Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Tyle w temacie

Zal czytac te wypociny pracownikow biura jak to jest super i jak to kierowcy winni byc szczesliwi ze dostapili zaszczytu obcowania z tak cudowna mlekiem i miodem plynaca korporacja. Otoz panie i panowie nie siejcie fermentu i nie powtarzajcie klamstw gdyz autami nie jezdza malpy tylko ludzie, owszem jedni mniej ale inni batdziej inteligentni. Jednak kazdy z nich nie pozwoli na to aby z miesiaca na miesiac byc coraz bardziej rznietym na pensji, ktora zapracowuje w coezki sposob poswiecajac na to wiekszosc zycia - ok 300h miesiecznie. Dodatkowo sprawa zmiany sposobu wynagradzania bez aneksu do umowu i dzialajaca wstecz podlega sankcjom karnym

Pozytywny
@Tyle w temacie

To naprawdę zadziwiające, że przy tym wszystkim co piszesz wciąż tylu kierowców z nami pracuje. Czyżbyś się jednak mylił??? Panie i Panowie - zapraszamy do współpracy! ????

Pozytywny
@Tyle w temacie

Jakub D

Znam eco z punktu widzenia kierowcy i pasażera i uważam ze pod względem profesjonalnego podejścia do tematu to jest najlepsza taryfa w Polsce

Dzień dobry. Mogę potwierdzić opinie, które już wcześniej tu padały - EcoCar to zdecydowanie najlepszy i najlepiej poukładany pracodawca w tej branży (a że sama branża jest średnia, to wiemy wszyscy). Pracowałem w trzech innych korporacjach i w Eco jest największy ruch, praktycznie się nie stoi, tylko cały czas jeździ. Co ważne - na poziomie są też klienci. Bardzo fajne auta

Rob
@Paweł

Tonący brzytwy się chwyta

ex kierowca

Pomimo tego że moja współpraca z firmą eco sie zakończyła polecam wszystkim którzy szukają pełnego prosfesjonalizmu i ciekawej pracy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Justyna W

Ostatnio miałam okazje korzystać z usług eco i według mnie są jedną z najlepszych taryf w Warszawie. Mili kierowcy, dobra cena i duży komfort jazdy, POLECAM

Emil

Pracuję od półtora roku w Eco i nawet czytać mi się juz nie chce tych Waszych wyssanych z palca i podsycanych przez konkurencję opinii. Chętnych zapraszam. Można uczciwie zarobić. Polecam.

@Emil

Powinieneś się wstydzić za to jakie głupoty wypisujesz,a skoro nie chce się tobie czytać to po kiego wchodzisz na tę stronę tłum..u .Jesteś jakimś odszczepieńcem ludzkiej rasy,a konkurencja to ma wiesz gdzie tę firmę.

@car

Nie unoś się chłopaku i nie denerwuj. To jest forum dla pracowników, a nie dla malkontentów. Jak smutnym i małym człowiekiem musisz być, skoro tylko wyzywać potrafisz i nie umiesz przyjąć pozytywnych treści. Pozdrawiam i więcej uśmiechu na co dzień życzę!

Cześć. Nie bierzcie pod uwagę tych wszystkich negatywnych wpisów. Najczęściej pisane są przez konkurencję, boty albo kierowców, z którymi z różnych względów zakończono współpracę. Być może Eco nie jest najlepszym pracodawcą na świecie, ale nie ma lepszego w tej branży. Niech każdy, kto pisze negatywne opinie poda chociaż jedną lepszą firmę. Jak popatrzycie na inne fora, tam też wszyscy jadą po pracodawcach. Przekonajcie się zawsze sami. Jedno spotkanie, czy rozmowa, to naprawdę nie jest aż taki duży wysiłek.

Aldi
@Adam

Zdefiniuj "lepszą"? Nie ma w kraju droższej korporacji taxi niż Ecocar, nawet Sawa jest tańsza.

