LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Sławek

Jak dla mnie i po bagazu doświadczeń jaki posiadam to limnus jest jedyną godną polecenia agencją pracy wsród obecnych na rynku. Są lojalni, bo wywiazuja się z umów i tego co obiecali.

Misiek
@Sławek

A co z innymi było nie tak? Czym ten Limnus się wyróżnia?

Peterer
@Misiek

No chłop napisał że wywiązują się z umów i ja się pod tym też podpisuję, bo w Polsce agencji ogarniętych jest niewiele, taka jest niestety prawda. Jak ktoś już znajdzie agencję na takim poziomie jak Limnus to trzeba jej się trzymać jak się tylko da

danny

agencja w porzadku, sluchajcie jak ktos chce robic to bedzie robil i hajs tez dostanie, pracuje kilka miesiecy i zadnych problemow nie mialem

Piotrek

ktoś robił jako mechanik od nich? jak z warsztatami, sprzętem, na porządnym się pracuje? opłaca się? znalazłem ofertę i się zastanawiam

Cinek
@Piotrek

Robiłem przy maszynach rolniczych w Ulm. Warsztaty dobrze wyposażone, sprzęt nowy, jak coś się psuje to nie naprawiają w nieskończoność tylko załatwiają nowy, z ludźmi też idzie się dogadać w każdej kwestii, nie ma problemów.

daniel
@Piotrek

Braciak robi jako mechanik z limnusa w takim dużym warsztacie i sobie chwali. Najpierw miał problem bo tam się jakiś typ trafił problemowy, ale firma go od razu ogarnęła. Teraz ma solidna ekipę. Co do sprzętu to wiem że sporo nowości tam wchodzi, można się sporo nauczyć. Startuj śmiało

Piotrek
@daniel

Panowie dzięki za odpowiedzi. Teraz właśnie nad tym Limnusem się zastanawiam bo jak patrzę to mają spoko opinie. Jak ludzi popytałem to tak samo, a że to pierwszy wyjazd by był to wolę dopytać. Ja się zgłaszam do nich, ale jak ktoś ma jeszcze jakieś info to dawajcie znać, na pewno będę co jakiś czas odpalał i sprawdzał czy ktoś napisał

Na wyjazd zdecydowałem się za namową brata, który pojechał własnie przez Limnus do Niemiec. Najpierw nie planowałem wyjazdów, potem się okazało że trzeba było bo z robotą w Polsce to ciężko. Polecam bo robota dobra, a też się oszczędza czas, bo nie trzeba szukać na własną rekę roboty w Niemczech.

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Agencja w porządku. Wszystko legalnie, nie trzeba się o nic martwić. Od dawna z nimi współpracuję i są naprawdę ok. Opłąca się z nimi jeździć bo można dobre pieniądze wyciagnać

rafal

Współpraca na pewno godna polecenia. Człowieka nie zostawiają z problemami, pomagają z formalnościami, a oferty mają takie że ciężko u innych znaleźć takie popd względem finansowym jak i różnorodności.

Kizo

Lubie pracowac dobrze pracuje i zarabiam godne pieniadze. Dla mnie to jedyny uczciwy deal i dlatego lubie ta agencje

wiesiek

Firmę polecam w 100%, a nawet i więcej. Już od pierwszego kontaktu wszystko jak z bicza strzelił, w ciągu tygodnia byłem już w pracy. Pracuje jako mechanik w Deutshland. Kwatera jest fajna, czyściutko.Rozliczenie zgodne z umową i pieniędzmi na moim koncie punktualność co do dnia. Firma zawsze służy pomocą .

prosto
@wiesiek

Miałem aplikować na to stanowisko, dzięki za opinie.

prosto
@prosto

Edit. Pracuję teraz i jest naprawdę w porządku, dzięki wszystkim za info o Limnusie

ciastek

jak ktoś już podjął decyzję że chce pracować u zachodnich sąsiadów to na pewno limnus wydaje się jedną z najrozsądniejszych opcji

Kamil
@ciastek

Tutaj w Krakowie to ludzie wiedzą że jak do Niemiec to na pewno Limnus, jak język znasz to już tym bardziej, ja byłem dwa razy przed tym jak tu w Polsce biznes swój rozkeciłem. Oferty w Limnusie bardzo dobre, robota fizyczna (przynajmniej tak u mnie było) ale człowiek wie na co się pisze i co go czeka, warunki ok, może nie pięciogwiazdkowy hotel, ale też nie jest się ściśniętym w pokoju jak sardynki w puszcze. Szczególnie dla młodych ludzi na pewno dobre miejsce, bo można zarobić konkretne pieniądze.

Radek

W Polsce zamknęli fabrykę, w której robiłem prawie 12 lat. Człowiek doświadczenie miał i w sumie oferty były z Polski, ale za marne pieniądze. Koledzy z pracy od razu pojechali z Limnusem i polecili mi budowlankę. Niedawno wróciłem z pierwszego wyjazdu. Jak dla mnie w porządku. Przede wszystkim dobre pieniądze, a o to mi chodziło bo kredyt na głowie. Wyjazd udany i myślę że jak tu nic w Polsce nie znajdę ciekawego to pojadę znów z Limnusem

gasol
@Radek

u mnie przygoda z limnusem się podobnie zaczęła, bo u mnie w Lublinie też padł zakład. Jak na razie nie narzekam, a już 3 razy byłem z nimi w NIemczech i planuję kolejny wyjazd, dobre pieniądze się zarobi i odłożyć można sporo

Tomasz K

Zwlekałem ponad pół roku z wysłaniem opinii. (Czas weryfikuje pierwsze wrażenia ).Okazało się, że wszystko jest O.K. Może kasa nie jest tak dobra jak przy pracy na polskiej umowie ale za to wszystko legalnie. No i można liczyć na niemieckie świadczenia emerytalne. Warunki mieszkaniowe super. Atmosfera w pracy - zależy od miejsca kontraktu - jak to u Niemców. Firmę zdecydowanie polecam. Specjalne podziękowania dla Pani Agnieszki.????

marcin

wyjazd oceniam pozytywnie, wiadomo daleko od domu, ale rodzina w PL, ale trzeba było jechać. Co do Limnusa zastrzeżeń nie mam, bo w porządku ludzie, pomogą jak ma się jakieś pytania, ofert sporo więc też jest w czym wybierać

Daniel

Byłem od nich w robocie dwa razy raz Niemcy, raz Austria. Mi osobiście bardziej odpowiadała Austria, ale to przez ekipę, bo Polaków było więcej, ale Niemy też ok. Warunki w porządku, sporo ciężkiej pracy, ale dobre pieniądze. Szanują człowieka, nie wpuszczają w maliny i odpowiadają na wszystkie pytania. W przyszłym roku też planuję wyjazd i na pewno też z Limnusem będę się kontaktował.

klin

Godna polecenia firma, dobre zarobki i wiele benefitów.

Jerzy
@klin

A możesz wymienić benefity, o których wspominasz? Powiedz też proszę, jak to jest z organizacją wyjazdu, czy LIMNUSWORK pokrywa koszty podróży i zakwaterowania?

@Jerzy

Pokrywa , przynajmniej mnie pokryli. Masz ubezpieczenie do tego, także pełen wypas. Opłaca się jechać z nimi, zdecydowanie

@klin

W sensie to już firma co zatrudnia przez Limnus o to mi chodzi.

michael

pragne docenic Limnusa za zaangazowanie jakiego jeszcze do tej pory zadna firma ani agencja nie byla w stanie mi tego zagwarantowac...

dino
@michael

dokładnie, jak na warunki polskie to ta agencja podejściem do pracowników bije innych na głowę, no i nie dziwne że ludzie się do nich zgłaszają, bo jak pewna agencja to i pracowników nie brakuje

Lewy

Coś ciekawego w Niemczech teraz polecacie? Z Limnusem byłem na murarcee, ale w Austrii i jak dla mnie było ok, więc teraz bym się też wybrał z nimi, ale może tym razem niemcy.

piotrek
@Lewy

ja na Erfurt się zgłosiłem, obczaj oferty tutaj na goworku, tam opisane jest co i jak czy niemcy czy inny kraj to juz na mapie sprawdz hahah , a Erfurt mogę ci polecić, bo tam byłem już dwa razy, kasa i warunki lepsze na pewno niz u innych agencji

King

Byłem z nimi w Aalen i Monachium przy konstrukcjach stalowych. Typowo fizyczna praca ale bardzo dobrze płatna. Praca jak najbardziej w porządku. Pieniądze ok, na warunki mieszkaniowe też nie narzekam, bo w przeciwieństwie do moich poprzednich zagranicznych przygód jest baaardzo dobrze. Z ludźmi idzie się dogadać. Język umiem i angielski i niemiecki tak żeby się dogadać, więc też problemu nie było. Kolejny wyjazd pewnie też zaplanuje z nimi. Pozdrawiam

MłodyM
@King

a jak warunki i atmosfera w Aalen? teraz właśnie widziałem ofertę i w sumie się zastanawiam czy startować, bo po opiniach tutaj, ale też od znajomych widzę że agencja raczej ok. jeśli możesz to daj znać, bo to dla mnie dosyć ważne.

Kazik

Dobra firma, pomogli mi wyjechać za granicę i zarobić dobrą kasę. Dbali o każdy szczegół, więc jestem im naprawdę wdzięczny.

kamilosss

Wyjechalem z nimi do niemiec i zarobilem super kase.... pomoc na najwyzszym poziomie dobre warunki i umowa.. uwazam ze zdecydownie lepiej z nimi wyjechac niz samemu po przeliczeniu wszystkiego serio polecam porzadna firma

Dominik

Spoko agencja potrafiąca zadbać o pracownika jak limnus. Rzadko kiedy agencja zapewnia wszystko co potrzebne do pracy za granica w tym zakwaterowanie a tu właśnie duży plus za to.

Jolanta
@Dominik

Potwierdzam! Ja tez jestem wdzięczna firmie za dotrzymywanie słowa. Zakwaterowanie zgodnie z umową.

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK