracownik
@Bogdan

Nic,kompletnie nic...

Zuzanna Nowy wpis
@Monter-hydraulik

To ma być benefit? To norma powinna być. A często się zdarzają takie nieścisłości w naliczaniu wypłaty? Mam nadzieję ze nie

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Jobxion Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Krzych
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Na żadne wsparcie. Jesteś w ciąży...!? Nie pracujesz ! Taki wsparcie.

Zuzanna Nowy wpis
@Krzych

Jak to? To umów o pracę kobiety nie dostają?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Krzych
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnych wewnętrznych rekrutacji. Oni traktują ludzi jak...sztuki. Jest człowiek firma zarabia. Nie ma człowieka, będzie następny, często z "łapanki"...

Bożena
@Krzych

W sensie, że jak? Przychodzę i mówię, że umiem przekręcać rury to o razu biorą mnie na hydraulika i wywożą gdzieś? Czy jednak jakoś wstępnie weryfikują te umiejętności?

Krzych
Były pracownik
@Bożena

Biura jak leci. Budowa weryfikuje Twoje kwalifikacje. Nie potrafisz robić nawet o 9 rano w poniedziałek ....wypad

hher
Pracownik
@Krzych

Nie polecam

stary polonez
Były pracownik
 Pytanie
@Bożena

Przecież mówiłaś że umiesz ,, kręcić,, rury. Tak. Odsyłają cię na projekt i twój problem jak sobie poradzisz.Nie jesteś pewien to mów prawdę że nie umiesz. Weryfikacja? A po co? To twoja strata jak klient cię wyleje. Poniesiesz ogromne straty. Dojazd do Nl., Dojazd do klienta, i być może powrót do Pl. Zastanów się czy na pewno umiesz ,,kręcić,, rury?

1
Bożena
@stary polonez

A to firma tu do człowieka się nie przyznaje tam? Bo chyba wiadomo, z której agencji kto przyszedł do roboty?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Jobxion Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Monter-hydraulik
Były pracownik
@Pytanie

Na budowie do betoniarki laptop raczej mało przydatny ..

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Monter-hydraulik
Pracownik
@Pytanie

Całość, bardzo skromne zarobki ,ale jednak całość wpływa na konto. O ile oczywiście się "nie pomylą", na Twoją niekorzyść. A ta firma znana jest z takich "pomyłek" A wtedy trzeba wykonać wieeeeeele telefonów, aby odzyskać 50, 100 czy czasem 150 €.

On
Pracownik
@Monter-hydraulik

Heh wiele.. ja już tyle wykonałem i całej nic to nie daje. Moja cierpliwość już się pomału kończy do tej firmy!!!!!!!

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tomek
Pracownik
@Pytanie

Znasz angielski to dobrze. Ale z kasą szału nie ma, szczególnie w tej kiepsko płacą. Do tego ciągle "pomyłki" w kilometrówkach, w godzinach, przeprowadzki niezapowiedziane. Jakby to powiedzieć...słabo jest.

Damian
Pracownik
@Pytanie

Niepolecam pracowałem dla nich i powiem tak co innego przez telefon a jak przyjedziesz na miejsce do Tiel robią die w (usunięte przez administratora)

Andrzej hydraulik
Pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnej rozmowy. Traktują Cię jako kolejnego jelenia do zarabiania kasy dla firmy i nic więcej. Reszta to co usłyszysz to tylko słowa i nic więcej...Jesteś dobry do póki maja dla Ciebie prace. Później kopa i do domu...

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jobxion Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Krzysztof
Były pracownik
@Pytanie

Zapomnij.....

Pracodawca

@Krzysztof

Dzień Dobry. Po pierwsze, firma Jobxion Poland sp. z o.o. nie zatrudnia Panów wykonujących pracę na terenie Holandii. Robi to nasza holenderska spółka. Co do nadgodzin to jest to złożona kwestia wynikająca z wielu składowych, np. ilość pracy na budowie oraz same umiejętności pracownika. Ustalenia odbywają się indywidualnie i na miejscu budowy jak i z account managerem z firmy Jobxion. Co za tym idzie na pracę w nadgodzinach nie ma wpływu firma Jobxion Poland sp. z o.o. Pozdrawiamy.