@Aldi

W EcoCar masz dużo lepszą kulturę pracy niż w innych korporacjach. Poczynając od jednolitej floty (to ma znaczenie), poprzez naprawdę zgrany zespół, a na profesjonalnym podejściu zarządu i managerów kończąc.

@Adam

Adam,co ty jadasz,że tak głupio gadasz?Niby z kim i o czym można rozmawiać?Było wiele rozmów na temat poprawy pracy kierowców i co i nic,jednym uchem weszło,drugim wyszło,zero reakcji na sugestie kierowców którym naprawdę zależało aby Ecocar szedł w dobrym kierunku.Ostatnie posunięcie firmy względm współpracowników-żenada aby zrobić coś takiego w wakacje.Bazujemy tylko na firmach,a jak wiadomo są wakacje,są urlopy.

UMIARKOWANY

Adamus27 pisze: "No i sprawa się rypła ☺. Wczoraj wypowiedzieli wszystkie umowy kierowca na działalności gospodarczej i powiedzieli że albo przechodzą na zlecenie za 11 netto albo idą na taksówkę albo do widzenia. Jeżdżąc 260 godzin za 11 netto daje około 2 800 na rękę. Resztę dośpiewajcie sobie sami." PYTANKO DO SZANOWNYCH PANOW KIEROWCOW JEZDZACYCH W TEJ KORPORACJI CZY TO WSZYSTKO JEST PRAWDA? SKAD ADAMUS 27 MA TAKA WIEDZE?

@UMIARKOWANY

Skad adamus ma taka wiedze trzeba pytac jego. W kazdym razie czesc osob nie podpisala nowych warunkow i jest na wypowiedzeniu(ja również) . Braki trzeba łatac:)

000EcoCar

ale masz tu na myśli nowego prezesa Osowskiego, czy starego właściciela Wiśniewskiego?

Krychowiak
@UMIARKOWANY

To co pisze p. Adamus dotyczy busów (usługa typu Uber (ale legalna), kierowca bez licencji jeżdżący firmowym busem), nie taksówek. Nie wiem w jakim stopniu jest to prawdą, ale kolejki "busiarzy" pod biurem oddziału WAW i ich miny raczej skłaniają mnie do wnioskowania, że raczej pisze prawdę.

@UMIARKOWANY

Adamus27 ewidentnie dostaje jakieś szczątkowe informacje od jakiegoś kreta, albo sam nim jest. Prawda jest taka, że roboty jest dużo i wszyscy kierowcy (ci od busów również) są teraz w cenie. Managerowie Eco dobrze o tym wiedzą. Nikt z pracujących kierowców (podkreślam - pracujących, a nie siedzących na forach), nie narzeka.

Włodzio

Gdy czytam o zarobkach 6500 netto, to śmiech pusty mnie ogarnia. Przy 14 godzinach pracy dziennie, ponad 300 zleceniach miesięcznie nie wiem, czy komukolwiek udało się taki wynik osiągnąć. No, chyba że wliczymy w to premie dla nielicznych. Przy przyzwoitym utargu, potrąceniu za samochód i bazę ( pow. 50 % ), odliczeniu kosztów paliwa , ZUS, podatku zostaje akurat tyle, żeby nie umrzeć z głodu ( 1500-2000 ).

@Włodzio

Włodek, a czy Ty teraz w MPT nie siedzisz ??

@Włodzio

Ten co do MPT spierdzielił, bo w Ecocar gnoju narobił.

@Włodzio

Tych premii dla nielicznych nie będzie od Lipca. Zamiast tego 100 zł przy przekroczeniu utargu 10k netto (czyli 10900 brutto) i 50 zł za każdy kolejny tysiąc utargu netto (wg wydruku z kasy). Wychodzi jakieś 50 groszy więcej na godzinę.

Grze

Cześć, przeczytałem większość komentarzy na tym forum i obraz raczej czarny mi się wyłania. Czy ktoś (ale z doświadczeniem pracy w Eco) mógłby mnie przekonać, że warto tu aplikować?

@Grze

@Grze - przyjdź i sie przekonaj - ja też czytałem komentarze ale wolałem przekonać się osobiście - nie żałuję...

Grzegorz

Dziękuję. Byłem i zaczynam z Wami. Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Gdyby coś się zmieniło, będę dawał znać wszystkim. Na ten moment, polecam EcoCar.

Matematyka
@Grze

Przy 300 godzinach pracy w miesiącu zrobisz jakieś 10 000 zł utargu, z tego od razu oddajesz 800 zł VAT (oddajesz VAT od całego utargu, nawet od zleceń bezgotówkowych dla firm płatników VAT). 20% z tego co zostanie oddajesz Ecocarowi jako prowizję/bazę. Potem płacisz jeszcze za samochód (2200 zł) i paliwo (1000 zł lub więcej). Do tego dochodzą koszty mycia auta (ok. 50-100 zł miesięcznie zależnie od pogody) i Twoje podatki (ZUS, dochodowy). Sam sobie odpowiedz czy warto.

Cierp 123

Zalozenia firmy sa bardzo dobre ale ludzie, ktorzy odpowiadaja za jej dzialanie nie maja pojecia o pracy taksowkarza. Wszystkie zmiany , ktore zostaly ostatnio wprowadzone powoduja zniechecenie a nie motywacje do pracy. Dlugie dojazdy do klienta (9 - 19) km. mimo ,ze w danej okolicy sa wolne taksowki. Wolny - konczacy? Kto to wymyslil w takiej formie. Wynagrodzenie - 260 godzin i jazda w 2 szczytach - 5200 zl. minus ZUS , minus paliwo = ok. 2800 podzielone przez godziny to 10.70 zl - stawka za niebezpieczna i bardzo odpowiedzialna prace. Z laski 150 km. ktore mozna przejechac prywatnie. Konkurencja w firmie czyli legalny UBER, ktory dostaje najlepsze zlecenia. Mysle, ze to najlepsza charakterystyka Ecocar-u. Lepiej juz bylo a jezeli bedzie tak dalej to zostanie chyba tylko biuro - a moze tez nie.

Szukający
@Cierp 123

Cierp123 - z tego co wiem, to wynagrodzenie jest liczone od utargu - jeżeli cos pojdzie nie tak to wtedy bedzie brane pod uwage te porozumienie gwarancyjne - z Twoich rozliczeń wynika, że nie da sie zarobić wiecej niż wskazane 5200netto i paliwo a ja wiem, że przy podobnych godzinach pracy można zarobić tyle żeby ta gwarancja była niepotrzebna...

Rafał Sawicki
@Cierp 123

Mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś istotę minimalnego wynagrodzenia i nowych zasad współpracy, które oferujemy naszym Kierowcom. Istotne w tym jest to, że masz gwarancję, że nie zarobisz mniej niż 5200 zł. Możesz zawsze więcej. Ale to nie jedyna forma współpracy. Jesteśmy elastyczni i możesz wybrać dla siebie inny model. Opłaty typu ZUS, podatki, a tym bardziej koszty paliwa dotyczą każdego kierowcy, który zajmuje się zawodem Taksówkarza. Te opłaty są dla wszystkich takie same. Co więcej, u nas koszty paliwa, za które płacisz naszą kartą paliwową są dużo mniejsze niż u kolegów z innych korporacji, którzy tankują samochody za własne pieniądze. Zapraszam do mnie na rozmowę, mam nadzieję, że wyjaśnię Tobie wszystkie warunki współpracy. Jeśli masz uwagi do systemu i nowej funkcji "wolny-kończący", chętnie ich wysłucham. Może razem wprowadzimy dodatkowe funkcje lub coś ulepszymy. I uwierz, żadnej wewnętrznej konkurencji nie ma. Pozdrawiam

sobiepanek
@Rafał Sawicki

Co z tego,że Pan wysłucha.Wszystko i tak pójdzie …….gdzieś obok.Nie słuchacie i nie będziecie słuchać głosu TAKSÓWKARZY,tylko swojej wyimaginowanej znajomości branży.Nikt mądry już nie traktuje Was poważnie,więc zakończcie te bajki

@Rafał Sawicki

Owszem jest wewnetrzna konkurencja która odbija sie na kierowcach jeżdżących na własnej działalności. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd!!!

Bzdura
@Rafał Sawicki

Ecocar pobiera 20% prowizję od tego co kierowca płaci za paliwo "netto" - czyli ostatecznie koszty paliwa są takie same lub nawet wyższe niż dla zwykłego konsumenta, który nie płaci elitarną ecocarową kartą paliwową. Dodatkowo Ecocar ma podpisaną umowę na wyłączność z jedną z droższych sieci stacji i tylko tam można tankować, co generuje dodatkowe koszty.

@Cierp 123

Od Lipca jest (kolejna na niekorzyść kierowców) zmiana zasad, nie będzie już tych "z łaski" 150km, które można przejechać prywatnie.

Rozczarowany ????

Impreza w Modlinie Pracują tylko busy po 100zł.Wchodzi 5 osób, wychodzi po 20 dychy od łebka. Żenada. Taxi nie podsyłają. Taxi obrabiają miasto.Od Pani Prezes wiele się zmieniło nie liczą się ludzie tylko tabelki w Excelu.Ecocar jest już typową korporacją taksiarską. Duża baza i reglamentacja zleceń. Nie ma stref, doloty po 10-15 km. Pracuje tu już 4 lata i powoli po tych ich zagraniach mam juz powoli dość ???? Pozdrawiam

wektor
@Rozczarowany ????

Rozczarowany,piszesz,że pracujesz tu 4 lata,więc wiesz doskonale że lepiej to już było.Za czasów Pani Prezes wszyscy byli zadowoleni z pracy jak i z atmosfery w firmie,administracja liczyła naście osób,a teraz dziesiąt i to wszystko trzeba nakarmić.Ty i tobie podobni muszą na nich zarobić+na uberki,bo jak sam na pewno wiesz to do nich firma dopłaca,a czyim kosztem?Nie jesteście szanowani,ani nie jesteście żadnymi partnermi w tej firmie.Taksówkarze odchodzą i będą odchodzić z takiej firmy gdzie nikt nie liczy się z ich zdaniem,a te fajtłapy co przychodzą to tylko po to żeby się poduczyć zawodu.Stref też nie zrobią bo zmienić trzeba cały zasmarkany system,który i tak jest niewydolny.Właściciel firmy wydaje mi się dochodzi do tego,że wszedł w przysłowiowe g.....,ale teraz trzeba dużo czasu żeby wrócić do tego co było.Płacąc za paliwo doloty mieć takie jak napisałeś,to jest więcej niż chore.

Sławek
@wektor

O co Wam chodzi? Widać, że ludzie, którzy tym zarządzają szukają sposobu jak zrobić z tego biznes, a nie radio taxi. Zobaczcie co się dzieje dookoła na rynku - tylko taksówki z aplikacji - za chwilę sawy, wawy, halo sralo wszystko pójdzie do kosza. Vitki jeżdżą na specjalne zlecenia, na gumie - taksówki normalnie tak jak powinny - po mieście, a nie do Gdańska na kogucie. Ja tu pracuję już ponad dwa lata I aż miło popatrzeć jak tutaj panowie zachrzaniają, żeby cos z ta firmazrobic. Wcale nie mam mniej pracy niz wczesniej, ale w innych korpo za to jest dopiero dramat - wszystko odpływa do ubera i jemu podobnych.

Taksiarz
@Rozczarowany ????

@Rozczarowany - weź ty zapytaj te tysiace ludzi co bylo na festiwalu w Modlienie i dojechali tam z ecocarem czy sa rozczarowani??!!! :)))))))) kto ma taka usluge jak ecocar - kto ci podstawi tyle samochodow na zawolanie, no kto?

TAKSÓWKARZ !!!
@Taksiarz

Taksiarz,już twój nick świadczy do jakiej grupy ludzi się zaliczasz.Jest Taksówkarz nie żaden taksiarz,nie jadę taksą tylko taksówką,tak więc weteranie pracy za kierownicą Taksy nie zabieraj głosu jak nie wiesz co w trawie piszczy i o co chodzi,może kiedyś to zrozumiesz,lecz wątpię.

warszawa
@wektor

Właściciel firmy to raczej ma inne kłopoty. Od jakiegoś czasu Ecocary jeżdżą z reklamą funduszu inwestycyjnego (na ramce pod tablicą rejestracyjną), do którego należy korporacja i kilka minut na Google pokazuje zatrważające fakty n/t właściciela.

Kowalczyk
@Sławek

Masz mnóstwo zleceń i zostaje Ci w kieszeni 4 złote z każdych 10 utargu brutto. Nowoczesność.

Aneta

@ecocar Przypominam, że forum jest miejscem do kulturalnego dzielenia się opiniami o pracodawcach. Obraźliwe treści są absolutnie niedopuszczalne. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat firmy EcoCar, zrób to zgodnie z zasadami i postaraj się zadbać o merytorykę wypowiedzi. Czy mogę na to liczyć?

arekKrawczynski

Ecocar to dwie firmy. Spólka, która zajmuje się kierowcami i druga, która zajmuje się technologią i reklamą. Tutaj sobie poczytaj: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ecocar-inwestycje-tesla-transport,143,0,2398863.html Flota im rośnie, widać reklamy, umówiłem się na spotkanie ,ide. Tu przynajmniej wiesz kto jest wlasicielem i sa fundusze i ma to ręce i nogi i wygląda ok ,poważnei.

@arekKrawczynski

Powodzenia. Ty idziesz ja odchodze i jakos tam sie kreci. Reklama ,atrykuly swoje a zycie swoje. Jesli w podjecju decyzji o pracy w ecocarze sugerujesz sie reklamami ,artykulami itp.a nie warunkami pracy, wynagrodzeniem za Twoje poswiecenie, zaangazowanie, przepracowane godziny oraz odpowiedzialnosc za pasarzerow i samochod to jest to praca idealna dla Ciebie. Firmy jako partnera do wspolpracy nie polecam.

Aneta

@Grzegorz i jaką podjąłeś decyzję w sprawie pracy w firmie EcoCar S.A.? Czy fakt o założeniu swojej działalności przeraził Cie czy też nie? Po co firmie informacje o Twoich długach? Może informacje o grafiku są dostępne dopiero po podpisaniu umowy?

Grzegorz
@Aneta

cyt "Po co firmie informacje o Twoich długach? " kon cyt. O to trzeba zapytać firmę . Bez względu czy nowy kierowca wyrazi zgodę na sprawdzenie w KRD czy też nie i tak firma to sprawdzi , trzeba podpisać oświadczenie. A jak ktoś ma swoje prywatne długi , to niestety nie podpiszą umowy. Działalność mnie nie przeraża , wiem z czym to się je. jeśli chodzi o grafik , jak by nie ustalili i tak bym jeździł.Nie lubię jak mi ktoś zagląda do garów.

niezatrudniony
@Aneta

Anetko pipetko,tak nie zostałem przyjęty właśnie,że mam problem więc nie zadawaj głupich pytań,dodać coś jeszcze pajace.

Były zielony.

