Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

Gregor S

Tak czytam te wpisy i nie wiem czy napisać językiem literackim czy potocznym. Pracowałem do niedawna w Jobxion , mam mozliwość porównania pracy w innych agencjach i jak to w Holandii Jobxion jest dużo powyżej średniej. Maruderom polecam Otto lub Haldu odczują różnicę. Wszystkie te agencje to agencje pracy czasowej a nie stałej i o tym trzxeba pamiętać. Praca stała to inna bajka szczególnie dla osób które nie znają holenderskiego a angielski jest lekko mówiąc słaby typu OK . Co do samej firmy ona jak inne płacą 0,19 E ale po przekroczeniu limitu dziennego ok 50 km tam i z powrotem dziennie. Poniżej to nie ich koszt. Są też inne do końca nie jasne sprawy ale w porównaniu do innych to nic wielkiego odstającego od rzeczywistości Holandii. Odzież robocza piszecie że dają nie dają w Jobxion i macie pretensje o co ? Gdzieś indziej dostajecie od reki "bzdura" lipa etc. Konrad na którym psy wieszacie stara się coś zrobić ale jest sam i czasem to za wiele ale jeśli się umówi to stara się zrobić do końca. Zostawcie w spokoju chłopaka bo na wieszanie na nim wszystkiego co złe to nie ten adres on ma nad sobą też jak my i nie podskoczy. Ogólnie Jobxion jest o niebo lepszy od standardowych agencji. Nie jestem pracownikiem Jobxion więc nie mam co cukrować Co do innych nie wiem .

Grzegorz Szon

Do niedawna pracowałem dla Jobxion i widziałem dużo ludzi którzy przyjechali do pracy. Prawdą jest że firma zatrudnia dużo ludzi i nie tylko polaków. W większości ludzie przyjeżdzają w ciemno i uważają że wszystko im się należy Błąd !! tu jest inaczej nie POLSKA . W moim przypadku jak zaobserwowałem większość mówi słabo w jakimkolwiek języku lub udaje że zna sorry po polsku tu się nie dogadasz a jak pójdziesz do pracy to co na migi. Co do pracy fakt są przerwy nie nie pracuje się w jednym miejscu tylko zmienia w zależności gdzie Konrad załatwi pracę ale to standard . Przyjeżdzacie tu jako pracownik czasowy napisane jak wół w umowie czyli jest praca pracujesz nie to sorry albo czekasz na nową albo zjazd do Polski. Podkreślam że obecnie powoli jest po sezonie i tak to tu jest z Holendrami mają za dużo ludzi chętnych do pracy i wybierają sobie a przy tym mają humory że za wolno się robi etc... Kto był ten wie Co do Jobxion ludzie jakie warunki oferują inne firmy H... O... T.. etc w porównaniu do Jobxion porażka wiem to z własnego doświadczenia. Wszyscy przedmówcy piszą jedni prawdę drudzy lekko naginają. Prawda jest następująca jest Konrad na miejscu i on załatwia wszystko ale jest sam i wyżej d... nie podskoczy Chłopak się stara a wszyscy na nim jeżdzą uważam że nie jest OK i nie zasłużył sobie na to robi ile może i koniec . W porównaniu do innych Jobxion wypada całkiem nieźle napewno ponad holenderską normę. I to tyle Apropo Nie jestem pracownikiem Jobxion ale dla nich pracowałem i napewno jak będzie możliwość wrócę do nich Pozdrawiam Konrada Trzymaj się Kondziu i nie bierz głupot do głowy GS

Marcel Snetselaar

There are many hundreds of people working for us. So it happens that some problems occur with individuals. I regret that this does happen sometimes. It is always possible to talk with us and then we will solve the problems, so everybody will be satisfied in the end. I don't speak Polish myself, but my colleague Sandra can always be e-mailed or phoned as well. Please contact either me or Sandra when you have problems. Greetings, Marcel Snetselaar +31650675595 marcel@jobxion.nl Sandra Ras +48730206040 sandra@jobxion.pl