Monter007
Kandydat
 Pytanie

Pracuje ktoś na serwerowni googla w NL ?? Jak tam wygląda sytuacja ?

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Darek
@Pytanie

NIGDY !!! Jak będą Tobie mówić,że taką otrzymasz,to zapytaj dlaczego po III fazie trzeba zjechać do kraju na poł roku.Nie podpisują umów na stałe.Nie jest to legalne.Belasting i odpowiednia inspekcja już o tym wiedzą.

PolAnglik
 Pytanie

Szukałem pracy i znalazłem Wasze ogłoszenie dla elektryków po angielsku Wspomnę, że posługuję się językiem angielskim biegle, w tym językiem technicznym Mam kilka pytań 1 Proszę o podanie stawek dla elektryków z brytyjskimi uprawnieniami (w tym uprawnieniami pomiarowca) 2 Czy istnieje możliwość pracy w nadgodzinach? Jakie stawki? 3 Jak wygląda sprawa transportu do i z pracy? Mam swoje auto, ale nie będę nim jeździł jedynie co mogę przyjechać do Holandii 4 Zakwaterowanie? Jakie warunki?

3
Darek
@PolAnglik

Pozwolę sobie na odpowiedź..z życia.Znam dobrze angielski,mogę porozumiewać się również po niemiecku i oczywiście niderlandzku.Uprawnienia,tak mi powiedziano przez telefon,do okazania EWENTUALNIE(!!!) na budowie.A na budowie zdziwieni.Nie liczy się papier,pokaż co potrafisz,fajnie,że masz ale on jest dla Ciebie...Ta mi powiedział mój przełożony na budowie-Holender.Stawka na początek,czyli jakiś rok 430-460 euro na rękę.Mieszkania..zdecydowanie nie daj się wcisnąć do Tiel i vakantie parków.Reszty dowiesz się od chłopaków...jak zechcesz pracować za te śmiesznie pieniądze.Wiele agencji płaci od 550-570 w górę !!!Z Twoim biegłym angielskim proponowałbym szukać gdzie indziej,papierami się nie chwal za bardzo.Pozdrawiam.

Pracodawca

@Darek

Pan Darek ma częściowo rację. Kluczowa jest znajomość języka i fachu. Stawki od ok 430 do ok 540 Euro - zależne od kilku czynników. Odpowiadając na Pana pytania po kolei: 1. Uprawnienia nie są kluczowe - stawki od ok. 430 do ok 540 E za 40h na rękę 2. Nadgodziny rzadko są możliwe w Holandii ze względu na duże obciążenia podatkowe. Ale są projekty, w których zdarzają się overuren. 3. Transport z i do pracy. W takiej opcji jak Pan mówi są dwa rozwiązania: a) zabiera Pana ktoś z kolegów, b) dostaje Pan od nas auto + kartę paliwową 4. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach. Jest kilka lokali o niższym standardzie (Tiel, Amsterdam, Rotterdam), ale w okolicy nie ma w tej chwili lepszych mieszkań na wynajem w normalnej cenie. W Vakatie Parkach już od dawna nie kwaterujemy - chyba, że na chwilę w czasie szczytu sezonu. Pokoje 1-osobowe, szybki internet. Mamy naprawdę kilka fajnych domów (2xMaarsen, 2x Tilburg, Oss, Nijmegen...) i wiele fajnych wynajmujemy (np. Almere).

cieśla
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Kłamiecie jak zawsze.Po ponad roku pracy nie chcieliście mi podnieść stawki z 430 na 460.Dawaliście,z wielkim bólem...445!!!Angielski biegle,holenderski bez większych problemów.A Wy piszecie 540?!Komu?!Pięknie tworzycie sobie opinie...W tym to jesteście SUPER-SPECJALIŚCI.