Mercedesy.... Państwo w państwie. Nie dość, że panoszą się na oznakowanych postojach Taxi ( układ rządzi) to jeszcze dostają dalekie trasy i co najważniejsze, zabierają nam, taksówkarzom EC robotę w mieście !!! Ja stoję i czekam na zlecenie, a obok mnie śmiga Merc z pasażerami, być może moimi albo kolegi, który obok ....czeka na zlecenie. Na doddatek za miasto latają w/g stawek uberowych więc a mało kto korzysta z taksówek na takie wyjazdy. To jest podłe, konkurencja ( nierówna) we włąsnej firmie. Przy takim układzie jest to zawsze czyimś kosztem. To jest CHORE !!!! Na szczęście jestem już na wymówieniu i za nidługi czas bez żalu pożegnam się z tą chorą firmą. Kiedyś było sympatycznie, teraz to bezduszne korpo dla któego liczą się tylko słupki i wykresy.

Magdalena

Witam, widzę że wszyscy piszą o pracy taksówkarza. Jednak ja poproszę o waszą opinię dot. współpracy jako Konsultant Biura Obsługi Klienta. Zastanawiam się nad złożeniem CV do tej firmy.

Robert
@Magdalena

Jesli jestes w miare inteligentna kobieta to po przeczytaniu ponizszych opinii sama wyciagniesz wnioski czy warto. Chyba ze jestes na forum tylko po to aby odciagac forumowiczow od sedna sprawy. Kierowcy maja dosc spedzania wiekszosci swego zycia w hybrydowym aucie, praca po kilkanascie godzin na dobe powinna byc wynagradzana chocby iloscia zlecen a nie jazda z powietrzem w srodku. Ta firma legie w ciagu kilku miesiecy a pozostana w niej sami nieudacznicy.

Włodzio
@Magdalena

Jesli nie chcesz byc traktowana jak popychadło to sobie daruj. A przełozeni w postaci Emilii i Dawida to jakaś porażka.

@Robert

I ja:):)

Towarzyski69
@Włodzio

Prawda 100%! Ludzie z małych miejscowosci myślą ze jak awansowali w strukturach firmy która udaje korporacje to są niewiadomo kim! Mobbing, wyslugiwanue się ludźmi, wszystko przykryte miłym uśmiechami. PORAZKA

Magdalena
@Magdalena

Dziękuję za odpowiedź. Mobbing to bardzo mocne słowo. Kim jest Pani Emilia i Pan Dawid że tak bardzo wszyscy źle piszą o tych osobach? Jeśli jest tak bardzo źle to dlaczego nikt nic z tym nie zrobił? Może pracodawca powinien się zainteresować ich podejściem do innych osób? Bo jak na tą chwilę wasze opinie wogule nie zachęcają od podjęcia współpracy.

Kamilek
@Magdalena

Pracodawca doskonale zdaje sobie sprawe z tego co sie dzieje na centrali. Wszyscy to jedna klika ktora razem chodzi na imprezki.

@Kamilek

Szanowni Komentujący, bardzo prosimy osoby nam nieżyczliwe o przemyślane komentarze, szczególnie te które uderzają bezpośrednio w pracowników EcoCar, których na podstawie wpisów można zidentyfikować. Dbamy o swoich kierowców oraz zespół administracyjny i będziemy analizować każdy przypadek, który potencjalnie narusza ich dobra osobiste. Dziękujemy i zapraszamy do merytorycznej dyskusji. Z pozdrowieniami

Kamilek
@EcoCar S.A.

Jesteśmy na forum, które ma opisywać doświadczenia związane z firma. Wszystko wyżej opisane to całkowita prawda, a to ze niektóre komentarze nie sa pochlebne powinno przez firme zostać zweryfikowane bo skądś takie opinie się wywowdza, a najwyrazniej firma woli zastraszac!

DarekM
@Magdalena

Piszę się: ,,na tę chwilę" i nie ,,wogule , a ,,w ogóle" Radzę poszukać pracy fizycznej, najlepiej niezbyt skomplikowanej.

bezrobotny TAXI W-w

A może ktoś kompetentny z ECO wypowie się dla czego w oddziale we Wroclawiu jest problem z dostępnością samochodów dla kandydatów na kierowców skoro firma daje wciąż ogłoszenia o możliwości zatrudnienia się

Mechiporosty
@bezrobotny TAXI W-w

Bo świnia Ernest woli przyjeżdżać do Warszawy i pisać skargi na warszawskich kierowców, zamiast się wziąć do roboty. Przed kierownictwem pali Jana, ze jest ok, a faktycznie ma wyj....ne jajca na cały temat.

maruda
@Mechiporosty

Jeżeli napisał, powtórzę "jeżeli", to pewnie miał za co. Współpracowałem z nim ponad 4 lata w Warszawie i jak dostałem opier....l to był celowy w punkt. Pewnie trudno zrozumieć ewentualne własne błędy jak są widziane z drugiej strony, a to cenna sztuka. Zawsze możesz pojechać do wrocławskiego biura i powiedzieć mu co o nim myślisz prosto w oczy, to również jest cenna sztuka. Umów się, pewnie jeszcze kawą poczęstuje. Taka świnia.

Rafał Sawicki
@bezrobotny TAXI W-w

We Wrocławiu są już dostępne auta, zarówno Toyoty, jak i Mercedesy. Po szczegóły zapraszamy do oddziału.

Władimir Władimirowicz

Długo nie chciałem tego pisać, lecz postawa pewnych osób odnośnie dotrzymywania danego słowa -a finalnie jego brak (dotrzymanego słowa), zmuszają do napisania, że nie polecam pracodawcy, ponieważ w szeregach firmy pracują przygłupy szukający tanich sensacji i inne rude du....wkręty. Nie należy przy tym uogólniać, lecz wskazać można co najmniej 3 osoby z wyżej wymienionymi przywarami. Dołcze Gabbana, Rafalala i Prezenter Oko. Pamiętajcie, że ludzie Wam nie zapomną w jaki sposób potraktowaliście kilka osób, jak zwalnialiście tylko po jednej z osób podejrzanych o jakieś wyimaginowane "sprzedawanie kursów", a trzymaliście koleżków, którzy będąc podejrzanymi w tej samej sprawie, z innych spraw siedzieli na "sankach" na Ciupagi. I dalej pracują... Zamiatać pod dywan też trzeba umieć :)

@Władimir Władimirowicz

Władymir,nazywaj rzeczy po imieniu-kto,co i może znasz odpowiedź na pytanie,co to jest tz.szybka ścieżka

Władimir Władimirowicz
@car

Nie sądzisz chyba, że swoją formę przekazu będę dopasowywał do Twoich potrzeb. Szybka ścieżka? Nie wiem nawet pod co to podpasować, więc nie pomogę. Koniec tematu.

car

Władymirowicz-może zamiast jakiś ksywek nazwałbyś rzeczy po imieniu i jeszcze jedno,może się orientujesz co to jest(szybka ścieżka)

uberek rowerek

Bogdan 607 nie rozwinął tematu,a chodzi o to,że firma która jest firmą taksówkową zatrudnia obecnie uberki 2 czyli kierowców bez licencji taxi.Uberki 2 zatrudniani są na stawki godzinowe i jest ich coraz więcej.Teraz niech każdy myślący odpowie sobie czy warto tam pracować skoro pracodawca robi konkurencje wewnątrz firmy,a pracy coraz mniej.

Prawda
@uberek rowerek

Konkurencja wewnętrzna to jeszcze nie jest najgorsze. Niestety prawdą jest, że pracy coraz mniej. Gówniana aplikacja, która działa chyba najgorzej spośród wszystkich dostępnych na rynku. Klienci się ciągle wkurzają i to wszystko skupia się na nas - kierowcach. Sam nie wiem, czy cokolwiek w tej firmie działa dobrze. Chyba tylko PR i ciągłe pompowanie balonika!

@Prawda

Bo to jest DUŻA FRANIA DO PIENIĘDZY PRANIA :)

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.