Gregor S

Ludzie co wy opowiadacie o Jobxion. Może tak jak piszecie było kiedyś. Teraz sie coś zmienia od czasu jak pojawił się Konrad. Wszyscy uważają że czeka na nich jedynych praca ale tak nie jest. Jadą nie znając podstawowych słów angielskich o holenderskich nie wspomną. Niestety czasy te już mineły. Cóż ja osobiście pracowałem dla Jobxion i nie narzekam jest praca Ok masz ją płacą sumiennie i masz dach nad głową w dobrych warunkach . Jeśli nie wiesz o co chodzi polecam OTTO kaszana. Co do Konrada robi co może sam się stara ale jest sam . Co do głupot typu odzież etc ludzie to Holandia musisz miec ubranie od początku o tym mówią podstawa buty z noskiem , nikt nikogo nie wpuści be nich no i podstawowe ręczne narzedzia w zależności od tego co robisz resztę dostaniesz od Konrada zawsze o tym pamięta. Mój wpis to nie cukrowanie Jobxion tylko fakty i refleksje z pracy u nich. Sam czekam na info od nich więc nie jestem stronniczy. Porównajcie pracę przez inne biura wg mnie piszecie głupoty bo to jedyna firma w miarę normalna z tych którzy proponują pracę w holandi

@Gregor S

Daj do siebie kontakt marcintkaczyk84@gmail.com

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

zenus

pracuje w jobxionie niewiem o co chodzi przedmowcy ale mi kasa zawsze gra ubranka dostalem do koordynatora tu na miejscu czy w polsce zawsze mozna sie dodzwonic tak duze odleglosci z domu do pracy bywaja bardzo rzadko ale jak komus praca nie pasuje to zawsze znajdzie jakies ale

pawel

witam pracowalem w tej firmie dluzszy czas i nie moge powiedziec nic zlego na jej temat w dniu wyjazdu mialem kontrakt w reku po miesiacu pracy otrzymalem odziez robocza oraz obuwie wyplaty tak zwane tygodniowki zawsze byly na czas miedzy sroda a piatkiem byl przelew na koncie warunki mieszkaniowe dobre zawsze mozna liczyc na pomoc polskiego koordynatora a kiedy zepsulu mi sie auto firma wypozyczyla mi na swoj koszt auto z wypozyczalni Polecam kazdemu zainteresowanemu prace przez agencje jobxion vakmensen b.v

Zalopini

To po co ludziom coś obiecywac jeżeli nie ma 100 % pewności kontraktu nikt na wakacje nie jedzie do Holandi tylko pracować co z tego że ktoś popracuje tydzień czy 2 i później nie ma żadnej pracy wiadomo jako pośrednik pieniądze dostaje za to że kogoś ściągnie nowego do pracy, są wyjątki że pracują osoby długo ale sam przebieg rozmowy i obietnicę o pracy to lepiej unikać i nic nie mówić ale kto się teraz na tym rynku Polakiem będzie Przejmować są inni naiwni na tego miejsce.

Niktwazny

Zgadzam się z tobą na obietnicach tylko się kończy jak ktoś chce jechać na parę tygodni to śmiało może jechać bo stałej pracy nie ma

jobxion

Witamy. po 1. nikt nie kaze wyrabiac VCA jak nie mamy konkretnie wyjazdu dla Pana. Co do pracy, my dostajemy od wykonawcow informacje i wtedy mozemy kogos wyslac. A aktualnie jest zapotrzebowanie na hydraulikow. Z dnia na dzien sytuacja moze sie zmienic. To Pana ryzyko czy Pan poczeka na wyjazd od nas czy gdzie indziej Pan pojedzie. A czesto rowniez zdarza sie tak, ze proponujemy a kandydat odmawia a na drugi dzien dzwoni, ze jednak chce jechac a u nas juz nieaktualne, bo ktos inny wyjezdza i co wtedy? Tez kandydat niezadowolony. Mamy Pana na uwadze, jesli pojawi sie miejsce od razu do Pana zadzwonimy, jednak jak wielokrotnie powtarzamy - nie damy Panu teraz gwarancji konkretnej daty. Moze dzisiaj dostaniemy zapytanie o ciesli a moze nie. Bywalo, ze 11 panow tygodniowo wyjezdzalo, ale byly i takie kiedy nie wyjezdzal nikt. P.S. Nie da sie by doslownie kazdemu kto sie do nas zglosi zalatwic prace - niestety, chociaz bardzo bysmy chcieli, sa pewne wymagania, ktore nie kazdy spelnia. Pozdrawiamy i mamy nadzieje, ze bedzie Pan w koncu zadowolony.

Lolek

Witam,od jakiegoś czasu mam kontakt z pracownikami tej firmy,byłem na rozmowie,pisali maile,dzwonili,wyrobiłem certyfikat VCA,wszystko ładnie pięknie,tylko nie mam pracy,odmówiłem innym firmom,wydałem pieniądze na certyfikat i cisza, tak załatwiają sprawę w JobXion.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.