Pawel
@Darek

Panie Darku ma Pan całkowitą racje w tej chwili w branży budowlanej dla fachowca z językiem to minimum 550 euro na ręke plus dodatek za dojazd !Dobre agencje pracy mają bardzo dużo ofert pracy i poszukują w tej chwili pracowników na projekty w Amsterdamie i Roterdamie itd.Ja pracuje i mieszkam w Amsterdamie ,a mój obecny pracodawca sam mnie znalazł i zaproponował prace na rok blisko mojego mieszkania 7 km dojazd.Pracowałem w Jobxion ale zawsze na zime traciłem prace ,tzn 2 razy i więcej już im nie zaufam .Nieraz widze wpisy ze strony Jobxion że dla fachowca z językiem to zawsze jest praca więc to jakaś bzdura jest , ja mam 20 lat doświadczenia w zawodzie stolarz ogólnobudowlany i mówie biegle po angielsku !Polecam szukajacym pracy strone werk.nl,Uitzendbureau.nl ,indeed.nl,itp ,zróbcie swoje CV na tych stronach ,a będziecie mieli 3 oferty pracy dziennie.Pozdrawiam wszystkich szukających pracy i byłego pracodawce Jobxio B.v. Pawel

Monter-hydraulik.
@Pawel

Też dla nich pracowałem.Pełen rok.Co druga wypłata,kilometrówka źle policzona.Czekanie na wet miesiąc na wyrównanie.Oczywiście w między czasie sytuacja się powtórzyła czasem dwukrotnie.Dodzwonić się do koordynatorki-Moniki to był cud.Wiecznie zapracowana.Ciągłe zmiany lokali i budów.Miałem 430 €.Poprosiłem o podwyżkę.Z bólem,po negocjacjach zaproponowali...UWAGA 445 € !!! 15 euro do tygodnia. 0,37 centa do godziny.Zadzwoniłem do innej agencji,która chciała już 4 miesiące wcześniej mnie zatrudnić.Przeszedłem.Bez żalu.Na początek 580 € za 40 godzin.i zanim zacząłem pracować na ZZP miałem u nich 635 €/40h.Teraz własna działalność.39 €(1560€/tydzień) na rękę.Minus mieszkanie 45 m(mieszkam sam) 650 €.Od ponad16 miesięcy dla jednej firmy,drugi projekt.Nikt,nigdzie mnie nie przenosi,nie zmienia mieszkania w urlopie gdy jestem w Polsce.Pieniądze ZAWSZE się zgadzają i na czas !!!Można?!

1
Zainteresowany ofertą
 Pytanie

Witam :) jestem elektrykiem z dużym doświadczeniem i językiem angielskim . Większość swoich lat pracowałem przy elektryce przemysłowej (linie produkcyjne w pełni zautomatyzowane).Praca tutaj oferowana to głównie budowlanka .Mam pytanie a w sumie parę gdyż rozmyślam nad wyjazdem dla tej agencji .Pierwsze jest typu jak wygląda atmosfera w pracy ? Czy jest gonitwa czy raczej spokojna praca ? Jakie głównie są zadania na budowie i czy dużo się różni specyfikacja od polskich wykonań. Ogólnie byłbym bardzo wdzięczny komuś kto pracuje za krótki opis dnia roboczego i mniej więcej koszty życia w Holandii bo wiadomo że zarobi tutaj nie są powalajace. Pozdro i z góry dziękuję za info

Pytanie
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jobxion Poland Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Pawel
@Pytanie

O jaką prace Ci konkretnie chodzi ?

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Hydraulik.
@Pytanie

Ludzie na projektach są w porządku.Gorzej,dużo gorzej z ludźmi z biura w Tiel.Szczególnie koordynatorki z PL.To porażka.

Pawel
@Hydraulik.

Proszę kontaktować się bezpośrednio z holenderskimi koordynatorami z Tiel w języku angielskim ,o ile mówicie biegle po angielsku.Jestem pracownikiem od 2018 roku i znam problem z polskimi koordynatorkami .Wyjątek to Pani Agnieszka na nią zawsze można liczyć!Pozdrawiam.

Pawel
@Pytanie

Praca zależy od projektu ,ludzie są różnie nastawieni do pracy .Duże projekty są obsadzone doświadczonymi pracownikami z którymi bardzo dobrze się współpracuje .Małe projekty to ludzie przyjeżdżający na krótki okres czasu z małym doświadczeniem zawodowym i tu jest gorsza współpraca.Jobxion stara się obsadzić projekt tak aby jeden fachowiec miał pomocnika mniej doswiadczonego ale to też zależy od koordynatora.Osobiście mam większe przekonanie do współpracy z holendrami z podobnym doświadczeniem zawodowym do mojego ,w razie czego kolega zastępuje mnie i na odwrut.Pozdrawiam.

Hydraulik.
@Pawel

O tak wyjątkiem jest pani Agnieszka.Reszta pań,szczególnie ta,której nie ma od dłuższego czasu to porażka.Faktem jest,ze przyzwoita znajomość angielskiego,a jeszcze lepiej holenderskiego to duży atut.Niedawno jeszcze Ania nauczała holenderskiego,ale cóż...firmie chyba szkoda kasy.

Pracodawca

@Hydraulik.

Dziękujemy w imieniu Agnieszki, Rzeczywiście - język jest atutem. Co do lekcji holenderskiego - zostały przeniesione do Kerkdriel. Zmieniły się zasady, ale możliwe jest uzyskanie nawet pełnego dofinansowania całego kursu. Pozdrawiamy

Andrzej
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Po pierwsze.Nie zostały przeniesione,tylko pani Ania prowadzi je sama w Kerkdriel,jako niezależna firma,w wynajętym przez siebie lokalu.Po drugie.Uczęszczają tam zdaje się tylko trzy osoby z Jobaxion,bo bardzo słabo u Was z dofinansowaniem.Ups...Jedna osoba już nie uczęszcza na lekcje,bo przestała z Wami współpracować.Powód?! A jakżeby inaczej?!Za słabo płacicie.Kolejny,dobry hydraulik przeszedł do konkurencji.

Elektryk
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Drogi Pracodawco ale tylko możliwe bo oficjalnie jest tak jak do tej pory nie ma żadnej oficialnej od Was wiadomości. A głupoty w internecie możecie pisać. A co sie dotyczy dlugo nieobecnej to przede wszystkim zasługa naszych kolegów pracowników dzwoniącymi w tygodniu z bredniami , (usunięte przez administratora) zawrócić, a w weekendy cisza .

Pracodawca

@Elektryk

Panie Elektryku, Prosimy jeszcze raz. Nie do końca łapiemy sens wypowiedzi. :) Udanego weekendu

Luke
 Pytanie

Witam mam pytanie odnośnie narzędzi czy firma je zapewnia? Obiło mi się o uszy że tylko elektronarzędzia a te podręczne to we własnym zakresie... I druga rzecz jak z długością projektów, czy nie okaże się że po 2 czy 3 tygodniach zjazd do Pl i pieniądze w błoto?

Pracodawca

@Luke

Panie Luke, Elektronarzędzia zapewniamy. Narzędzia podręczne trzeba mieć swoje. Projekty są różne - niektóre nawet roczne. Wszystko powie Panu rekruter albo Accocunt Manager. Nikomu nie zależy na wcześniejszych zjazdach do Polski. Chcemy żeby Pan pracował i był zadowolony.

Hydraulik.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Roczny projekt ?! Doprawdy bardzo śmieszne !!!pracowałem zbyt długo dla Was,żebyście ludziom takie kity wciskali !!!

Pracodawca

@Hydraulik.

Może jednak zbyt krótko. :)

Andrzej
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

"...Będzie Pan zadowolooony !!! "Jak w kabarecie....

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Jobxion Poland Sp. z o.o.