LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Refo

Co by nie mówić to ogarnięta agencja, profesjonalni i konkretni. Nie wciskają bajek, że znajdą robotę za milion miesięcznie tylko przedstawiają realne możłiwości

Jjay
@Refo

Konkretnie podchodza do tematu rekrutacji, dokladnie tak. U innych to czesto jakies zlote gory i diamentowe luki obiecuja. Tutaj konkret i to sie ceni.

Kazek KRK

Ogólnie kilka osób z mojej rodziny dzięki tej agencji ma dobrą pracę na porządnej umowie.

Ktoś

Odradzam tę agencję, ponieważ obiecują a potem nie dotrzymują słowa. Pani w biurze powiedziała że jest dużo ofert i kazała zadzwonić do koleżanki, natomiast koleżanka powiedziała że nie ma nic na obecną chwilę i kazała dzwonić za 2 tygodnie bo ma pewno będą po dwóch tygodniach że za kolejne 2 tygodnie będą po miesiącu powiedziała że pod koniec lutego początkiem marca. I po co tak kłamać?

Adrians

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Kozacko wychodzi pod względem kasy i to się ceni.

Cezar
@Adrians

Zgadza się. W sumie wszystkie na wysokim poziomie, a co do wymagań nie są jakieś z czapy, tylko takie normalne.

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Tymek

Czy ta agencja ma już jakieś oferty na okres od marca tego roku? Mam obecnie umowę do połowy lutego i chce poszukać czegoś nowego. Nie chcę spędzić nad tymkolejnych miesięcy, więc wolę wszystko załatwić jakoś szybko. Ktoś coś wie???? Jeśli tak proszę o info!

@Tymek

Proszę dzwonić do naszych Rekruterek, kontakt na stronie www.limnuswork.pl pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Tymek
@LIMNUSWORK

Ok, dziękuję za informację. Przedzwonię w takim razie.

Kobe #24

Takie agencje to teraz rzadkość. Wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania, zgodnie z tym co w ofercie. Fakt, że roboty jest dużo, ale idzie się przyzwyczaić.

Slawomir

hmm milo poczytac o milych wpisach ja pracowalem w Holandi..miejsce pobytu Oirlo ..gem Veneray ..agencja :) nie wypowiadam sie tak jak na temat Lombardow w Polsce jest ich duzo i trzeba szukac agencja seppeters..mozna poczytac..a tu wyslalem cv , i polskie i angielskie..tu zanim wyslalem cv ..zapoznaje sie co pisza o agencjach pracy czyli posrednikach....a propo telefon jeden samsunga mam z lombardu

Vertez

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać

Kamil

jak dla mnie naprawę rzetelna i konsekwentna agencja. wyrozumiali i znają się na rzeczy, polecam!

Kamila

Znalazłam ofertę dla kucharki. Mam parę pytań, może akurat ktoś odpowie. Jakie jest potrzebne doświadczenie? Czy potrzebuję np. min. 10 lat w zawodzie? Czy są jakieś specjalne wymagania oprócz tego co jest podane w ofercie? Za każdą odpowiedź z góry dziękuję Miłego dnia!

Pracowałam
@Kamila

heeeej :) wszystko zgodnie z tym co w ofercie, jest opisane wszystko, nie musisz mieć przepracowane 10 lat w zawodzie, spokojnie :))) ja też zwlekałam trochę, a się okazało że jak napisałam to wszystko wytłumaczyli ;) śmiało pisz i daj znać czy się udało :)

Kamila
@Pracowałam

Dziękuję bardzo że odpisałaś. Dzisiaj ogarnę wieczorem wszystko i dam znać jak już coś będę wiedziała. Miłego dnia!

MatiK

Przyszły mi powiadomienia o ofertach pracy w tej firmie. Ktoś był w Austrii od nich? Polecacie ten kierunek? Czy lepiej zdecydować się na Niemcy?

Daniel
@MatiK

Jak ktoś chce jechać do Austrii z Limnusa to ja mogę polecić, bo byłem od nich w Salzburgu. Fakt więcej ofert mają na Niemcy, ale na Austrię też tego trochę jest. Za pierwszym razem byłem z jednym Polakiem, za drugim już była solidna ekipa z Polski. Co do kasy to różnicy nie ma jakiejś większej gdzie robisz.

Darek

Ja bylem w Niemczech. Na Niemcy wiecej ofert chyba na budowachh niz Austria

Kraso
@MatiK

Austria ok, mam rozeznanie bo byłem i tam i w niemczech z limnusem, duzej roznicy nie ma jeśli chodzi o warunki, i tu i tu bylo w porzadku, warunki które mozna poelcic

damian

wg mnie najlepsza agencja z jaką do tej pory miałem do czynienia, nie kombinują, szanują człowieka, ofert dużo więc jak człowiek ma trochę chęci do pracy to wyjdzie na tym baaardzo na plus, pojade z nimi na pewno jeszcze bo się po prostu opłaca

Marek Marek
@damian

Gdzie z nimi byłeś, na jakiej robocie i co polecasz? Jakie masz odczucia związane z kasą, zakwaterowanie, rozliczeniami, ubezpieczeniem. szkoleniami itp. Przekaż innym swoją wiedzę, bo trafiają tu tacy jak ja, którzy z każdej opinii mogą czego się dowiedzieć a im więcej informacji tym lepiej, bo jak sam wiesz wyjazd za granicę to nie jest takie hop siup. Pozdrawiam, Marek

@Marek Marek

W Augsburgu i Monachium. Pracuję jako murarz i nie narzekam. Teraz też będę jechał i też chyba do Augsburga. Co polecam? Podejście do człowieka, pieniądze też można zarobić dobre, na jakie w Polsce nie ma szans, na zakwaterowanie nie narzekam, jest ok, ale też się nie spodziewaj hoteli pięciogwiazzdkowych bo to praca a nie wakacje, no i tak jak mówię dużo ofert jest więc można próbować czy na Niemcy czy na inny kraj. Dobrze jakby się język znało bo to wiadomo spory atut. Wiem że to poważna decyzja bo też się zastanawiałem, ale zdecydowałem się i nie żałuję.

Ok, dziękuję za info. Sprawdzę te oferty Limnusa

@Marek

Nie ma problemu i mam nadzieję że coś dla siebie u nich znajdziesz

Mirek. B.
@Marek Marek

Ja byłem w Niemczech, praca spoko, Mieszkanie załatwiał Niemiec, które teoretycznie płaciłem sam, teoretycznie no bo oni mi na to kasę dawali. Więc tak jak by oni płacili za mieszkanie, tylko inaczej to nazywają. Jakies tam diety czy coś. Stawka godzinowa i dodatkowo ta dieta dość spora, płaciłem za mieszkanie i jeszcze mi zostawalo. Przywiozlem dobre pieniądze.

@damian

Witam tez jestem malarzem 24 lata w tym zawodzie jakie są zarobki ze spytam tak plus minus pracowałem ponad 15 lat temu w Munchen miałem niezłe jak wyglada sytuacja dzisiaj mogły, pracować tez w soboty prosze o odpis

@Mirek. B.

Dziekuje za wiadosc orientujesz sie jak znaleść dobra prace i płatna z jakiej agencji ty jechalesz moze ci cos podpowiesz doradzisz gdzie mam szukać jestem pracowity facet nie pale nie pije alkoholu znam język komunikatywny niemiecki angielski daj mi znac jak cos z gory dziekuje Paweł

@Malarz

No Limnus jest dobrym wyborem. Jak roboty szukasz i chcesz pracować.to nie będziesz zawiedziony. Taka prawda, że oni dobrą robotę ogarniają i jak komuś chce się naprawdę robić to idzie porządną kasę zarobić. Jak język znasz to tym bardziej coś porządnego ogarniesz.

@Mirek

Dziekuje za odpis a mógłbym prosić o adres tej firmy Limnus imail lub numer telefonu to bym się z nimi skontaktował

@Malarz

Po lewej masz kontakt do Limnusa: biuro@limnuswork.pl +48 514 746 777 Ja akurat mailowo większość rzeczy załatwiałem to szybko odpisują

@Malarz

Czy napiszesz, czy zadzwonisz - Twój wybór. Przejrzyj te oferty, to konkretnie pogadasz.

Makarz
@Mirek

Dziekuje bardzo już im wysłałem zapytanie a popołudniu wyślę cv jeszcze. Raz dziekuje pozdrawiam Paweł

@Makarz

Powodzenia ! :)

Grzesiek

Profesjonalna firma, dbajaca o dobro pracownika i pomagająca przy formalnościach. Polecam

Linn
@Grzesiek

ooooo to to to co tu napisał Grzesiek, dbają o pracownika i tym te wszystkie inne agencje biją na głowę, takie normalne podejście - nie że człowieku radź sobie sam, tylko - na spokojnie, jak nie wiesz to pomożemy

Eock
@Grzesiek

Moze ii tych formalnosci troche jest to idzie sie polapac co i jak, ale faktycznie jak sa jakies peoblemy to pomoga zawsze. Co robolem w Augsburgu to babczka troche miala urwania glowy bo fachowcy ok, ale papierologia nietego

@Grzesiek

Zgadzam się. pomogli mi z papierami, bo nie bardzo rozumialem co i jak, moze troche z przejecia cala sytuacja. Robota w Essen ok

Artus

A jakie zarobki na Cnc, Baden-Württemberg i Bawaria, na ile można liczyć, czy ktoś pracuje na prasach krawedziowych bądź lasera h.

Dan
@Artus

Robiłem w Bawarii i ok. Co do $$$ to wszystko zaleznee od konkretnej oferty więc nie ma też co pisać jakichs cyferek, bo może bedzeisz mial mniej a moze wiecej, ogolnie warunki dobre, możesz startowac

Kamil
@Artus

Pracowałem przy prasach i w porządku, i na północy i na południu. Warunki podobne, co do zarobków no to już kwestia indywidualna bo sporo czynników jest które na to może wpłynąć. Ze swojej strony polecam. Nie robią lipy, tylko rzeczywiście kierują do porządnych firm.

Jak ktoś szuka pewnej agencji to lepiej nie trafi w małopolskim na pewno. Słowni i przede wszystkim kierują do porządnej roboty gdzie można dobre pieniądze zarobić, a jak ktoś rodzinę ma na utrzymaniu czy kredyt do spłacenia to najlepsza opcja.

Mati
@Marek

Co do tego że są najlepsi tutaj w Krakowie to się zgadzam. Bardzo dużo ludzi z nimi jeździ i raczej nie słyszałem negatywnych jakichś reakcji. Gdzie pracujesz? Bo ja teraz w Monachium i jak do tej pory najlepszy wyjazd.

Bohun

Z Limnusem dobrze mi sie wspołpracowało długi czas. Wiele doswiadczenia można bylo nabrać a przy okazji spoko kasę zarobić i mogłem samochód kupić jaki chchailem. Także agencje moge polecic.

Dami

Przed świętami jest sens składać papiery?

Faros
@Dami

Ja w tamtym roku w Wigilie odpowiedzialem an ofertę. Śmiało składaj i się nie zastanawiaj :)

Darek
@Dami

Nie ma roznicy kiedy zlozysz ale wg mnie im szybciej tym lepiej, bo moze byc wiekszy wybor.

Dami
@Darek

Dzięki za pomoc. No zgłoszę dziś, najwyżej po świętach odpowiedzą. Dzięki za pomoc :) Wesołych!!!

Tysiak

Po Nowym Roku się na pewno do nich zglosze. Może cos sie znajdzie dla mnie, a z tego co widze tu I na innych forach to ludzir dobrze o nich pisza

Eock
@Tysiak

Przyjrzyj oferty co tutaj zamieszczaja to bedziesz co niec wiedzial, zeby potem zaskoczen nie bylo

K.L.

Na nastawienie agencji nie ma co narzekać, bo wywiązują się ze swoich obowiązków bardzo dobrze i ludzi którzy się do nich zgłoszą traktują z szacunkiem.

@K.L.

Jak się zgłosiłam na kelnerkę to chwila moment i odpowiedź była.Z formalnościami pomogli

Patryk

Po dłuższej współpracy w końcu napiszę coś od siebie. Obserwuje profil na bieżąco i widzę że ludzie podzielają moje zdanie. Jak zaczynałem współpracę to nie było jakoś mega dużo opinii czy to o Limnusie czy wgl w sieci, ale też nie było popularne takie dzielenie się doświadczeniami. Teraz to trochę inaczej wygląda, więc teraz i ja napiszę. Agencja zdecydowanie na plus. Trochę się martwiłem przy pierwszej podróży do Niemiec, bo wiadomo że nowe doświadczenie. Na ludzi trafiłem luks, w firmie też dobrze, na kasę nie ma co gadać bo wypłata potężna w porównaniu do tej w Polsce. Limnus zdecydowanie mogę polecić, jak ktoś szuka porządnej, uczciwej agencji

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK